Blogas | MAGRĖS BALDAI

Blogas

Patarimai Jūsų namams: kaip išsirinkti baldus, kaip patobulinti interjerą ir daugiau

  • minksti-kampai-minkstas-kampas-impulse-max-2
10 priežasčių, kodėl verta rinktis odinius baldus

Odiniai baldai – tai rafinuota elegancija, prabanga ir solidumas. Šiandien jų populiarumas atgimsta iš naujo. Pateikiame 10 priežasčių, kodėl Jūsų namus turėtų puošti būtent odinė sofa ar krėslas.

  • naujienos-paroda-baldai-2017-2
Kaip išsirinkti kokybiškus baldus?

Baldų pasirinkimas gali būti dideliu iššūkiu. Siekdami pagerinti šią situaciją, plačiau pasakojame apie tai, kuo pasižymi aukštos kokybės lietuviški baldai ir pateikiame reikšmingas jų savybes.

  • idejos-namams-titan-kampas-3
Minkštas kampas: kaip išvengti klaidų jį renkantis?

Minkštas kampas – vienas iš dažniausių pasirinkimų kuriant erdvios svetainės interjerą. Dėl baldo pritaikomumo ir funkcionalumo daugelis renkasi jį atsižvelgdami tik į spalvinę paletę ir raštus. Vis dėlto spontaniškumo perkant šio tipo baldą vertėtų vengti.

  • lovos-lova-feja-2
Dvigulės lovos pasirinkimo gidas

Dažniausiai iškylantys klausimai susiję su dvigulės lovos dalimis – koks turėtų būti lovos rėmas, kokį čiužinį rinktis, kiek svarbos turi galvūgalis ir kojūgalis, kokio stiliaus ar dydžio lovą rinktis?

  • minksti-kampai-minkstas-kampas-domino-4
Svetainės baldai gali tapti ryškiausiu namų akcentu

Svetainės erdvė – viena tų, kurioje norisi suderinti stilingą dizainą ir jaukią atmosferą. Tinkamai pasirinkti svetainės baldai ir suderintos spalvos gali tapti puikiu dėmesį atkreipiančiu ir bendrą atmosferą atgaivinančiu akcentu.