+370 634 85000
0
MŪSŲ DEVIZAS

MŪSŲ DEVIZAS

Kiekvieną baldą gaminti ir parduoti taip, tarsi vien nuo jo priklausytų mūsų klientų tolesnio šeimyninio gyvenimo laimė.

PAGAMINTA LIETUVOJE

PREMIUM KLASĖS BALDAI

„Magrės baldų“ komanda, kurią sudaro daugiau kaip 200 darbuotojų, užtikrina kokybišką „Premium“ klasės baldų gamybos procesą, modernios klasikos dizaino sprendimus ir ekspertinę pagalbą. Dirbame šeimoms, kurios renkasi mūsų gaminius daugelyje šalies miestų veikiančiuose salonuose arba internetu. Mūsų kuriami lietuviški baldai skirti ieškantiems nepriekaištingos kokybės.

pagaminta-lietuvoje-magres-baldai

KOKYBĖ

KOKYBĖ – PAGRINDINIS MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS

„Magrės baldų“ dizainerių ir projektuotojų komanda nuo pat pirmųjų baldo kūrimo etapų kruopščiai apgalvoja kiekvieną detalę. Jie siekia sukonstruoti tokį gaminį, kuris būtų funkcionalus, patogus, kokybiškas ir patvarus bei džiugintų mūsų klientus daugelį metų. Laikui nepavaldaus dizaino lietuviški baldai – namams, apie kuriuos svajojate!

kokybe-magres-baldai

KRUOPŠTUMAS

RANKŲ DARBAS

Kruopštus ir atsakingas rankų darbas užtikrina, kad kiekvienas mūsų pagamintas baldas atitiktų aukščiausius reikalavimus.

ranku-darbas-magres-baldai-2

KOMANDA

„MAGRĖS BALDŲ“ KOMANDA: ESAME TAI, KUO TIKIME

Mes, lietuviškų baldų gamintojai, siekiame užtikrinti, kad kiekvieną verslo stadiją, pradedant baldo idėja, gamyba, pavadinimu, baigiant jo pristatymu, pardavimu, surinkimu pirkėjo namuose ir garantine priežiūra, lydėtų profesionalumas ir vaizduotė. Todėl „Magrės baldų“ veikla paremta tomis pačiomis vertybėmis, kurios būdingos tvirčiausioms šeimoms: meilė, atsidavimas, pasitikėjimas, pagarba, dialogas, kūryba. Lietuviški minkšti baldai – tai, kas suartina.

komanda-magres-baldai

APLINKA

EKOLOGIŠKUMAS

Atsakingai žvelgiame į aplinką ir skiriame daug dėmesio ekologijai. Kiekvienais metais investuojame į technologijas, diegiame įrangą, kuri padeda optimaliai naudoti medžiagas ir tausoti gamtos išteklius. Stengiamės, kad mūsų kuriami lietuviški baldai būtų palankūs tiek žmogui, tiek aplinkai.

ekologiskumas-magres-baldai