+370 634 85000
0
Naktinės spintelės

Naktinės spintelės

Be spintelės prie lovos sunkiai įsivaizduojamas bet kokio stiliaus interjeras. Taikliai parinkta spintelė ne tik atlieka savo funkciją, bet ir tarnauja kaip puikus dekoro elementas. 

Spintelė prie lovos – praktiškas pasirinkimas kiekviename miegamajame. Ant jos patogu pasidėti tiek naktinę lempą, tiek knygą, tiek kitus reikalingiausius daiktus. Funkcionalios ir stilingos miegamojo spintelės suteikia poilsio kambariui žymiai daugiau komforto. Jau seniai svarstote galimybę įsigyti tokį baldą arba atnaujinti jau turimą? Tuomet verta pasidomėti, kokių dar privalumų turi lovos spintelės, kaip jas išsirinkti ir tinkamai priderinti...

Spintelė prie lovos – praktiškas pasirinkimas kiekviename miegamajame. Ant jos patogu pasidėti tiek naktinę lempą, tiek knygą, tiek kitus reikalingiausius daiktus. Funkcionalios ir stilingos miegamojo spintelės suteikia poilsio kambariui žymiai daugiau komforto. Jau seniai svarstote galimybę įsigyti tokį baldą arba atnaujinti jau turimą? Tuomet verta pasidomėti, kokių dar privalumų turi lovos spintelės, kaip jas išsirinkti ir tinkamai priderinti miegamojo interjere.

Pagrindiniai šių baldų privalumai

Priežasčių, kodėl verta savo namuose turėti naktinę spintelę, išties daug. Štai pagrindinės iš jų:

Komfortas. Visų pirma šie baldai paverčia mūsų poilsio kambarį patogesniu. Tikriausiai daugelis vakarais atsigulę į lovą mėgsta paskaityti knygą arba užsiimti kita raminančia veikla. Dėl šios priežasties miegamajame labai praverčia nedidelis šviestuvas, kurį patogiausia laikyti ant šalia lovos esančios spintelės (staliuko). Be to, baldo stalčiukuose ir lentynėlėse galima susidėti įvairius daiktus, pavyzdžiui, kosmetikos priemones ir panašiai. Taip sukuriama komfortiška erdvė, kurioje viskas „po ranka“.

Estetika. „Magrės baldų“ spintelės prie lovos pasižymi itin patrauklia išvaizda, nes viskas apgalvota iki menkiausių detalių: medžiagos, spalvos, raštai, tekstūros. Tinkamai miegamajame priderintas baldas leidžia sukurti nepriekaištingai atrodantį interjerą. Tam, kad poilsio erdvė atrodytų dar estetiškiau, ant naktinės spintelės galima padėti vazą su gyvomis gėlėmis arba prabangų namų kvapą. Tai tiesiog tobulas būdas pripildyti miegamąjį nuostabiu kvapu.

Naktinės spintelės internetu – patogus pasirinkimas norintiems greitai ir paprastai atnaujinti savo namų interjerą. Peržvelgę platų ir nuolat papildomą mūsų asortimentą galite išsirinkti asmeninį skonį labiausiai atitinkančius baldus vos per keletą akimirkų.

Funkcionalumas – viena iš esminių savybių

Tikriausiai kiekvienas nori, kad namuose naudojami baldai būtų kuo funkcionalesni, moderensi. Tokios yra ir miegamojo spintelės prie lovos. Vienas iš galimų jų privalumų – paspaudimu atidaromi stalčiai ir „švelniai“ užsidarantys bėgeliai, kurie veikia itin tyliai. Taigi darinėdami juos nepažadinsite miegančių šalia.

Vis daugiau žmonių savo namuose turi dulkių siurblį robotą, kuris labai palengvina tvarkymąsi. Į tai atsižvelgiama ir kuriant naujo dizaino naktines spinteles su aukštomis kojelėmis. Po jomis gali laisvai palysti dulkių siurblys robotas. Todėl palaikyti švarą miegamajame tampa dar paprasčiau.

Optimalūs baldo matmenys

Masyvūs, didelių gabaritų baldai dažniausiai nėra pats geriausias pasirinkimas bet kokio ploto miegamajame. Visų pirma jie vizualiai apsunkina, apkrauna erdvę. Todėl, nieko nuostabaus, kad ji tampa nebe tokia palanki poilsiui. Antra – dideli baldai gali netilpti mažoje patalpoje, trečia – prireikus juos gali būti sunku perstumti į kitą vietą.

Optimalaus dydžio spintelė prie lovos padeda išvengti tokių nepatogumų. Ją lengva pritaikyti tiek didelio, tiek mažo ploto kambariuose. Be to, esant poreikiui, tokį baldą pakankamai lengva pastumti net ir vienam žmogui. Mūsų asortimente galite rasti tiek itin siaurų, tiek platesnių skirtingo aukščio spintelių – išsirinkite tą, kuri labiausiai tinka jūsų miegamajame.

Plačios panaudojimo galimybės

Kaip jau buvo užsiminta prieš tai, nedidelė lovos spintelė tinka įvairiems daiktams susidėti. Trūksta idėjų, kas tai galėtų būti? Ant miegamojo spintelės viršaus įprastai laikomi tie daiktai, kurie naudojami dažniausiai, pavyzdžiui, stalinis šviestuvas, vandens stiklinė, akinių dėklas ir panašiai.

Visgi persistengti nereikėtų – perpildytas baldo paviršius gali atrodyti netvarkingai. Jeigu pastebėjote, kad ant jo prisikaupė daug daiktų, šiuos tiesiog perdėkite į stalčiukus arba lentynėles. Taip iš karto pastebėsite akivaizdų skirtumą. Uždaros spintelės dalys taip pat labai tinka įvairioms kosmetikos priemonėms, vaistams ir panašiems daiktams laikyti.

Žinoma, nereikėtų pamiršti ir interjero detalių. Jomis galima kuo puikiausiai papuošti naktinius staliukus. Šiuo atveju verta atskleisti savo asmeninį skonį, taip sukuriant originalų poilsio kambario įvaizdį. Bene svarbiausia taisyklė – išlikti saikingiems ir nepersistengti. Tai padės garantuoti geriausią rezultatą, kuriuo, neabejojame, liksite tikrai patenkinti.

Modifikacijų gausa

Naktiniai „Magrės baldų“ staliukai (spintelės) išsiskiria savo modifikacijų gausa. Tai reiškia, kad galima rinktis sau patinkančią jų spalvą, rankenėles ir kojeles iš kelių skirtingų variantų. Tiksli informacija apie tai pateikiama kiekvienos prekės aprašyme. Reikia patarimo? Tuomet drąsiai kreipkitės į mus. Supažindinsime su asortimentu ir padėsime apsispręsti.

Spalvų, raštų ir tekstūrų gausa leidžia lengvai išsirinkti miegamojo interjere labiausiai tinkančia spintelę. Turite pilką miegamojo lovą? Tuomet prie jos galite priderinti šviesios medienos spalvos naktinį staliuką. Natūralūs tonai puikiai papildo vienas kitą. Toks derinys labai tinka skandinaviško stiliaus interjere.

Jeigu svajojate apie modernų įvaizdį, rekomenduojama apsvarstyti juodos arba baltos spalvos spinteles. Jos gali tapti vienais iš pagrindinių kambario akcentų. Norite daugiau kontrastų? Tuomet prie tokių miegamojo baldų atitinkamai galite priderinti baltas arba juodas rankenėles.

Išpildykite savo miegamojo interjerą ir mėgaukitės kaip niekada patogiu poilsiu. Stilinga ir praktiška „Magrės baldų“ spintelė prie lovos leis tai įgyvendinti itin paprastai. Išsirinkite norimus gaminius internetu neišeidami iš namų. Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis svetainėje pateiktais kontaktais. Mielai jums padėsime!

DUK

1. Kokio dydžio spintelę pasirinkti? Icon

Visų pirma reikėtų įvertinti, kiek laisvos vietos turite kambaryje, o jei tiksliau – prie lovos. Naujasis baldas ten turėtų laisvai tilpti. Jei vietos yra nedaug, patariama rinktis siauresnę spintelę, jei daugiau – platesnę. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį ir į lovos aukštį. Abu baldai turėtų būti daugiau mažiau lygūs. Kitu atveju gali būti sunku pasiekti ant naktinės spintelės padėtus daiktus. Be to, taip iškraipomos ir kambario proporcijos.

2. Kaip apsispręsti, kokios spalvos spintelė prie lovos tinkamiausia? Icon

Bene lengviausia tai padaryti įvertinus kitas kambaryje vyraujančias spalvas ir ypač – medinių baldų. Lovos spintelė turėtų tikti prie bendro miegamojo įvaizdžio. Taip pat patariama gerai apgalvoti ir tai, kokio efekto siekiate. Pavyzdžiui, norintiems natūralumo, rekomenduojama rinktis medienos spalvos ir raštų spinteles, kurios gali būti tiek šviesesnės, tiek tamsesnės (priklausomai nuo kitų baldų).

Tiems, kurie svajoja apie ryškesnį miegamąjį turėtų patikti mažiau įprastų atspalvių miegamojo spintelės prie lovos. Žinoma, šiuo atveju taip pat derėtų kruopščiai įvertinti bendrą kambario interjerą. Kad ir kokios spalvos baldą bepasirinktumėte, jis turėtų harmoningai įsilieti į visumą.

3. Kur statyti naktinę spintelę? Icon

Dažniausiai šie baldai statomi miegamajame prie lovos galvūgalio, iš vienos arba abiejų pusių, priklausomai nuo turimos vietos ir poreikių. Žinoma, jei norite, naktinę spintelę galite panaudoti ir kitur, pavyzdžiui, svetainėje prie sofos arba prieškambaryje.

4. Iš kokių medžiagų gaminamos „Magrės baldų“ spintelės? Icon

Skirtingos baldo dalys gali būti gaminamos iš skirtingų medžiagų. Pavyzdžiui, spintelės korpusui dažniausiai naudojamos tvirtos ir estetiška išvaizda pasižyminčios ąžuolu faneruotos medienos drožlių plokštės (MDP). Paviršiai lakuojami skaidriu (skirtingo blizgumo) laku. Jis užtikrina natūralią lukšto išvaizdą ir nepakeičia medžiagos tekstūros. Baldų nugarėlėms įprastai naudojama medienos plaušo plokštės (MPP), kojelėms – medienos masyvas arba metalas.

5. Kokiais privalumais pasižymi jūsų miegamojo spintelės? Icon

Mūsų baldai pasižymi patraukliais dizaino sprendimais. Vienas iš pavyzdžių – „prancūziškos eglutės“ raštas. Plonos juodos spalvos linijos suteikia spintelei išskirtinumo, modernumo ir sukuria žaismingą kontrastą su natūralaus ąžuolo spalvos fonu.

Taip pat galima išskirti ir kitus spintelių privalumus, tokius kaip paspaudimu atidaromi stalčiai ir tyliai veikiantys bėgeliai. Jie ne tik užtikrina patogų naudojimąsi, bet ir prisideda prie estetiškos baldo išvaizdos (stalčiai, atidaromi paspaudimu, neturi rankenėlių, todėl puikiai tinka, pavyzdžiui, minimalistiniame interjere).

Aukštos kojelės leidžia lengvai išvalyti po spintele susikaupusias dulkes. Todėl pasirūpinti higieniška miegamojo aplinka tampa dar paprasčiau.