3D SALONO TURAS

Blogas

Patarimai Jūsų namams: kaip išsirinkti baldus, kaip patobulinti interjerą ir daugiau

  • palepes interjeras
Palėpės interjeras: kaip jį įrengti?

Kiekvienas, be abejonės, tikriausiai žino, kas yra palėpė – tai namo ar kito pastato dalis, esanti tiesiai po stogu. Nemaža dalis palėpių, ypač jeigu jos yra nedidelės, naudojamos įvairių daiktų laikymui, sandėliavimui. Tačiau tinkamai įsirengus tai gali būti ir puiki gyvenamoji erdvė. Tam, kad įgyvendinti šią idėją būtų lengviau, aptarsime svarbiausius dalykus, kuriuos apima palėpės įrengimas.

  • darbo kambarys
Darbo kambarys namuose: ko reikia produktyvumui?

Namų dizainas buvo, yra ir visada bus svarbus – ypač tai aktualu dabar, kai daugiau žmonių dirba būtent juose. Tačiau ne kiekvienas namuose turi daug laisvos, kurią galėtų pritaikyti savo veiklai. Taigi, kaip sukurti erdvę, užtikrinančią produktyvią atmosferą, nesvarbu, kokio dydžio patalpoje?

  • kaip isvalyti sofa
Kaip išvalyti sofą?

Daugeliu atvejų sofa yra pagrindinis svetainės baldas, leidžiantis pasirūpinti komfortiška ir estetiška namų aplinka. Dažnai nesusimąstoma, kiek daug ant jos veikiama kiekvieną dieną: nuo paprasčiausio sėdėjimo ar gulėjimo prie televizoriaus iki užkandžiavimo ir energingų žaidimų su vaikais. Todėl nieko keisto, kad ant šio baldo nuolat patenka įvairių nešvarumų. Taigi, kaip išvalyti dėmes iš sofos, kad jos būklė išliktų kuo geresnė?

  • svetaines-interjeras
Interjero akcentai individualumu pasižyminčiai svetainei

Tikriausiai daugelis ieško stebuklingos namų interjero idėjos, kuri padėtų sukurti tobulą erdvę. Tačiau, ar tokia iš viso egzistuoja? Galbūt kur kas svarbiau ne idealiai suderintos detalės, o individualumas, apimantis asmeninį skonį ir poreikius atitinkančią estetiką bei funkcionalumą? Šiame tinklaraščio įraše sužinosite, kaip sukurti originaliai atrodančią svetainę, kuri būtų patogi ir patraukli tiek šeimos nariams, tiek svečiams.

  • Stalas (1)
Valgomojo interjeras: kas jame madinga 2021-aisiais?

Nesvarbu, kokio dydžio valgomasis bebūtų, mažas ar didelis, daugelis tikriausiai sutiks, kad tai vienas iš labiausiai nuvertinamų kambarių namuose. Dažniausiai jame būnama tik tam tikromis progomis: atvykus svečiams, per šventes ir panašiai, o kasdien mieliau renkamasi valgyti svetainėje minkštai įsitaisius ant sofos ar net miegamajame ant lovos, tiesa? Taigi, kodėl gi šiais metais neatgaivinus  šios namų erdvės? 2021-ųjų valgomojo interjero idėjos, gali tapti tobulu įkvėpimo šaltiniu, kaip šį kambarį paversti estetiškesniu, funkcionališkesniu ir patogesniu.