Blogas | MAGRĖS BALDAI

Blogas

Patarimai Jūsų namams: kaip išsirinkti baldus, kaip patobulinti interjerą ir daugiau

 • intro-magresbaldai-kampas-rubin-2006x900
Madingosios pastelinės spalvos: kaip jas pritaikyti interjere?

Ryškėjant artėjančių metų interjero tendencijoms tampa aišku, kad pastelinės spalvos lieka itin populiarios ir madingos. Pasakojame išsamiau, kaip derinti tokias spalvas namų interjere.

 • sofos-sofa-elegant-3
4 žaismingo ir funkcionalaus kambario jaunuoliui taisyklės

„Magrės baldų“ specialistai pataria, kokie paauglio kambario elementai verti ypatingo dėmesio.

 • sofos-sofa-domino-5
Prabanga ir praktiškumas: kaip juos suderinti?

Jei norite sumaniai suderinti šiuos du ypatumus, svarbu atsižvelgti į baldų dizainą, spalvas, apšvietimą ir kitas interjero detales. „Magrės baldų“ specialistai pataria, kaip namams suteikti tiek prabangos įspūdį, tiek komforto pojūtį.

 • kampai-kampas-smart-mini-interjere
Skandinaviškas stilius – žavesio neprarandanti klasika

Nors skandinaviškas dizainas namuose pritaikomas gana lengvai, esama tam tikrų taisyklių, kurių būtina laikytis derinant svarbiausius baldus.

 • lovos-lova-royal-3
Idealus miegamasis jam ir jai

Miegamasis, be abejonės, yra pati intymiausia namų vieta. Tai – kambarys, kuriame sutinkame naują, iššūkių pilną dieną ir pailsime nuo darbų, rūpesčių. Ši vieta nusipelno ypatingo dėmesio, todėl turime apmąstyti viską – nuo apšvietimo iki miegamojo lovos.

 • lovos-lova-laime-2
Miegamojo psichologija

Ar žinojote, kad miego kokybė priklauso ne tik nuo to, ant kokios lovos miegate, bet ir nuo to, kaip įrengtas Jūsų miegamasis? Psichologai kalba, kad šis aspektas įtakos turi ne tik poilsiui, bet ir tarpusavio santykiams, todėl įrengiant miegamąjį dėmesio skirti reikia net smulkiausioms detalėms. Taigi, kas gali neigiamai paveikti miego kokybę ir kaip susikurti patrauklų, gerą poilsį užtikrinantį miegamąjį?

 • naturali-baldine-oda-samoa-lux
 • kampai-kampas-domino-1
Apmušalai: kaip pasirinkti geriausią?

Minkštų baldų komplektai išsiskiria viena itin reikšminga ypatybe, nuo kurios dažniausiai priklauso baldo dizaino ir komforto pagrindas. Tai – apmušalai. Būtent jiems renkantis minkštuosius baldus reikėtų skirti daugiau dėmesio. „Magrės baldai“ kiekvienam suteikia galimybę pasirinkti jiems patinkantį ir poreikius pilnai atitinkantį apmušalą: nuo natūralios odos iki stilingo gobeleno. Tačiau kaip išsirinkti tinkamiausią?

 • foteliai-fotelis-jara-9
 • foteliai-fotelis-nora-8
Nauja fotelių kolekcija – kuriantiems neatsispiriamus namų akcentus

Vienas iš pagrindinių namų interjero tikslų yra jaukumas. Juk daugelis siekia maksimaliai komfortiškos, malonios aplinkos, padedančios atsipalaiduoti ir mėgautis kiekviena namuose praleista minute. Dėl šios priežasties buvo sukurti ypatingai elegantiški, tačiau ir šiuolaikiški foteliai: „Jara“, „Nora“ bei „Neris“.

 • idejos-namams-titan-kampas-7
Kokius minkštuosius baldus verta rinktis turintiems augintinių?

Augintiniai namiškiams neabejotinai suteikia džiaugsmo, tačiau namuose dėl jų dažnai kyla nemenkas chaosas. Prieš įsigydami augintinių, retas pagalvoja, kaip nuo jų išdaigų gali nukentėti svetainės baldai. Pastaruosius pakeisti – ir nelengva, ir brangu.

 • lovos-lova-sharpei-3
Idėjos minimalistinio interjero miegamajam

Minimalistinis interjeras nepraranda savojo žavesio – žmonės savo namuose tebebando pasiekti subtilumo, tvarkos, švaros ir elegancijos balansą. Tokio efekto pastaruoju metu labiausiai norima privačioje erdvėje: miegamajame.

 • stalai-stalas-gusto-3
Norintiems įsigyti baldus patogiai verta derinti ir interneto, ir salonų galimybes

Šiandien, greito gyvenimo tempo laikais, rasti laiko užsukti į saloną daugeliui žmonių – sudėtinga. Dėl šios priežasties vis dažniau pasirenkamas internetinės prekybos variantas. Vis dėlto, geriausią rezultatą pasiekti ir tinkamiausius baldus atrasti greičiau galima tuomet, kai suderinami abu prekybos variantai.

 • Elegant-lego-specialus-pasiulymas-skilciai-2006x900
5 svarbiausi dalykai besirenkantiems individualaus dizaino baldus

Individualaus dizaino baldų gamyba darosi vis populiaresnė. Daugelis žmonių ypatingai vertina galimybę pasirinktą baldą koreguoti, derinti jį prie asmeninių poreikių, individualios spalvų paletės ar namuose vyraujančio interjero stiliaus.

 • magres-baldai-intro-tauras
 • foteliai-fotelis-tauras-odinis-2
 • foteliai-fotelis-tauras-lido-71-3
 • foteliai-fotelis-tauras-fame-160-1
Interjero eklektika: kaip ją pritaikyti savo namuose?

Vienas žaviausių derinių – klasikos elementais papildyti ir modernūs baldai. Jei norite pasiekti harmoningą, jaukų, tačiau taip pat – ir savitą, ekscentrišką, drąsų rezultatą, siūlome pasinaudoti keliais dizainerių patarimais.

 • sofos-sofa-rubin-5
Kaip išsirinkti šiuolaikiško stiliaus sofą?

Renkantis tokius pagrindinius baldus kaip sofa, interjero dizaineriai siūlo atsižvelgti ne tik į madą. Ne mažiau svarbu įvertinti, ar pirkinys papildys namus komfortu, jaukumu, padės atskleisti savitą skonį.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-king-odinis-1
5 patarimai, kaip atskleisti odinio kampo grožį

Odinis kampas – elegantiškas namų interjero akcentas, išryškinantis prabangą ir stiliaus pajautą. Vis dėlto dalis besižavinčiųjų šiais baldais nerimauja, kad nesugebės jų tinkamai įkomponuoti. Tai nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio – tereikia žinoti kelias gudrybes.

 • kampai-kampas-elegant-5
Kaip atrasti tinkamiausią minkštą kampą

Minkšto kampo paskirtis – ne vien vieta sėdėti. Šis baldas mielai naudojamas ir kaip stilingas interjero akcentas. Šįkart plačiau kalbame apie šio baldo tipus ir pateikiame kelis universalius pasirinkimo kriterijus.

 • lovos-lova-ledi-2
Lova su patalynės dėže – taupantiems erdvę ir vertinantiems funkcionalumą

Kaip bebūtų, pagrindiniu tikslu įrengiant tokį kambarį būna vietos taupymas. Miegamojo lovos su patalynės dėže – vienas iš praktiškiausių būdų siekiantiems šio tikslo.

 • lovos-lova-feja-2
3 idėjos, kaip į miegamąjį įkomponuoti lovą

Atrinkome kelias idėjas, kurios padės lengviau įvertinti turimo ploto ir kambario ypatybes, įkomponuoti patalpoje pasirinktą lovą.

 • lovos-lova-gold-2
Patarimai besirenkantiems tarp oda ir medžiaga aptrauktos lovos

Vis dažniau pasirenkamos lovos su paminkštintais, medžiaga aptrauktais galvūgaliais ir rėmu. Tam tinka tiek oda, tiek tekstilinis audinys. Aptariame išsamiau, kaip išsirinkti iš šių dviejų variantų.

 • foteliai-fotelis-toro-4
5 patarimai ieškantiems svajonių fotelio

Negalite apsispręsti, koks baldas turėtų puošti Jūsų namus? Pasinaudokite keliais universaliais mūsų patarimais.

 • lovos-lova-ledi-su-galvugalio-priedu-3
Galvūgalis – praktiška lovos dalis ir išskirtinis interjero akcentas

Paprastai miegamojo lovos pasirinkimas grindžiamas baldo komfortiškumu. Daugiausiai dėmesio skiriama baldo formai, matmenims, gamyboje naudotoms medžiagoms, o galvūgalis dažnai lieka nepastebėtas. Tačiau ši dalis yra itin praktiška. Be to, ji suteikia patalpoms išskirtinumo. Kalbame plačiau apie tai, kada ir kokį galvūgalį rinktis.

 • sofos-sofa-delux-4
5 patarimai komfortiškos svetainės įrengimui

Jauki ir patogi svetainė – kiekvieno namų savininko siekis. Tačiau ši būsto erdvė gali būti užpildyta skirtingai. Juk vieniems tai – šeimos susibūrimo vieta, kitiems – svečiams skirta zona. Kad ir kaip svetainė apstatyta, galutinis rezultatas turėtų būti grįstas harmonija, stilingumu ir savitumu. Patariame, kaip to pasiekti.

 • idejos-namams-titan-kampas-1
Kodėl verta rinktis modernius baldus?

Modernūs baldai šiandien laikomi vienu populiariausių interjero pasirinkimų. Jie pagyvina aplinką, suteikia jai išskirtinumo ir savitumo. Nors šis stilius dominuoja, abejonių, kodėl verta rinktis modernumą, kyla daugeliui. Tad šįkart primename apie svarbiausias modernaus stiliaus baldų ypatybes.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-king-odinis-1
Minkštųjų baldų derinimo gudrybės

Minkštieji baldai – tai, be ko sunku įsivaizduoti namus. Sofos, lovos, krėslai, sėdmaišiai, pufai – galima rinktis tiek pavienius baldus, tiek jau suformuotus komplektus. Vis dėlto tai, kada ir kurį variantą verta rinktis, neaišku daugeliui. Pateikiame kelis patarimus, kaip suderinti minkštuosius baldus.

 • lovos-lova-sharpei-4
Kaip įsirengti svajonių miegamąjį?

Miegamojo interjeras – tarsi didelis asmeninis projektas. Ar čia taikomos kokios nors taisyklės? Ko reikia kiekvienam miegamajam, kad šis būtų stilingas, gražus ir patogus?

 • lovos-lova-laime-2
Iššūkis: didelė, patogi lova ir mažas miegamasis

Siekiant užtikrinti komfortą, norisi dvigulės lovos, bet jos įkomponavimas į mažą miegamąjį – nelengvas. Pateikiame kelis patarimus, kaip tai padaryti sėkmingai.

 • salonai-magres-baldai-deco-2
DUK apie baldų pirkimą

Baldai yra savita šeimos istorijos dalis, todėl jų pasirinkimas turi būti gerai apgalvotas. Juk sofa, foteliai ar kiti baldai turi būti patogūs kiekvienam šeimos nariui. Be to, svarbu, kad jie atitiktų gyvenimo būdą, esminius poreikius. Užsukus į saloną, daugeliui kyla su pasirinkimu susijusių klausimų. Šįkart nagrinėjame ir atsakome į dažniausius jų.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-impulse-max-2
10 priežasčių, kodėl verta rinktis odinius baldus

Odiniai baldai – tai rafinuota elegancija, prabanga ir solidumas. Šiandien jų populiarumas atgimsta iš naujo. Pateikiame 10 priežasčių, kodėl Jūsų namus turėtų puošti būtent odinė sofa ar krėslas.

 • naujienos-paroda-baldai-2017-2
Kaip išsirinkti kokybiškus baldus?

Baldų pasirinkimas gali būti dideliu iššūkiu. Siekdami pagerinti šią situaciją, plačiau pasakojame apie tai, kuo pasižymi aukštos kokybės lietuviški baldai ir pateikiame reikšmingas jų savybes.

 • idejos-namams-titan-kampas-3
Minkštas kampas: kaip išvengti klaidų jį renkantis?

Minkštas kampas – vienas iš dažniausių pasirinkimų kuriant erdvios svetainės interjerą. Dėl baldo pritaikomumo ir funkcionalumo daugelis renkasi jį atsižvelgdami tik į spalvinę paletę ir raštus. Vis dėlto spontaniškumo perkant šio tipo baldą vertėtų vengti.

 • lovos-lova-feja-2
Dvigulės lovos pasirinkimo gidas

Dažniausiai iškylantys klausimai susiję su dvigulės lovos dalimis – koks turėtų būti lovos rėmas, kokį čiužinį rinktis, kiek svarbos turi galvūgalis ir kojūgalis, kokio stiliaus ar dydžio lovą rinktis?

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-domino-4
Svetainės baldai gali tapti ryškiausiu namų akcentu

Svetainės erdvė – viena tų, kurioje norisi suderinti stilingą dizainą ir jaukią atmosferą. Tinkamai pasirinkti svetainės baldai ir suderintos spalvos gali tapti puikiu dėmesį atkreipiančiu ir bendrą atmosferą atgaivinančiu akcentu.

 • lovos-lova-gold-2
Kaip žinoti, kad atėjo laikas naujai lovai?

Įprasta nepatogumų ir prasto poilsio priežastis yra praėjęs lovos „galiojimo laikas“. Pasakojame plačiau apie tai, kaip suprasti, kada lova yra nebetinkama naudoti ir kada ją reikėtų keisti.

 • sofos-sofa-angel-5
Sofa-lova – puikus pasirinkimas skandinaviškame interjere

Pateikiame esmines skandinaviško stiliaus ypatybes ir kelis patarimus, leisiančius lengviau išsirinkti pagrindinius stiliaus elementus.

 • blogas-milano-tendencijos-3
 • blogas-milano-tendencijos-1
 • blogas-milano-tendencijos-2
 • blogas-milano-tendencijos-4
 • blogas-milano-tendencijos-5
 • blogas-milano-tendencijos-6
 • blogas-milano-tendencijos-8
 • blogas-milano-tendencijos-9
 • blogas-milano-tendencijos-11
 • blogas-milano-tendencijos-12
 • blogas-milano-tendencijos-13
 • blogas-milano-tendencijos-15
MILANO PARODOS BALDŲ TENDENCIJOS – KŪRYBINIAMS IMPULSAMS

Ką tik Milane vykusioje parodoje „Salone del Mobile“ apsilankiusi lietuviškų baldų gamintojo „Magrės baldai“ komanda dalijasi įžvalgomis apie naujausias interjero dizaino tendencijas ir  galimybes jas įgyvendinti savo namuose.

 • lovos-lova-feja-2
 • lovos-lova-svaja-2
 • lovos-lova-laime-2
Miegamojo akcentas – lova

Viengulės lovos gali suteikti tokį patį komforto jausmą kaip ir dvigulės. Vis dėlto renkantis tokį baldą vertėtų atkreipti dėmesį į tam tikrus kriterijus.

 • minksti-kampai-minkstas-kampas-domino-4
 • pufai-pufas-domino-apvalus-2
 • stalai-stalas-gama-3
 • stalai-stalas-panda-1
Modernių baldų derinimas interjere

Funkcionalumas – svarbiausia taisyklė. Kambarys turėtų atrodyti moderniai, svetingai, jaukiai. Pirmiausia turėtų būti atsirenkami reikalingiausi modernūs baldai, ir tik vėliau – papildomi aksesuarai.

 • blogas-kaip-rinktis-baldus-kad-namai-atgimtu-is-naujo-1
 • blogas-kaip-rinktis-baldus-kad-namai-atgimtu-is-naujo-2
 • blogas-kaip-rinktis-baldus-kad-namai-atgimtu-is-naujo-3
 • blogas-kaip-rinktis-baldus-kad-namai-atgimtu-is-naujo-4
 • blogas-kaip-rinktis-baldus-kad-namai-atgimtu-is-naujo-5
KAIP RINKTIS BALDUS, KAD NAMAI ATGIMTŲ IŠ NAUJO?

Namų interjero kūrimas – nelengvas, intriguojantis, o tam tikra prasme ir magiškas ritualas. Šio ritualo metu erdvė tarp keturių sienų paverčiama kūriniu, kurį kiekvieną dieną norisi matyti, liesti, būti jame, su pasimėgavimu jaustis jo šeimininku, o atsiradus naujoms idėjoms – pasinerti į pokyčius, suteikiant erdvei naują sielą.

 • sofos-sofa-greta-doviles-leicmonaites-zukauskienes-6
 • sofos-sofa-greta-doviles-leicmonaites-zukauskienes-5
 • sofos-sofa-greta-doviles-leicmonaites-zukauskienes-4
 • sofos-sofa-greta-doviles-leicmonaites-zukauskienes-3
Minkštų svetainės baldų pasirinkimas

Minkšti baldų komplektai – vienas iš universaliausių pasirinkimų, leidžiančių suderinti net prieštaringus poreikius.

 • lovos-lova-sharpei-4
 • lovos-lova-gold-2
 • lovos-lova-royal-3
5 MIEGAMOJO INTERJERO STILIAI: KURĮ RINKSITĖS JŪS?

Miegamojo interjeras turėtų būti komfortiškas, jaukus, todėl svarbu pasirinkti individualų skoniui geriausiai atitinkantį interjero stilių.

 • lovos-lova-ledi-su-galvugalio-priedu-2
 • lovos-lova-laime-2
 • lovos-lova-sharpei-3
Praktiškas patogumas miegamajame

Miegamojo lovos pasirinkimui svarbu skirti išskirtinio dėmesio. Nuo šio baldo ypatybių gali priklausyti žmogaus savijauta, sveikata.

 • stalai-stalas-domino-staciakampis-3
 • stalai-stalas-domino-staciakampis-2
Lietuviškų baldų gamyboje naudojamos medžiagos

Medžio drožlių plokštės (MDP) – populiariausias pasirinkimas gaminant lietuviškus baldus. Lietuviški baldai, gaminami iš šios medžiagos, paprastai būna ekologiški, nebrangūs ir lengvai apdirbami.

 • intro-impulse-kampas-2
 • minksti-kampai-minkstas-kampas-vip-max-2
 • minksti-kampai-minkstas-kampas-magre-33-3
Gyvenimas mažame bute: išnaudokite svetainės erdvę protingai

Nedideli, kompaktiški būstai gali būti ypač patogūs ir stilingi, praktiški. Tiesa, tam svarbu apgalvoti keletą aspektų: patalpų planą, vizualų erdvės padidinimą spalvomis, atsisakant tam tikrų dekoracijų ar kitų sprendimų, bei, žinoma, pasirenkant tam tikrus baldus.