+370 634 85000
0
Blogas

Blogas

Patarimai Jūsų namams: kaip išsirinkti baldus, kaip patobulinti interjerą ir daugiau
rustic stilius interjere

Rustic stilius interjere (kaimiškas stilius)

Rustic arba kitaip kaimiškas interjero stilius – tai natūralių medžiagų, žemiškų spalvų ir nepretenzingo, ekologiško gyvenimo atspindys. Įsivaizduokite, kad įeinate į erdvę, kurioje medienos šiluma, šiurkšti akmens tekstūra ir jaukus natūralios tekstilės prisilietimas sukuria jaukią atmosferą. Rustic stilius interjere – tai ne tik estetika, bet ir erdvės, kuri byloja apie paprastumą, autentiškumą ir gilų ryšį su gamta, kūrimas. Šiame tinklaraščio įraše nagrinėsime pagrindinius kaimiško stiliaus bruožus ir sužinosime, kaip juos atskleisti savo namuose, siekiant sukurti stilingą ir raminančią aplinką.


vintazinis stilius interjere

Mid century modern – vintažinis stilius interjere

Modernus mid century, vidurio amžiaus arba tiesiog vintažinis – interjero stilius, pabrėžiantis ne tik estetiką, bet ir istoriją. Jame paprastumas ir funkcionalumas susitinka su elegancija ir stiliumi. Nuo švarių linijų, atspindinčių to laikmečio optimizmą, iki ryškių spalvų ir organinių formų, suteikiančių namams gyvybės, – modernus mid century stilius yra tikras malonumas akims. Taigi, leiskitės į jo pažinimą kartu su mumis – sužinokite, kaip šis ikoniškas stilius gali atgaivinti Jūsų namų interjerą, suteikdamas šiam nepakartojamo šarmo ir išskirtinumo!


Art deco stilius interjere (nuotr. shutterstock)

Art deco stilius interjere – vertinantiems unikalumą

Art deco nuo pat savo atsiradimo XX a. pradžioje paliko neišdildomą pėdsaką interjero dizaino pasaulyje. Tai stilius, kuriam būdingas savitas geometrinių raštų, prabangių medžiagų ir modernumo pojūtis. Svajojate sukurti art deco interjerą savo namuose? O gal tiesiog žavitės šiuo stiliumi ir norite apie jį sužinoti daugiau? Tuomet kviečiame skaityti toliau – šiame tinklaraščio įraše atskleisime pagrindines art deco stiliaus paslaptis. 


Japandi stilius (nuotr. jalg tv stand, unsplash)

Japandi stilius interjere - tobulas skandinaviško ir japoniško stilių derinys

Japandi stilius – tai žavi sintezė, kurioje susilieja nesenstanti japonų estetikos elegancija ir raminantis skandinaviško dizaino principų paprastumas. Jame minimalizmas dera su šiluma, o funkcionalumas – su ramybe. Norite sužinoti daugiau apie šį vis labiau populiarėjantį interjero stilių? Tuomet esate ten, kur reikia. Šiame tinklaraščio įraše atskleisime Japandi dizaino esmę, panagrinėsime jo kilmę, pagrindinius elementus ir patarsime, kaip Japandi stilių galite pritaikyti savo namuose. power nap

Trumpas miegas dieną (power nap) – kuo jis naudingas?

Šiuolaikiniame skubančiame pasaulyje rasti akimirką atsikvėpti gali atrodyti sudėtinga. Dėl įtempto darbo grafiko, socialinių įsipareigojimų ir nuolatinio informacijos srauto nenuostabu, kad daugelis iš mūsų nuolat jaučiasi išsekę. Bet kas, jei pasakytume, kad yra paprastas, moksliškai pagrįstas sprendimas, galintis padėti atsikvėpti ir padidinti produktyvumą vos per kelias akimirkas? Tai – trumpas miegas, kitaip vadinamas power nap. Šiame tinklaraščio įraše išnagrinėsime, kas tai yra, kodėl tai naudinga ir kaip galite įtraukti šią praktiką į savo kasdienę rutiną.