+370 634 85000
0

Staliukas GRAND su daiktadėže D440

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Kaina su gobelenu Nuo 274€
MATMENYS (l x G x A): 440 x 440 x 600 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Laisvai pastatomas GRAND staliukas Icon

Įprasta, kad naktinė spintelė yra nedidelis kvadratinis baldas, dizainu ir tekstūra derantis tik prie miegamojo lovos. Tačiau kodėl ji negalėtų būti tokia, kaip naujasis GRAND staliukas? Pasirinkę analogišką lovos audinį sukursite užbaigtą miegamojo dizainą, o derindami plokštės ir metalo spalvas, turėsite ir staliuką svetainėje ar bet kurioje namų patalpoje.

Tvirtas metalinis rėmas ir kojelės Icon

Prie minkštųjų baldų tvirtinamos metalinės kojelės puikiai derės prie Jūsų namų interjero. Stilingų formų ir atspalvių metalinės kojelės Jūsų namų interjerui suteiks žaismingumo bei išskirtinumo.

Daiktadėžės vidinis audinys Icon

Paprastai daiktadėžės vidinis audinys parenkamas gamybos metu. Tačiau jei norite, kad daiktadėžės vidus būtų dekoruotas tuo pačiu audiniu, kaip ir išorė - pasirinkime „Kita“ rinkitės opciją „Daiktadėžės vidus iš Jūsų pasirinkto audinio“.

Puikus baldas visuose kambariuose Icon

Šis nepretenzingas baldas puikiai įsilies į bet kurią Jūsų namų erdvę. Nepamainomas baldas prieškambariui, koridoriui, svetainei ar miegamajam.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

Su integruota daiktadėže Icon

Balde sumontuota daiktadėžė, į kurią galite sudėti įvairius daiktus. Taip susikursite naują sandėliavimo vietą ir lengviau palaikysite tvarką namuose.

Galite pasirinkti plokštės atspalvį Icon

Iš siūlomų laminuotos medžio drožlių plokščių paletės galite pasirinkti plokštės atspalvį. Asortimente rasite ir klasikines, medžio raštų, ir prabangaus, marmuro rašto bei betono imitacijos plokštes.

staliukai-staliukas-grand-ETIQUETE03-F206-M13-2

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. KITA Icon
3. PASIRINKITE METALO SPALVĄ Icon
4. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
5. PASIRINKITE STALVIRŠIO SPALVĄ Icon
274€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
274€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę