+370 634 85000
0
Namų kvapai

Namų kvapai

Kvapai namams yra greitas, paprastas ir efektyvus būdas pakeisti kambario atmosferą ir sukurti norimą nuotaiką. „Magrės baldų“ asortimente galite rasti platų jų pasirinkimą. Nesvarbu, Jus domina difuzoriai, kvapnios žvakės, namų kvapai su lazdelėmis ar jų papildymas – čia galite lengvai išsirinkti tai, ko reikia. Tam, kad apsispręsti būtų paprasčiau, plačiau aptarsime šiuos aksesuarus.


Firminiai „Magrės baldų“ kvapai namams, pagaminti Lietuvoje


Norite savo namams suteikti lengvumo? Tuomet firminių „Magrės baldų“ kvapų kolekcija verta Jūsų dėmesio. Ji sukurta mėgstantiems neįkyrius, neerzinančius kvapus, kurie lengvai ir greitai pasklinda patalpoje. Kolekciją sudaro trys kvapai:

 • „Burtai“ (natos: raudonosios vynuogės, obuoliai ir ambra);
 • „Vakaris“ (natos: cinamonas, agarmedis (ūdas), atogrąžų mediena);
 • „Sapnas“ (natos:...

Firminiai „Magrės baldų“ kvapai namams, pagaminti Lietuvoje


Norite savo namams suteikti lengvumo? Tuomet firminių „Magrės baldų“ kvapų kolekcija verta Jūsų dėmesio. Ji sukurta mėgstantiems neįkyrius, neerzinančius kvapus, kurie lengvai ir greitai pasklinda patalpoje. Kolekciją sudaro trys kvapai:

 • „Burtai“ (natos: raudonosios vynuogės, obuoliai ir ambra);
 • „Vakaris“ (natos: cinamonas, agarmedis (ūdas), atogrąžų mediena);
 • „Sapnas“ (natos: greipfrutai, raudonasis apelsinas, rožių žiedai). 

Kiekvienu atveju galite rinktis iš namų kvapo difuzoriaus su lazdelėmis, rankų darbo sojų vaško žvakės ir namų kvapo papildymo su naujomis lazdelėmis. Jei norite, vienu metu galite įsigyti ir juos visus. 

Visi kvapai, žvakės ir papildymai supakuoti patraukliose, stilingai atrodančiose dėžutėse. Išskirtine išvaizda pasižymi kvapų ir žvakių dėžutės, kurios yra ritinio formos su auksinėmis detalėmis. Todėl tai gali būti puiki dovana!

Kiekvienas produktas pasižymi itin aukšta kokybe. Namų kvapų difuzorių su lazdelėmis gali užtekti net iki 160 d. (5–6 mėn.). Rankų darbo sojų vaško kvapnios žvakės yra pripildytos kvapniaisiais aliejais, todėl kvepia itin ilgai (apie 30 val.) ir ne tik uždegus. Žvakės turi medvilninį dagtį, kuriame nėra kenksmingų medžiagų. Namų kvapo papildymai gaminami maišant kvapniuosius aliejus, kvapų bazę ir kvepalus. 

idžia pasiekti geriausius valymo rezultatus. Išsirinkite tinkamus produktus iš plataus asortimento. 


Kokį namų kvapą pasirinkti?


Galima išskirti dvi pagrindines šių aksesuarų grupes. Tai:


 • Kvapiosios žvakės. Jos padeda sukurti itin šiltą atmosferą namuose ir skleidžia malonų aromatą. Be to, kad skaniai kvepia, kvapnios žvakės skleidžia šilumą ir šviesą. Todėl jomis dekoruotas kambarys atrodo ypač jaukiai. Šie kvapai namams gaminami iš natūralaus augalinio vaško ir turi medvilninę dagtį be švino. Dėl šios priežasties jie yra palankūs tiek aplinkai, tiek žmogui. Kvepianti žvakė pasižymi subtiliu aromatu, kuris tolygiai pasklinda kambaryje ir neerzina. 
 • Difuzoriai arba namų kvapai su lazdelėmis. Jie gaminami rankomis iš natūralių medžiagų, kas leidžia užtikrinti aukščiausią kokybę. Nesvarbu, Jums patinka lengvi ir gaivūs aromatai ar intensyvūs ir šildantys – prabangūs namų kvapai su pagaliukais suteikia ilgalaikį efektą. Be to, šie aksesuarai pasižymi itin patraukliu dizainu, todėl puikiai papuošia interjerą. Labai patogu tai, kad jiems pasibaigus, gali būti įsigyjamas namų kvapų papildymas ir toliau mėgaujamasi mėgstamu aromatu.


Jeigu ieškote aukštos kokybės kvapnios žvakės, namų kvapo su lazdelėmis ar jo papildymo, peržvelkite mūsų asortimentą. Patogiai išsirinkite ir įsigykite norimas prekes internetu.


Kvapiųjų žvakių naudojimas namuose


Tai, kaip tinkamai naudoti kvapą namuose, priklauso nuo jo tipo. Įsigijus kvapiąją žvakę visų pirma patariama sutrumpinti jos dagtį, kad ji būtų maždaug 0,5 cm aukščio (jeigu reikia). Tai padeda valdyti liepsną ir išvengti suodžių. Norint maksimaliai padidinti žvakės degimo laiką, prieš užgesinant liepsną, reikėtų leisti pilnai suskystėti viršutiniam vaško sluoksniui. Paprastai tai padeda išvengti vadinamojo „tunelio“ susidarymo, dėl kurio vaškas kaupiasi ant žvakės šonų.

Užuot užpūtus tokią žvakę, patariama uždengti ar užspausti jos dagtį, kad ši nepradėtų rūkti ir nepasklistų dūmų kvapas. 

Nepaisant to, jog paprastai namų kvapą norisi naudoti tik ypatingomis progomis, rekomenduojama nepalikti žvakės ilgą laiką nenaudojamos. Laikui bėgant jos aromatas gali išgaruoti ir tapti nebe toks ryškus. Kvepianti žvakė turėtų būti laikoma kambario temperatūroje. Taip pat patariama kas kiek laiko nuvalyti ant jos susikaupusias dulkes ir kitus nešvarumus, naudojant neutralaus kvapo šluostę. 


Difuzorių naudojimas namuose


Tai, kiek difuzoriaus lazdelių (pagaliukų) naudoti, priklauso nuo asmeninio skonio ir pageidaujamo aromato intensyvumo. Jeigu norite, kad nedideliame kambaryje, pavyzdžiui, vonioje, jaustųsi pakankamai ryškus kvapas, rekomenduojama naudoti maždaug 4–5 lazdeles. Jei svajojate apie lengvesnį aromatą didesnėje patalpoje, atitinkamai sumažinkite pagaliukų skaičių, kol pasieksite norimą rezultatą. 

Šiltesniuose kambariuose, tokiuose kaip miegamasis arba svetainė, kvapas pasklinda greičiau. Todėl, jeigu norite, kad  ir kitose patalpose aromatas atsiskleistų greičiau, padėkite difuzorių ant uždengto radiatoriaus arba šalia jo. Taip pat galite apsukti lazdeles. 

Jeigu pagaliukai apsineša dulkėmis ir praranda aromatą, tai ženklas, kad jie turėtų būti atnaujinami. Pasibaigus kvapiajam skysčiui gali būti įsigyjamas namų kvapų papildymas. Prieš pradedant jį naudojant visada reikėtų pakeisti senus pagaliukus. 

Ieškote, kur pardavinėjami geriausi namų kvapai su lazdelėmis? Peržvelkite „Magrės baldų“ asortimentą ir išsirinkite tuos, kurie atitinka Jūsų asmeninį skonį bei poreikius.


Prabangūs namų kvapai: ką verta apie juos žinoti?


Esant tokiam dideliam pasirinkimui, gali būti sunku atskirti kvapus ir pagrindines jų natas. Visgi, žinant tam tikrus aspektus, tai tampa paprasčiau. Prabangūs namų kvapai paprastai skirstomi į šias šeimas:


 • Citrusų. Pagrindinės šio kvapo natos yra ryškūs citrinų, laimų, apelsinų ir greipfrutų aromatai – būtent tai, ko galėtumėte tikėtis iš pikantiškų citrusinių vaisių. 
 • Vaisių. Tai saldesnis vaisių šeimos atitikmuo. Pagrindinės tokio aromato natos yra kriaušės, persikai, mangai ir vyšnios. Sodrios, saldžios ir sultingos kvapiosios medžiagos sudaro šio populiaraus kvapo pagrindą. 
 • Gėlių. Šį kvapą galima skirstyti į sunkesnius aromatus, tokius kaip rožių ir levandų, arba  lengvesnius, tokius kaip gardenijų, lelijų ir jazminų. Dažnai šis kvapas laikomas moterišku.
 • Medienos. Pagrindines šio aromato natas sudaro kedras, sandalmedžių figos, samanos ir pačiuliai. Tai muskusinis ir vyriškas kvapas, turintis žemišką atspalvį.
 • Gaivius. Šie švieži aromatai puikiai tinka pavasariui ir vasarai. Jie tarsi imituoja kvapus, susijusius su ką tik išplautais ir padžiautais skalbiniais.
 • Žalius. Aromatinga ir rasota kvapų kolekcija pasižymi savitu gamtos įkvėptų aromatu. Jai būdingi tokie ingredientai kaip žalioji arbata, kviečių žolė, figų lapai, šalavijas ir bambukas.
 • Saldžius. Tai smaližiams skirti kvapai, pasižymintys vanilės ir frangipani (raudonųjų jostrų) aromatais.
 • Prieskonių. Tai intensyvūs kvapai namams, idealiai tinkantys rudeniui ir žiemai. Jie pasižymi šiltu ir sodriu aromatu su dervos, šafrano, muskuso, imbiero ir cinamono natomis.


Prabangūs namų kvapai su lazdelėmis ir kvepiančios žvakės padeda sukurti ypatingą atmosferą. Peržvelgę platų „Magrės baldų“ asortimentą, galite išsirinkti sau patinkančias prekes ir greitai bei paprastai jas užsisakyti internetu.

DUK

1. Kiek laiko dega kvepianti žvakė? Icon

Firminės „Magrės baldų“ žvakės dega apie 30 val. Kitos asortimente esančios kvapnios žvakės dega maždaug 55–60 val., kas yra išties ilgai.


2. Iš ko pagamintos Jūsų pardavinėjamos kvapnios žvakės? Icon

Jų pagrindą sudaro augalinis (sojų) vaškas, kuris yra visiškai natūralus. Žvakės dagtis pagaminta iš medvilnės ir joje nėra švino. 


3. Kokio tūrio yra kvapai namams su pagaliukais? Icon

Jų tūris paprastai yra 100 ml. Tiksli informaciją apie konkretų kvapą pateikiama prekės aprašyme.


4. Kur geriausia naudoti difuzorių? Icon

100 ml tūrio difuzorių rekomenduojama naudoti 4–10 m2 patalpose.


5. Kokio tūrio yra namų kvapų papildymai? Icon

Firminių namų kvapų papildymai yra 100 ml tūrio. Kitų asortimente esančių kvapų papildymų tūris 200 ml. Tiksli informacija pateikiama prekių aprašymuose.


6. Kur gaminami prabangūs namų kvapai? Icon

Tiek kvapnios žvakės, tiek kvapai su pagaliukais ir jų papildymai gaminami Ispanijoje, įmonėje, savo veiklą pradėjusioje dar 1899 metais. Dėl šios priežasties galime garantuoti nepriekaištingą šių aksesuarų kokybę. Firminiai „Magrės baldų“ kvapai namams gaminami Lietuvoje. 


7. Kurį laiką užtenka namų kvapo su pagaliukais? Icon

Yra daugybė veiksnių, lemiančių aliejų išsilaikymo trukmę: oro kondicionierius, šildymas, uždaros ar atviros durys, oro sausintuvas, kt. Firminio „Magrės baldų“ 100 ml namų kvapo turėtų užtekti maždaug 160 d. (apie 5–6 mėn.). Kiti asortimente esantys kvapai namams gali būti naudojami iki 3 mėn.

8. Ar galima difuzorių papildyti kitu kvapu, tačiau naudoti tuos pačius pagaliukus? Icon

Panaudojus pagaliukus tam tikram kvapui, jų negalima naudoti kitam, nes į pagaliukus įsigėręs kvapas susimaišys su nauju. Tokiu būdu gali susidaryti nepageidaujami kvapų deriniai. Dėl šios priežasties to daryti nerekomenduojame. Geriausia tokiu atveju įsigyti namų kvapo papildymą, kuriame yra ir nauji pagaliukai.

9. Ar papildžius namų kvapą reikia naujų lazdelių? Icon

Rekomenduojame pakeisti lazdeles, jei naudojate naują kvapą, arba jeigu jos nebeskleidžia kvapo – gali būti, kad lazdelės užsikimšo dulkėmis. Tokiu atveju geriausia jas pakeisti naujomis, kad kvapas vėl įsigertų. Siūlome tai padaryti pasibaigus pirmajam užpildymui, t. y. maždaug po 6 mėn. naudojimo.

10. Ką daryti, jei namų kvapas su pagaliukais nebekvepia taip stipriai, nors buteliuke vis dar yra aliejaus? Icon

Pirmiausia galite pabandyti apversti pagaliukus. Šis paprastas veiksmas gali padėti šiek tiek paspartinti difuzijos procesą. Tačiau nedarykite to per dažnai: kuo dažniau vartysite pagaliukus, tuo greičiau aliejus pasklis. Taip pat galite švelniai pasukti buteliuką, kas padės sumaišyti aliejaus ingredientus ir sustiprinti kvapą. 

Jeigu ankstesni patarimai nepadeda gali būti, kad pagaliukai užsikimšo dulkėmis. Jei buteliuke vis dar yra aliejaus ir atrodo, kad pagaliukų vartymas nepadeda, pabandykite juos pakeisti.

11. Kokios yra skirtingos žvakių kategorijos ir kodėl tai svarbu? Icon

Yra įvairių rūšių žvakių ir kiekviena jų naudojama skirtingam tikslui. Forminių žvakių degimo laikas yra maksimalus, jos greitai nesibaigs, net jei deginsite reguliariai. Arbatinių žvakių degimo laikas yra trumpiausias. Jos labiausiai tinka norint sukurti malonią atmosferą naktį. Stiklo žvakės puikiai tinka tuomet, jei neturite specialaus padėklo ir norite jas padėti tiesiog ant pasirinkto paviršiaus. Naudojant tokias žvakes nėra vaško ištekėjimo pavojaus.

12. Ką daryti, jei iš kvapnios žvakės atsiranda juodų dūmų? Icon

Nepatrumpinus dagčio prieš deginant kvapnią žvakę, jis gali pradėti skleisti suodžius. Todėl visada prieš uždegdami naujas ar anksčiau degintas žvakes pakirpkite jų dagtį iki 1 cm. Jei norite žvakes deginti ilgiau nei 2 val., kas tiek pat laiko užgesinkite liepsną, leiskite žvakei atvėsti, patrumpinkite dagtį iki 1 cm ir vėl uždekite. Degindami žvakes venkite skersvėjo, nes tuomet jos gali netolygiai degti ir atsirasti dūmų.