Minkšti kampai

Minkšti kampai padeda atskleisti Jūsų namų žavesį ir leidžia pasimėgauti poilsiu su šeima. Tad minkštas kampas – daugiau nei patrauklus interjero akcentas.
Baldų kategorija
Baldų tipas
Baldų rūšiavimas

Minkštas kampas (su miegamu mechanizmu) – universalus pasirinkimas jaukiems šeimos vakarams ar smagiam laisvalaikiui su draugų kompanija. „Magrės baldai“ gamina stilingus ir patogius minkštus kampus, kurie tobulai dera erdviuose loftuose, individualiuose namuose ir nedideliuose butuose. Medžiaginiai, odiniai kampai svetainėje ar valgomajame – tai, kas leis mėgautis pramogomis ir poilsiu.

Ypatingas universalumas

Minkšti baldai – Jūsų namų jaukumui, svetingumui. Galite rinktis atskirus minkštus kampus arba jų ir staliuko, pufo, kito baldo kompoziciją. Naujasis Jūsų svetainės minkštas kampas gali būti itin praktiškas. „Magrės baldai“ gaminamų kampų konstrukciją sudaro ne tik patogi sėdimoji dalis. Į juos gali būti integruotos ir talpios, gerai vėdinamos daiktadėžės, kuriose patogu laikyti patalynės komplektus ar kitus daiktus.

Minkštų kampų dizainas kuriamas taip, kad ant baldo galėtų įsitaisyti bent 5 žmonės. Minkšti kampai (su miegamu mechanizmu) yra puikus pasirinkimas, jei norite sutaupyti vietos. Kokybiškos spyruoklės ir erdvumas leis gerai pailsėti Jūsų svečiams ar Jums patiems. Ypatingam funkcionalumui siūlome rinktis modulinius baldų variantus. Toks svetainės kampas vos panorėjus gali pavirsti į:

• patogų šezlongą,
• talpią kampinę sofą,
• jaukų fotelį,
• žaismingą pufą,
• originalią lentyną ar staliuką.

Dar vienas privalumas – tai, kad minkšti baldai, jų kampo pusės yra statomi pagal poreikius. Minkštas kampas gali būti pastatytas į kairįjį ar dešinį patalpos kampą. Tačiau verta nepamiršti, kad medžiaginiai ar odiniai kampai puikiai atrodo ir tiesiog kambario centre.

Patrauklus dizainas

Priklausomai nuo Jūsų namuose vyraujančio interjero, patogumo ar individualaus stiliaus, minkšti kampai (su miegamu mechanizmu) gali būti su arba be porankių. Medienos, iš kurios gaminami porankiai, atspalvį taip pat galite rinktis laisvai. Kai kurių modelių baldų atramos gali būti reguliuojamos padėties ir aukščio. Tai – savybė, padėsianti kampą idealiai pritaikyti prie savo ir svečių poreikių.

Svetainės kampas gali būti aptrauktas vienu ar keliais skirtingais, Jūsų pačių pasirinktais audiniais. Minkšti baldai lengvai priderinami prie interjero dėl didžiulės medžiagų pasiūlos: rinktis galite net iš 200 audinių ir natūralios odos rūšių. Rinktis siūlome tiek vienspalves, lygios tekstūros, tiek ornamentais margintas medžiagas. Medžiaginiai baldai papildys kambarį išskirtiniu jaukumu, odiniai kampai – solidumu, prabanga. Visi „Magrės baldai“ siūlomi audiniai ir odos tipai gaminami iš aukščiausios rūšies žaliavų, todėl yra ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi.

Minkštas kampas – baldas, kurį galite iškart įsigyti mūsų baldų salone arba užsisakyti gamybai atskirai pasirinkę patikusio modelio apmušalo tipą, spalvą, kitas detales. Didelė pasiūla leidžia kiekvieniems namams pasirinkti tokį baldą, kuris džiugina išskirtiniu funkcionalumu, patvarumu ir estetiškumu.

DUK apie minkštus kampus

1. Kokių formų gali būti minkšti kampai?

Populiariausios yra dvi tokių baldų formos – tai L ir U. Pasirinkimą dažniausiai lemia patalpos plotas. U formos minkštas kampas puikiai užpildo didelę erdvę, be to, yra labai talpus. L formos baldai gali būti ir kompaktiškesni, jie puikiai pritaikomi ir mažesniuose kambariuose.

Taip pat kampai gali turėti šezlongą (atvirą sėdimąją dalį) arba būti uždari. Pastarieji iš abiejų pusių turi porankius ir yra vadinami „Max“.

2. Ar tokie minkšti baldai turi miegamąjį mechanizmą?

Taip, jį turi dauguma mūsų minkštų kampų. Tai labai praverčia atvykus svečiams arba tuomet, kai svetainė ir miegamasis – vienas kambarys. Pakeliamas miegamasis mechanizmas yra patogus, paprastai naudojamas, saugus ir nebraižantis grindų. Taip pat mes siūlome ir minkštus kampus be miegamojo mechanizmo.

3. Iš kokių medžiagų gaminami minkšti kampai?

Baldo karkasas gaminamas iš buko medienos, kuri pasižymi išskirtiniu tvirtumu. Minkštoji kampo dalis sudaryta iš zonomis suskirstyto standaus kišeninių mikrospyruoklių bloko, kuris apgaubtas didelio tankio poliuretanu. Dėl šios priežasties užtikrinamas maksimalus komfortas sėdint. Nerūdijančio plieno miegamosios dalies mechanizmas yra itin tvirtas, todėl juo galima skandžiai naudotis labai ilgą laiką.

Minkšti kampai taip pat turi plienines spyruokles, kurios suteikia baldui dar daugiau patvarumo ir patogumo. Jei yra atraminės pagalvės, jos užpildomos aukšto tankio poliuretanu arba silikoninių granulių mišiniu, priklausomai nuo baldo formos. Šios medžiagos neleidžia pagalvei subliūkšti, padeda išlaikyti stabilią jos formą, be to, suteikia išskirtinį patogumą sėdint. Todėl baldai ilgai išlieka funkcionalūs ir estetiškos išvaizdos.

4. Kas geriau – odinis ar tekstile dengtas minkštas kampas?

Tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas yra geras. Apsisprendimas priklauso nuo individualių poreikių ir galimybių. „Magrės baldų“ asortimente galima rasti itin platų apmušalų pasirinkimą, todėl sau patinkantį variantą gali rasti net ir patys išrankiausi.

Minkšti kampai, kurių audinys yra impregnuotas, būna atsparesni drėgmei ir nešvarumams. Be to, jų kaina įprastai būna mažesnė. Odiniai baldai pasižymi ilgaamžiškumu ir laikui nepavaldžia išvaizda. Mūsų asortimente galite rasti gobelenų valymo ir impregnavimo, taip pat – odos priežiūros priemonių. Spauskite čia ir išsirinkite jas.

5. Ar galima pasirinkti kampo pusę?

Visus kampus galima rinktis vienos ar kitos pusės.

6. Kokie minkšti baldai labiausiai dera prie kampo?

Rekomenduojama rinktis nedidelius baldus, tokius kaip foteliai ar pufai. Mūsų asortimente jų išties nemažai. Ieškant tobulo derinio, patariama atsižvelgti tiek į kuriamo interjero stilių, tiek į baldų dizainą. Atkreipkite dėmesį ir į spalvų, raštų ir tekstūrų harmoniją.