+370 634 85000
0
Naujienos

Naujienos

Svetainės baldai – tai pagrindinė vieta namuose, kur ,,įvyksta šeima“. Kai baldai tvirti, stilingi ir ilgaamžiai, pats šeimos gyvenimas tampa tvirtesnis ir laimingesnis.
kampai-kampas-vilnius-max-mouton-cream-8

NAUJOJI KOLEKCIJA VILNIUS - MAGRĖS BALDŲ 27-OJO GIMTADIENIO PROGA!

Didžiuojamės ir nekantraujame 27-ojo Magrės baldų gimtadienio proga pristatyti Jums lengvą, grakščią ir elegantišką minkštų baldų kolekciją VILNIUS.
minksti-kampai-minkstas-kampas-vytis-mega-4

Susitikime baldų parodoje BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2022

Kaip ir kiekvienais metais dalyvaujame baldų parodoje „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“. Laukiame Jūsų 2-oje salėje (2.10 stende) balandžio mėn. 20-23 dienomis Vilniuje Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius)

25-metu-logotipas-magres-baldai-750x422

„Magrės baldams“ 25-eri: ką šiandien reiškia modernūs namai?

Šįmet švenčiame savo 25-ajį gimtadienį – lygiai tiek tobulėjame kartu su mylima Lietuva. Galime pasidžiaugti, kad šiandien lietuviški baldai atspindi pasaulines dizaino tendencijas, o tautiečiai gali didžiuotis kokybiška, išskirtinio stiliaus vietine produkcija. Šia ypatinga proga dalinamės „Magrės baldų“ pradžios istorija ir įžvalgomis, kaip sukurti šiuolaikinę viziją atspindinčius namus!

magres-baldai-vytis-medaliai-750x422

Minkštas kampas „VYTIS“ - apdovanotas aukso medaliu!

AUKSAS! Puikus mūsų darbo įvertinimas!
Mūsų numylėtinis minkštas kampas „VYTIS“ gavo metų gaminio aukso medalį!
magres-baldai-apsilankyk-gyvai-3d-naujiena-1364x740

Jūsų patogumui – virtualus „Magrės baldų“ salonas!

„Magrės baldų“ specialistai siūlo jums virtualiai apsilankyti Vilniaus rajone, Riešėje, esančiame savo salone. Didelė jame esanti ekspozicija apima svetainės, miegamojo, valgomojo, vaikų kambario baldus ir interjero aksesuarus.