MŪSŲ DEVIZAS

Kiekvieną baldą gaminti ir parduoti taip, tarsi vien nuo jo priklausytų mūsų klientų tolesnio šeimyninio gyvenimo laimė.

PAGAMINTA LIETUVOJE

PREMIUM KLASĖS BALDAI

„Magrės baldų“ komanda, kurią sudaro daugiau kaip 180 darbuotojų, užtikrina kokybišką PREMIUM klasės baldų gamybos procesą, modernios klasikos dizaino sprendimus ir ekspertinę pagalbą šeimoms, kurios renkasi baldus daugelyje šalies miestų veikiančiuose „Magrės baldų“ salonuose arba internetu.

metu-gaminys.001
Šeimai

BALDAI KURIANTIESIEMS ŠEIMĄ

„Magrės baldų“ apskritai nebūtų, jei Lietuvoje nebūtų tvirtų, modernių, savo namus mylinčių šeimų. Tačiau lygiai taip pat neįsivaizduojame, kad tvirta šeima apskritai įmanoma be tvirtų, modernių ir namus puošiančių minkštųjų baldų! Kitaip tariant, galima sakyti, kad kokybiški „Magrės baldai“ kuria šeimą. Kodėl? Nes minkštieji baldai – tai pagrindinė vieta namuose, kur ,,įvyksta šeima“. Kai baldai tvirti, stilingi ir ilgaamžiai, pats šeimos gyvenimas tampa tvirtesnis ir laimingesnis.

intro-premium-klases-baldai
KOKYBĖ

KOKYBĖ – PAGRINDINIS MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS

„Magrės“ dizainerių ir projektuotojų komanda nuo pat pirmųjų baldo kūrimo etapų siekia sukonstruoti tokį baldą, kuris būtų funkcionalus, patogus, kokybiškas ir patvarus bei džiugintų mūsų klientus daugelį metų.

rubin_eskizas_839x649_apie_mus_skiltis_1

SAVITUMAS IR PASIRINKIMŲ ĮVAIROVĖ

Siūlome didelį standartinių minkštųjų baldų, audinių ir natūralios odos asortimentą. Iš 200 skirtingų audinių ir 400 skirtingų baldų modifikacijų susikursite individualų, konkrečiai Jūsų interjerui pritaikytą baldų kompoziciją.

KOMANDA

„MAGRĖS BALDŲ“ KOMANDA: ESAME TAI, KUO TIKIME

„Magrės baldai“ siekia užtikrinti, kad kiekvieną verslo stadiją, pradedant baldo idėja, gamyba, pavadinimu, baigiant jo pristatymu, pardavimu, surinkimu pirkėjo namuose bei garantine priežiūra, lydėtų profesionalumas ir vaizduotė, vertingi pirkėjo šeimyniniam gyvenimui. Tam pasiekti mūsų kasdienybė turi būti paremta tomis pačiomis vertybėmis, kurios būdingos tvirčiausioms šeimoms: Meilė, Atsidavimas, Pasitikėjimas, Pagarba, Dialogas, Kūryba.

4
ATSAKOMYBĖ

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

„Magrės baldai“ yra socialiai atsakingas baldų gamintojas, kuris tiki šeima ir pamatinėmis šeimos vertybėmis: meile, atsidavimu, pasitikėjimu, pagarba, dialogu ir nuolatine kūryba. Kiekvienais metais prisidedame prie savo bendruomenės kultūrinių ir sporto renginių bei švietimo įstaigų rėmimo.

5
APLINKA

Ekologiškumas

Atsakingas požiūris į aplinką. Kiekvienais metais investuojame į technologijas, diegiame įrangą, kuri padeda optimaliai naudoti medžiagas.

6