3D SALONO TURAS

MŪSŲ DEVIZAS

Kiekvieną baldą gaminti ir parduoti taip, tarsi vien nuo jo priklausytų mūsų klientų tolesnio šeimyninio gyvenimo laimė.

PAGAMINTA LIETUVOJE

PREMIUM KLASĖS BALDAI

„Magrės baldų“ komanda, kurią sudaro daugiau kaip 180 darbuotojų, užtikrina kokybišką „Premium“ klasės baldų gamybos procesą, modernios klasikos dizaino sprendimus ir ekspertinę pagalbą. Dirbame šeimoms, kurios renkasi mūsų gaminius daugelyje šalies miestų veikiančiuose salonuose arba internetu. Mūsų kuriami lietuviški baldai skirti ieškantiems nepriekaištingos kokybės.

metu-gaminys.001
Šeimai

LIETUVIŠKI BALDAI KURIANTIESIEMS ŠEIMĄ

„Magrės baldų“ apskritai nebūtų, jei Lietuvoje nebūtų tvirtų, modernių, savo namus mylinčių šeimų. Tačiau lygiai taip pat neįsivaizduojame, kad tvirta šeima įmanoma be tvirtų, modernių ir namus puošiančių minkštų baldų! Kitaip tariant, galima sakyti, kad kokybiški „Magrės baldai“ kuria šeimą. Kodėl? Nes lietuviški minkšti baldai – tai, kas kuria namus, kuriuose „įvyksta šeima“. Kai baldai tvirti, stilingi ir ilgaamžiai, gyvenimas tampa patogesnis ir laimingesnis.

intro-premium-klases-baldai
KOKYBĖ

KOKYBĖ – PAGRINDINIS MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS

„Magrės baldų“ dizainerių ir projektuotojų komanda nuo pat pirmųjų baldo kūrimo etapų kruopščiai apgalvoja kiekvieną detalę. Jie siekia sukonstruoti tokį gaminį, kuris būtų funkcionalus, patogus, kokybiškas ir patvarus bei džiugintų mūsų klientus daugelį metų. Laikui nepavaldaus dizaino lietuviški baldai – namams, apie kuriuos svajojate!

rubin_eskizas_839x649_apie_mus_skiltis_1

SAVITUMAS IR PASIRINKIMŲ ĮVAIROVĖ

Mūsų asortimente net tik lietuviški minkšti baldai, bet ir jų apmušalai. Siūlome didelį austinių gobelenų ir natūralios odos pasirinkimą. Iš 200 skirtingų audinių ir 400 baldų modifikacijų galite susikurti individualią, konkrečiai Jūsų interjerui pritaikytą kompoziciją.

KOMANDA

„MAGRĖS BALDŲ“ KOMANDA: ESAME TAI, KUO TIKIME

Mes, lietuviškų baldų gamintojai, siekiame užtikrinti, kad kiekvieną verslo stadiją, pradedant baldo idėja, gamyba, pavadinimu, baigiant jo pristatymu, pardavimu, surinkimu pirkėjo namuose ir garantine priežiūra, lydėtų profesionalumas ir vaizduotė. Todėl „Magrės baldų“ veikla paremta tomis pačiomis vertybėmis, kurios būdingos tvirčiausioms šeimoms: meilė, atsidavimas, pasitikėjimas, pagarba, dialogas, kūryba. Lietuviški minkšti baldai – tai, kas suartina.

4
ATSAKOMYBĖ

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Esame socialiai atsakingi baldų gamintojai, tikintys šeima ir pamatinėmis jos vertybėmis: meile, atsidavimu, pasitikėjimu, pagarba, dialogu ir nuolatine kūryba. Kiekvienais metais prisidedame prie savo bendruomenės kultūrinių ir sporto renginių, taip pat aktyviai remiame švietimo įstaigas.

5
APLINKA

Ekologiškumas

Atsakingai žvelgiame į aplinką ir skiriame daug dėmesio ekologijai. Kiekvienais metais investuojame į technologijas, diegiame įrangą, kuri padeda optimaliai naudoti medžiagas ir tausoti gamtos išteklius. Stengiamės, kad mūsų kuriami lietuviški baldai būtų palankūs tiek žmogui, tiek aplinkai.

6