Blogas

Patarimai Jūsų namams: kaip išsirinkti baldus, kaip patobulinti interjerą ir daugiau

 • magre-sofa-2
Kodėl skandinaviškas interjeras toks populiarus?

Tikriausiai daugelis kuriančių ar atnaujinančių savo namus yra apsvarstę skandinavišką dizainą. Jis atsirado dar XX a. pirmojoje pusėje, o vėliau išpopuliarėjo visame pasaulyje. Tai paprastumu, funkcionalumu ir universalumu pasižymintis dizainas, vertinamas iki šių dienų.

 • Imperija
Klasikinis svetainės interjeras: pagrindinės taisyklės

Klasikinio stiliaus svetainė – vienas iš visų laikų populiariausių ir labiausiai laikui nepavaldžių pasirinkimų. Joje kruopščiai suderinama praeities tendencijas atspindinti estetika ir šių laikų funkcionalumas. Norint sukurti stilingai atrodantį klasikinį interjerą, svarbu žinoti tam tikrus dalykus. Tad kviečiame su jais susipažinti.

 • lovos-lova-gold-2
8 populiariausios miegamojo kambario spalvos: kokios jos?

Planuojant savo svajonių miegamojo interjerą, ypač svarbu daug dėmesio skirti spalvų pasirinkimui. Jos padeda ne tik atskleisti kambario estetiką, bet ir sukurti norimą nuotaiką. Kokios yra pačios populiariausios miegamojo kambario spalvos, kaip jas pritaikyti interjere ir dar daugiau – tai, apie ką galite sužinoti jau dabar.

 • sofos-sofa-classic-2
Nedidelio buto privalumai įvertinami vis dažniau

Daugeliui įprasta manyti, kad svajonių namai turi būti dideli ir erdvūs – nepriklausomai nuo to, kiek žmonių juose gyventų. Tačiau nedideli butai taip pat turi daug privalumų, todėl nenuostabu, kad jie vis nepraranda savo populiarumo. Taigi įdomu sužinoti – kokios pagrindinės to priežastys?

 • sofos-sofa-titan-1
Išsami sofų enciklopedija – lengvesniam pasirinkimui

Kaip išsirinkti sofą, kuri atitiktų individualius poreikius? – klausimas, kurį sau užduoda tikriausiai daugelis namų interjerą atnaujinančių žmonių. Šiais laikais baldų pasirinkimas išties platus, todėl priimti galutinį sprendimą gali būti pakankamai sudėtinga. Tam, kad naujos sofos paieškos būtų malonesnės ir lengvesnės, kviečiame susipažinti su išsamia šio baldo enciklopedija.

 • Magres-inforgrafikas-antra-dalisvisual_optimized
Interjero stiliai. 2 dalis: skandinaviškas

Skandinaviškas interjero dizainas jau pakankamai seniai užkariavo daugelio širdis. Jame atsispindi ypatinga tvarka, patogumas ir neblėstanti aistra gyvenimui – tikriausiai todėl šis stilius išliko populiarus iki šių dienų. Kokie pagrindiniai bruožai jį skiria iš kitų ir ko reikia norint įgyvendinti skandinaviško dizaino idėjas savo namuose?

 • klasikinis-miegamasis
Klasikinis miegamojo interjeras šiuolaikiniam gyvenimo būdui

Klasikinis miegamasis yra puikus pasirinkimas ieškantiems laikui nepavaldžių sprendimų. Tokio stiliaus interjeras – tai ne trumpalaikės tendencijos, kurios tampa nebemadingos praėjus sezonui. Jame naudojamos medžiagos, baldai ir aksesuarai pasižymi ne tik išskirtine estetika, bet ir ilgaamžiškumu. Tačiau svarbu pastebėti, kad klasikinis stilius atspindi 18–19 a. interjero dekoro idėjas, o daugiau nei per keletą amžių žmonių poreikiai žymiai pakito. Taigi, kaip sukuri klasikinį miegamąjį, kuris būtų pritaikytas šiuolaikiniam gyvenimo būdui?

 • svetaines-bute-interjeras
Ko reikia, kad svetainės interjeras bute būtų išpildytas?

Svetainės įrengimas apima daug skirtingų etapų: pradedant kambario plano sudarymu, baigiant interjero dekoravimu. Kiekvienas jų ypatingai svarbus siekiant maksimaliai gero rezultato. Ne visada kambario išplanavimas būna toks, kokio mums norisi – ypač dažnai su tokia problema susiduriama butuose. Taigi, kaip tuomet įsirengti svetainę, kad ji atitiktų visus mūsų lūkesčius?

 • mazo-kambario-interjeras
Mažo kambario interjeras: ką verta žinoti?

Mažų kambarių gali būti tiek butuose, tiek individualiuose namuose. Pakankamai dažnai jų įrengimas tampa nelengva užduotimi – ypač, jei tai svetainė, miegamasis ar prieškambaris. Tam, kad erdvė atitiktų joje gyvenančių žmonių poreikius, reikia tiek funkcionalių ir patogių baldų, tiek jaukumo suteikiančių aksesuarų. Taigi, nuo ko pradėti, norint visapusiškai išpildyti mažo kambario interjerą?

 • Magres-inforgrafikasvisual-2_optimized
Interjero stiliai. 1 dalis: minimalizmas

Mažiau yra daugiau – tai frazė, kuri bene geriausiai apibūdina minimalistinio stiliaus interjerą. Jame nėra nereikalingų daiktų, kurie be reikalo užpildo erdvę. Vietoje to akcentuojamas paprastumas, pabrėžiami architektūriniai išskirtinumai. Kokiais dar bruožais pasižymi minimalizmas ir kodėl jis daugelį taip žavi?

 • ofisas-miegamajame
Laikinas namų biuras miegamajame – ką verta žinoti?

Paskelbtas karantinas daugelį privertė pakoreguoti savo kasdienybę. Nemaža dalis žmonių pradėjo dirbti iš namų. Kai kuriems tai tapo tikru išbandymu – juk norint dirbti produktyviai svarbu pasirūpinti tinkama aplinka. Vienas patogiausių ir greičiausių pasirinkimų tokiu atveju – laikinas namų biuras miegamajame.

 • Ciuzinys
Kada geriau rinktis minkštesnį, o kada kietesnį čiužinį?

Renkantis tinkamiausią čiužinį gali iškilti daug klausimų, ir tai visiškai natūralu. Pagrindas, ant kurio gulime, turi daug įtakos miego kokybei. Klausimas, su kuriuo susiduriama bene dažniausiai – koks čiužinys geriau – minkštas ar kietas? Tačiau kiekvienu atveju atsakymas labai individualus.

 • neiprastas-miegamasis
Kaip įrengti ir dekoruoti neįprasto plano kambarį?

Tikriausiai daugelyje, ypač senos statybos, namų galima rasti bent vieną keisto plano kambarį. Įrengti ir dekoruoti jį – tikrai nelengva užduotis. Dažnai susiduriama su keblumais, kokius baldus, aksesuarus pasirinkti ir kaip juos panaudoti, kad erdvė ne tik gražiai atrodytų, bet ir būtų patogi.

 • skandinaviskos-spalvos
6 spalvos, geriausiai atspindinčios skandinavišką interjerą

Subtilumas ir natūralumas – tai vieni iš epitetų, geriausiai apibūdinantys skandinavišką interjero dizainą. Nepaisant to, kad pastaraisiais metais jo populiarumas sumažėjo, šis stilius tampa įkvėpimu ne vienam. Taigi, kokios pagrindinės spalvos vyrauja skandinaviškame interjere ir kaip jas pritaikyti savo namuose?

 • jaukumas-namuose
Kaip interjerui suteikti daugiau jaukumo?

Kuriant interjerą dažniausiai siekiama, kad jis atrodytų kuo stilingiau. Tam vadovaujamasi naujausiomis tendencijomis, ieškoma kuo šiuolaikiškesnių sprendimų. Tačiau stilingas interjeras ne visuomet būna jaukus. Taigi, kaip apjungti šiuos du aspektus ir sukurti maksimaliai patrauklų rezultatą?

 • retro-miegamasis
Retro stiliaus miegamasis – pasiilgusiems spalvų

Tikrasis retro dekoras apima net kelių praėjusių dešimtmečių stilius. Šiuo terminu gali būti apibūdinami dauguma interjerų, kuriuose atsispindi praeities tendencijos. Tačiau dažniausiai retro siejamas būtent su 1950–1970 metais naudotu dekoru. Kokie pagrindiniai jo išskirtinumai ir kaip jie atsiskleidžia miegamajame?

 • seima-namai-minkstas-kampas
Daugiau laiko namuose – mėgaukitės juo kartu su šeima

Dabar, saugantis nuo pandemijos, laikantis karantino gairių – tiesiog tobulas metas leisti laiką su šeima. Veiklų, kurias galima išbandyti namuose, begalė: filmų peržiūros, stalo žaidimai, maisto gaminimas, skaitymas ir dar daug kitų. Tam, kad laikas kartu būtų dar komfortiškesnis ir malonesnis, interjerą dažnai tereikia papildyti naujais baldais ir aksesuarais. Svarbiausia, kad norint juos užsisakyti nereikia išeiti iš namų – tai galima padaryti telefonu, el. paštu arba el. parduotuvėje.

 • darbas-sofa
Dirbsite iš namų? Kaip pasirūpinti, kad juose būtų gera

Šalyje paskelbtas karantinas daugumą gyventojų privertė pakoreguoti savo dienotvarkę. Vieni ieško sumanių būdų, kaip prasmingai išnaudoti laisvą laiką, kiti stengiasi prisijaukinti darbą iš namų. Bet kuriuo atveju itin svarbu susikurti tokią aplinką, kurioje jaustumėtės kuo maloniau. Tačiau kaip tai padaryti?

 • sofos-lovos-baldu-kurimo-issukiai
Didžiausi šiuolaikinių baldų kūrimo iššūkiai

Nuolat augantys vartotojų lūkesčiai, skatina šiuolaikiškų baldų gamintojus ieškoti vis naujų sprendimų. Norisi sukurti visapusiškai tobulesnius gaminius – tiek išvaizdos, tiek funkcionalumo prasme. Tačiau dažniai tai nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti. Kuriant naujus baldus susiduriama su įvairias iššūkiais.

 • lovos-miegamasis-pirmieji-namai
Dažniausiai daromos klaidos įrenginėjant pirmuosius namus

Savarankiškai įsirengti pirmuosius savo namus gali būti pakankamai sudėtinga. Reikia nepamiršti tiek estetikos, tiek funkcionalumo – juk šioje erdvėje praleidžiama daug laiko. Nemaža dalis žmonių dekoruodami pirmuosius namus nenori daug investuoti, todėl ieško ekonomiškiausio varianto. Kodėl šis sprendimas nebūtinai geriausias ir kokias dar klaidas daro naujakuriai?

 • pajurio-interjeras
Pajūrio įkvėptas interjeras: kaip jį sukurti?

Interjero stilių gausa atveria galimybes sukurti savo svajonių namus. Kiekvieno skonis – labai individualus, todėl renkantis dekoro elementus svarbiausia išgirsti save. Jei esate iš tų, kurie dievina vasarą, o ryškūs saulės spinduliai – tai, be ko neįsivaizduojate tobulų atostogų, pajūrio įkvėptas interjeras vertas jūsų dėmesio.

 • miegamojo-atnaujinimas
Miegamojo atnaujinimas – kodėl jis toks svarbus?

Tikriausiai daugeliui miegamojo interjero atnaujinimas siejasi su pasikeitusiu jo vaizdu: apdaila, baldais, aksesuarais. Tačiau už to slypi kur kas daugiau. Kodėl reguliarus poilsio kambario atnaujinimas toks svarbus ir kokie pagrindiniai jo aspektai?

 • foteliai
Pagrindiniai fotelių tipai ir jų panaudojimo galimybės

Fotelių pasirinkimas šiais laikais tiesiog milžiniškas: nuo jau visiems įprastų klasikinio stiliaus iki stebinančių šiuolaikiškų. Kiekvienas jų savitai patrauklus ir ypatingas – tereikia tinkamai priderinti. Galbūt šiuo metu kaip tik svarstote galimybę įsigyti tokius baldus ir ieškote sau tinkamiausio varianto? Tuomet verta daugiau sužinoti apie skirtingus fotelių tipus ir jų panaudojimo galimybes.

 • studio-apartamentai
Studijos tipo apartamentų įrengimas: ką apgalvoti?

Studijos tipo apartamentų įrengimas dažniausiai būna pakankamai sudėtingas. Dar kuriant jų planą susiduriama su pačiomis įvairiausiomis problemomis: nuo privatumo užtikrinimo iki patrauklaus estetinio vaizdo ir funkcionalumo. Nepaisant to, atsisakyti šios idėjos tikrai neverta, tereikia atidžiai apgalvoti keletą aspektų.

 • stilingas-miegamasis
Kaip sukurti stilingą pereinamojo stiliaus miegamąjį?

Nepaisant to, kad pereinamojo interjero principai pažįstami toli gražu ne visiems, šio stiliaus dekoras vis labiau populiarėja. Tai ypatingas klasikinių ir šiuolaikinių idėjų derinys, prikaustantis dėmesį ir paliekantis neišdildomą įspūdį. Trokštate sukurti dinamišką ir puošnią miegamojo aplinką? Tuomet pereinamojo stiliaus interjeras – vertas jūsų dėmesio.

 • Sofos-sofa-laura-3
4 praktiški aksesuarai jūsų namams

Aksesuarai namuose – kaip lapai šalia gėlės žiedo. Jie nedideli, tačiau papildo interjerą spalvomis, detalėmis ir kuria bendrą namų atmosferą. Juos interjere turėti svarbu, jeigu norite, kad erdvė būtų jauki, stilinga ir išpildyta. Aksesuarais laikomi tiek nedideli paveikslai, tiek foto rėmeliai. Tačiau tarp jų visų yra tie, kurie ne tik kuria grožį, bet ir atlieka praktinę funkciją. „Magrės baldų“ asorimente rasite tokias praktiškas interjero detales, kaip pagalvėlės ant lovos, pledai, padėkliukai ir laikraštinės. Aptarkime kiekvieną išsamiau.

 • idejos-namams-rubin-sofa-toni-fotelis-3
Kaip paruošti namus artėjančiam pavasariui?

Po truputėlį, lėtai ir neskubėdamas į Lietuvą žengia pavasaris. Nors visų mintyse vis dar karaliauja paskutinis žiemos mėnuo vasaris, šiltasis metų sezonas, kaip ir kasmet, ateis nepastebimai greitai. Taip pat greitai reikės ir tvarkyti namus, juos atnaujinti bei paruošti gaiviam atbudimo sezonui. „Magrės baldai“ šiai didžiai užduočiai siūlo susidaryti planą, kad nei vienas namų kampelis neliktų pamirštas ir paliktas laukti kito sezono. Čiužiniai, seni baldų komplektai, dekoras ir kitos detalės – svarbu nieko nepamiršti ir viską suplanuoti. Dalinamės įžvalgomis, kaip atnaujinti namus ir paruošti juos artėjančiam pavasario sezonui.

 • lovos-lova-feja-5
Kaip sukurti maksimalų komfortą miegamajame?

Šiandien tikriausiai jau kiekvienas žmogus supranta, jog miegamasis – tai šventovė, kuriai reikia skirti ypatingą dėmesį. Kad namai taptų jaukūs, neužtenka susikoncentruoti tik į kambarius (svetainę, virtuvę, tualetą), kuriuos mato atvykę svečiai. Juk miegamasis yra vieta, kurioje stengiamės palikti visos dienos stresą ir atsipalaiduoti. O ir detalių, į kurias reikia investuoti, miegamajame gausu: tai antčiužiniai, lovos, sofos lovos, kušetės, naktiniai staliukai ir begalės kitų baldų. Ko tiksliai reikia norint sukurti maksimalų komfortą šioje zonoje? Dalinamės keliais sumaniais patarimais.

 • Kusetes-kusete-disco-fame-40-1
Kodėl ir kada rinktis kušetę?

Dėl vis atnaujinamo dizaino, kompaktiško dydžio bei daugiafunkciškumo, kušetės nepraranda savo populiarumo. Jas lengva pritaikyti bet kokioje erdvėje, jos taip pat puiki išeitis mažo ploto būstuose, nes kušetės, panašiai kaip ir sofa lova, gali būti naudojamos kaip svetainės ir kaip miegamojo lova. Dėl baldo universalumo jį galite statyti skirtingų paskirčių kambariuose ir rinktis iš plataus dizainų asortimento. „Magrės baldų“ komanda supažindins su šiuo baldu iš arčiau ir jūsų dėmesiui pristatys didelę jo pritaikymo įvairovę.

 • svetaine-sofos-minksti-kampai
Klaidos interjere: kokios pasitaiko dažniausiai?

Savaime suprantama, kad kiekvienas žmogus, ypač kurdamas interjerą pats, stengiasi paversti namus gražiais, jaukiais ir gerais gyventi. Tačiau nepaisant didelių pastangų ir dar didesnių norų, dažnai suderinti grožio ir funkcionalumo tiesiog nepavyksta dėl interjero žinių trūkumo. O reikia pasidomėti ir išmanyti išties nemažai – kaip derinti spalvas, kaip ir kur turi stovėti tokie dideli baldai kaip minkšti kampai, kaip apjungti skirtingas interjero detales bei palaikyti harmoniją. Klaidos gali kainuoti daug – neišsipildžiusius lūkesčius, prarastą svajonę ir namų jaukumą. „Magrės baldai“ komanda pasiruošusi įvardinti dažniausias klaidas bei kaip jų išvengti.

 • mazas-miegamasis-rsz
Kaip padidinti erdvę mažame miegamajame kambaryje?

Nesijaudinkite, jeigu jūsų miegamojo kambarys ne toks didelis, apie kokį svajojate. Šiandieniniai inovatyvūs interjero dizaino sprendimai bei didelis funkcionalių, praktiškų baldų pasirinkimas – įvairios miegamojo lovos, daugiafunkciniai baldai, lentynos ir kiti – gali pagelbėti ieškant būdų, priemonių, kaip šią erdvę padidinti. Ir tam nereikalinga didelė suma. Tereikia šiek tiek pasukti galvą ir sprendimai taps akivaizdūs, lengvai įgyvendinami. Siekdama palengvinti užduotį, „Magrės baldų“ komanda pateikia keletą patarimų.

 • svetaines-baldai
Kas 2020-aisiais nebemadinga svetainės kambaryje?

Štai ir atėjo 2020-ieji, o kartu su jais – ir naujasis, daug pokyčių žadantis dešimtmetis. Pasak žymiausių pasaulyje dizainerių, palikome ne tik senuosius metus: kartu su jais praeityje pasiliko ir keletas svetainės kambario tendencijų. Jei tiksliau, tai užtikrintai nebegrįš trys. Kaip pastebi ekspertai, šie gyvenamieji kambariai tampa mažiau organizuoti bei tvarkingi, o tai reiškia, kad anksčiau taikytos taisyklės – nebeaktualios ir pasenusios. Taigi, norime apžvelgti, kaip iš esmės pasikeitė kai kurie baldai, jų dizainas ir vaidmuo interjere.

 • rsz_baldu-pervezimas
Kodėl verta rinktis baldų pristatymą į namus?

Daugelis žmonių, svarstančių baldų pristatymo į namus galimybę, dažnai susiduria su dvejonėmis dėl kainos. Juk už pristatymą reikia mokėti. Vis dėlto, „Magrės baldų“ komanda kviečia apsvarstyti ir kitą šios paslaugos aspektą. Jums nereikia ieškoti specialaus transporto, kuriame tilptų nemažai vietos užimantys minkšti baldai, o transportavimo metu nutikus nelaimingam atsitikimui, t. y. baldui sulūžus, atsakinga tampa baldus į namus gabenanti įmonė. O jums nereikia dėl to sukti galvos. Norime pristatyti ir daugiau baldų pristatymo į namus privalumų.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-bravo-3
Kodėl proporcijos interjere – labai svarbu?

Atskleisti harmoningo interjero paslaptis dažniausiai nėra lengva. Kiekvienas atvejis – labai individualus: tai, kas tinka vienoje aplinkoje, nebūtinai tiks kitoje. Tam, kad galutinis rezultatas nenuviltų ir patalpa atrodytų stilingai, ypač svarbu įvertinti proporcijas. Kokios jos gali būti ir kaip įvaldyti tokią stichiją?

 • sofos-sofa-elegant-2
Kaip darbo kambarį paversti jaukesniu ir patogesniu?

Darbo kambarys – erdvė, kurioje dažniausiai pritrūksta jaukumo. Tačiau išspręsti tokią problemą ganėtinai paprasta. Tereikia pasitelkti keletą priemonių, kurios leidžia nesudėtingai atnaujinti patalpą. Norite pasirūpinti malonesniu ir produktyvesniu darbu? Nepraleiskite progos to padaryti jau dabar.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-king-1
Kokio stiliaus interjeruose labiausiai tinka odiniai baldai?

Patogius ir patrauklia išvaizda pasižyminčius odinius baldus mėgsta daugelis. Šios universalios priemonės lengvai priderinamos skirtingo stiliaus interjeruose: nuo šiuolaikinio iki vintažinio. Galbūt kaip tik šiuo metu įsirenginėjate namus ir ieškote idėjų, kaip panaudoti būtent odinius baldus? Pasakojame apie tai išsamiau.

 • ciuziniai-ciuzinys-rytas-hard-soya-1
Kas užtikrina čiužinio patvarumą?

Perkant naują čiužinį norisi, kad jis būtų ne tik patogus, bet ir patvarus. Juk tai – ilgalaikė investicija ne tik į pilnavertišką miegą, bet ir į geresnę savijautą. Faktorių, lemiančių šios priemonės ilgaamžiškumą, išties nemažai. Taigi, kaip nepasimesti ir priimti optimaliausią sprendimą?

 • antciuziniai-antciužinis-viscool-1-1362x688
Naujas čiužinys ar antčiužinis: kada kurį rinktis?

Apsispręsti, reikia naujo čiužinio ar antčiužinio, kartais gali būti pakankamai sudėtinga. Abi šios priemonės leidžia sukurti patogią miego aplinką. Tačiau kai kuriais atvejais vienas iš variantų yra optimalesnis. Taigi, kaip žinoti, kada pasirinkti vieną, o kada kitą?

 • rsz_industrinis-miegamasis
Kaip savo miegamajam suteikti industrinio žavesio?

Modernus miegamasis su autentiškomis detalėmis skamba lyg svajonės išsipildymas? Tuomet industrinio stiliaus interjeras išties vertas jūsų dėmesio. Nekantraujate sužinoti, kaip sukurti tokį poilsio kambarį? Skaitykite mūsų patarimus.

 • miegamasis-antciuziniai
Kaip nuomojamą būstą pritaikyti savo poreikiams?

Nuomojamas būstas tikrai ne visada atitinka lūkesčius. Pritaikant jį savo poreikiams dažniausiai nesinori daug investuoti – juk tiksliai nežinome, kiek laiko ten praleisime. Be to, pasirinkimus neretai riboja ir savininkų nustatytos taisyklės. Kaip atrasti balansą, kad nuomojamas būstas būtų jaukus ir patogus, tačiau tai nepareikalautų didelių išlaidų?

 • ciuziniai-ciuzinys-rytas-hard-5-1362x688
4 didžiausios klaidos, daromos perkant čiužinį

Naujo čiužinio pasirinkimas – išties nelengva užduotis. Tam, kad ši priemonė atitiktų individualius poreikius ir padėtų sukurti palankią miego aplinką, svarbu apsvarstyti tikrai ne vieną aspektą. Norite, kad ji patenkintų visus jūsų lūkesčius ir leistų džiaugtis pilnaverčiu poilsiu? Susipažinus su didžiausiomis naujo čiužinio pirkimo klaidomis, tai įgyvendinti bus paprasčiau.

 • lovos-lova-laime-2
Kaip miegamajame įgyvendinti belgiško stiliaus idėjas?

Paprastas, prabangus, su tarpusavyje harmoningai derančiais senais ir naujais elementais – toks tas belgiškas interjero stilius. Kai kurie jo skleidžiamą estetiką lygina su romantiškuoju „Shabby chic“, tačiau nepaisant keleto panašumų, belgiško stiliaus dekoras ir dizainas pasižymi kvapą gniaužiančia medžiagų kokybe. Pritaikę jo principus miegamajame, galite sukurti išskirtinai patogią ir patrauklią aplinką.

 • Lovos-lova-domino-mini-1
5 didžiausi miegamojo dekoravimo mitai

Nemaža dalis žmonių nedrįsta patys dekoruoti savo namų, nes mano, kad tai labai sudėtinga. Baimė nusivilti kliudo išbandyti savo jėgas, tačiau daugeliu atvejų ji yra nepagrįsta. Žinant pagrindinius interjero kūrimo aspektus, net ir netikėčiausi sumanymai įgyvendinami kur kas paprasčiau. Taigi, kokie tie didžiausi miegamojo dekoro mitai, neleidžiantys mėgautis nuostabiu kūrybos procesu?

 • ciuziniai-ciuzinys-rytas-hard-2-1-1362x688
Pagrindiniai spyruoklinių ir viskoelastinių čiužinių skirtumai

Viskoelastiniai ir spyruokliniai čiužiniai šiuo metu yra vieni populiariausių. Nors iš pirmo žvilgsnio jie gali pasirodyti labai panašūs, kiekviena iš šių priemonių pasižymi išskirtinėmis savybėmis. Jeigu ir jūs skiriate daug dėmesio patogiam miegui, nepraleiskite progos su šiais produktais susipažinti plačiau.

 • ciuzinys-antciuzinis-viscosoya-3-1362x688
Nesudėtingi būdai, kaip užmigti greičiau

Gilus ir patogus miegas leidžia užtikrinti gerą fizinę ir psichologinę sveikatą. Tinkamai pailsėjus atsikeliama geros nuotaikos, todėl net ir sunkiausi dienos darbai nebeatrodo tokie baisūs. Deja, tačiau nemažai daliai žmonių vakarais nesiseka užmigti. To priežasčių gali būti daugybė: neišvėdintas patalpos oras, nusidėvėję čiužiniai, įtemta protinė veikla ir t. t. Taigi, kaip suvaldyti šiuos faktorius, kad užmigti būtų lengviau?

 • lovos-lova-svaja-2
Kaip atskleisti žiemišką jaukumą miegamajame?

Jaukus vakaras ant dvigulės lovos, susisukus į šiltą pledą – tiesiog tobulas žiemos planas. Kai už lango spaudžia šaltukas, tik ir norisi mėgautis namų šiluma. Pasitelkus įvairius dekoro elementus, magišką jaukumą miegamajame atskleisti bus dar paprasčiau.

 • 1angel-sofa-su-eglute-1364x740
 • 2angel-sofa-su-eglute-1364x740-3
 • 3angel-sofa-su-eglute-1364x740-2
 • jazz-sofa-1364x740-2
 • jazz-sofa-1364x740
 • jazz-sofa-detale-1364x740
 • rubin-sofa-su-dovanomis-1364x740
 • rubin-sofa-su-dovanomis-detale-1364x740
 • viking-fotelis-1364x740
 • toma-komoda--detale-1364x740
 • viking-fotelis-1364x740-2
Klasikinis Kalėdų dekoras: kas madinga šiais metais?

Artėjant Kalėdoms norisi savo namus pripildyti magiška nuotaika. Juk tai erdvė, kurioje per šventes praleidžiame ypač daug laiko su pačiais artimiausiais. Tegul jis būna stebuklingas ir nepamirštamas.

 • antčiužinis
Kodėl verta įsigyti antčiužinį?

Ne visi turi galimybę miegoti ant didelės patogios lovos. Seni čiužiniai arba išskleidžiamos sofos dažniausiai nesuteikia tinkamos atramos. Taigi, nenuostabu, kad pailsima ne itin gerai. Kuo tokiose situacijose praverčia antčiužiniai ir kodėl juos verta įsigyti tiems, kurie svajoja apie saldesnį miegą?

 • vaikiškos lovos
Kaip įrengti ilgaamžį vaikų kambarį?

Dauguma tėvų dekoruodami vaikų kambarius nori sukurti erdvę, kuri kuo ilgiau patenkintų besikeičiančius atžalų poreikius. Patvarumas, patraukli išvaizda ir funkcionalumas – dalykai, kurių nevertėtų pamiršti įgyvendinant tokią užduotį. Keletas naudingų triukų gali palengvinti šią misiją ir padėti išgauti tiek jus, tiek mažuosius džiuginantį rezultatą.

 • lovos
2020-ųjų interjero tendencijų atspindžiai miegamajame

Norite sukurti stilingą ir patrauklų miegamąjį? Tuomet nepraleiskite progos susipažinti su naujausiomis 2020-ųjų interjero tendencijomis. Pritaikyti jas savo poilsio kambaryje dar niekada nebuvo taip lengva. Taigi, pasisemkite naujų idėjų ir mėgaukitės atpalaiduojančia namų erdve.

 • miegamojo lova
Labiausiai miegamojo aplinką darkantys daiktai

Įtemptas gyvenimo ritmas ne visada leidžia skirti pakankamai laiko namų tvarkymui. Nenuostabu: juk laisvalaikiu kur kas labiau norisi pailsėti, pabendrauti su artimaisiais. Ilgainiui kambariuose, o ypač miegamajame pradeda kauptis įvairūs daiktai, kurie vienaip ar kitaip darko aplinką.

 • dvigulė lova
Kaip sukurti svajingą „boho“ stiliaus miegamąjį?

Ar gali būti kas nors nuostabesnio nei griūti į lovą po ilgos dienos? Mes manome, kad ne. Miegamasis – daugiau nei vieta, skirta miegui. Tai – tarsi asmeninė šventovė, kurioje galima atsitraukti nuo kasdienių problemų, pailsėti ir įgauti naujos energijos.

 • rsz_12viskozes-ciuzinys
5 viskoelastinių čiužinių privalumai

1960-aisias jos buvo sukurtos NASA lėktuvų sėdynėms. Dabar jas galima rasti daugelyje kasdienių produktų, pradedant pagalvėmis ir čiužiniais, baigiant biuro reikmenimis ir avalyne. Tai – viskoelastinės putos. Didelio tankio medžiaga yra itin minkšta ir puikiai sugeria judesius, todėl padeda sukurti miegui palankią aplinką.

 • pagalvė
Kaip išsirinkti geriausią pagalvę?

Dauguma žmonių per visą gyvenimą maždaug trečdalį paros praleidžia miegodami. Tam, kad miegas būtų efektyvus, reikalingas ne tik tinkamai parinktas čiužinys, bet ir pagalvė. Pastaroji suteikia patikimą atramą kaklui, todėl stuburas išlieka taisyklingoje padėtyje, o mes gerai išsimiegame.

 • ciuziniai
Didžiausi mitai, susiję su čiužiniais

Tinkamai parinktas čiužinys – saldaus miego garantas, tad į jį išties apsimoka investuoti. Ši priemonė leidžia mėgautis pilnaverčiu poilsiu ir gera sveikata. Jei jau kurį laiką atsikeliate nepailsėję, jaučiate skausmus kaklo ar nugaros srityje, verta pagalvoti – galbūt atėjo metas naujam čiužiniui?

 • minkstu baldu komplektai
Interjeras šaltuoju metų laiku: kokias spalvas rinktis?

Šaltuoju metų laiku namus dažniausiai norisi pripildyti šiluma ir jaukumu. Artėjančios gražiausios metų šventės dar labiau skatina atsinaujinti ir sukurti magišką atmosferą. To įgyvendinimui labai praverčia spalvos. Pastarąsias galima naudoti ne tik kambario sienoms ar luboms, bet ir baldams. Taigi, kokias jas pasirinkti, kad namuose būtų ypatingai gera?

 • lovos internetu
Kaip nesudėtingai transformuoti savo miegamąjį?

Nuolatinis atsinaujinimas – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Tiek vidiniai, tiek išoriniai pokyčiai suteikia naujų potyrių, teigiamų emocijų. Keičiantis sezonams juos norisi pritaikyti ir savo namuose. Tam, kad rezultatai būtų akivaizdūs, nebūtina imtis drastiškų priemonių. Taigi, ką pasitelkti norint nesudėtingai ir greitai transformuoti savo miegamąjį?

 • sofa-lova
5 dažniausios svetainės dekoravimo klaidos

Svetainės dekoras – aspektas, turintis didžiulę reikšmę galutiniam kambario įvaizdžiui. Pakankamai nemaža dalis žmonių savo namus įrenginėja patys. Taigi, nenuostabu, kad kartais tam tikros klaidos tiesiog neišvengiamos. Interjero stilių gausa ir platus dekoro elementų pasirinkimas – tarsi klaidus miškas. Norint jame nepasimesti, pravartu žinoti tam tikrus dalykus. Taigi, kokios tos dažniausios svetainės dekoravimo klaidos ir kaip jų išvengti?

 • minksti kampai
Bohemiško stiliaus svetainė – jaukumo oazė

Bohemiškas stilius išsiskiria šviesumu, tekstūromis, unikalių sluoksnių ir elementų, kuriuos sunku pamiršti, gausa. Tai – savotiškas taisyklių nesuvaržytos ir menais besidominčios asmenybės atspindys. Pasitelkus tinkamus interjero elementus, sukuriama įdomi ir atpalaiduojanti aplinka, kurioje nuolat verda gyvenimas, generuojamos naujos idėjos. Taigi, kokios bohemiško stiliaus savitumo paslaptys ir kaip jas atskleisti savo svetainėje?

 • antonio-caverzan-D1YruV0KUDw-unsplash (1)
Tobulo miegamojo komponentai

Kiekvienas kambarys namuose išskirtinis ne tik dėl savo paskirties, bet ir išvaizdos. Tai įgyvendinti padeda įvairios priemonės: nuo smulkių aksesuarų iki funkcionalių išskirtinio dizaino baldų. Visgi, jų gausa gali suklaidinti ir apsunkinti pasirinkimą. Taigi, kaip nepasimesti ir išsirinkti tobulus miegamojo komponentus?

 • lovos internetu
Prancūziško stiliaus atspindžiai miegamajame: kas ir kaip?

Apie išskirtinį prancūzų stilių yra girdėjęs tikriausiai ne vienas. Vieni iš pagrindinių jo bruožų – paprastumas ir išskirtinė elegancija. Dažniausiai jame vyrauja klasikiniai elementai, tačiau nevengiama panaudoti ir modernių detalių. Taigi, į ką atkreipti dėmesį siekiant šio stiliaus idėjas panaudoti ir savo namuose?

 • minksti kampai
Ryškios spalvos ir minimalizmas – suderinama

Pakankamai dažnai manoma, kad minimalistinio stiliaus interjeras nesuderinamas su ryškiomis spalvomis, tačiau daugeliu atvejų esmė yra visiškai kitur. Tereikia tam pasitelkti tinkamas priemones, kurios padėtų išlaikyti balansą, neperkrauti erdvės nereikalingomis detalėmis ir sukurti išskirtinį rezultatą. Tai gali būti tiek žvilgsnį patraukiantys minkšti kampai, sofos ar įvairūs aksesuarai. Kaip tarpusavyje suderinti šiuos elementus ir minimalistinę erdvę paversti ryškesne?

 • antciuziniai
Renkamės antčiužinį: į ką atkreipti dėmesį?

Antčiužiniai – vienas iš geriausių pasirinkimų tiems, kurie nori miegoti patogiau. Pasinaudojant jais net ir seną sofą galima paverti puikia poilsio vieta. Pakankamai didelis tokių priemonių asortimentas suteikia galimybę rinktis kiekvienam, tačiau kaip nesuklysti ir priimti geriausią sprendimą?

 • spyruokliniai ciuziniai
Spyruoklinis čiužinys: kodėl verta išbandyti?

Kartais vis dar manoma, kad spyruokliniai čiužiniai yra nepatogūs ir tai – atgyvenęs pasirinkimas. Vis dėlto, tai toli gražu nėra tiesa. Šiuolaikinės priemonės yra kur kas tobulesnės ir padeda sukurti komfortišką miego aplinką. Taigi, kaip laikui bėgant keitėsi tokio tipo čiužiniai ir kodėl juos verta išbandyti?

 • sedmaisiai
Kaip išsirinkti sėdmaišį?

Sėdmaišiai – tai ne vien patogi, bet ir stilinga namų detalė. Tokius baldus galima pritaikyti įvairios paskirties ir stiliaus kambariuose. Šiais laikais jų pasirinkimas ypač didelis, todėl priimti geriausią sprendimą gali būti nelengva – juk visada norisi nepriekaištingo rezultato. Taigi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis sėdmaišį?

 • modernus baldai
Baldai su metalinėmis detalėmis – modernus pasirinkimas

Ar kada nors pagalvojote, su kuo jums asocijuojasi modernūs baldai? Galbūt tai išskirtinės panaudojimo galimybės, o gal abejingų nepaliekantis dizainas? Pastarąjį galima sukurti pasitelkiant įvairias medžiagas, o viena iš tokių – metalas. Taigi, kur ir kaip jis dažniausiai naudojamas interjere?

 • playroom-1246839_1920 (1)
Kaip įrengti vaikų kambarį, jog visada vyrautų tvarka?

Namų tvarkymuisi reikia itin didelio noro ir laiko. Tai ypač aktualu kalbant apie vaikų kambarį: jaunieji namų gyventojai paprastai sunkiai išlaiko tvarką. Todėl svarbu pasilengvinti darbą ir įrengti vaikų kambarį taip, kad būtų nesudėtinga jį sutvarkyti. Taigi, pateiksime keletą patarimų, kaip tinkamai tai padaryti.

 • dulkiu-siurblys
Kaip profesionaliai išvalyti minkštuosius baldus?

Įsigijus minkštuosius baldus, dažniausiai tikimasi ilgaamžiškumo. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, jog baldai išlaiko gerą išvaizdą tik tada, kai yra tinkamai prižiūrimi ir reguliariai valomi. Taigi, dabar pateiksime keletą patarimų, kaip nesudėtingai pasirūpinti, kad baldai išliktų švarūs ir tiktų naudojimui ilgiau.

 

 • vaiku-kambarys-viengule-lova
Kaip įrengti modernų kambarį dvynukams?

Namų renovacija yra neišvengiamas dalykas, ypač atsiradus vaikams. Sukurti jaukų ir praktišką vaikų kambario interjerą – tikras išbandymas tėvams, ypatingai, jeigu kalbame apie erdvę dvyniams. Todėl pateiksime keletą patarimų, kurie padės įrengti vaikų kambarį taip, kad jame abu Jūsų vaikai jaustųsi puikiai.

 • palepe-kambarys-teleskopas
Keletas būdų, kaip atnaujinti seną palėpę

Ar Jūsų palėpė taip pat yra vieta, kurioje laikote senus, nebenaudojamus daiktus? Jeigu taip, nesijauskite kalti, nes esate ne vieni. Neretai žmonės daiktus sudeda į palėpę ir palieka juos daugeliui metų, kol galiausiai jie suyra ir tampa nebenaudojami. Tačiau gal reikėtų atsikratyti senų nereikalingų daiktų ir atnaujinti palėpę: suremontuoti ir pakeisti jos paskirtį? Šiame įraše pateiksime keletą patarimų, kaip tai padaryti.

 • Ciuziniai-ciuzinys-natural-3
Kaip išsirinkti čiužinį?

Miegas užima svarbią dalį kiekvieno žmogaus gyvenime. Jo kokybė priklauso nuo daugybės skirtingų veiksnių: fizinės savijautos, psichologinės būsenos, taip pat išorinių veiksnių, tokių kaip čiužinys. Todėl kyla klausimas: kaip išsirinkti čiužinį, kuris geriausiai atitiktų individualius poreikius ir užtikrintų patogų miegą?

 • zaidimu-pultelis
Kaip įrengti vaikų kambarį kompiuterinių žaidimų fanui

Filmų mėgėjai turi nuosavą namų kino teatrą, knygų skaitytojai namuose yra įsirengę mažą biblioteką, o gėlių mylėtojai turi sodą. Jeigu Jūsų vaikas mėgsta žaisti kompiuterinius žaidimus — sukurkite aplinką, kurioje jis atsipalaiduos veikdamas tai, kas jam patinka. Pateiksime keletą patarimų, kaip tinkamai įrengti kambarį tikram kompiuterinių žaidimų fanui.

 

 

 • darbo-kambarys
Kaip sukurti motyvuojančią erdvę darbo kambaryje?

Statistiniais „U. S. Census“ duomenimis, darbas iš namų tampa vis populiaresnis – 2017 metais Amerikoje iš namų dirbo apie 8 milijonus žmonių. Ne išimtis ir Lietuva: šią darbo aplinką vis dažniau pasirenka dizaineriai, viešosios nuomonės formuotojai („influenceriai“), programuotojai ir kitų specialybių atstovai. Norint, jog darbas namuose vyktų sklandžiau, būtina pasirūpinti tinkama, motyvuojančia aplinka. Pateiksime keletą patarimų, kaip susikurti erdvę, padedančią susikaupti, nepervargti ir pagerinti darbo rezultatus.

 • mindy-jacobs-hAh4Unn50gk-unsplash
Kaip pašviesinti tamsias patalpas?

Apšvietimas – tai ne tik namų interjero dalis. Jis svarbus norint išlikti sveikiems ir gyvybingiems – saulės spinduliai, patenkantys į patalpų vidų, dažnai turi tiesioginį poveikį ne tik nuotaikai, bet ir fizinei būklei. Jei jūsų namuose yra tokia erdvė, kurioje itin trūksta šviesos, pasinaudodami tam tikromis priemonėmis galite tai pakeisti.

 • tiana-borcherding-1eVYwkNHqVU-unsplash
Baldų gamyba: nuo karkaso iki namų pažibos

Baldai – neatsiejama namų interjero detalė, kuri svarbi tiek dėl savo funkcijos, tiek dėl išvaizdos. Tol, kol jie pasiekia galutinį vartotoją, įvyksta daugybė procesų: dizaino kūrimas, žaliavų parinkimas, gaminimas ir t. t. Nenuostabu, kad baldų gamyba yra daugiapakopė ir reikalauja daug dėmesio: juk jos metu dažniausiai sukuriamos tikros namų puošmenos.

 • thanos-pal-VEw1OONqcLA-unsplash
Ekologija ir interjeras: kaip suderinti?

Būdų, kaip prisidėti prie tvarios aplinkos kūrimo, yra be galo daug: pradedant šiukšlių rūšiavimu, baigiant energetiškai efektyviu būstu. Vertėtų paminėti ir aplinkai draugišką interjerą, kurio įgyvendinimui labai svarbūs ekologijos principai. Kokias priemones pasirinkti, kad visa tai suderinti būtų paprasčiau?

 • bedroom-1078890_1920
Kaip dekoruoti miegamąjį?

Galbūt jau kurį laiką planuojate atnaujinti savo miegamąjį, tačiau niekaip nesugalvojate, kaip tai padaryti? Tam tikrai nebūtina išleisti daug pinigų – tereikia gerai apgalvoti, ką išties mėgstate dabartiniame kambaryje ir ką norėtumėte jame pakeisti.

 • kara-eads-L7EwHkq1B2s-unsplash
D. U. K. apie apmušalus

Šiais laikais audinių pasirinkimas išties didžiulis, todėl išsirinkti geriausią gali būti sudėtinga. Tam, kad tai būtų paprasčiau, pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie baldų apmušalus.

 • di_an_h-g_8MrEZAvyE-unsplash-compressor
Ryškios spalvos: kas ir kaip?

Neutralios spalvos gali būti daugelio interjero stilių pagrindas, tačiau per didelis jų kiekis namus dažnai paverčia per daug nuobodžiais, tarsi steriliais. Norint, kad taip nenutiktų, verta nebijoti pasinerti į spalvų sūkurį, kuris gali įkvėpti ir, pakeisdamas namų atmosferą, suteikti jiems savitumo.

 • francesca-tosolini-DmOhItSo49k-unsplash
5 patarimai įrengiantiems mažas patalpas

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad mažų patalpų įrengimas yra kur kas paprastesnis nei didelių: juk reikia mažiau baldų ir kitų interjero detalių. Tačiau ganėtinai dažnai būna priešingai. Būtent todėl siūlome pasinaudoti keletu patarimų, galinčių palengvinti užduotį.

 • phillip-goldsberry-fZuleEfeA1Q-unsplash
10 įdomių faktų apie sofas

Sofa – tai vienas populiariausių namų baldų. Per daugelį metų šie baldai labai ištobulėjo, o naujos technologijos suteikia galimybę mėgautis išskirtiniu jų komfortu. Visiems, norintiems sužinoti daugiau, pateikiame 10 įdomių faktų apie sofas.

 • chastity-cortijo-R-w5Q-4Mqm0-unsplash-compressor (1)3
Spalvos miegamajame: kaip išsirinkti?

Spalvos gali turėti didelę reikšmę mūsų emocijoms. Kuriant miegamojo erdvę rekomenduojama naudoti tokius atspalvius, kurie sukelia tik pačias geriausias emocijas. Jų pasirinkimas – išties platus.

 • sven-brandsma-x-bysAtCVBE-unsplash (1)
Kodėl savo namuose verta turėti sofą-lovą?

Funkcionalumas ir stilius – tai, kas svarbu tikriausiai daugelio namuose. Vieni iš svarbiausių yra baldai, kurie gali užtikrinti komfortą ir tapti nepamainomu interjero akcentu. Būtent tokiomis savybėmis pasižymi ir sofos-lovos, kurias galima rasti dažnuose namuose. Taigi, kuo jos tokios ypatingos?

 • daniil-silantev-sN4u56baSB0-unsplash (1)
Individualumas namų interjere: kaip įgyvendinti?

Įsirenginėjate naujus ar atnaujinate senuosius namus ir ieškote idėjų, kaip interjerui suteikti daugiau individualumo? Pateikiame keletą patarimų, kaip derinti pasirinktas priemones, kad susikurta namų erdvė tinkamai jus atspindėtų.

 • twofold-creative-LMoMZzPktho-unsplash-compressor
Kaip tinkamai prižiūrėti medinius baldus?

Mediniai baldai – tai, ką galima rasti tikriausiai kiekvienuose namuose. Tam, kad iš šios žaliavos pagaminti staliukai ar spintelės neprarastų savo spindesio ir ilgai džiugintų puikia būkle, rekomenduojama tinkamai juos prižiūrėti.

 • live-3104077_1920 (1)
Dažniausios miegamojo interjero klaidos

Patrauklus miegamojo interjeras – daugelio siekiamybė. Visgi, tai įgyvendinti ne visada būna lengva. Kokios klaidos dažniausiai pasitaiko kuriant miegamojo interjerą ir kaip jų išvengti?

 • andrew-neel-B4rEJ09-Puo-unsplash-compressor
Nauja lova: kaip tinkamai ja pasirūpinti?

Tikriausiai daugelis sutiktų, kad kokybiška lova yra itin svarbu – nuo to priklauso, kaip gerai pailsėsime. Galbūt kaip tik planuojate ją įsigyti? Atsižvelgus į šiuos patarimus, tai padaryti bus kur kas paprasčiau.

 • room-boy-2132349_1920 (1)
Kokių klaidų vengti įrengiant vaikų kambarį?

Kartais vaikų kambario įrenginėjimas gali tapti tikru galvos skausmu. Norisi erdvę išnaudoti protingai, tačiau ne visuomet pavyksta rinktis funkcionalius baldus. Pačio proceso metu dvejojama, kas geriau: baldai internetu ar vykimas į saloną. Norisi sutaupyti laiko ir pasiekti geriausią rezultatą. Tad kokių klaidų vengti, norint įsirengti puikų vaikų kambarį?

 • christopher-jolly-616571-unsplash-compressor
Esminiai interjero elementai: nuo linijų iki tekstūrų

Tarpusavyje suderintos spalvos, linijos bei tekstūros kiekvienuose namuose sukuria harmoningą ir patrauklų vaizdą. Svarbu žinoti, kaip derinti skirtingus interjero elementus ir kokį efektą jie suteikia. Taip galite užtikrinti, kad jūsų namai būtų jaukūs, o erdvė išnaudota tinkamai.

 • designecologist-628402-unsplash (1)
Madingoji žalia: kaip ja papuošti namus?

Namų interjero tendencijos keičiasi kiekvienais metais. Nors tuščiai vaikytis jų nepatartina, papuošti namus madingomis detalėmis ir atsinaujinti visuomet yra gera mintis. Žalia spalva – viena madingiausių šiais metais, tačiau namų interjere ją naudoti drįsta ne kiekvienas. Tad, kaip priderinti šią spalvą ir išlikti skoningiems?

 • IMG_20190410_111645
Stilingoms erdvėms – Milano parodos apžvalga

Prieš keletą savaičių madų sostine tituluojamame Milane, Italijoje vyko tarptautinė paroda „Salone Internazionale del Mobile 2019“, suburianti interjero dizaino ekspertus, baldų gamintojus, žurnalistus ir mados entuziastus iš viso pasaulio. Pasidalinsime su Jumis šviežiais įspūdžiais iš stilingojo Milano.

 • lovos-lova-laime-2
Bohemiškas namų interjeras: 5 naudingi patarimai

Jeigu neįsivaizduojate savo aplinkos be ryškių spalvų ir įvairių meniškų akcentų, bohemiškas interjero stilius turėtų tikti idealiai. Jūsų dėmesiui – 5 patarimai, kurie padės susiformuoti tokį interjerą.

 • foteliai-fotelis-olympicX-1-6
Kodėl kokybiški minkštieji baldai – verti investicijos?

Namai – vieta, kurioje norime jaukiai praleisti vakarus bei laisvą laiką, o didžiausią komforto dalį patikima sukurti baldams. Todėl pravartu investuoti į ilgaamžius, puikios kokybės baldus.

 • imperija-sofa-interjere.750x422jpg
Madingasis maksimalizmas ir patogumas – suderinama

Nepaisant ribų neapibrėžiančio pavadinimo, nevertėtų maksimalizmo suprasti visiškai pažodžiui – šiam interjero dizainui harmonija taip pat reikalinga. Jeigu norite, kad gyvenamoji erdvė būtų komfortabili ir neišklystų už maksimalizmo ribų, pasinaudokite keliais mūsų patarimais.

 • stalai-stalas-organic-800x800-1-1
Kaip namuose sukurti jaukų, moterišką interjerą?

Pateikiame keletą patarimų ir pastebėjimų, kaip sėkmingai išvengti keblumų norint sukurti elegantišką, skoningą ir funkcionalų moterišką interjerą.

 • pufai-pufas-luka-2
Klaidos, daromos renkantis sofas-lovas

Sofos-lovos dėl daugiafunkciškumo, praktiškumo praverčia daugeliu atvejų. Visgi išsirinkti šį baldą gali būti sudėtinga. Dažnai renkantis sofą-lovą padaroma klaidų, dėl kurių nukenčia tiek patalpos funkcionalumas, tiek estetika. Šį sykį apžvelgsime pasitaikančias dažniausiai ir patarsime, kaip jų išvengti.

 • pufai-pufas-elegant-3
Svetainės aksesuarai: kaip juos priderinti prie baldų?

Stilingam ir patraukliam svetainės interjerui sukurti vien išsirinkti baldus neužtenka. Jaukią, estetišką aplinką padeda sukurti ir įvairios detalės, aksesuarai. Tačiau kokius aksesuarus pasirinkti, kad šie derėtų prie baldų ir sukurtų skoningą, vientisą svetainės interjero įspūdį?

 • lovos-lova-svaja-2
Patarimai norintiems įrengti patogų svečių kambarį

Jei namuose dažnai apsilanko svečiai, ypač svarbu pasirūpinti tinkamu jų priėmimu. Dėl to daugelis namų savininkų nusprendžia įrengti atskirą svečių kambarį, kuriame šie galėtų jaustis patogiai ir mėgautis kokybišku poilsiu. Įrengiant tokį kambarį vertėtų atkreipti dėmesį į keletą patarimų, kurie padės išsirinkti šiai erdvei būtinus baldus.

 • kusetes-kusete-lukas-3
Iš vaikiško į paauglišką kambarį: ką keisti?

Nors dažnai stengiamasi įrengti tokį vaiko kambarį, kad šis būtų tinkamas ir jam užaugus, tai padaryti ne visuomet pavyksta. Paauglys nori nebe vaikiško, o madingo, itin stilingo kambario, todėl jį vis tiek tenka bent šiek tiek pakeisti. Atkreipus dėmesį į keletą patarimų, šios erdvės pakeitimas iš vaikiškos į paauglišką taps kiek paprastesnis.

 • sofos-sofa-titan-1
5 priežastys, dėl kurių verta rinktis natūralias medžiagas

Ekologija ir natūralių medžiagų naudojimas tampa kertiniu aspektu daugelyje gyvenimo sričių: gatvėmis rieda vis daugiau elektra varomų automobilių, skatinama medžiagas naudoti atsakingai ir užsiimti jų rūšiavimu. To pro akis nepraleidžia interjero dizaineriai ir baldų industrija apskritai.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-tajus-1
Odiniai baldai: kaip juos pritaikyti namuose?

Bent truputėlis odinių apmušalų turėtų būti kiekvienuose namuose. Odiniai dekoro elementai ar oda aptraukti baldai atrodo solidžiai ir tinka praktiškai bet kokiame interjere. Nesvarbu, ar namie dominuoja modernus, ar klasikinis stilius, ši, nors niekuomet interjero mados paribiuose ir neatsidūrusi medžiaga, šiandien įgauna naujo populiarumo.

 • sofos-sofa-luka-4
Šių metų tendencijos ir svetainė: ką žinoti?

Nauji metai pasitinka mus aibe naujovių: vitrinos marga nuo naujausių produktų, pristatinėjamos inovacijos, o už nugaros paliekama tai, kas kelia vis mažiau susižavėjimo ir džiaugsmo. Jau senokai galvojote apie pokyčius namuose, tačiau vis jiems nesiryžote? Tuomet pravartu apžvelgti tai, kas bus madinga interjere šiemet.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-bravo-2
Madingiausios 2019-ųjų spalvos: kaip jas pritaikyti?

Metų pabaigoje įtakingiausios interjero dizaino kompanijos pradeda dalintis naujausiomis dekoro tendencijomis. Tad nenuostabu, kad metų pradžia būna kupina pokyčių. Naujausi baldų modeliai, skoningi aksesuarai, spalvų paletė – tai būdai, kurie padeda efektingai atnaujinti interjerą.

 • lovos-lova-laime-2
2019-ieji miegamajame: kaip pritaikyti tendencijas?

Nauji metai – laikas, kai siekiama ne tik asmeninių, bet ir interjero pokyčių. Jei norite atnaujinti privačiausią namų erdvę – miegamąjį, pats metas pasidomėti 2019-ųjų dizaino gairėmis. Tad šįsyk patariame, į kokias baldų spalvas, raštus, dizainą atkreipti dėmesį prasidėjus naujiesiems metams.

 • foteliai-fotelis-perla-su-ratu-2
Fotelis – neprilygstamas vyriško kambario elementas

Vieni esminių baldų vyriškame interjere – foteliai. Pasakojame, kaip pasirinkti tokius, kurie atitiks ir dizaino principus, ir poreikius.

 • kusetes-kusete-mango-4
Kaip patogiai įrengti nedidelį vaikų kambarį?

Vaiko kambarys yra pagrindinė erdvė, kurioje jis praleidžia ypatingai daug laiko. Tam, kad buvimas šiame kambaryje būtų visuomet malonus, svarbu užtikrinti išskirtinį patogumą. Vadovaudamiesi tekste pateiktais patarimais, galėsite sukurti ne tik stilingą, jaukią, bet ir ypač komfortišką erdvę.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-king-odinis-1
4 mitai apie odinius baldus: ar tikite jais?

Pristatome kelis gajausius mitus apie odinius baldus ir pateikiame argumentų, kurie padės įsitikinti odinių baldų privalumais.

 • intro-magresbaldai-kampas-rubin-2006x900
Madingosios pastelinės spalvos: kaip jas pritaikyti interjere?

Ryškėjant artėjančių metų interjero tendencijoms tampa aišku, kad pastelinės spalvos lieka itin populiarios ir madingos. Pasakojame išsamiau, kaip derinti tokias spalvas namų interjere.

 • sofos-sofa-elegant-3
4 žaismingo ir funkcionalaus kambario jaunuoliui taisyklės

„Magrės baldų“ specialistai pataria, kokie paauglio kambario elementai verti ypatingo dėmesio.

 • sofos-sofa-domino-5
Prabanga ir praktiškumas: kaip juos suderinti?

Jei norite sumaniai suderinti šiuos du ypatumus, svarbu atsižvelgti į baldų dizainą, spalvas, apšvietimą ir kitas interjero detales. „Magrės baldų“ specialistai pataria, kaip namams suteikti tiek prabangos įspūdį, tiek komforto pojūtį.

 • kampai-kampas-smart-mini-interjere
Skandinaviškas stilius – žavesio neprarandanti klasika

Nors skandinaviškas dizainas namuose pritaikomas gana lengvai, esama tam tikrų taisyklių, kurių būtina laikytis derinant svarbiausius baldus.

 • lovos-lova-royal-3
Idealus miegamasis jam ir jai

Miegamasis, be abejonės, yra pati intymiausia namų vieta. Tai – kambarys, kuriame sutinkame naują, iššūkių pilną dieną ir pailsime nuo darbų, rūpesčių. Ši vieta nusipelno ypatingo dėmesio, todėl turime apmąstyti viską – nuo apšvietimo iki miegamojo lovos.

 • lovos-lova-laime-2
Miegamojo psichologija

Ar žinojote, kad miego kokybė priklauso ne tik nuo to, ant kokios lovos miegate, bet ir nuo to, kaip įrengtas Jūsų miegamasis? Psichologai kalba, kad šis aspektas įtakos turi ne tik poilsiui, bet ir tarpusavio santykiams, todėl įrengiant miegamąjį dėmesio skirti reikia net smulkiausioms detalėms. Taigi, kas gali neigiamai paveikti miego kokybę ir kaip susikurti patrauklų, gerą poilsį užtikrinantį miegamąjį?

 • naturali-baldine-oda-samoa-lux
 • kampai-kampas-domino-1
Apmušalai: kaip pasirinkti geriausią?

Minkštų baldų komplektai išsiskiria viena itin reikšminga ypatybe, nuo kurios dažniausiai priklauso baldo dizaino ir komforto pagrindas. Tai – apmušalai. Būtent jiems renkantis minkštuosius baldus reikėtų skirti daugiau dėmesio. „Magrės baldai“ kiekvienam suteikia galimybę pasirinkti jiems patinkantį ir poreikius pilnai atitinkantį apmušalą: nuo natūralios odos iki stilingo gobeleno. Tačiau kaip išsirinkti tinkamiausią?

 • foteliai-fotelis-jara-9
 • foteliai-fotelis-nora-8
Nauja fotelių kolekcija – kuriantiems neatsispiriamus namų akcentus

Vienas iš pagrindinių namų interjero tikslų yra jaukumas. Juk daugelis siekia maksimaliai komfortiškos, malonios aplinkos, padedančios atsipalaiduoti ir mėgautis kiekviena namuose praleista minute. Dėl šios priežasties buvo sukurti ypatingai elegantiški, tačiau ir šiuolaikiški foteliai: „Jara“, „Nora“ bei „Neris“.

 • idejos-namams-titan-kampas-7
Kokius minkštuosius baldus verta rinktis turintiems augintinių?

Augintiniai namiškiams neabejotinai suteikia džiaugsmo, tačiau namuose dėl jų dažnai kyla nemenkas chaosas. Prieš įsigydami augintinių, retas pagalvoja, kaip nuo jų išdaigų gali nukentėti svetainės baldai. Pastaruosius pakeisti – ir nelengva, ir brangu.

 • lovos-lova-sharpei-3
Idėjos minimalistinio interjero miegamajam

Minimalistinis interjeras nepraranda savojo žavesio – žmonės savo namuose tebebando pasiekti subtilumo, tvarkos, švaros ir elegancijos balansą. Tokio efekto pastaruoju metu labiausiai norima privačioje erdvėje: miegamajame.

 • stalai-stalas-gusto-3
Norintiems įsigyti baldus patogiai verta derinti ir interneto, ir salonų galimybes

Šiandien, greito gyvenimo tempo laikais, rasti laiko užsukti į saloną daugeliui žmonių – sudėtinga. Dėl šios priežasties vis dažniau pasirenkamas internetinės prekybos variantas. Vis dėlto, geriausią rezultatą pasiekti ir tinkamiausius baldus atrasti greičiau galima tuomet, kai suderinami abu prekybos variantai.

 • Elegant-lego-specialus-pasiulymas-skilciai-2006x900
5 svarbiausi dalykai besirenkantiems individualaus dizaino baldus

Individualaus dizaino baldų gamyba darosi vis populiaresnė. Daugelis žmonių ypatingai vertina galimybę pasirinktą baldą koreguoti, derinti jį prie asmeninių poreikių, individualios spalvų paletės ar namuose vyraujančio interjero stiliaus.

 • magres-baldai-intro-tauras
 • foteliai-fotelis-tauras-odinis-2
 • foteliai-fotelis-tauras-lido-71-3
 • foteliai-fotelis-tauras-fame-160-1
Interjero eklektika: kaip ją pritaikyti savo namuose?

Vienas žaviausių derinių – klasikos elementais papildyti ir modernūs baldai. Jei norite pasiekti harmoningą, jaukų, tačiau taip pat – ir savitą, ekscentrišką, drąsų rezultatą, siūlome pasinaudoti keliais dizainerių patarimais.

 • sofos-sofa-rubin-5
Kaip išsirinkti šiuolaikiško stiliaus sofą?

Renkantis tokius pagrindinius baldus kaip sofa, interjero dizaineriai siūlo atsižvelgti ne tik į madą. Ne mažiau svarbu įvertinti, ar pirkinys papildys namus komfortu, jaukumu, padės atskleisti savitą skonį.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-king-odinis-1
5 patarimai, kaip atskleisti odinio kampo grožį

Odinis kampas – elegantiškas namų interjero akcentas, išryškinantis prabangą ir stiliaus pajautą. Vis dėlto dalis besižavinčiųjų šiais baldais nerimauja, kad nesugebės jų tinkamai įkomponuoti. Tai nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio – tereikia žinoti kelias gudrybes.

 • kampai-kampas-elegant-5
Kaip atrasti tinkamiausią minkštą kampą

Minkšto kampo paskirtis – ne vien vieta sėdėti. Šis baldas mielai naudojamas ir kaip stilingas interjero akcentas. Šįkart plačiau kalbame apie šio baldo tipus ir pateikiame kelis universalius pasirinkimo kriterijus.

 • lovos-lova-ledi-2
Lova su patalynės dėže – taupantiems erdvę ir vertinantiems funkcionalumą

Kaip bebūtų, pagrindiniu tikslu įrengiant tokį kambarį būna vietos taupymas. Miegamojo lovos su patalynės dėže – vienas iš praktiškiausių būdų siekiantiems šio tikslo.

 • lovos-lova-feja-2
3 idėjos, kaip į miegamąjį įkomponuoti lovą

Atrinkome kelias idėjas, kurios padės lengviau įvertinti turimo ploto ir kambario ypatybes, įkomponuoti patalpoje pasirinktą lovą.

 • lovos-lova-gold-2
Patarimai besirenkantiems tarp oda ir medžiaga aptrauktos lovos

Vis dažniau pasirenkamos lovos su paminkštintais, medžiaga aptrauktais galvūgaliais ir rėmu. Tam tinka tiek oda, tiek tekstilinis audinys. Aptariame išsamiau, kaip išsirinkti iš šių dviejų variantų.

 • foteliai-fotelis-toro-4
5 patarimai ieškantiems svajonių fotelio

Negalite apsispręsti, koks baldas turėtų puošti Jūsų namus? Pasinaudokite keliais universaliais mūsų patarimais.

 • lovos-lova-ledi-su-galvugalio-priedu-3
Galvūgalis – praktiška lovos dalis ir išskirtinis interjero akcentas

Paprastai miegamojo lovos pasirinkimas grindžiamas baldo komfortiškumu. Daugiausiai dėmesio skiriama baldo formai, matmenims, gamyboje naudotoms medžiagoms, o galvūgalis dažnai lieka nepastebėtas. Tačiau ši dalis yra itin praktiška. Be to, ji suteikia patalpoms išskirtinumo. Kalbame plačiau apie tai, kada ir kokį galvūgalį rinktis.

 • sofos-sofa-delux-4
5 patarimai komfortiškos svetainės įrengimui

Jauki ir patogi svetainė – kiekvieno namų savininko siekis. Tačiau ši būsto erdvė gali būti užpildyta skirtingai. Juk vieniems tai – šeimos susibūrimo vieta, kitiems – svečiams skirta zona. Kad ir kaip svetainė apstatyta, galutinis rezultatas turėtų būti grįstas harmonija, stilingumu ir savitumu. Patariame, kaip to pasiekti.

 • idejos-namams-titan-kampas-1
Kodėl verta rinktis modernius baldus?

Modernūs baldai šiandien laikomi vienu populiariausių interjero pasirinkimų. Jie pagyvina aplinką, suteikia jai išskirtinumo ir savitumo. Nors šis stilius dominuoja, abejonių, kodėl verta rinktis modernumą, kyla daugeliui. Tad šįkart primename apie svarbiausias modernaus stiliaus baldų ypatybes.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-king-odinis-1
Minkštųjų baldų derinimo gudrybės

Minkštieji baldai – tai, be ko sunku įsivaizduoti namus. Sofos, lovos, krėslai, sėdmaišiai, pufai – galima rinktis tiek pavienius baldus, tiek jau suformuotus komplektus. Vis dėlto tai, kada ir kurį variantą verta rinktis, neaišku daugeliui. Pateikiame kelis patarimus, kaip suderinti minkštuosius baldus.

 • lovos-lova-sharpei-4
Kaip įsirengti svajonių miegamąjį?

Miegamojo interjeras – tarsi didelis asmeninis projektas. Ar čia taikomos kokios nors taisyklės? Ko reikia kiekvienam miegamajam, kad šis būtų stilingas, gražus ir patogus?

 • lovos-lova-laime-2
Iššūkis: didelė, patogi lova ir mažas miegamasis

Siekiant užtikrinti komfortą, norisi dvigulės lovos, bet jos įkomponavimas į mažą miegamąjį – nelengvas. Pateikiame kelis patarimus, kaip tai padaryti sėkmingai.

 • salonai-magres-baldai-deco-2
DUK apie baldų pirkimą

Baldai yra savita šeimos istorijos dalis, todėl jų pasirinkimas turi būti gerai apgalvotas. Juk sofa, foteliai ar kiti baldai turi būti patogūs kiekvienam šeimos nariui. Be to, svarbu, kad jie atitiktų gyvenimo būdą, esminius poreikius. Užsukus į saloną, daugeliui kyla su pasirinkimu susijusių klausimų. Šįkart nagrinėjame ir atsakome į dažniausius jų.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-impulse-max-2
10 priežasčių, kodėl verta rinktis odinius baldus

Odiniai baldai – tai rafinuota elegancija, prabanga ir solidumas. Šiandien jų populiarumas atgimsta iš naujo. Pateikiame 10 priežasčių, kodėl Jūsų namus turėtų puošti būtent odinė sofa ar krėslas.

 • naujienos-paroda-baldai-2017-2
Kaip išsirinkti kokybiškus baldus?

Baldų pasirinkimas gali būti dideliu iššūkiu. Siekdami pagerinti šią situaciją, plačiau pasakojame apie tai, kuo pasižymi aukštos kokybės lietuviški baldai ir pateikiame reikšmingas jų savybes.

 • idejos-namams-titan-kampas-3
Minkštas kampas: kaip išvengti klaidų jį renkantis?

Minkštas kampas – vienas iš dažniausių pasirinkimų kuriant erdvios svetainės interjerą. Dėl baldo pritaikomumo ir funkcionalumo daugelis renkasi jį atsižvelgdami tik į spalvinę paletę ir raštus. Vis dėlto spontaniškumo perkant šio tipo baldą vertėtų vengti.

 • lovos-lova-feja-2
Dvigulės lovos pasirinkimo gidas

Dažniausiai iškylantys klausimai susiję su dvigulės lovos dalimis – koks turėtų būti lovos rėmas, kokį čiužinį rinktis, kiek svarbos turi galvūgalis ir kojūgalis, kokio stiliaus ar dydžio lovą rinktis?

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-domino-4
Svetainės baldai gali tapti ryškiausiu namų akcentu

Svetainės erdvė – viena tų, kurioje norisi suderinti stilingą dizainą ir jaukią atmosferą. Tinkamai pasirinkti svetainės baldai ir suderintos spalvos gali tapti puikiu dėmesį atkreipiančiu ir bendrą atmosferą atgaivinančiu akcentu.

 • lovos-lova-gold-2
Kaip žinoti, kad atėjo laikas naujai lovai?

Įprasta nepatogumų ir prasto poilsio priežastis yra praėjęs lovos „galiojimo laikas“. Pasakojame plačiau apie tai, kaip suprasti, kada lova yra nebetinkama naudoti ir kada ją reikėtų keisti.

 • sofos-sofa-angel-5
Sofa-lova – puikus pasirinkimas skandinaviškame interjere

Pateikiame esmines skandinaviško stiliaus ypatybes ir kelis patarimus, leisiančius lengviau išsirinkti pagrindinius stiliaus elementus.

 • blogas-milano-tendencijos-3
 • blogas-milano-tendencijos-1
 • blogas-milano-tendencijos-2
 • blogas-milano-tendencijos-4
 • blogas-milano-tendencijos-5
 • blogas-milano-tendencijos-6
 • blogas-milano-tendencijos-8
 • blogas-milano-tendencijos-9
 • blogas-milano-tendencijos-11
 • blogas-milano-tendencijos-12
 • blogas-milano-tendencijos-13
 • blogas-milano-tendencijos-15
MILANO PARODOS BALDŲ TENDENCIJOS – KŪRYBINIAMS IMPULSAMS

Ką tik Milane vykusioje parodoje „Salone del Mobile“ apsilankiusi lietuviškų baldų gamintojo „Magrės baldai“ komanda dalijasi įžvalgomis apie naujausias interjero dizaino tendencijas ir  galimybes jas įgyvendinti savo namuose.

 • lovos-lova-feja-2
 • lovos-lova-svaja-2
 • lovos-lova-laime-2
Miegamojo akcentas – lova

Viengulės lovos gali suteikti tokį patį komforto jausmą kaip ir dvigulės. Vis dėlto renkantis tokį baldą vertėtų atkreipti dėmesį į tam tikrus kriterijus.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-domino-4
 • pufai-pufas-domino-apvalus-2
 • stalai-stalas-gama-3
 • stalai-stalas-panda-1
Modernių baldų derinimas interjere

Funkcionalumas – svarbiausia taisyklė. Kambarys turėtų atrodyti moderniai, svetingai, jaukiai. Pirmiausia turėtų būti atsirenkami reikalingiausi modernūs baldai, ir tik vėliau – papildomi aksesuarai.

 • blogas-kaip-rinktis-baldus-kad-namai-atgimtu-is-naujo-1
 • blogas-kaip-rinktis-baldus-kad-namai-atgimtu-is-naujo-2
 • blogas-kaip-rinktis-baldus-kad-namai-atgimtu-is-naujo-3
 • blogas-kaip-rinktis-baldus-kad-namai-atgimtu-is-naujo-4
 • blogas-kaip-rinktis-baldus-kad-namai-atgimtu-is-naujo-5
KAIP RINKTIS BALDUS, KAD NAMAI ATGIMTŲ IŠ NAUJO?

Namų interjero kūrimas – nelengvas, intriguojantis, o tam tikra prasme ir magiškas ritualas. Šio ritualo metu erdvė tarp keturių sienų paverčiama kūriniu, kurį kiekvieną dieną norisi matyti, liesti, būti jame, su pasimėgavimu jaustis jo šeimininku, o atsiradus naujoms idėjoms – pasinerti į pokyčius, suteikiant erdvei naują sielą.

 • sofos-sofa-greta-doviles-leicmonaites-zukauskienes-6
 • sofos-sofa-greta-doviles-leicmonaites-zukauskienes-5
 • sofos-sofa-greta-doviles-leicmonaites-zukauskienes-4
 • sofos-sofa-greta-doviles-leicmonaites-zukauskienes-3
Minkštų svetainės baldų pasirinkimas

Minkšti baldų komplektai – vienas iš universaliausių pasirinkimų, leidžiančių suderinti net prieštaringus poreikius.

 • lovos-lova-sharpei-4
 • lovos-lova-gold-2
 • lovos-lova-royal-3
5 MIEGAMOJO INTERJERO STILIAI: KURĮ RINKSITĖS JŪS?

Miegamojo interjeras turėtų būti komfortiškas, jaukus, todėl svarbu pasirinkti individualų skoniui geriausiai atitinkantį interjero stilių.

 • lovos-lova-ledi-su-galvugalio-priedu-2
 • lovos-lova-laime-2
 • lovos-lova-sharpei-3
Praktiškas patogumas miegamajame

Miegamojo lovos pasirinkimui svarbu skirti išskirtinio dėmesio. Nuo šio baldo ypatybių gali priklausyti žmogaus savijauta, sveikata.

 • stalai-stalas-domino-staciakampis-3
 • stalai-stalas-domino-staciakampis-2
Lietuviškų baldų gamyboje naudojamos medžiagos

Medžio drožlių plokštės (MDP) – populiariausias pasirinkimas gaminant lietuviškus baldus. Lietuviški baldai, gaminami iš šios medžiagos, paprastai būna ekologiški, nebrangūs ir lengvai apdirbami.

 • intro-impulse-kampas-2
 • minksti-kampai-minkstas-kampas-vip-max-2
 • minksti-kampai-minkstas-kampas-magre-33-3
Gyvenimas mažame bute: išnaudokite svetainės erdvę protingai

Nedideli, kompaktiški būstai gali būti ypač patogūs ir stilingi, praktiški. Tiesa, tam svarbu apgalvoti keletą aspektų: patalpų planą, vizualų erdvės padidinimą spalvomis, atsisakant tam tikrų dekoracijų ar kitų sprendimų, bei, žinoma, pasirenkant tam tikrus baldus.