+370 634 85000
0

Pufas GRAND su daiktadėže 710

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Kaina su gobelenu Nuo 225€
Kaina su oda Nuo 325€
MATMENYS (l x G x A): 710 x 430 x 455 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Universali spintelė - staliukas GRAND Icon

Naujos kolekcijos GRAND baldai ne tik suteikia galimybę Jums susikurti unikalų baldo dizainą, pasirenkant audinius, metalų spalvas, bet ir yra labai praktiški ir universalaus panaudojimo. Štai šis pufas Jūsų namuose gali būti tiek naktinės spintelės vietoje, atlikti sandėliavimo funkciją, papuošti Jūsų miegamąjį ar bet kurią kitą namų vietą, tiek vieta, kur komfortiškai pasodinsite užklupusius svečius.

Tvirtas metalinis rėmas ir kojelės Icon

Prie minkštųjų baldų tvirtinamos metalinės kojelės puikiai derės prie Jūsų namų interjero. Stilingų formų ir atspalvių metalinės kojelės Jūsų namų interjerui suteiks žaismingumo bei išskirtinumo.

Puikus baldas visuose kambariuose Icon

Šis nepretenzingas baldas puikiai įsilies į bet kurią Jūsų namų erdvę. Nepamainomas baldas prieškambariui, koridoriui, svetainei ar miegamajam.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių ir natūralios odos pavyzdžių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių ir natūralios odos paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip medžiaga atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į medžiaga iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

* Gaminių iš odos siūlės gali skirtis nuo baldų iš audinio.

Su integruota daiktadėže Icon

Balde sumontuota daiktadėžė, į kurią galite sudėti įvairius daiktus. Taip susikursite naują sandėliavimo vietą ir lengviau palaikysite tvarką namuose.

pufai-pufas-Grand-750-Emerald801-M13-1

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE METALO SPALVĄ Icon
3. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
225€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
225€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę