+370 634 85000
0
Kokybiški baldai, pagaminti Lietuvoje

Kokybiški baldai, pagaminti Lietuvoje

Kiekvieną baldą gaminti ir parduoti taip, tarsi vien nuo jo priklausytų mūsų klientų tolesnio šeimyninio gyvenimo laimė.

KOKYBĖ – PAGRINDINIS MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS

Mes, „Magrės baldų“ komanda, nuo pat pirmųjų baldo kūrimo etapų siekiame sukonstruoti tokį baldą, kuris būtų funkcionalus, patogus, kokybiškas bei patvarus ir džiugintų mūsų klientus daugelį metų. Todėl mūsų minkštų baldų gamyba atliekama pritaikant patikimus metodus ir techniką.
kokybe-magres-baldai-2

Baldų sandara

Renkantis minkštąjį baldą svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ gaminiai pagaminti iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Toliau išvardyti teiginiai Jums padės sužinoti, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis minkštuosius baldus.

TVIRTAS BALDO KARKASAS Icon

Taupydami gamybos sąnaudas ir mažindami baldo kainą, daugelis gamintojų vidinei konstrukcijai naudoja plonas drožlių plokštes, sujungtas varžtais. Tačiau mes tikime, kad tik kokybiškas produktas turi ateitį. Būtent dėl to savo produktų gamyboje naudojame buko medienos karkaso dalis, tvirtai sujungtas metalinėmis sąsagomis ir klijais, taip baldams suteikiame tvirtumo ir stabilumo.

BUKO MEDIENA Icon

„Magrės baldai“ specialistai, kurių sritis – minkštų baldų gamyba, naudoja buko medieną, kuri pagal tvirtumą beveik prilygsta ąžuolui. Tai padaro baldą šiek tiek sunkesnį, tačiau gerokai tvirtesnį ir stabilesnį nei daugelio gamintojų naudojama eglės ar beržo mediena, kuri yra ne tokia atspari didesniam svorio ar jėgos poveikiui.

ČIUŽINIŲ SANDARA Icon

Sėdimųjų dalių čiužiniams gaminti naudojame poroloną (elastinis putų poliuretanas), didelio elastingumo poroloną (HR), kūgines spyruokles BONELL ir POCKET. Sėdimosiose dalyse naudojamas porolonas, kurio tankis yra ne mažesnis kaip 35 kg/m3.

PAGALVIŲ UŽPILDAI Icon

Daugelis kitų baldų gamintojų neskiria pagalvių į kelias zonas, o užpildo vientisai visą pagalvę. Dėl šios priežasties pagalvės gali subliūkšti, tapti nepatogios. Mūsų gaminamų baldų užpildas nesubliūkšta ir išlaiko pagalvės tinkamą formą ilgiau ir svarbiausia – savo vietoje.

AUDINIAI Icon

Paskutinė ir viena svarbiausių baldo išvaizdos dalių – tai apmušalas. Siūlome išsirinkti iš daugiau kaip 200 skirtingų baldinių audinių bei natūralios odos rūšių. Kiekvieną audinį prieš gamybą mes kruopščiai atrenkame, įvertiname ir atliekame bandymus. Tokia minkštų baldų gamyba, metodika užtikrina mūsų produkcijos patvarumą ir kokybę.

kokybe-baldo-sandara-impulse-pjuvis

INOVACIJOS

PAŽANGIOS TECHNOLOGIJOS

Baldų kokybė priklauso nuo pažangių gamybos prosesų ir technologinių inovacijų. Daug dėmesio ir investicijų skiriame pažangioms staklėms ir programinei įrangai atnaujinti, darbuotojų profesiniam tobulėjimui.

siuvinejimas-magres-baldai

Pagalba

Garantinė ir pogarantinė priežiūra

Baldams suteikiama 24 mėnesių garantija. Net ir pasibaigus garantiniam laikotarpiui ar prireikus atnaujinti baldą, mes visada galėsime pagelbėti Jums ir suteikti reikiamą pagalbą.

ranku-darbas-magres-baldai

METŲ GAMINYS

APDOVANOJIMAI

Didžiuojamės, kad savo pažado laikomės: ne veltui modernios šeimos gyvenimo ritmui ir namų vizijai pritaikyti minkštieji baldai kasmet tampa Lietuvos „Metų gaminio“ rinkimų laimėtojais.

medal

TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę