+370 634 85000
0
PAKABINAMOS LENTYNOS

PAKABINAMOS LENTYNOS

Pakabinamos lentynos – stilingas būdas išnaudoti tuščias namų sienas. Šie minimalistinio dizaino baldai puikiai dera daugelyje interjerų.


Jei reikėtų surasti daiktą, kuris neabejotinai pasižymi atliekamų funkcijų ir estetinės naudos kombinacija – lentynos pakabinamos bet kurioje namų erdvėje tikrai būtų vienas jų. Tiesa, kokybiški gaminiai dėl savo unikalaus dizaino ir panaudojimo būdų dabar išgyvena tikrą renesansą! Jei pritrūkote įkvėpimo, idėjų, dvejojate, kokia pakabinama lentynėlė ar jų kombinacija tinkamiausia jūsų namams – dalinamės naujausiomis tendencijomis, pritaikymo...

Jei reikėtų surasti daiktą, kuris neabejotinai pasižymi atliekamų funkcijų ir estetinės naudos kombinacija – lentynos pakabinamos bet kurioje namų erdvėje tikrai būtų vienas jų. Tiesa, kokybiški gaminiai dėl savo unikalaus dizaino ir panaudojimo būdų dabar išgyvena tikrą renesansą! Jei pritrūkote įkvėpimo, idėjų, dvejojate, kokia pakabinama lentynėlė ar jų kombinacija tinkamiausia jūsų namams – dalinamės naujausiomis tendencijomis, pritaikymo jūsų svetainėje galimybėmis ir naudingais patarimais.

Ką rasite Magresbaldai.lt kataloge?

 

Magresbaldai.lt komanda vadovaujasi išmanių namų principu, o funkcionalūs namai, be kokybiškų, tvarką į patalpas įvedančių, stilingo dizaino lentynų šiandien neįsivaizduojami. Ypač kone pagrindinėje poilsio erdvėje – svetainėje. Atsižvelgdami į šių dienų stilių įvairovę bei jūsų poreikius, sudarėme platų asortimentą:


 •  atviros lentynos (be „nugarėlės” ir su galine atrama),

 • vieno ir kombinuotų kelių skyrių gaminiai,

 • baldai su dalį dengiančia uždara niša,

 • produktai su sienele ar be jos,

 • gaminiai su integruotais pakabais,

 • pakabinamos spintelės lentynos, 

 • lentynos pakabinamos erdvės kampe („kampinės”).


Gaminiai pritaikyti įvairios stilistikos mėgėjams, tiesą sakant, gali būti pasitelkiami ne tik poilsio zonoje, bet ir visuose skirtinguose kambariuose. Modernių namų savininkų poreikius patenkinti padeda ne tik išmanus dizainas, integruotos papildomos detalės, bet ir šių dienų ritmui ir tendencijoms tinkamas medžiagų pasirinkimas. Dažniausiais sutinkamos medžiagos mūsų elektroniniame kataloge:


  1. laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP), 

  2. natūrali mediena.


  Kodėl būtent šios? LMDP populiarumas ir paklausa itin didelė dėl tvirtos sandaros, apdirbimo galimybių (spalvos, tekstūros, dizainas). Taip pat šios pasižymi paprasta priežiūra, kuri priskiriama vieniems pagrindinių vartotojo taikomų kriterijų. Žinoma, natūralus medis, kaip, pavyzdžiui, ąžuolas – pozicijos neapleidžianti klasika, kuri dabar, natūralizmo bei organiško interjero klestėjimo laikmetyje, yra vienas geidžiamiausių pasirinkimų. Išvaizda čia dera ir su ilgaamžiškumu, tvarumu, paprastu gaminio atnaujinimu. 


  Tendencijos – kokioje svetainėje lentynos pakabinamos dažniausiai?

   
  Minėtoji įvairovė magresbaldai.lt komandai leidžia pasiūlyti sprendimus kiekvienam individualiam atvejui, kiekvienam stiliaus braižui! Dvejojate, kaip baldas gali būti panaudojamas visiškai skirtingose erdvės zonose ir kokią funkciją atlikti? Pateikiame pavyzdžius bei pritaikymo interjere galimybes, kurios pravers įrengiant išskirtinę patalpą, ir įrodys, kad baldas čia gali būti visavertis – estetikos ir funkcijų atžvilgiu. 


  Organiškos sienos dekoracijos kūrimas 

   
  Dizaineriai vis primena, kad, dekoruojant namus savarankiškai, nevertėtų pamiršti sienų – jas reikėtų matyti kaip visiškai atskirą erdvę. Tuščios sienos šiomis dienomis prilygsta nebaigtam interjero projektui. Tenka pripažinti, kad šių užpildymas meno kūriniais gali užtrukti šiek tiek laiko ir kainuoti gana brangiai. Tačiau čia galimas sumanus sprendimas – lentynų kompozicijos. 

  Idėja: panaudokite produktus, kuriant estetiką, kuri į kambarį įneš daugiau ramybės ir atsipalaidavimo. Pavyzdžiui, jei kuriate organišką ar natūralizmu alsuojančią poilsio oazę, nuostabiai tiks natūralaus ąžuolo medinės pakabinamos lentynos. Jas projekte, per daug nesivaikydami tvarkos, išdėstykite laipteliais per visą sieną: įvairiausi lapuočiai, papildyti keliomis nuotraukomis, neįprastų formų vazomis ir knygomis sukurs unikalią, raminančią kompoziciją.


  Industrinio stiliaus siena

   
  Kuriant industrinio stiliaus įkvėptas sienas, sunku išsirinkti, ar dominuoja estetinė, ar praktinė baldo paskirtis, mat abi atlieka itin didelį vaidmenį. Neretai industrinis braižas pasirenkamas nestandartinėse patalpose, kaip, pavyzdžiui, loftas. Didelėje erdvėje lentynos yra nepakeičiamas būdas išnaudoti netipinį aukštį, kad jis būtų jaukus. Sumanūs sprendimai gali paversti sieną ne tik industrine dekoracija, bet kartu ir praktiška daiktų sandėliavimo vieta.

  Idėja: dairykitės natūralių medžiagų ir industrinių detalių kombinacijos. Ne be reikalo deranti medžio ir metalo kompozicija vadinama šių dienų tendencija. Magresbaldai.lt kataloge esančios „Domino” kolekcijos skirtingų dydžių LMDP bei metalo lentynos dažnai pasitelkiamos aptariamo braižo išraiškai. Kadangi LMDP medžio spalvą lengva derinti, pakabinamos knygų lentynos gali būti paįvairinamos įkomponuojamais uždarais gaminiais (nišos, spintelės). Taip sumaniai išlaikysite bohemiškoje erdvėje tvarką ir visą „triukšmą” paversite unikalaus dizaino privalumu.


  Mažos svetainės bohema

   
  Mažoje patalpoje itin glaudžiai persipynusios praktinė ir estetinė lentynų paskirtys, šioje vietoje jos, galima sakyti, tiesiog neatskiriamos. Nedidelėje svetainėje šios kategorijos baldai ir sumanios kombinacijos jums ne tik sutaupys vietos, bet ir padės „išlošti” erdvumo pojūčio atžvilgiu! Tiesa, čia baldas gali prisidėti ir prie tam tikro braižo išraiškos, pavyzdžiui, kelių įdomesnių variantų – bohemiško ar eklektiško stiliaus formavimo.

  Idėja: nebijokite pažiūrėti į sienas, kaip į atskirą plotą, skiriamą daiktų sandėliavimui ir šių darnos menui. Pakabinamos lentynos svetainėje, kombinuojamos su spintelėmis, ne tik suteiks žavesio, bet ir vietos galbūt čia nederantiems daiktams. Pasirinktų spintelių viršus ir papildantys atviro tipo kategorijos produktai taps knygų, muzikos plokštelių ir įvairiausių augalų džiunglėmis!


  Namų biuro zona svetainėje

   
  Šiandien dažnas reiškinys – namuose įrengiamas nedidelis biuro kampas. Aišku, jog ne visus pokyčius galime numatyti ar skirti darbo erdvei papildomą kambarį. Neretai tenka „suktis” iš padėties ir taip jau sutampa, kad tokiai zonai vietos atsiranda būtent svetainėje. Taigi, kaip sumaniai galima panaudoti pakabinamas lentynas, kuriant minėtąją darbo vietą?

  Idėja: skubiai įrengiamą namų biurą sudaro stalas ir kėde, tačiau šie baldai be jokių papildomų detalių atrodo tiesiog „iškritę” iš konteksto. Tokiu atveju pasitelkiama pakabinama lentynėlė ar jų derinys ir kilimas yra paprasčiausi harmoningo naujos zonos įvedimo sprendimai. Kilimas padės svetainėje neva sukurti atskirą grindų zoną, o lentynos „nubrėš” biuro sienų ribas. Žinoma, tuo pat metu ir padės tvarkingai laikyti dokumentus, reikmenis, knygas. 

  Galėtume vardinti toliau, tačiau, ko gero, vis aiškiau, jog dažnai patys projektuodami namus, pamirštame, kad sienoms priskiriama ne tik estetinė ar kambarių atskyrimo paskirtis – būtent prie sienos tvirtinamas aptariamos kategorijos baldas yra viena funkcionaliausių, be galo daug panaudojimo ir dizaino galimybių talpinanti detalė. Eksperimentuokite, jei pritrūks idėjų ar nežinote nuo ko pradėti, susisiekite su mumis – individualiai jūsų kambariui rasime sprendimą, kuris atneš daugiausiai naudos.
   

  Funkcijos – ko ieškoti šiuolaikiniame gaminyje? 

   
  Aišku, kad lentynos pakabinamos gali būti kone kiekvienoje patalpoje, tačiau, ko ieškoti moderniame dizaine? Tiksliau, kokias funkcijas atlieka išmanus ir kokybiškas produktas. Magresbaldai.lt komanda dalinasi pagrindinėmis sumanaus produkto naudomis:

   • patikimas daiktų sandėliavimas,

   • priemonė, sistemingai organizuoti namus,

   • kokybiška, visavertė interjero detalė (įvairūs stiliai),

   • išmanūs erdvės trūkumo sprendimai,

   • prisitaikymas prie šių dienų technologijų.


   Tiesa, kalbant apie pastarąsias, toks baldo tipas puikiai išsprendžia sklandaus naujausių technologijų integravimo  svetainėje klausimą. Po juo laisvai judės siurblys ar robotas-šluostė – tai aktualu ir dulkėms alergiškiems žmonėms, mat lengvai valomas paviršius nesudarys nišų, kur gali kauptis alergenai.  


   Pakabinamos lentynos internetu – į ką atkreipti dėmesį renkantis?


   Tiems, kurie nori suteikti erdvėms daugiau funkcionalumo, pagyvinti interjerą, o gal susikurti namų biurą, tai padaryti internetu išties paprasta. Pasirinkti patinkančią ir namų nuotaiką atitinkančią stilistiką nesudėtinga. Tačiau yra dar 2 kertiniai aspektai, į kuriuos norime atkreipti jūsų dėmesį.


   1. Medžiagos 


   Įvertinkite, kur jums reikalingas baldas, kiek aktyviai jis bus naudojamas ir kas jį naudos. Pavyzdžiui, namų biuro atveju pasvarstykite apie LMDP – tai medžiaga, kuri turi platų spalvų pasirinkimą, gali sukurti neutralų dizainą ir kartu pasižymi itin paprasta priežiūra. Tai itin aktualu, kai daiktas naudojamas kasdien. Medis yra atnaujinamas ir ilgaamžis, tačiau jį geriau rinkitės toms erdvėms, kurioms mažiausiai susiduria su aplinkos poveikiu. Pavyzdžiui, jei svetainė sujungta su virtuve, per arti integruojamą baldą gali veikti garai, riebalai, purvas. Pastaba: pirkdami internetu, būtinai skaitykite gaminio sudėtį: čia rasite svarbiausią informaciją.  

   2. Paskirtis ir matmenys

    
   Renkantis lentyną, svarbu įvertinti daiktus, kurie bus ant jos laikomi. Tai lems baldo rūšį ir dydį. Beje, kalbant apie pastarąjį, būtinai  skaitykite informaciją apie produktą ir apskritai matuokite užimamą vietą. Ne tik ilgio, bet ir pločio atžvilgiu! Ką dar verta apgalvoti? Pirmiausiai, ar lentyna tiek vizualiai, tiek praktiškai atitiks laikomo daikto dydį. Jei tai bus pakabinamos knygų lentynos, įvertinkite jų kiekį ir svorį, jei darbo dokumentai – pasvarstykite, galbūt verta įsigyti gaminį su paslėpta niša ar įkomponuoti spintelės tipo baldą konfidencialiems dokumentams. 
   Kyla dvejonių dėl matmenų, o galbūt nežinote, ar tam tikra medžiaga tiks patalpos sąlygoms? Būtinai susiekite su mūsų komanda, Magresbaldai.lt specialistai atsakys į kilusius klausimus ir padės išsirinkti. 

   DUK


   1. Koks maksimalus svoris, kurį gali atlaikyti pasirinktas baldas? Icon

   Kiekvienu atveju svoris skiriasi. Labai daug priklauso ne tik nuo paties gaminio, bet ir sienos, prie kurios bus tvirtinama pakabinama lentynėlė ar didelė lentyna. Jei siena iš trapių gipso plokščių, svoris turėtų būti lengvesnis (kai kuriais atvejais tokia atrama nėra pakankamai stabili sunkios medžiagos baldui), jei tai tvirta atrama, kaip, pavyzdžiui, mūrinė ar medinė – lentyna gali laikyti ir kelias dešimtis kilogramų. Tiek dėl pasirinkto gaminio, tiek dėl jo pakabinimo galimybių verta pasikonsultuoti su mumis ir darbus atliekančiu meistru.

   2. Ar galima keisti gaminio matmenis, spalvas? Icon

   Prie kiekvieno produkto pateikiame tikslius galimus daikto matmenis bei spalvų pasirinkimus. Pagal individualų užsakymą lentynų negaminame, tačiau siekiame savo asortimente palaikyti dydžių, stilių ir medžiagų įvairovę, kad kiekvienas nesunkiai rastų sau tinkamą variantą. 

   3. Ar lentynos pakabinamos svetainėje gali išlaikyti televizorių? Icon

   Tai priklauso tiek nuo jūsų turimos technikos, tiek nuo baldo pasirinkimo ir atramos. Jei tai naujas, lengvas plokščiaekranis televizorius, greičiausiai tai bus įmanoma. Vėlgi, daug priklauso nuo sienos struktūros – ar ji gipsinė, ar plytinė, ar dar kitokia. Patariame atsižvelgti į minėtuosius faktorius ir, jei kyla papildomų klausimų, konsultuotis su mūsų patyrusia komanda, meistrais. 

   4. Kokiu būdu produktai tvirtinami? Icon

   Dažniausiai gaminiai specialiais, į sieną gręžiamais varžtais bei laikikliais yra tvirtinami prie sienos. Kiekvienas baldas turi savo tikslią tvirtinimo instrukciją. Jei kyla klausimų, dėl pasirinkto gaminio pasitikslinti galite el. paštu ar telefonu. 

   5. Ar pakabinamos lentynos internetu – vis dar madinga tendencija svetainėje? Icon

   Taip! Tokie baldai išties niekuomet nebuvo išėję „iš mados” ir praradę svarbos kuriant unikalų ir funkcionalų interjerą. Galima sakyti, kad išmanus dizainas ir kūrybiniai sprendimai šį gaminį iškėlė į tikrų tikriausias aukštumas. Produktas ar tam tikri lentynų deriniai pasitelkiami, sukuriant papildomą vietą, parenkant šią daiktams, užpildant tuščias patalpų sienas. Šiuolaikiniai išmanių namų pavyzdžiai neatsiejami nuo lentynų panaudojimo juose.

   6. Kada svetainėje geriau rinktis pakabinamas, o kada pastatomas lentynas? Icon

   Tai yra panašios paskirties, tačiau skirtingose situacijose pasitelkiami baldai. Kuo gali būti pranašesnis pakabinamas produktas?


   • laisvas ir nevaržomas gaminio išdėstymas erdvėje ar kelių baldų kompozicijos dizainas,
   • pasirenkamas reikalingas, galbūt nestandartinis aukštis,
   • suteikiamas „lengvumo pojūtis”,
   • paliekama daugiau matomo grindų ploto – didesnės erdvės įspūdis.


   Žinoma, jei reikia išlaikyti didesnį svorį, norite atskirti erdves (svetainę ir virtuvę), sienoje daug jautrių taškų (laidų, vamzdžių ir kt.) ar esate skeptiškai nusiteikę prie sienos tvirtinamų baldų atžvilgiu – geriau pasidairyti į Smartbaldai.lt siūlomą pastatomų lentynų katalogą. 
   7. Kada svetainėje geriau LMDP, o kada natūralios medinės pakabinamos lentynos? Icon

   Svarbu suprasti, jog abi smartbaldai.lt kataloge pateikiamos medžiagos yra kokybiškos ir unikalios, tačiau yra keli kriterijai, galimai lemsiantys jūsų pasirinkimą:

    • stilistika ir priimtinesnė medžiagos tekstūra,
    • priežiūros subtilybės.
    Žinoma, medieną reikia kiek akyliau saugoti, dėmės sunkiau pašalinamos – kita vertus, natūralaus medžio gaminį po kiek laiko galima nesunkiai atnaujinti: nušlifuoti ir padengti apsauginiu alyvos sluoksniu iš naujo. 

    LMDP dažnai pasirenkama tuomet, kai siekiama labiau modernaus braižo, dizaino, lygios tekstūros, didesnio spalvų pasirinkimo. Mediena – priešingai, kai norisi kuo daugiau natūralios, realios tekstūros, medienos spalvų paletės, organiškumo. Visa tai, žinoma, gali pasiūlyti ir išmanūs, vis tobulėjantys LMDP sprendimai.