3D SALONO TURAS

Pirkimo sąlygos

Mes siekiame užtikrinti, kad kiekvieną verslo stadiją, pradedant baldo idėja, gamyba,  baigiant, jo pristatymu, pardavimu, surinkimu pirkėjo namuose bei garantine priežiūra, lydėtų profesionalumas bei atsakomybė.

Pirkti baldą tiesiai iš salono ir sandėlio.

Patikusį baldą salone galima nusipirkti iš karto. Taip pat didelis populiariausių prekių pasirinkimas yra sandėlyje. Dėl konkretaus baldų modelio ir spalvos teiraukitės prekybos vietoje arba susisiekite su mumis. Informacija telefonu +370 634 85 000. Informacija el. paštu info@magre.lt.

Individualus užsakymas.

Galite užsisakyti baldą pagal individualius audinio, medžiagiškumo bei kitus komplektavimo parametrus atvykę į saloną arba el. paštu. Gamybos terminas su audiniu šiuo metu yra 30–35 kalendorinės dienos, o gaminant su natūralia oda – 35–40 dienų.  Informacija telefonu +370 634 85 000. Informacija el. paštu info@magre.lt.

Galima užsisakyti elektroniniu paštu.

Atsiųskite savo pageidavimus dėl norimo baldo el. paštu arba išsakykite paskambinę telefonu +370 634 85 000. Jums bus išsiųstas komercinis pasiūlymas, kuris galios 5 dienas. Užsakymo patvirtinimas įvyksta atlikus avansinį apmokėjimą (30 % pirkinio vertės) arba sumokėjus visą sumą.

 

Bendrosios baldų pirkimo – pardavimo sutarties nuostatos.

TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Jūsų vardas
Jūsų el. paštas
Telefono numeris
Žinutė
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.