+370 634 85000
0

Medienos priežiūros priemonių rinkinys WOOD CARE KIT

-10% krepšeliui
28€
Icon Atsisiųsti brėžinius
Medienos priežiūros rinkinys WOOD CARE KIT Icon

Medienos priežiūros rinkinį WOOD CARE KIT sudaro : 225 ml valiklis „Wood Cleaner“, 225 ml poliruoklis „Wood Polish“, 3 minkštos šluostės.

UNITERS - baldų priežiūros priemonių inovatoriai Icon

Daugiau nei 30 metų veikiantis UNITERS prekinis ženklas, kuria ir realizuoja namų priežiūros priemones visame pasaulyje. Įmonės steigėjai yra sukūrę revoliucingiausių odos bei tekstilės priežiūros sprendimų, kurių pagrindinis tikslas pagerinti baldų, tekstilės priežiūrą bei apsaugą.

Labai veiksmingas rinkinys, specialiai sukurtas tikmedžio ir natūralios medienos sodo baldams (kėdėms, terasos kėdėms, foteliams, stalams, gultams, vežimėliams, medinėms plokštėms, terasoms) valyti.
Wood Cleaner Icon

Profesionali valymo priemonė, skirta baldų ir kietų paviršių valymui. Giliai valo, nepalieka juostelių ir įbrėžimų. Optimaliai tinka baldams, pagamintiems iš medžio ir kitų kietų medžiagų. Siekiant palaikyti gerą medinių baldų būklę būtina tam skirti laiko ir tinkamai juos prižiūrėti. Priemonė Wood Cleaner yra skirta giluminiam medinių ir kitų kietų paviršių valymui be abrazyvinių medžiagų naudojimo. Nepalieka įbrėžimų ir pėdsakų. Priemonė Wood Cleaner veikia greitai, efektyviai, nesukelia žalos aplinkai, kainuoja nedaug ir buvo pagaminta kokybiškai įvykdyti savo paskirtį.

Wood Polish Icon

Optimalus bičių vaško ir aliejaus derinys. Tai yra priemonė, skirta apsaugoti, palaikyti ir pabrėžti natūralų baldų, pagamintų iš kilnios medienos, grožį. Šis produktas skirtas valyti blizgius ir pusiau matinius paviršius, pvz., raudonmedžio ir kai kurių vyšnios ir klevo tipo paviršius. Šiuolaikiniams namams būdingi dažni temperatūros ir drėgmės svyravimai, todėl daiktai, pagaminti iš kilnios medienos, reikalauja specialios priežiūros ir valymo. Priemonė Wood Polish puikiai tinka medinių plokščių priežiūrai. Subalansuota bičių vaško sudėtis užtikrina optimalią apsaugą ir nepalieka pėdsakų.

Naudojimo instrukcija Icon

Wood Cleaner :

Prieš naudojimą priemonę gerai supurtykite. Išpurkškite produktą ant minkšto, švaraus ir drėgno skudurėlio, tada juo nuvalykite valomą paviršių. Visada valykite medžio rašto kryptimi. Sunkiai išvalomų dėmių atveju pakartokite procedūrą arba užtepkite produktą tiesiogiai ant valomo paviršiaus. Nepalikite priemonės likučio ant paviršiaus. Išvalę paviršių palikite jį išdžiūti ir padenkite priemone Wood Polish.

Wood Polish : 

Prieš naudojimą priemonę gerai supurtykite. Įsitikinkite, kad baldų paviršius yra švarus ir išvalykite dulkes naudodami Wood Cleaner. Užtepkite nedidelį priemonės Wood Polish kiekį ant minkšto ir švaraus skudurėlio, tada medžio rašto kryptimi išvalykite paviršių, kiekvieną kartą apdorodami 30 kvadratinių centimetrų. Kruopščiai įtrinkite produktą iki visiško sugėrimo. Naudodami tą patį skudurėlį jūs suteiksite paviršiui blizgesio ir atspindžio efektą. Naudodami minkštą, švarią šluostę gausite švelnesnį ir labiau išsklaidytą efektą. Nedėkite jokių daiktų ant paviršiaus 30 minučių. Poliruokite paviršių kartą per mėnesį. Nuolat išvalykite dulkes. Minkštas skudurėlis, suteptas priemone Wood Polish arba Wood Cleaner, padės išvalyti dulkes.

Baldu-valikliai-valiklis-wood-care-1
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
28€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
28€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę