+370 634 85000
0
Blogas

Blogas

Patarimai Jūsų namams: kaip išsirinkti baldus, kaip patobulinti interjerą ir daugiau
virselis (tinklarastis) (1) copy

Salone del Mobile 2022: 5 modernių baldų tendencijos iš Milano

„Magrės baldų“ komanda neseniai sugrįžo iš tarptautinės, interjero dizainerių pripažintos baldų parodos Milane. Kaip ir kasmet, šįkart „Salone del Mobile“ buvo pristatytos naujausios modernaus būsto baldų tendencijos – spalvos, formos, tekstūros, medžiagos ir jų deriniai. Pasidalinti išties turime kuo – pastebėjome ne vieną novatorišką tendenciją, beje, atsispindinčią ir mūsų asortimente. Taigi, su kuriančiais šiuolaikinius namus dalinamės 5-iomis esminėmis įžvalgomis.


3 amziaus vidurio modernus interjeras

2021-ųjų namų interjero idėjos, arba 5 įkvepiančios tendencijos

Įsikuriate naujose patalpose, o galbūt ieškote ypatingos namų interjero idėjos, kuri įneš daugiau stiliaus, funkcijų? Kasmet pristatomos naujos tendencijos, tačiau mums įdomios tik tos, kurios, numatoma, užsibus dar ilgai. 2021-ieji paskatino gilintis tiek į unikalų stilių, tiek į tai, kaip interjero akcentai veikia savijautą, bendravimą. Taigi, toliau – 5 atradimai, jų naudos ir pritaikymo galimybės!

pexels-artem-podrez-7504654

Vaikų kambario interjeras: stilingos idėjos

Vaikų kambaryje esančios dekoro detalės, baldai ir kiti interjero aksesuarai yra labai svarbūs ir reikšmingi, nes būtent ši visuma padeda vaikams augti, tobulėti, ugdyti ir taikyti savo socialinius įgūdžius. Taip pat tai užtikrina visapusiškai sveiką aplinką, kuri patenkina visus mažųjų poreikius. Taigi, mažųjų kambario interjeras tampa itin svarbia užduotimi tėvams. Ją sprendžiant reikia pagalvoti apie kiekvieną detalę, svarbiausius kriterijus. Rekomenduojama atkreipti dėmesį į miegui palankios poilsio zonos sukūrimą, tylų ir ramų mokymosi kampelį, kūrybinių žaidimų kampelį, kuris padėtų vaikui atsiskleisti. Nors gali nuskambėti sudėtingai, iš tiesų savo vaikams galite sukurti tobulą asmeninį pasaulėlį sekdami keletu patarimų. Jais ir norime su jumis pasidalinti.


virselis medium

6 principai: unikalus ir apgalvotas valgomojo interjeras

Valgomasis gali būti vadinamas namų centru – čia vyksta šeimos ir draugų susibūrimai, ilgos vakarienės ir tingūs pusryčiai. Nuo seno valgomojo interjeras buvo lyg namų reprezentacija, kuria siekiama perteikti tvarką, gerą skonį. Šiandien kambario „svoris” ir noras jį paversti jaukia ir stilinga poilsio oaze tik stiprėja. Taigi, pristatome 5 kertinius principus bei dalinamės, kokios valgomojo interjero idėjos padės sukurti ne tik unikalią, bet ir funkcionalią patalpą.


pexels-max-vakhtbovych-6492387

Prieškambario spintos išplanavimas: įvairūs dizainai

Prieškambaris – tai pirmoji svečius pasitinkanti erdvė, kuri sukuria pirmąjį įspūdį apie namus. Būtent todėl šio kambario įrengimui ir apdailai, dekorui reikia skirti pakankamai dėmesio ir laiko. Čia svarbiu tampa ne tik interjero stilius, tačiau ir tinkamai pasirinkti baldai. Prieškambaris atlieka svarbią daiktų laikymo ir saugojimo funkciją: jame dažniausiai paliekami daiktai, nusiaunami ar apsiaunami batai, laikomi viršutiniai drabužiai, todėl jis turi būti praktiškas, funkcionalus ir patogus. Kadangi spinta yra vienas pagrindinių, didžiausių baldų šioje zonoje, spintos dydis, planas ir dizainas tampa itin svarbūs. Tai pagrindinis akcentas, prie kurio derinami ir kiti interjero aksesuarai. Taigi, kaip tinkamai pasirinkti spintą ir derinti ją su kitais baldais, kad prieškambaris būtų stilingas, praktiškas ir jaukus? Dalinamės patarimais.


Icon 3D SALONO TURAS