Foteliai

Klasikinio ar modernaus dizaino foteliai – originalus interjero akcentas. Papildykite šiais baldais savo namų erdvę ir paverskite ją dar patrauklesne.
Baldų kategorija
Baldų tipas
Baldų rūšiavimas

Foteliai – tai baldai, kurie yra ne tik funkcinė, bet ir dekoracinė interjero dalis. Jie gali būti moduliniai, sėdimieji arba papildyti poilsio funkcija – išskleidžiami. Ieškote stilingo akcento svetainei ar miegamajam? Apžvelgti spalvingą ir platų jų asortimentą galite „Magrės baldų“ internetiniame kataloge.

Kokius fotelius čia rasite?

Šio tipo baldai skiriasi ne tik stiliaus, bet ir dizaino atžvilgiu, todėl atrasti tinkamiausią savo svetainei ar miegamajam nėra sunku. Prekiaujame klasikinio ir modernaus stiliaus, taip pat – minimalistiniais, skandinavišku ir industriniu, Art Deco dizainu pasižyminčiais foteliais. Kiekvienas jų išsiskiria ne tik spalvine palete, bet ir skirtingų dalių – atlošo, kojelių, ranktūrių dizainu. Kaip dominuojančius verta išskirti tris pagrindinius fotelių tipus:

  • Moduliniai foteliai

Tai – sisteminiai baldai, kurie gali būti sujungti arba išdėstomi po vieną per visą kambario erdvę. Šio tipo fotelius vienija bendras dizaino stilius ir forma. Skirtingos dekoracijos ir spalvos leidžia pagyvinti interjerą. Vienas iš didesnių šio tipo fotelių privalumų – galimybė išdėlioti juos taip, kaip patogu šeimininkui, formuojant interjerą pasitelkus kūrybiškumą. Tokie baldai gali puikiai pasitarnauti tiek organizuojant didesnę šventę, tiek patenkinant individualius kiekvieno namiškio ar svečio poreikius.

  • Su miegamuoju mechanizmu

Šio tipo foteliai gali išsiskleisti. Jie puikiai tinka naudoti kaip miegojimui skirta vieta, prireikus nakčiai suguldyti svečius. Dienos metu jie yra itin patogus sėdimasis baldas. Tokie foteliai neužima daug vietos ir puikiai tinka tiek jaukiems pokalbiams su svečiais, tiek šeimos kino vakarams.

  • Su poilsio mechanizmu

Tai – foteliai, skirti maksimaliam komfortui ir atsipalaidavimui. Papildoma kojų atrama pasikelia tiek, kad kiekvienam būtų patogu ištiesti kojas po ilgos darbo dienos ir atrasti tinkamiausią poziciją skaitymui ar filmo peržiūrai. Papildomai paminkštinti reguliuojamos padėties atlošai leis užmiršti visus dienos rūpesčius.

Skatiname individualumą

Kiekvieno fotelio dizainas gali būti formuojamas individualiai. Tai pasiekiama derinant audinių ir kojelių spalvas, audinių raštus. Tokiu būdu baldą galima idealiai pritaikyti prie savo būsto interjero ne tik dizaino, bet ir spalvinės paletės atžvilgiu.

Šioje skiltyje rasite ir galimų audinių spalvų paletę, todėl lengvai priderinsite naują baldą prie jau turimų. Audinių pasirinkimas – taip pat platus. Juos galime keisti ir į natūralios odos apmušalus. Tad jei neradote Jums patinkančio baldo ar jo spalvos – užsisakykite jį individualiai iš „Magrės baldai“ kataloge pristatomų galimybių.

Renkantis fotelį rekomenduojame atsižvelgti į jo funkcijas, dizaino ypatybes, konstrukciją. Norinčius pamatyti baldą ir išbandyti jo patogumą, kviečiame atvykti į artimiausią  „Magrės baldų“ saloną.

DUK

1. Kaip tinkamai derinti fotelį interjere?

Dažniausiai jis naudojamas su kitais minkštais baldais. Tai padaryti labai paprasta, nes „Magrės baldų“ asortimente galite rasti tos pačios kolekcijos fotelius, sofas, minkštus kampus. Tačiau tiems, kurie mėgsta eksperimentuoti, patariama išbandyti ir kitus derinius.

Tam, kad fotelis interjere atrodytų skoningai, svarbu atsižvelgti į patalpoje vyraujančias spalvas ir dekoro detales. Priklausomai nuo jūsų tikslo, šis baldas gali tarsi nepastebimai papildyti aplinką arba tapti pagrindiniu jos akcentu.

2. Kaip užtikrinimas šių baldų ilgaamžiškumas?

Foteliai gaminami iš patvarių ir kruopščiai atrinktų medžiagų. Daugumos mūsų baldų konstrukciją sudaro itin tvirta buko mediena. Ilgaamžiškumo foteliams suteikia ir pažangiai suprojektuotos dalys iš faneros. Aukšto tankio poliuretanas ne tik pasižymi patvarumu, bet ir užtikrina maksimalų sėdėjimo komfortą.

3. Kokiuose kambariuose galima naudoti fotelius?

Tai itin universalūs baldai, kuriuos galima pritaikyti įvairaus dydžio ir paskirties patalpose. Įprastai jie naudojami svetainėje, tačiau kuo puikiausiai tinka ir miegamajame, vaikų ar darbo kambaryje. Priklausomai nuo vietos, kurioje planuojama statyti šį baldą, gali skirtis ne tik jo išvaizda, bet ir funkcijos.

4. Kokiais privalumais pasižymi „Magrės baldų“ foteliai?

Visų pirma – tai patrauklus dizainas. Plačiame mūsų asortimente gausu įvairaus stiliaus fotelių, todėl kiekvienas norintis gali rasti sau labiausiai patinkantį variantą.

Priklausomai nuo modelio, baldas gali turėti integruotą mechaninį arba automatinį poilsio mechanizmą, taip pat apsisukti aplink savo ašį. Konkretaus gaminio specifikacijos pateikiamos jo aprašyme.

5. Ar galima pasirinkti norimą bet kurio fotelio apmušalą?

Tikrai taip. Tam, kad apsispręsti būtų paprasčiau, prie kiekvieno baldo pateikiamos dizainerių atrinktų audinių rekomendacijos. Be to, yra galimybė pasirinkti norimą kojelių ar kitų medinių detalių spalvą.

6. Koks fotelis patogesnis – didelis ar mažas?

Tai labai individualu. Pirmiausia vertėtų įvertinti kambario, kuriame planuojate jį statyti, plotą, taip pat durų matmenis. Baldas neturėtų apriboti judėjimo patalpoje ir proporcingai derėti su kitomis interjero detalėmis. Mėgstantiems prigulti puikiai tinka prailginti foteliai, ant kurių itin patogu ilsėtis.