+370 634 85000
0
Vaikiški kilimai

Vaikiški kilimai

Kilimas vaikų kambaryje ne tik priduos šilumos, bet ir sukurs jaukią atmosferą. Teisingai parinktas kilimas didelį ir tuščią kambarį pavers jaukesniu, o mažoje erdvėje - suteiks šilumos.

Vaikiški kilimai padeda kurti gyvybingą, estetišką ir patogų vaikų bei jaunuolių kambario interjerą. Šie jaukūs aksesuarai neapsiriboja vien savo funkcine paskirtimi, – dažnai jie tampa kūrybiškumą skatinančios erdvės pagrindu ir žaidimų aikštele. Galima sakyti, kad kilimas vaikams sukuria pagrindą atradimų ir nuotykių pasauliui, esančiam tiesiai po jų kojomis. Todėl neabejotina, kad tai – viena esminių vaikų kambario dalių. Išsirinkti ją kviečiame čia...

Vaikiški kilimai padeda kurti gyvybingą, estetišką ir patogų vaikų bei jaunuolių kambario interjerą. Šie jaukūs aksesuarai neapsiriboja vien savo funkcine paskirtimi, – dažnai jie tampa kūrybiškumą skatinančios erdvės pagrindu ir žaidimų aikštele. Galima sakyti, kad kilimas vaikams sukuria pagrindą atradimų ir nuotykių pasauliui, esančiam tiesiai po jų kojomis. Todėl neabejotina, kad tai – viena esminių vaikų kambario dalių. Išsirinkti ją kviečiame čia – „Magrės baldų“ svetainėje. 


Kuo išsiskiria vaikiški kilimai?


Vaikiški kilimai yra specialiai sukurti atsižvelgiant į unikalius vaikų ir jaunuolių poreikius bei pageidavimus. Paprastai jie pasižymi šiomis savybėmis:


 • Žaismingas dizainas ir spalvos. Vaikų kambario kilimai dažnai pasižymi akį traukiančiais ir žaismingais raštais, kurie atitinka vaikų vaizduotę ir interesus. Nuo animacinių filmų personažų ir gyvūnų iki edukacinių temų – tokie dizainai skatina kūrybiškumą ir paverčia kambarį patrauklesniu vaikams.
 • Ilgaamžiškumas ir atsparumas dėmėms. Vaikiški kilimai paprastai gaminami iš patvarių medžiagų, kurios yra atsparios dėmėms ir šiurkštiems žaidimams, todėl laikui bėgant jie išlieka geros būklės.
 • Minkšta ir švelni tekstūra. Daugelyje vaikiškų kilimų pirmenybė teikiama patogumui, kad mažieji galėtų sėdėti, žaisti ir gulėti ant minkšto bei švelnaus paviršiaus. Tai ypač svarbu kūdikiams, kurie mokosi ropoti, arba mažyliams, kurie daug laiko praleidžia ant grindų.
 • Mokomieji elementai. Kai kuriuose vaikiškuose kilimuose gali būti naudojami mokomieji elementai, pavyzdžiui, raidės, skaičiai, formos ar žemėlapiai. Jie gali praversti ankstyvajam mokymuisi ir pažintiniam vystymuisi, kartu suteikdami kambariui interaktyvumo.
 • Saugumas. „Magrės baldų“ asortimente esantys kilimai vaikams yra pagaminti tik iš kokybiškų ir sertifikuotų medžiagų, kuriose nėra kancerogenų. Tai leidžia užtikrinti sveiką vaikų aplinką. 
 • Dydis. Vaikiški kilimai dažniausiai būna pakankamai dideli, kad suteiktų daug erdvės žaidimams ir kitoms veikloms ant grindų. Tokius vaikų kambario kilimus galite rasti ir mūsų asortimente.
 • Lengva priežiūra. Dauguma vaikiškų kilimų yra pagaminti iš medžiagų, kurias lengva valyti. Tai ypač aktualu mažųjų kambariuose, kuriuose dažniausiai nepavyksta išvengti netvarkos. 
 • Galimybė derinti su kitais kambario elementais. Kilimai vaikų kambariui dažnai būna kolekcijų dalis. Todėl juos galima derinti su kitais kambario elementais, pavyzdžiui, patalyne, užuolaidomis ar baldais, ir taip sukurti vientisą bei estetišką interjerą.


Iš esmės, vaikų kambario kilimai yra daugiau nei paprasta grindų danga – tai neatsiejama vaikų gyvenamosios erdvės dalis, kuri tenkina unikalius šių poreikius, prisideda prie jų raidos ir sukuria šiltą bei patrauklią aplinką, kurioje galima ne tik smagiai leisti laiką, bet ir mokytis.


Kilimas vaikų kambariui – kaip išsirinkti?


Norint išsirinkti tinkamą kilimą vaikų kambariui, svarbu atsižvelgti į keletą veiksnių. Štai pagrindiniai iš jų:


 • Gaminio patvarumas ir medžiaga. Rinkitės vaikišką kilimą, pagamintą iš patvarių ir dėmėms atsparių medžiagų, tokių kaip akrilas. Šias medžiagas lengviau valyti, jos atsparesnės dilimui ir saulės spindulių poveikiui. 
 • Minkštumas ir patogumas. Ieškokite minkštos, pliušinės tekstūros kilimų. Vaikams, kurie leidžia laiką sėdėdami, šliaužioja ir žaidžia ant grindų, ypač svarbus patogus paviršius.
 • Dizainas ir tematika. Pasirinkite dizainą, atitinkantį Jūsų vaiko pomėgius ir norus. Nesvarbu, tai būtų ryškios spalvos ar animacinių filmų personažai, – pasirinktas kilimas vaiko kambariui turėtų kurti jaukią ir žaismingą aplinką.
 • Dydis ir tinkamumas. Išmatuokite kambarį, kad nustatytumėte tinkamą kilimo dydį. Apsvarstykite, norite mažesnio kilimėlio ar didesnio žaidimų kilimo, dengiančio didelę kambario dalį.
 • Saugumas. Įsitikinkite, kad kilimas vaikų kambariui būtų pagamintas iš netoksiškų medžiagų ir nesukeltų alergijos. 
 • Dizaino ilgaamžiškumas. Jei norite, kad įsigytas kilimas vaikų kambarį puoštų ne vienerius metus, gerai apgalvokite jo dizainą. Nors mažuosius gali patraukti konkretūs personažai ar tematikos, pagalvokite, ar toks dizainas vis dar bus aktualus, šiems paaugus.
 • Biudžetas. Prieš pradėdami kilimo paieškas, nustatykite savo biudžetą. Taip bus lengviau atsirinkti Jums aktualius gaminus.
 • Bendras kambario vaizdas. Pagalvokite, kaip vaikiškas kilimas derės kambaryje. Apsvarstykite galimybę derinti šio aksesuaro spalvas ir tematiką su kitais elementais, kad interjeras atrodytų darniai.
 • Gyva apžiūra. Jei tik įmanoma, apsilankykite fizinėje parduotuvėje, kad gyvai apžiūrėtumėte kilimą. Taip galėsite lengviau įvertinti jo tekstūrą, išvaizdą ir bendrą kokybę.


Turėkite omenyje, kad idealus vaikiškas kilimas turėtų išlaikyti pusiausvyrą tarp funkcionalumo ir estetikos. 

Vis dar kyla klausimų, susijusių su vaikiško kilimo pasirinkimu? Tuomet peržvelkite žemiau tekste pateiktus atsakymus. O jei vis tiek nerandate norimos informacijos, susisiekite su mumis. Esame pasiruošę padėti išsirinkti Jūsų vaikų svajonių kilimą!


DUK

1. Kokios medžiagos labiausiai tinka vaikiškiems kilimams? Icon

Vaikų kilimams rekomenduojamos patvarios ir dėmėms atsparios medžiagos, tokios kaip akrilas ar medvilnės ir sintetinio pluošto mišinys. 


2. Ar vaikiški kilimai yra saugūs mažiesiems? Icon

Taip, kilimai vaikams kuriami atsižvelgiant į mažųjų saugumą. Jie pagaminti iš kokybiškų ir sertifikuotų medžiagų, kuriose nėra kancerogenų ir kurios nesukelia alergijų. 


3. Kaip valyti ir prižiūrėti vaikišką kilimą? Icon

Svarbu reguliariai siurbti kilimą, siekiant išvengti nešvarumų ir šiukšlių kaupimosi. Atsiradus dėmei, reikėtų ją išvalyti kuo greičiau, pavyzdžiui, drėgnu skudurėliu. Po to kilimą reikėtų gerai išdžiovinti. Bet kokiu atveju, norint užtikrinti geriausius valymo rezultatus ir gaminio ilgaamžiškumą, reikėtų vadovautis gamintojo pateiktomis priežiūros instrukcijomis.


4. Kokio dydžio kilimų galima rasti „Magrės baldų“ asortimente? Icon

„Magrės baldų“ asortimente – pakankamai dideli kilimai vaikų kambariui. Keletas galimų matmenų variantų:


 • 1200 x 1800 mm;
 • 1330 x 1900 mm;
 • 1350 x 2000 mm.


Bet kurio Jus dominančio vaikiško kilimo matmenis galite rasti produkto aprašyme.


5. Kokio dydžio kilimą turėčiau pasirinkti savo vaikų kambariui? Icon

Kilimo dydis priklauso nuo kambario, kuriame šis aksesuaras bus naudojamas, matmenų ir Jūsų pageidavimų. Jei kambaryje nėra daug laisvos vietos, jame tiks mažesnis kilimėlis. Jei turite daug vietos ir norite sukurti patogią žaidimų erdvę, puikus pasirinkimas bus didesnis vaikiškas kilimas. 


6. Kaip išsirinkti kilimo dizainą, kuris šis iš tiesų patiktų vaikui? Icon

Atsižvelkite į savo atžalų pomėgius ir norus. Pasikalbėkite su jais apie mėgstamas spalvas, personažus ar tematikas. Vaikų įtraukimas į pasirinkimo procesą padės užtikrinti, kad jie bus patenkinti kilimu.


7. Kur pagaminti „Magrės baldų“ asortimente esantys kilimai vaikams? Icon

Mūsų asortimente esantys vaikiški kilimai yra pagaminti Turkijoje, vadovaujantis aukštais kokybės standartais. Tad galite būti tikri, kad tai bus ilgalaikė investicija į Jūsų atžalų kambarį.


8. Ar asortimente yra dvipusių vaikiškų kilimų? Icon

Taip, šioje kategorijoje galite rasti ir dvipusių kilimų vaikams. Tai itin universalūs aksesuarai, leidžiantys lengvai keisti kambario atmosferą, priklausomai nuo nuotaikos. Paprastai viena kilimo pusė būna ryškesnė, o kita blyškesnė. Dvipusis kilimas vaikų kambariui – tai du skirtingos išvaizdos kilimai viename!


9. Kokį kilimą rekomenduojate jaunuoliui? Icon

Jaunuoliai, kitaip nei maži vaikai, labiau vertina neutralų dizainą ir universalias spalvas. Tad rekomenduojame rinktis būtent tokiomis savybėmis pasižymintį kilimą. Žinoma, kiekvienas atvejis unikalus. Tad prieš priimdami galutinį sprendimą, pasikalbėkite su savo atžala ir įsigilinkite į jo norus.