+370 634 85000
0
Blogas

Blogas

Patarimai Jūsų namams: kaip išsirinkti baldus, kaip patobulinti interjerą ir daugiau
miegas, miego svarba, nauda

Miegas – viskas apie jį, miego svarba

Miegas – sudėtinga organizmo būsena, kurioje įvairios smegenų ir kūno dalys bendradarbiauja tam, kad palengvintų atstatomuosius ir regeneracinius procesus. Miegas atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį palaikant optimalią fizinę ir psichikos sveikatą, o nepakankamas jo kiekis yra susijęs su daugeliu neigiamų padarinių, įskaitant suprastėjusias kognityvines (pažintines) funkcijas, padidėjusią lėtinių ligų riziką ir pablogėjusią gyvenimo kokybę. Todėl norint palaikyti gerą savijautą ir sveikatą, reikalinga suprasti miego svarbą ir puoselėti sveikus miego įpročius. Plačiau apie visa tai pasakojame šiame įraše.


miego fazes, ciklai, gilus miegas

Miego fazės ir ciklai – tai, ką verta žinoti

Miegas yra gyvybiškai svarbi mūsų gyvenimo dalis, todėl naudinga suprasti skirtingas fazes ir ciklus, vykstančius nakties poilsio metu. Miegas susideda iš kelių fazių, kurių kiekviena turi unikalią paskirtį, įskaitant smegenų ir kūno atsigavimą po dienos streso. Daugelis žmonių nežino, koks sudėtingas yra miegas ir kokia svarbi kiekviena jo stadija. Šiame tinklaraščio įraše panagrinėsime keturias miego fazes ir paaiškinsime, kokį vaidmenį atlieka kiekviena iš jų. Taip pat aptarsime, kaip skiriasi suaugusiųjų ir kūdikių miego fazės bei ciklai. 


virselis (tinklarastis) (1) copy

Salone del Mobile 2022: 5 modernių baldų tendencijos iš Milano

„Magrės baldų“ komanda neseniai sugrįžo iš tarptautinės, interjero dizainerių pripažintos baldų parodos Milane. Kaip ir kasmet, šįkart „Salone del Mobile“ buvo pristatytos naujausios modernaus būsto baldų tendencijos – spalvos, formos, tekstūros, medžiagos ir jų deriniai. Pasidalinti išties turime kuo – pastebėjome ne vieną novatorišką tendenciją, beje, atsispindinčią ir mūsų asortimente. Taigi, su kuriančiais šiuolaikinius namus dalinamės 5-iomis esminėmis įžvalgomis.


3 amziaus vidurio modernus interjeras

2021-ųjų namų interjero idėjos, arba 5 įkvepiančios tendencijos

Įsikuriate naujose patalpose, o galbūt ieškote ypatingos namų interjero idėjos, kuri įneš daugiau stiliaus, funkcijų? Kasmet pristatomos naujos tendencijos, tačiau mums įdomios tik tos, kurios, numatoma, užsibus dar ilgai. 2021-ieji paskatino gilintis tiek į unikalų stilių, tiek į tai, kaip interjero akcentai veikia savijautą, bendravimą. Taigi, toliau – 5 atradimai, jų naudos ir pritaikymo galimybės!

pexels-artem-podrez-7504654

Vaikų kambario interjeras: stilingos idėjos

Vaikų kambaryje esančios dekoro detalės, baldai ir kiti interjero aksesuarai yra labai svarbūs ir reikšmingi, nes būtent ši visuma padeda vaikams augti, tobulėti, ugdyti ir taikyti savo socialinius įgūdžius. Taip pat tai užtikrina visapusiškai sveiką aplinką, kuri patenkina visus mažųjų poreikius. Taigi, mažųjų kambario interjeras tampa itin svarbia užduotimi tėvams. Ją sprendžiant reikia pagalvoti apie kiekvieną detalę, svarbiausius kriterijus. Rekomenduojama atkreipti dėmesį į miegui palankios poilsio zonos sukūrimą, tylų ir ramų mokymosi kampelį, kūrybinių žaidimų kampelį, kuris padėtų vaikui atsiskleisti. Nors gali nuskambėti sudėtingai, iš tiesų savo vaikams galite sukurti tobulą asmeninį pasaulėlį sekdami keletu patarimų. Jais ir norime su jumis pasidalinti.


Icon 3D SALONO TURAS