+370 634 85000
0
Blogas

Blogas

Patarimai Jūsų namams: kaip išsirinkti baldus, kaip patobulinti interjerą ir daugiau
miegamojo interjeras (nuotr. Magres baldai)

Miegamojo interjeras – idėjos ir patarimai

Įsivaizduokite, kad atsibundate ryto šviesoje, kuri švelniai sklinda pro langą, o jūs jaučiatės visiškai atsipalaidavę ir pailsėję. Tokį jausmą gali padėti užtikrinti gerai suplanuotas ir jaukus miegamojo interjeras, atitinkantis asmeninius poreikius ir skonį. Norite, kad jūsų miegamasis taptų išsvajota poilsio oaze? Šiame tinklaraščio įraše rasite įkvepiančių idėjų ir praktiškų patarimų, kaip sukurti funkcionalų ir stilingą miegamojo interjerą, kuris kasdien kvies mėgautis komfortu ir harmonija. Nesvarbu, turite didelį ar mažą kambarį, – čia sužinosite, kaip maksimaliai išnaudoti turimą erdvę ir suteikti jai išskirtinį charakterį.


Antciuzinis (nuotr. Magres baldai)

Kokie antčiužiniai geriausi – kaip išsirinkti tinkamą antčiužinį?

Ar jaučiate, kad miegas nebėra toks atpalaiduojantis kaip anksčiau? Galbūt problema slypi jūsų senajame antčiužinyje, o gal tokio iš viso neturite? Šis naudingas priedas gali ženkliai pagerinti miego kokybę, padėti sumažinti nugaros skausmus ir netgi pagerinti bendrą savijautą. Visgi, esant tokiam gausiam jų pasirinkimui, išsirinkti geriausią variantą gali būti nelengva. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime, kokių tipų antčiužiniai laikomi geriausiais ir kaip išsirinkti tobulai jūsų poreikius atitinkantį gaminį, kad kiekvieną naktį galėtumėte mėgautis aukščiausio lygio poilsiu.


VIRSELIS - prieskambario interjeras (nuotr. Shutterstock, New Africa)-min (2)

Prieškambario interjeras (koridoriaus interjeras) – 5 žingsniai

Interjero dizaineriai vis daugiau kalba apie tai, kad prieškambario interjeras turėtų sulaukti daugiau dėmesio – juk būtent ši erdvė pasitinka ir išlydi mus paliekant namus. Nepriklausomai nuo to, tai didelis prieškambaris ar siauro, mažo koridoriaus interjeras, bute ar name, ši namų zona gali būti ir stilinga, ir funkcionali. Dar, labai svarbu, – harmoningai deranti su bendra namų vizija. „Magrės baldų“ komanda išskyrė net 5 šios erdvės vertinimo ir įrengimo žingsnius, kurie galėtų būti vieni esminių. Taip pat apžvelgėme, kokios prieškambario interjero idėjos galėtų padėti vizualiai formuoti erdvę ir ją paversti išskirtine. Pradėkime?


VIRSELIS - svetaines ir virtuves interjeras (nuotr. Shutterstock, Dariusz Jarzabek)-min (2)

Svetainės su virtuve interjeras – praktiškos įžvalgos ir idėjos

Bendras virtuvės ir svetainės interjeras jau kurį laiką yra vienas populiariausių sprendimų šiuolaikiškuose namuose, kur vertinamos atviros, šviesios, bendravimą skatinančios erdvės. Svarstote apie šį spendimą? Šiame straipsnyje „Magrės baldų“ komanda atrinko kelias praktiškas įžvalgas ir idėjas, kaip vienoje harmoningoje erdvėje sukurti dvi vizualiai atskirtas, funkcionalias ir stilingas maisto gamybos bei poilsio zonas. Aptariame, kas svarbu, kai kuriamas praktiškas ir vientisą stilių išlaikantis svetainės ir virtuvės interjeras. Taigi, kas svarbu?


VIRSELIS - rastiniu namu interjeras (nuotr. Shutterstock, Archi_Viz)-min (2)

Rąstinio namo interjeras: praktiškos idėjos ir patarimai

Rąstinio namo interjeras – vienas unikaliausių, tačiau ir keliančių nemažai iššūkių. Nors anksčiau buvo įprasta matyti rąstinius namus, įrengtus tik kaimiško ar vintažinio stiliaus motyvais, šiandien vis daugiau modernia estetika alsuojančių pavyzdžių. Rąstiniuose namuose galima suderinti gamtos ramybę ir šiuolaikinius sprendimus, kurie leidžia gyventi patogiai ir stilingai. Pasiruošę atrasti tokio interjero paslaptis? Čia rasite kelis vertingus patarimus bei idėjas, kurios, tikime, pravers kuriant unikalų ir funkcionalų interjerą. Ir, labai svarbu, leis geriau suvokti, kaip rinktis medžiagas ir baldus, kad rąstinio namo vidaus interjeras derėtų su išore, dėl kurios rąstinis namelis gamtos apsuptyje ir pasirenkamas.