Blogas

Patarimai Jūsų namams: kaip išsirinkti baldus, kaip patobulinti interjerą ir daugiau

 • lovos internetu
Prancūziško stiliaus atspindžiai miegamajame: kas ir kaip?

Apie išskirtinį prancūzų stilių yra girdėjęs tikriausiai ne vienas. Vieni iš pagrindinių jo bruožų – paprastumas ir išskirtinė elegancija. Dažniausiai jame vyrauja klasikiniai elementai, tačiau nevengiama panaudoti ir modernių detalių. Taigi, į ką atkreipti dėmesį siekiant šio stiliaus idėjas panaudoti ir savo namuose?

 • minksti kampai
Ryškios spalvos ir minimalizmas – suderinama

Pakankamai dažnai manoma, kad minimalistinio stiliaus interjeras nesuderinamas su ryškiomis spalvomis, tačiau daugeliu atvejų esmė yra visiškai kitur. Tereikia tam pasitelkti tinkamas priemones, kurios padėtų išlaikyti balansą, neperkrauti erdvės nereikalingomis detalėmis ir sukurti išskirtinį rezultatą. Tai gali būti tiek žvilgsnį patraukiantys minkšti kampai, sofos ar įvairūs aksesuarai. Kaip tarpusavyje suderinti šiuos elementus ir minimalistinę erdvę paversti ryškesne?

 • antciuziniai
Renkamės antčiužinį: į ką atkreipti dėmesį?

Antčiužiniai – vienas iš geriausių pasirinkimų tiems, kurie nori miegoti patogiau. Pasinaudojant jais net ir seną sofą galima paverti puikia poilsio vieta. Pakankamai didelis tokių priemonių asortimentas suteikia galimybę rinktis kiekvienam, tačiau kaip nesuklysti ir priimti geriausią sprendimą?

 • spyruokliniai ciuziniai
Spyruoklinis čiužinys: kodėl verta išbandyti?

Kartais vis dar manoma, kad spyruokliniai čiužiniai yra nepatogūs ir tai – atgyvenęs pasirinkimas. Vis dėlto, tai toli gražu nėra tiesa. Šiuolaikinės priemonės yra kur kas tobulesnės ir padeda sukurti komfortišką miego aplinką. Taigi, kaip laikui bėgant keitėsi tokio tipo čiužiniai ir kodėl juos verta išbandyti?

 • sedmaisiai
Kaip išsirinkti sėdmaišį?

Sėdmaišiai – tai ne vien patogi, bet ir stilinga namų detalė. Tokius baldus galima pritaikyti įvairios paskirties ir stiliaus kambariuose. Šiais laikais jų pasirinkimas ypač didelis, todėl priimti geriausią sprendimą gali būti nelengva – juk visada norisi nepriekaištingo rezultato. Taigi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis sėdmaišį?

 • modernus baldai
Baldai su metalinėmis detalėmis – modernus pasirinkimas

Ar kada nors pagalvojote, su kuo jums asocijuojasi modernūs baldai? Galbūt tai išskirtinės panaudojimo galimybės, o gal abejingų nepaliekantis dizainas? Pastarąjį galima sukurti pasitelkiant įvairias medžiagas, o viena iš tokių – metalas. Taigi, kur ir kaip jis dažniausiai naudojamas interjere?

 • playroom-1246839_1920 (1)
Kaip įrengti vaikų kambarį, jog visada vyrautų tvarka?

Namų tvarkymuisi reikia itin didelio noro ir laiko. Tai ypač aktualu kalbant apie vaikų kambarį: jaunieji namų gyventojai paprastai sunkiai išlaiko tvarką. Todėl svarbu pasilengvinti darbą ir įrengti vaikų kambarį taip, kad būtų nesudėtinga jį sutvarkyti. Taigi, pateiksime keletą patarimų, kaip tinkamai tai padaryti.

 • dulkiu-siurblys
Kaip profesionaliai išvalyti minkštuosius baldus?

Įsigijus minkštuosius baldus, dažniausiai tikimasi ilgaamžiškumo. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, jog baldai išlaiko gerą išvaizdą tik tada, kai yra tinkamai prižiūrimi ir reguliariai valomi. Taigi, dabar pateiksime keletą patarimų, kaip nesudėtingai pasirūpinti, kad baldai išliktų švarūs ir tiktų naudojimui ilgiau.

 

 • vaiku-kambarys-viengule-lova
Kaip įrengti modernų kambarį dvynukams?

Namų renovacija yra neišvengiamas dalykas, ypač atsiradus vaikams. Sukurti jaukų ir praktišką vaikų kambario interjerą – tikras išbandymas tėvams, ypatingai, jeigu kalbame apie erdvę dvyniams. Todėl pateiksime keletą patarimų, kurie padės įrengti vaikų kambarį taip, kad jame abu Jūsų vaikai jaustųsi puikiai.

 • palepe-kambarys-teleskopas
Keletas būdų, kaip atnaujinti seną palėpę

Ar Jūsų palėpė taip pat yra vieta, kurioje laikote senus, nebenaudojamus daiktus? Jeigu taip, nesijauskite kalti, nes esate ne vieni. Neretai žmonės daiktus sudeda į palėpę ir palieka juos daugeliui metų, kol galiausiai jie suyra ir tampa nebenaudojami. Tačiau gal reikėtų atsikratyti senų nereikalingų daiktų ir atnaujinti palėpę: suremontuoti ir pakeisti jos paskirtį? Šiame įraše pateiksime keletą patarimų, kaip tai padaryti.

 • miegamojo-lova-ciuzinys
Kodėl reikia atkreipti dėmesį į čiužinio pasirinkimą?

Miegas — vienas svarbiausių dalykų žmogaus gyvenime. Jo kokybei įtaką daro daugybė skirtingų veiksnių: ne tik gera fizinė savijauta ar psichologinė būsena, bet ir išoriniai veiksniai, tokie kaip miegamojo lovos čiužinys. Todėl kyla klausimas: kaip pasirinkti tinkamą čiužinį, norint užtikrinti kokybišką miegą?

 • zaidimu-pultelis
Kaip įrengti vaikų kambarį kompiuterinių žaidimų fanui

Filmų mėgėjai turi nuosavą namų kino teatrą, knygų skaitytojai namuose yra įsirengę mažą biblioteką, o gėlių mylėtojai turi sodą. Jeigu Jūsų vaikas mėgsta žaisti kompiuterinius žaidimus — sukurkite aplinką, kurioje jis atsipalaiduos veikdamas tai, kas jam patinka. Pateiksime keletą patarimų, kaip tinkamai įrengti kambarį tikram kompiuterinių žaidimų fanui.

 

 

 • darbo-kambarys
Kaip sukurti motyvuojančią erdvę darbo kambaryje?

Statistiniais „U. S. Census“ duomenimis, darbas iš namų tampa vis populiaresnis – 2017 metais Amerikoje iš namų dirbo apie 8 milijonus žmonių. Ne išimtis ir Lietuva: šią darbo aplinką vis dažniau pasirenka dizaineriai, viešosios nuomonės formuotojai („influenceriai“), programuotojai ir kitų specialybių atstovai. Norint, jog darbas namuose vyktų sklandžiau, būtina pasirūpinti tinkama, motyvuojančia aplinka. Pateiksime keletą patarimų, kaip susikurti erdvę, padedančią susikaupti, nepervargti ir pagerinti darbo rezultatus.

 • mindy-jacobs-hAh4Unn50gk-unsplash
Kaip pašviesinti tamsias patalpas?

Apšvietimas – tai ne tik namų interjero dalis. Jis svarbus norint išlikti sveikiems ir gyvybingiems – saulės spinduliai, patenkantys į patalpų vidų, dažnai turi tiesioginį poveikį ne tik nuotaikai, bet ir fizinei būklei. Jei jūsų namuose yra tokia erdvė, kurioje itin trūksta šviesos, pasinaudodami tam tikromis priemonėmis galite tai pakeisti.

 • tiana-borcherding-1eVYwkNHqVU-unsplash
Baldų gamyba: nuo karkaso iki namų pažibos

Baldai – neatsiejama namų interjero detalė, kuri svarbi tiek dėl savo funkcijos, tiek dėl išvaizdos. Tol, kol jie pasiekia galutinį vartotoją, įvyksta daugybė procesų: dizaino kūrimas, žaliavų parinkimas, gaminimas ir t. t. Nenuostabu, kad baldų gamyba yra daugiapakopė ir reikalauja daug dėmesio: juk jos metu dažniausiai sukuriamos tikros namų puošmenos.

 • thanos-pal-VEw1OONqcLA-unsplash
Ekologija ir interjeras: kaip suderinti?

Būdų, kaip prisidėti prie tvarios aplinkos kūrimo, yra be galo daug: pradedant šiukšlių rūšiavimu, baigiant energetiškai efektyviu būstu. Vertėtų paminėti ir aplinkai draugišką interjerą, kurio įgyvendinimui labai svarbūs ekologijos principai. Kokias priemones pasirinkti, kad visa tai suderinti būtų paprasčiau?

 • bedroom-1078890_1920
Kaip dekoruoti miegamąjį?

Galbūt jau kurį laiką planuojate atnaujinti savo miegamąjį, tačiau niekaip nesugalvojate, kaip tai padaryti? Tam tikrai nebūtina išleisti daug pinigų – tereikia gerai apgalvoti, ką išties mėgstate dabartiniame kambaryje ir ką norėtumėte jame pakeisti.

 • kara-eads-L7EwHkq1B2s-unsplash
D. U. K. apie apmušalus

Šiais laikais audinių pasirinkimas išties didžiulis, todėl išsirinkti geriausią gali būti sudėtinga. Tam, kad tai būtų paprasčiau, pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie baldų apmušalus.

 • di_an_h-g_8MrEZAvyE-unsplash-compressor
Ryškios spalvos: kas ir kaip?

Neutralios spalvos gali būti daugelio interjero stilių pagrindas, tačiau per didelis jų kiekis namus dažnai paverčia per daug nuobodžiais, tarsi steriliais. Norint, kad taip nenutiktų, verta nebijoti pasinerti į spalvų sūkurį, kuris gali įkvėpti ir, pakeisdamas namų atmosferą, suteikti jiems savitumo.

 • francesca-tosolini-DmOhItSo49k-unsplash
5 patarimai įrengiantiems mažas patalpas

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad mažų patalpų įrengimas yra kur kas paprastesnis nei didelių: juk reikia mažiau baldų ir kitų interjero detalių. Tačiau ganėtinai dažnai būna priešingai. Būtent todėl siūlome pasinaudoti keletu patarimų, galinčių palengvinti užduotį.

 • phillip-goldsberry-fZuleEfeA1Q-unsplash
10 įdomių faktų apie sofas

Sofa – tai vienas populiariausių namų baldų. Per daugelį metų šie baldai labai ištobulėjo, o naujos technologijos suteikia galimybę mėgautis išskirtiniu jų komfortu. Visiems, norintiems sužinoti daugiau, pateikiame 10 įdomių faktų apie sofas.

 • chastity-cortijo-R-w5Q-4Mqm0-unsplash-compressor (1)3
Spalvos miegamajame: kaip išsirinkti?

Spalvos gali turėti didelę reikšmę mūsų emocijoms. Kuriant miegamojo erdvę rekomenduojama naudoti tokius atspalvius, kurie sukelia tik pačias geriausias emocijas. Jų pasirinkimas – išties platus.

 • sven-brandsma-x-bysAtCVBE-unsplash (1)
Kodėl savo namuose verta turėti sofą-lovą?

Funkcionalumas ir stilius – tai, kas svarbu tikriausiai daugelio namuose. Vieni iš svarbiausių yra baldai, kurie gali užtikrinti komfortą ir tapti nepamainomu interjero akcentu. Būtent tokiomis savybėmis pasižymi ir sofos-lovos, kurias galima rasti dažnuose namuose. Taigi, kuo jos tokios ypatingos?

 • daniil-silantev-sN4u56baSB0-unsplash (1)
Individualumas namų interjere: kaip įgyvendinti?

Įsirenginėjate naujus ar atnaujinate senuosius namus ir ieškote idėjų, kaip interjerui suteikti daugiau individualumo? Pateikiame keletą patarimų, kaip derinti pasirinktas priemones, kad susikurta namų erdvė tinkamai jus atspindėtų.

 • twofold-creative-LMoMZzPktho-unsplash-compressor
Kaip tinkamai prižiūrėti medinius baldus?

Mediniai baldai – tai, ką galima rasti tikriausiai kiekvienuose namuose. Tam, kad iš šios žaliavos pagaminti staliukai ar spintelės neprarastų savo spindesio ir ilgai džiugintų puikia būkle, rekomenduojama tinkamai juos prižiūrėti.

 • live-3104077_1920 (1)
Dažniausios miegamojo interjero klaidos

Patrauklus miegamojo interjeras – daugelio siekiamybė. Visgi, tai įgyvendinti ne visada būna lengva. Kokios klaidos dažniausiai pasitaiko kuriant miegamojo interjerą ir kaip jų išvengti?

 • andrew-neel-B4rEJ09-Puo-unsplash-compressor
Nauja lova: kaip tinkamai ja pasirūpinti?

Tikriausiai daugelis sutiktų, kad kokybiška lova yra itin svarbu – nuo to priklauso, kaip gerai pailsėsime. Galbūt kaip tik planuojate ją įsigyti? Atsižvelgus į šiuos patarimus, tai padaryti bus kur kas paprasčiau.

 • room-boy-2132349_1920 (1)
Kokių klaidų vengti įrengiant vaikų kambarį?

Kartais vaikų kambario įrenginėjimas gali tapti tikru galvos skausmu. Norisi erdvę išnaudoti protingai, tačiau ne visuomet pavyksta rinktis funkcionalius baldus. Pačio proceso metu dvejojama, kas geriau: baldai internetu ar vykimas į saloną. Norisi sutaupyti laiko ir pasiekti geriausią rezultatą. Tad kokių klaidų vengti, norint įsirengti puikų vaikų kambarį?

 • christopher-jolly-616571-unsplash-compressor
Esminiai interjero elementai: nuo linijų iki tekstūrų

Tarpusavyje suderintos spalvos, linijos bei tekstūros kiekvienuose namuose sukuria harmoningą ir patrauklų vaizdą. Svarbu žinoti, kaip derinti skirtingus interjero elementus ir kokį efektą jie suteikia. Taip galite užtikrinti, kad jūsų namai būtų jaukūs, o erdvė išnaudota tinkamai.

 • designecologist-628402-unsplash (1)
Madingoji žalia: kaip ja papuošti namus?

Namų interjero tendencijos keičiasi kiekvienais metais. Nors tuščiai vaikytis jų nepatartina, papuošti namus madingomis detalėmis ir atsinaujinti visuomet yra gera mintis. Žalia spalva – viena madingiausių šiais metais, tačiau namų interjere ją naudoti drįsta ne kiekvienas. Tad, kaip priderinti šią spalvą ir išlikti skoningiems?

 • IMG_20190410_111645
Stilingoms erdvėms – Milano parodos apžvalga

Prieš keletą savaičių madų sostine tituluojamame Milane, Italijoje vyko tarptautinė paroda „Salone Internazionale del Mobile 2019“, suburianti interjero dizaino ekspertus, baldų gamintojus, žurnalistus ir mados entuziastus iš viso pasaulio. Pasidalinsime su Jumis šviežiais įspūdžiais iš stilingojo Milano.

 • lovos-lova-laime-2
Bohemiškas namų interjeras: 5 naudingi patarimai

Jeigu neįsivaizduojate savo aplinkos be ryškių spalvų ir įvairių meniškų akcentų, bohemiškas interjero stilius turėtų tikti idealiai. Jūsų dėmesiui – 5 patarimai, kurie padės susiformuoti tokį interjerą.

 • foteliai-fotelis-olympicX-1-6
Kodėl kokybiški minkštieji baldai – verti investicijos?

Namai – vieta, kurioje norime jaukiai praleisti vakarus bei laisvą laiką, o didžiausią komforto dalį patikima sukurti baldams. Todėl pravartu investuoti į ilgaamžius, puikios kokybės baldus.

 • imperija-sofa-interjere.750x422jpg
Madingasis maksimalizmas ir patogumas – suderinama

Nepaisant ribų neapibrėžiančio pavadinimo, nevertėtų maksimalizmo suprasti visiškai pažodžiui – šiam interjero dizainui harmonija taip pat reikalinga. Jeigu norite, kad gyvenamoji erdvė būtų komfortabili ir neišklystų už maksimalizmo ribų, pasinaudokite keliais mūsų patarimais.

 • stalai-stalas-organic-800x800-1-1
Kaip namuose sukurti jaukų, moterišką interjerą?

Pateikiame keletą patarimų ir pastebėjimų, kaip sėkmingai išvengti keblumų norint sukurti elegantišką, skoningą ir funkcionalų moterišką interjerą.

 • pufai-pufas-luka-2
Klaidos, daromos renkantis sofas-lovas

Sofos-lovos dėl daugiafunkciškumo, praktiškumo praverčia daugeliu atvejų. Visgi išsirinkti šį baldą gali būti sudėtinga. Dažnai renkantis sofą-lovą padaroma klaidų, dėl kurių nukenčia tiek patalpos funkcionalumas, tiek estetika. Šį sykį apžvelgsime pasitaikančias dažniausiai ir patarsime, kaip jų išvengti.

 • pufai-pufas-elegant-3
Svetainės aksesuarai: kaip juos priderinti prie baldų?

Stilingam ir patraukliam svetainės interjerui sukurti vien išsirinkti baldus neužtenka. Jaukią, estetišką aplinką padeda sukurti ir įvairios detalės, aksesuarai. Tačiau kokius aksesuarus pasirinkti, kad šie derėtų prie baldų ir sukurtų skoningą, vientisą svetainės interjero įspūdį?

 • lovos-lova-svaja-2
Patarimai norintiems įrengti patogų svečių kambarį

Jei namuose dažnai apsilanko svečiai, ypač svarbu pasirūpinti tinkamu jų priėmimu. Dėl to daugelis namų savininkų nusprendžia įrengti atskirą svečių kambarį, kuriame šie galėtų jaustis patogiai ir mėgautis kokybišku poilsiu. Įrengiant tokį kambarį vertėtų atkreipti dėmesį į keletą patarimų, kurie padės išsirinkti šiai erdvei būtinus baldus.

 • kusetes-kusete-lukas-3
Iš vaikiško į paauglišką kambarį: ką keisti?

Nors dažnai stengiamasi įrengti tokį vaiko kambarį, kad šis būtų tinkamas ir jam užaugus, tai padaryti ne visuomet pavyksta. Paauglys nori nebe vaikiško, o madingo, itin stilingo kambario, todėl jį vis tiek tenka bent šiek tiek pakeisti. Atkreipus dėmesį į keletą patarimų, šios erdvės pakeitimas iš vaikiškos į paauglišką taps kiek paprastesnis.

 • sofos-sofa-titan-1
5 priežastys, dėl kurių verta rinktis natūralias medžiagas

Ekologija ir natūralių medžiagų naudojimas tampa kertiniu aspektu daugelyje gyvenimo sričių: gatvėmis rieda vis daugiau elektra varomų automobilių, skatinama medžiagas naudoti atsakingai ir užsiimti jų rūšiavimu. To pro akis nepraleidžia interjero dizaineriai ir baldų industrija apskritai.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-tajus-1
Odiniai baldai: kaip juos pritaikyti namuose?

Bent truputėlis odinių apmušalų turėtų būti kiekvienuose namuose. Odiniai dekoro elementai ar oda aptraukti baldai atrodo solidžiai ir tinka praktiškai bet kokiame interjere. Nesvarbu, ar namie dominuoja modernus, ar klasikinis stilius, ši, nors niekuomet interjero mados paribiuose ir neatsidūrusi medžiaga, šiandien įgauna naujo populiarumo.

 • sofos-sofa-luka-4
Šių metų tendencijos ir svetainė: ką žinoti?

Nauji metai pasitinka mus aibe naujovių: vitrinos marga nuo naujausių produktų, pristatinėjamos inovacijos, o už nugaros paliekama tai, kas kelia vis mažiau susižavėjimo ir džiaugsmo. Jau senokai galvojote apie pokyčius namuose, tačiau vis jiems nesiryžote? Tuomet pravartu apžvelgti tai, kas bus madinga interjere šiemet.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-bravo-2
Madingiausios 2019-ųjų spalvos: kaip jas pritaikyti?

Metų pabaigoje įtakingiausios interjero dizaino kompanijos pradeda dalintis naujausiomis dekoro tendencijomis. Tad nenuostabu, kad metų pradžia būna kupina pokyčių. Naujausi baldų modeliai, skoningi aksesuarai, spalvų paletė – tai būdai, kurie padeda efektingai atnaujinti interjerą.

 • lovos-lova-laime-2
2019-ieji miegamajame: kaip pritaikyti tendencijas?

Nauji metai – laikas, kai siekiama ne tik asmeninių, bet ir interjero pokyčių. Jei norite atnaujinti privačiausią namų erdvę – miegamąjį, pats metas pasidomėti 2019-ųjų dizaino gairėmis. Tad šįsyk patariame, į kokias baldų spalvas, raštus, dizainą atkreipti dėmesį prasidėjus naujiesiems metams.

 • foteliai-fotelis-perla-su-ratu-2
Fotelis – neprilygstamas vyriško kambario elementas

Vieni esminių baldų vyriškame interjere – foteliai. Pasakojame, kaip pasirinkti tokius, kurie atitiks ir dizaino principus, ir poreikius.

 • kusetes-kusete-mango-4
Kaip patogiai įrengti nedidelį vaikų kambarį?

Vaiko kambarys yra pagrindinė erdvė, kurioje jis praleidžia ypatingai daug laiko. Tam, kad buvimas šiame kambaryje būtų visuomet malonus, svarbu užtikrinti išskirtinį patogumą. Vadovaudamiesi tekste pateiktais patarimais, galėsite sukurti ne tik stilingą, jaukią, bet ir ypač komfortišką erdvę.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-king-odinis-1
4 mitai apie odinius baldus: ar tikite jais?

Pristatome kelis gajausius mitus apie odinius baldus ir pateikiame argumentų, kurie padės įsitikinti odinių baldų privalumais.

 • intro-magresbaldai-kampas-rubin-2006x900
Madingosios pastelinės spalvos: kaip jas pritaikyti interjere?

Ryškėjant artėjančių metų interjero tendencijoms tampa aišku, kad pastelinės spalvos lieka itin populiarios ir madingos. Pasakojame išsamiau, kaip derinti tokias spalvas namų interjere.

 • sofos-sofa-elegant-3
4 žaismingo ir funkcionalaus kambario jaunuoliui taisyklės

„Magrės baldų“ specialistai pataria, kokie paauglio kambario elementai verti ypatingo dėmesio.

 • sofos-sofa-domino-5
Prabanga ir praktiškumas: kaip juos suderinti?

Jei norite sumaniai suderinti šiuos du ypatumus, svarbu atsižvelgti į baldų dizainą, spalvas, apšvietimą ir kitas interjero detales. „Magrės baldų“ specialistai pataria, kaip namams suteikti tiek prabangos įspūdį, tiek komforto pojūtį.

 • kampai-kampas-smart-mini-interjere
Skandinaviškas stilius – žavesio neprarandanti klasika

Nors skandinaviškas dizainas namuose pritaikomas gana lengvai, esama tam tikrų taisyklių, kurių būtina laikytis derinant svarbiausius baldus.

 • lovos-lova-royal-3
Idealus miegamasis jam ir jai

Miegamasis, be abejonės, yra pati intymiausia namų vieta. Tai – kambarys, kuriame sutinkame naują, iššūkių pilną dieną ir pailsime nuo darbų, rūpesčių. Ši vieta nusipelno ypatingo dėmesio, todėl turime apmąstyti viską – nuo apšvietimo iki miegamojo lovos.

 • lovos-lova-laime-2
Miegamojo psichologija

Ar žinojote, kad miego kokybė priklauso ne tik nuo to, ant kokios lovos miegate, bet ir nuo to, kaip įrengtas Jūsų miegamasis? Psichologai kalba, kad šis aspektas įtakos turi ne tik poilsiui, bet ir tarpusavio santykiams, todėl įrengiant miegamąjį dėmesio skirti reikia net smulkiausioms detalėms. Taigi, kas gali neigiamai paveikti miego kokybę ir kaip susikurti patrauklų, gerą poilsį užtikrinantį miegamąjį?

 • naturali-baldine-oda-samoa-lux
 • kampai-kampas-domino-1
Apmušalai: kaip pasirinkti geriausią?

Minkštų baldų komplektai išsiskiria viena itin reikšminga ypatybe, nuo kurios dažniausiai priklauso baldo dizaino ir komforto pagrindas. Tai – apmušalai. Būtent jiems renkantis minkštuosius baldus reikėtų skirti daugiau dėmesio. „Magrės baldai“ kiekvienam suteikia galimybę pasirinkti jiems patinkantį ir poreikius pilnai atitinkantį apmušalą: nuo natūralios odos iki stilingo gobeleno. Tačiau kaip išsirinkti tinkamiausią?

 • foteliai-fotelis-jara-9
 • foteliai-fotelis-nora-8
Nauja fotelių kolekcija – kuriantiems neatsispiriamus namų akcentus

Vienas iš pagrindinių namų interjero tikslų yra jaukumas. Juk daugelis siekia maksimaliai komfortiškos, malonios aplinkos, padedančios atsipalaiduoti ir mėgautis kiekviena namuose praleista minute. Dėl šios priežasties buvo sukurti ypatingai elegantiški, tačiau ir šiuolaikiški foteliai: „Jara“, „Nora“ bei „Neris“.

 • idejos-namams-titan-kampas-7
Kokius minkštuosius baldus verta rinktis turintiems augintinių?

Augintiniai namiškiams neabejotinai suteikia džiaugsmo, tačiau namuose dėl jų dažnai kyla nemenkas chaosas. Prieš įsigydami augintinių, retas pagalvoja, kaip nuo jų išdaigų gali nukentėti svetainės baldai. Pastaruosius pakeisti – ir nelengva, ir brangu.

 • lovos-lova-sharpei-3
Idėjos minimalistinio interjero miegamajam

Minimalistinis interjeras nepraranda savojo žavesio – žmonės savo namuose tebebando pasiekti subtilumo, tvarkos, švaros ir elegancijos balansą. Tokio efekto pastaruoju metu labiausiai norima privačioje erdvėje: miegamajame.

 • stalai-stalas-gusto-3
Norintiems įsigyti baldus patogiai verta derinti ir interneto, ir salonų galimybes

Šiandien, greito gyvenimo tempo laikais, rasti laiko užsukti į saloną daugeliui žmonių – sudėtinga. Dėl šios priežasties vis dažniau pasirenkamas internetinės prekybos variantas. Vis dėlto, geriausią rezultatą pasiekti ir tinkamiausius baldus atrasti greičiau galima tuomet, kai suderinami abu prekybos variantai.

 • Elegant-lego-specialus-pasiulymas-skilciai-2006x900
5 svarbiausi dalykai besirenkantiems individualaus dizaino baldus

Individualaus dizaino baldų gamyba darosi vis populiaresnė. Daugelis žmonių ypatingai vertina galimybę pasirinktą baldą koreguoti, derinti jį prie asmeninių poreikių, individualios spalvų paletės ar namuose vyraujančio interjero stiliaus.

 • magres-baldai-intro-tauras
 • foteliai-fotelis-tauras-odinis-2
 • foteliai-fotelis-tauras-lido-71-3
 • foteliai-fotelis-tauras-fame-160-1
Interjero eklektika: kaip ją pritaikyti savo namuose?

Vienas žaviausių derinių – klasikos elementais papildyti ir modernūs baldai. Jei norite pasiekti harmoningą, jaukų, tačiau taip pat – ir savitą, ekscentrišką, drąsų rezultatą, siūlome pasinaudoti keliais dizainerių patarimais.

 • sofos-sofa-rubin-5
Kaip išsirinkti šiuolaikiško stiliaus sofą?

Renkantis tokius pagrindinius baldus kaip sofa, interjero dizaineriai siūlo atsižvelgti ne tik į madą. Ne mažiau svarbu įvertinti, ar pirkinys papildys namus komfortu, jaukumu, padės atskleisti savitą skonį.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-king-odinis-1
5 patarimai, kaip atskleisti odinio kampo grožį

Odinis kampas – elegantiškas namų interjero akcentas, išryškinantis prabangą ir stiliaus pajautą. Vis dėlto dalis besižavinčiųjų šiais baldais nerimauja, kad nesugebės jų tinkamai įkomponuoti. Tai nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio – tereikia žinoti kelias gudrybes.

 • kampai-kampas-elegant-5
Kaip atrasti tinkamiausią minkštą kampą

Minkšto kampo paskirtis – ne vien vieta sėdėti. Šis baldas mielai naudojamas ir kaip stilingas interjero akcentas. Šįkart plačiau kalbame apie šio baldo tipus ir pateikiame kelis universalius pasirinkimo kriterijus.

 • lovos-lova-ledi-2
Lova su patalynės dėže – taupantiems erdvę ir vertinantiems funkcionalumą

Kaip bebūtų, pagrindiniu tikslu įrengiant tokį kambarį būna vietos taupymas. Miegamojo lovos su patalynės dėže – vienas iš praktiškiausių būdų siekiantiems šio tikslo.

 • lovos-lova-feja-2
3 idėjos, kaip į miegamąjį įkomponuoti lovą

Atrinkome kelias idėjas, kurios padės lengviau įvertinti turimo ploto ir kambario ypatybes, įkomponuoti patalpoje pasirinktą lovą.

 • lovos-lova-gold-2
Patarimai besirenkantiems tarp oda ir medžiaga aptrauktos lovos

Vis dažniau pasirenkamos lovos su paminkštintais, medžiaga aptrauktais galvūgaliais ir rėmu. Tam tinka tiek oda, tiek tekstilinis audinys. Aptariame išsamiau, kaip išsirinkti iš šių dviejų variantų.

 • foteliai-fotelis-toro-4
5 patarimai ieškantiems svajonių fotelio

Negalite apsispręsti, koks baldas turėtų puošti Jūsų namus? Pasinaudokite keliais universaliais mūsų patarimais.

 • lovos-lova-ledi-su-galvugalio-priedu-3
Galvūgalis – praktiška lovos dalis ir išskirtinis interjero akcentas

Paprastai miegamojo lovos pasirinkimas grindžiamas baldo komfortiškumu. Daugiausiai dėmesio skiriama baldo formai, matmenims, gamyboje naudotoms medžiagoms, o galvūgalis dažnai lieka nepastebėtas. Tačiau ši dalis yra itin praktiška. Be to, ji suteikia patalpoms išskirtinumo. Kalbame plačiau apie tai, kada ir kokį galvūgalį rinktis.

 • sofos-sofa-delux-4
5 patarimai komfortiškos svetainės įrengimui

Jauki ir patogi svetainė – kiekvieno namų savininko siekis. Tačiau ši būsto erdvė gali būti užpildyta skirtingai. Juk vieniems tai – šeimos susibūrimo vieta, kitiems – svečiams skirta zona. Kad ir kaip svetainė apstatyta, galutinis rezultatas turėtų būti grįstas harmonija, stilingumu ir savitumu. Patariame, kaip to pasiekti.

 • idejos-namams-titan-kampas-1
Kodėl verta rinktis modernius baldus?

Modernūs baldai šiandien laikomi vienu populiariausių interjero pasirinkimų. Jie pagyvina aplinką, suteikia jai išskirtinumo ir savitumo. Nors šis stilius dominuoja, abejonių, kodėl verta rinktis modernumą, kyla daugeliui. Tad šįkart primename apie svarbiausias modernaus stiliaus baldų ypatybes.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-king-odinis-1
Minkštųjų baldų derinimo gudrybės

Minkštieji baldai – tai, be ko sunku įsivaizduoti namus. Sofos, lovos, krėslai, sėdmaišiai, pufai – galima rinktis tiek pavienius baldus, tiek jau suformuotus komplektus. Vis dėlto tai, kada ir kurį variantą verta rinktis, neaišku daugeliui. Pateikiame kelis patarimus, kaip suderinti minkštuosius baldus.

 • lovos-lova-sharpei-4
Kaip įsirengti svajonių miegamąjį?

Miegamojo interjeras – tarsi didelis asmeninis projektas. Ar čia taikomos kokios nors taisyklės? Ko reikia kiekvienam miegamajam, kad šis būtų stilingas, gražus ir patogus?

 • lovos-lova-laime-2
Iššūkis: didelė, patogi lova ir mažas miegamasis

Siekiant užtikrinti komfortą, norisi dvigulės lovos, bet jos įkomponavimas į mažą miegamąjį – nelengvas. Pateikiame kelis patarimus, kaip tai padaryti sėkmingai.

 • salonai-magres-baldai-deco-2
DUK apie baldų pirkimą

Baldai yra savita šeimos istorijos dalis, todėl jų pasirinkimas turi būti gerai apgalvotas. Juk sofa, foteliai ar kiti baldai turi būti patogūs kiekvienam šeimos nariui. Be to, svarbu, kad jie atitiktų gyvenimo būdą, esminius poreikius. Užsukus į saloną, daugeliui kyla su pasirinkimu susijusių klausimų. Šįkart nagrinėjame ir atsakome į dažniausius jų.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-impulse-max-2
10 priežasčių, kodėl verta rinktis odinius baldus

Odiniai baldai – tai rafinuota elegancija, prabanga ir solidumas. Šiandien jų populiarumas atgimsta iš naujo. Pateikiame 10 priežasčių, kodėl Jūsų namus turėtų puošti būtent odinė sofa ar krėslas.

 • naujienos-paroda-baldai-2017-2
Kaip išsirinkti kokybiškus baldus?

Baldų pasirinkimas gali būti dideliu iššūkiu. Siekdami pagerinti šią situaciją, plačiau pasakojame apie tai, kuo pasižymi aukštos kokybės lietuviški baldai ir pateikiame reikšmingas jų savybes.

 • idejos-namams-titan-kampas-3
Minkštas kampas: kaip išvengti klaidų jį renkantis?

Minkštas kampas – vienas iš dažniausių pasirinkimų kuriant erdvios svetainės interjerą. Dėl baldo pritaikomumo ir funkcionalumo daugelis renkasi jį atsižvelgdami tik į spalvinę paletę ir raštus. Vis dėlto spontaniškumo perkant šio tipo baldą vertėtų vengti.

 • lovos-lova-feja-2
Dvigulės lovos pasirinkimo gidas

Dažniausiai iškylantys klausimai susiję su dvigulės lovos dalimis – koks turėtų būti lovos rėmas, kokį čiužinį rinktis, kiek svarbos turi galvūgalis ir kojūgalis, kokio stiliaus ar dydžio lovą rinktis?

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-domino-4
Svetainės baldai gali tapti ryškiausiu namų akcentu

Svetainės erdvė – viena tų, kurioje norisi suderinti stilingą dizainą ir jaukią atmosferą. Tinkamai pasirinkti svetainės baldai ir suderintos spalvos gali tapti puikiu dėmesį atkreipiančiu ir bendrą atmosferą atgaivinančiu akcentu.

 • lovos-lova-gold-2
Kaip žinoti, kad atėjo laikas naujai lovai?

Įprasta nepatogumų ir prasto poilsio priežastis yra praėjęs lovos „galiojimo laikas“. Pasakojame plačiau apie tai, kaip suprasti, kada lova yra nebetinkama naudoti ir kada ją reikėtų keisti.

 • sofos-sofa-angel-5
Sofa-lova – puikus pasirinkimas skandinaviškame interjere

Pateikiame esmines skandinaviško stiliaus ypatybes ir kelis patarimus, leisiančius lengviau išsirinkti pagrindinius stiliaus elementus.

 • blogas-milano-tendencijos-3
 • blogas-milano-tendencijos-1
 • blogas-milano-tendencijos-2
 • blogas-milano-tendencijos-4
 • blogas-milano-tendencijos-5
 • blogas-milano-tendencijos-6
 • blogas-milano-tendencijos-8
 • blogas-milano-tendencijos-9
 • blogas-milano-tendencijos-11
 • blogas-milano-tendencijos-12
 • blogas-milano-tendencijos-13
 • blogas-milano-tendencijos-15
MILANO PARODOS BALDŲ TENDENCIJOS – KŪRYBINIAMS IMPULSAMS

Ką tik Milane vykusioje parodoje „Salone del Mobile“ apsilankiusi lietuviškų baldų gamintojo „Magrės baldai“ komanda dalijasi įžvalgomis apie naujausias interjero dizaino tendencijas ir  galimybes jas įgyvendinti savo namuose.

 • lovos-lova-feja-2
 • lovos-lova-svaja-2
 • lovos-lova-laime-2
Miegamojo akcentas – lova

Viengulės lovos gali suteikti tokį patį komforto jausmą kaip ir dvigulės. Vis dėlto renkantis tokį baldą vertėtų atkreipti dėmesį į tam tikrus kriterijus.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-domino-4
 • pufai-pufas-domino-apvalus-2
 • stalai-stalas-gama-3
 • stalai-stalas-panda-1
Modernių baldų derinimas interjere

Funkcionalumas – svarbiausia taisyklė. Kambarys turėtų atrodyti moderniai, svetingai, jaukiai. Pirmiausia turėtų būti atsirenkami reikalingiausi modernūs baldai, ir tik vėliau – papildomi aksesuarai.

 • blogas-kaip-rinktis-baldus-kad-namai-atgimtu-is-naujo-1
 • blogas-kaip-rinktis-baldus-kad-namai-atgimtu-is-naujo-2
 • blogas-kaip-rinktis-baldus-kad-namai-atgimtu-is-naujo-3
 • blogas-kaip-rinktis-baldus-kad-namai-atgimtu-is-naujo-4
 • blogas-kaip-rinktis-baldus-kad-namai-atgimtu-is-naujo-5
KAIP RINKTIS BALDUS, KAD NAMAI ATGIMTŲ IŠ NAUJO?

Namų interjero kūrimas – nelengvas, intriguojantis, o tam tikra prasme ir magiškas ritualas. Šio ritualo metu erdvė tarp keturių sienų paverčiama kūriniu, kurį kiekvieną dieną norisi matyti, liesti, būti jame, su pasimėgavimu jaustis jo šeimininku, o atsiradus naujoms idėjoms – pasinerti į pokyčius, suteikiant erdvei naują sielą.

 • sofos-sofa-greta-doviles-leicmonaites-zukauskienes-6
 • sofos-sofa-greta-doviles-leicmonaites-zukauskienes-5
 • sofos-sofa-greta-doviles-leicmonaites-zukauskienes-4
 • sofos-sofa-greta-doviles-leicmonaites-zukauskienes-3
Minkštų svetainės baldų pasirinkimas

Minkšti baldų komplektai – vienas iš universaliausių pasirinkimų, leidžiančių suderinti net prieštaringus poreikius.

 • lovos-lova-sharpei-4
 • lovos-lova-gold-2
 • lovos-lova-royal-3
5 MIEGAMOJO INTERJERO STILIAI: KURĮ RINKSITĖS JŪS?

Miegamojo interjeras turėtų būti komfortiškas, jaukus, todėl svarbu pasirinkti individualų skoniui geriausiai atitinkantį interjero stilių.

 • lovos-lova-ledi-su-galvugalio-priedu-2
 • lovos-lova-laime-2
 • lovos-lova-sharpei-3
Praktiškas patogumas miegamajame

Miegamojo lovos pasirinkimui svarbu skirti išskirtinio dėmesio. Nuo šio baldo ypatybių gali priklausyti žmogaus savijauta, sveikata.

 • stalai-stalas-domino-staciakampis-3
 • stalai-stalas-domino-staciakampis-2
Lietuviškų baldų gamyboje naudojamos medžiagos

Medžio drožlių plokštės (MDP) – populiariausias pasirinkimas gaminant lietuviškus baldus. Lietuviški baldai, gaminami iš šios medžiagos, paprastai būna ekologiški, nebrangūs ir lengvai apdirbami.

 • intro-impulse-kampas-2
 • minksti-kampai-minkstas-kampas-vip-max-2
 • minksti-kampai-minkstas-kampas-magre-33-3
Gyvenimas mažame bute: išnaudokite svetainės erdvę protingai

Nedideli, kompaktiški būstai gali būti ypač patogūs ir stilingi, praktiški. Tiesa, tam svarbu apgalvoti keletą aspektų: patalpų planą, vizualų erdvės padidinimą spalvomis, atsisakant tam tikrų dekoracijų ar kitų sprendimų, bei, žinoma, pasirenkant tam tikrus baldus.