Blogas

Blogas

Patarimai Jūsų namams: kaip išsirinkti baldus, kaip patobulinti interjerą ir daugiau
industrinis-stilius

Industrinis stilius: kaip jį sukurti?

Dažnai žiūrėdami filmus, serialus ar televizijos laidas, ypač amerikietiškas, pastebime iš pirmo žvilgsnio gan paprastą, tačiau įdomų interjerą. Aukštos lubos, didžiuliai langai, plytinės sienos ir metaliniai elementai – nors jų visuma ir atrodo gražiai, tačiau kartais gali kilti mintis, kad kažkas nepabaigė tvarkyti tos vietos. Neapsigaukite. Dažniausiai taip atrodo industrinis interjeras, kuris ir pasižymi paprastumu, bet kartu yra nesunkiai pritaikomas įvairiose erdvėse, funkcionalus bei išskirtinis. Jei žavitės šiuo stiliumi ir savo namus norite kurti pagal jo principus ar tiesiog geriau susipažinti su industrinio interjero subtilybėmis – šis įrašas kaip tik jums.

provanso-stiliaus-interjeras

Provanso stiliaus interjeras: viskas apie jį

Provanso stiliaus interjeras suteikia tobulą galimybę sukurti lengvumu ir komfortu alsuojančią namų atmosferą, įnešti į savo gyvenimą daugiau harmonijos bei ramybės. Tai puikus pasirinkimas pavargusiems nuo demonstratyvios prabangos, pasiilgusiems romantikos ir elegancijos. Daugiau apie Provanso stilių, ir kaip sukurti jo principus atitinkantį interjerą – šiame mūsų įraše.

palepes-interjeras

Palėpės interjeras: kaip jį įrengti?

Kiekvienas, be abejonės, tikriausiai žino, kas yra palėpė – tai namo ar kito pastato dalis, esanti tiesiai po stogu. Nemaža dalis palėpių, ypač jeigu jos yra nedidelės, naudojamos įvairių daiktų laikymui, sandėliavimui. Tačiau tinkamai įsirengus tai gali būti ir puiki gyvenamoji erdvė. Tam, kad įgyvendinti šią idėją būtų lengviau, aptarsime svarbiausius dalykus, kuriuos apima palėpės įrengimas.

darbo-kambarys-1

Darbo kambarys namuose: ko reikia produktyvumui?

Namų dizainas buvo, yra ir visada bus svarbus – ypač tai aktualu dabar, kai daugiau žmonių dirba būtent juose. Tačiau ne kiekvienas namuose turi daug laisvos, kurią galėtų pritaikyti savo veiklai. Taigi, kaip sukurti erdvę, užtikrinančią produktyvią atmosferą, nesvarbu, kokio dydžio patalpoje?

kaip-isvalyti-sofa

Kaip išvalyti sofą?

Daugeliu atvejų sofa yra pagrindinis svetainės baldas, leidžiantis pasirūpinti komfortiška ir estetiška namų aplinka. Dažnai nesusimąstoma, kiek daug ant jos veikiama kiekvieną dieną: nuo paprasčiausio sėdėjimo ar gulėjimo prie televizoriaus iki užkandžiavimo ir energingų žaidimų su vaikais. Todėl nieko keisto, kad ant šio baldo nuolat patenka įvairių nešvarumų. Taigi, kaip išvalyti dėmes iš sofos, kad jos būklė išliktų kuo geresnė?

Icon 3D SALONO TURAS