3D SALONO TURAS 3D SALONO TURAS SU KONSULTANTE

Blogas

Patarimai Jūsų namams: kaip išsirinkti baldus, kaip patobulinti interjerą ir daugiau

  • magres-baldai-apsilankyk-gyvai-3d-naujiena-1364x740
Virtualus apsilankymas „Magrės baldų“ salone – jau realybė

Ilgametę patirtį sukaupusi „Magrės baldų“ komanda, reaguodama į dabartinę situaciją, pristato naujieną – virtualų saloną. Neišeidami iš namų jame galite patogiai apžiūrėti dominančius gaminius. Ten rasite tiek populiariausius minkštų ir korpusinių baldų modelius, tiek stilingas interjero detales.

  • Sofos-sofa-luxor-2-1362x688
Moderni klasika interjere: viskas apie ją

Moderni klasika atspindi daugybę geriausių šiuolaikinio interjero savybių. Su tradiciniais elementais susiliejantis paprastumas sukuria švarią, tačiau stulbinančią erdvę, kuri ilgam išlieka atmintyje. Ką verta žinoti apie modernią klasiką ir kaip ją atskleisti savo namuose?

  • idejos-namams-elegant-lego-1-5
Minimalistinis interjeras: viskas, ką verta žinoti

Švarus, neperkrautas, monochromatinis, paprastas – epitetai, bene geriausiai apibūdinantys minimalizmą. Neįmanoma paneigti, kad šio stiliaus interjeras spinduliuoja subtilumu ir ramybe. Tačiau norint sukurti tokią atmosferą reikia kur kas daugiau nei tik baltų sienų ir keleto baldų. Domitės, kaip tai padaryti? Tuomet pasinaudokite išsamiu gidu, kuriame supažindiname, kuo išskirtinis minimalistinis stilius interjere, ir aptariame pagrindinius jo kūrimo principus.

  • magre-sofa-2
Kodėl skandinaviškas interjeras toks populiarus?

Tikriausiai daugelis kuriančių ar atnaujinančių savo namus yra apsvarstę skandinavišką dizainą. Jis atsirado dar XX a. pirmojoje pusėje, o vėliau išpopuliarėjo visame pasaulyje. Tai paprastumu, funkcionalumu ir universalumu pasižymintis dizainas, vertinamas iki šių dienų.

  • Imperija
Klasikinis svetainės interjeras: pagrindinės taisyklės

Klasikinio stiliaus svetainė – vienas iš visų laikų populiariausių ir labiausiai laikui nepavaldžių pasirinkimų. Joje kruopščiai suderinama praeities tendencijas atspindinti estetika ir šių laikų funkcionalumas. Norint sukurti stilingai atrodantį klasikinį interjerą, svarbu žinoti tam tikrus dalykus. Tad kviečiame su jais susipažinti.