+370 634 85000
Pirkimo sąlygos

Pirkimo sąlygos

Mes siekiame užtikrinti, kad kiekvieną verslo stadiją, pradedant baldo idėja, gamyba, baigiant, jo pristatymu, pardavimu, surinkimu pirkėjo namuose bei garantine priežiūra, lydėtų profesionalumas bei atsakomybė.

Pristatymas ir surinkimas

Įsigiję baldus, galite užsisakyti prekių atvežimo, sunešimo ir surinkimo paslaugą.

Už papildomą mokestį prekes mūsų įmonės arba samdomų transporto įmonių darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu ir užneš į pageidaujamą aukštą.

Baldai pristatomi nesurinkti. Jums pageidaujant surinksime Jūsų baldus už papildomą mokestį.

Įkainių teiraukitės el. paštu info@magre.lt arba tel. +370 634 85 000.

ĮDĖMIAI PERSKAITYKITE IR IŠSAUGOKITE

BENDROSIOS PASTABOS

ĮSPĖJIMAS! Montavimo instrukcijoje pateiktų įspėjimų nepaisymas gali būti rimtų sveikatos sužalojimų arba mirties priežastimi.

 • Baldas nėra skirtas komerciniam naudojimui, taip pat naudojimui įstaigose, ligoninėse ir pan.
 • Įpakavimo medžiagų likvidavimo tikslu būtina pasinaudoti vietinių atliekų šalinimo įmonių teikiamomis paslaugomis. Likusios po montavimo priemonės turi būti utilizuojamos pagal teisės aktų reikalavimus bei užtikrinant apsaugą nuo vaikų prieigos. Likusieji po montavimo elementai nėra skirti žaidimui ar kitokiam naudojimui.


ĮSPĖJAMOSIOS PASTABOS

ĮSPĖJIMAS! Atsižvelgiant į tai, kad kartone yra smulkių elementų, iki sumontavimo baldą reikia laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

ĮSPĖJIMAS! Arti baldų negalima palikti vaikų be priežiūros. Be reikalo durelių, stalčių ir pan. nepalikite atidarytų, nes tai gali kelti pavojų vaikams.


SU MONTAVIMU SUSIJUSIOS PASTABOS

 • Baldą gali montuoti tik suaugę asmenys pagal montavimo instrukcijos nurodymus, taikant atitinkamus įrankius (elektrinių įrankių naudojimo atveju reikia nustatyti atitinkamą sankabos sukimo momentą – tai užkirs kelią sriegių pažeidimui).
 • Jei išpakavus baldą, prieš montavimą ar jo metu pasirodė, kad kokia nors detalė pažeista ar jos trūksta, nepradėti ar nutraukti montavimą ir kreiptis į pardavėją, nes galima naudoti tik gamintojo patvirtintas atsargines detales.
 • Montavimą atlikti ant lygaus pagrindo. Elementų arba pagrindo pažeidimui išvengti, rekomenduojama montavimą atlikti pasiklojus ant pagrindo apsauginį padėklą (pvz. panaudojant išardytos pakuotės medžiagas).
 • Jeigu yra numatyta konstrukcinė priemonė, kuri yra skirta apsaugoti baldą nuo nuvirtimo, tai šią priemonę reikia būtinai sumontuoti, kad baldas galėtų būti saugiai naudojamas.


DĖMESIO! Tokia apsauginė konstrukcija dėl sienų įvairovės nėra aprūpinta tvirtinimo prie sienos apkaustais. Prašome patiems pasirinkti atitinkamus duotajai sienai apkaustus. Esant abejonėms kokius apkaustus panaudoti, reikia susiekti su specializuota parduotuve.


 • Tikslu užtikrinti tylų durelių ir stalčių uždarymą galima panaudoti lipniuosius amortizuojančius atmuštuvus. DĖMESIO! Atmuštuvai, tai smulkūs elementai, kuriuos gali atplėšti ir nuryti vaikai.


SU EKSPLOATAVIMU SUSIJUSIOS PASTABOS

ĮSPĖJIMAS! Nenaudoti baldo, jei kokia nors detalė įtrūkusi, įlūžusi, atsiskyrusi. Tokiu atveju dėl remonto ar papildymo kreipkitės į pardavėją, nes galima naudoti tik gamintojo patvirtintas atsargines detales.


 • DĖMESIO! Baldus reikia eksploatuoti pagal jų paskirtį, pernelyg elementų neperkraunant, kadangi tai gresia jų patvarumo pažeidimu. Nelipkite nei ant rašomojo stalo, nei ant kitų stalų, nesikarkite ant durų, nelipkite ant lentynų, neperkraukite stalčių ir pan. Sunkiausius daiktus dėkite į žemiausius stalčius. Neatidarykite daugiau kaip vieną stalčių vienu metu. Nešalinkite stalčių blokuočių. Šių ribotuvų taikymas gali baldo nuvirtimo riziką sumažinti, nors ir negali ją visiškai pašalinti.
 • Baldai turi būti eksploatuojami sausose patalpose ir apsaugoti nuo kenksmingų atmosferinių sąlygų.
 • DĖMESIO! Nestatykite baldų arti šilumos šaltinių, atviros ugnies (pvz. židinio, krosnelių, šildytuvų).


VALYMAS

 • Baldus reikia valyti minkštu, drėgnu skudurėliu arba švelniomis, skirtomis baldus puoselėti priemonėmis, o po to nusausinti juos skepetėle. Nenaudoti baltinimo priemonių, nenardinti į vandenį, nenaudoti šiurkščių audinių ar abrazyvines savybes turinčių medžiagų, kurios gali sukelti paviršiaus suraižymus. Nenaudoti agresyvių detergentų bei alyvos pagrindu pagamintų valiklių.
 • Baldų eksploatavimo pasekmėje sudedamųjų elementų sujungimai gali atsilaisvinti. Rekomenduojama periodiškai sujungimus tikrinti ir jeigu reikia – varžtus bei kitas jungtis prisukti, tuo būdu užtikrinant taisyklingą baldų funkcionavimą ir jų patvarumą (tai ypač svarbu judamųjų baldo elementų atveju: durų, stalčių kreipiamųjų).
 • Visose komodose, spintose yra pridėtos papildomos konstrukcinės priemonės, kurios skirtos apsaugoti baldą nuo nuvirtimo. Šią priemonę būtinai reikia pritvirtinti prie komodos ir sienos, kad baldas galėtų būti saugiai naudojamas.

Garantija

Dėl kokybės kreipkitės el. paštu kokybe@magre.lt, mob. tel. +370 634 85 000.

Baldams suteikiama 24 mėnesių garantija. Garantijos terminas pradedamas skaičiuoti nuo momento, kai pardavėjas perduoda prekę pirkėjui, kaip numatyta sutartyje. Garantija suteikiama tik pateikus šiuos pirkimo dokumentus: pirkimo–pardavimo sutartį, pinigų apmokėjimo kvitą ir garantinį gaminio pasą. Garantiniu laikotarpiu nustatytus kiekybinius ar kokybinius neatitikimus ištaisysime, sukomplektuosime arba pakeisime kokybiškais savo sąskaita. Apie pastebėtą defektą baldo naudojimo metu prašome pranešti UAB „Zbiga“ kontaktais: el. paštu kokybe@magre.lt, adresu: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus rajonas. Apie sprendimą nedelsdami informuosime Jus Jūsų nurodytomis susisiekimo priemonėmis. Prekių keitimas, grąžinimas ar trūkumų šalinimas vykdomas vadovaujantis mažmeninės prekybos taisyklėmis. Pirkėjas neturi teisės nutraukti sutarties, jeigu daikto trūkumas yra mažareikšmis pagal CK 6.363 straipsnio 8-ą dalį. Prekės garantija pagal įstatymą CK 6.338 str. nustato terminus reikalavimams dėl prekių trūkumų pareikšti. Vartotojų teisę atsisakyti nuotolinės sutarties ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties nustato CK 6.22810 straipsnis.

ALTERNATYVAUS VARTOTOJŲ GINČŲ SPRENDIMO SUBJEKTAS – VALSTYBINĖ VARTOTOJŲ TEISIŲ APSAUGOS TARNYBA:

Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius

Tel. +370 5 262 6751, faksas +370 5 279 1466

El. paštas tarnyba@vvtat.lt

Interneto svetainės adresas: www.vvtat.lt

Atsisiųsti garantinį taloną baldams

Pretenzijos forma

Pridėti failą
* privalomi laukai

Kokybės priežiūros vadovas

Kad savo baldą naudotumėte ilgai ir jis Jus džiugintų, svarbu naudoti jį pagal paskirtį bei tinkamai prižiūrėti gobeleną ar natūralią odą.

Kiekvienu atveju baldinio audinio bei natūralios odos ilgaamžiškumas labai priklauso nuo baldo naudojimo bei priežiūros, todėl kartu su baldu siūlome įsigyti ir baldų priežiūros priemonių. Įsigijus naujus baldus tiek iš natūralios odos, tiek iš gobeleno rekomenduojame viršutinį paviršių impregnuoti (jeigu tai leidžia medžiagos savybės) specialiomis apmušalų priežiūrai skirtomis priemonėmis, tuomet valyti baldus bus daug lengviau. Apsauginės priemonės sudaro ant audinio paviršiaus plėvelę, nepralaidžią purvui, drėgmei ir riebalams, kuri nekeičia audinio spalvos.

Visas baldų priežiūros priemones galite rasti čia: BALDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS


Natūralūs apmušalai turi specifines savybes ir išvaizdą, kurios nepriklauso nuo baldo gamintojo.

Natūrali  oda yra gyvas organizmas, atskirų gaminių odos atspalvis nežymiai gali skirtis. Ant odos esantys tekstūros skirtumai, įbrėžimai, randai ar vabzdžių įkandimai, tam tikras grūdėtumas, atsiradęs ne gamybos metu, yra natūralios odos išvaizdos ypatumai, kurie baldui suteikia organiškumo ir prabangos. Naudojant baldus ilgesnį laiką odos atspalvis bei blizgumas gali kisti, gali atsirasti odinio apmušalo laisvumas – visa tai yra natūralūs procesai, kurie priskiriami natūralios odos savybėms.


Apie baldų naudojimą ir priežiūrą skaitykite: BALDŲ KOKYBĖS IR PRIEŽIŪROS VADOVĄ.

Apie natūralios odos PRESCOTT priežiūrą skaitykite: PRESCOTT PRIEŽIŪROS VADOVAS.

Apie natūralios odos EPIC priežiūrą skaitykite: EPIC PRIEŽIŪROS VADOVAS.

Apie natūralios odos SAMOA LUX priežiūrą skaitykite: SAMOA LUX PRIEŽIŪROS VADOVAS.

Jei kiltų bet kokių su baldais susijusių klausimų, kurių patys negalite išspręsti, prašome kreiptis į mūsų Kokybės skyrių el. paštu kokybe@magre.lt arba tel. +370 634 85 000. Visuomet Jums mielai padėsime.

LIZINGAS

Bendradarbiaujame su šiomis lizingo paslaugas teikiančiomis įmonėmis: „Inbank|Moki lizingas” ir ,,SB Lizingas“.  Norint pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai paslauga, reikia turėti vieną iš asmens tapatybę įrodančių dokumentų:

 • Lietuvos Respublikos piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje.

Esant teigiamam Jūsų mokumo įvertinimui, galėsite sudaryti prekių finansavimo sutartį.

Dėl platesnės informacijos ir lizingo sąlygų prašome susisiekti su mumis: info@magre.lt arba  +370 634 85 000.

UAB „Inbank|Mokilizingas” pirkimo išsimokėtinai privalumai:

Apsipirksite greitai, jums patogiu metu ir neišeidami iš namų – mokumo vertinimas bei sutarties pasirašymas vyksta internetu. Pirkti lizingu galite ir fizinėje parduotuvėje – išsirinkus prekes kreipkitės į aptarnaujantį personalą;

 • Perkant išsimokėtinai galite įsigyti daugiau nei vieną prekę;
 • Sutarties sudarymas užtrunka vos 3 minutes;
 • Galite pasirinkti jums labiausiai tinkantį sutarties terminą ar įmokos dydį;
 • Pasirinkite patys: kur, kada ir kaip norite mokėti įmokas;
 • Sutartį gali sudaryti du asmenys – šeimos nariai, ir tokiu būdu pirkti išsimokėtinai palankesnėmis sąlygomis;
 • Galite atsiskaityti anksčiau laiko be papildomų išlaidų;
 • Galite sudaryti sutartį neišėję iš namų – internetu.

Finansavimo sąlygos perkant išsimokėtinai internetu su Inbank|MOKILIZINGU:

 • Finansuojame prekės ar prekių krepšelio kainą nuo 50 iki 10 000 Eur;
 • Galite rinktis išsimokėjimo terminą iki 60 mėn.;
 • Sutartį gali sudaryti asmenys ne jaunesni nei 18 m.;
 • Pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku;
 • Galite pasirinkti, ar pageidaujate mokėti pradinį įnašą, ar pradėsite mokėti įmokas tik kitą mėnesį;
 • Mokėtina suma bus paskirstyta kas mėnesį, pagal nustatytą grafiką;
 • Įmokas galite sekti Mokilizingas savitarnos puslapyje.

Pirkimo išsimokėtinai paslauga gali pasinaudoti asmenys:

 • Gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį;
 • Gaunantys „Sodros“ mokamas nuolatines išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.);
 • Ministerijų pensininkai (gaunantys ministerijų mokamas pensijas);
 • Ūkininkai, individualią veiklą vykdantys asmenys;
 • Dirbantys užsienyje (turi gauti pajamas į lietuvišką banko sąskaitą).

Standartinės sąlygos:

Pavyzdžiui, skolinantis 289 Eur, kai sutartis sudaroma 12 mėn. be pradinio įnašo, kai pirma įmoka mokama po 1 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 0 %, sutarties mokestis – mėnesiui 0,55 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 12,65 %. Eilinės įmokos suma – 25,67 Eur. Bendra mokama suma – 308,08 €. Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, atsižvelgiant į Bendrovės atliktą mokumo ir rizikos vertinimą, taip pat jei mokėsite avansą ar pasirinksite kitokį nei 12 mėn. terminą ir įmokų mokėjimo dieną

UAB „SB lizingas”

Nemokėkite palūkanų ir sutarties mokesčio perkant „SB lizingu“!

Administravimo mokestis – tik 0,55 %.

Pavyzdžiui, skolinantis 325 Eur akcijos sąlygomis, kai sutartis sudaroma 12 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma – 0%, mėnesinis administravimo mokestis – 0,55%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 12,66%, bendra mokama suma – 346,48 Eur, eilinės įmokos suma – 28,87 Eur. Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, priklausomai nuo sutarties laikotarpio, atlikto Jūsų mokumo bei rizikos vertinimo. Akcijos laikas ribotas. Daugiau informacijos – pardavimo vietose.

Pogarantinis aptarnavimas

Garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu, nusidėvėjus audiniui ar Jūsų mylimam augintiniui pažeidus baldą, Jūs visada galite kreiptis dėl mūsų gaminamų baldų atnaujinimo. Kad galėtume tiksliau įvertinti reikiamų darbų sumą, siųsdami užklausimą atsiųskite ir baldo nuotrauką, laiške išdėstykite konkrečius pageidavimus. Padeda ir pirkimo bei pardavimo dokumentai, jei tokius turite išsaugoję.

Informacija telefonu +370 634 85 000. Informacija el. paštu info@magre.lt.

Užsisakyti baldą salone.

Patikusį baldą galite užsisakyti mūsų firminiuose salonuose, kuriuose patogiai galėsite apžiūrėti baldus, juos išbandyti bei išsirinkti jums patinkančias medžiagas.

 

Pirkti baldą iš sandėlio.

Taip pat didelis populiariausių prekių pasirinkimas yra sandėlyje. Dėl konkretaus baldų modelio ir spalvos teiraukitės prekybos vietoje arba susisiekite su mumis. Informacija telefonu +370 634 85 000. Informacija el. paštu info@magre.lt.

 

Individualus užsakymas internetiniame puslapyje.

Nuo šiol, Jūsų patogumui, baldus galite užsisakyti ir internetiniame puslapyje magresbaldai.lt.:

 1.  Išsirinkite Jums labiausiai patinkantį baldą, kiekvieno baldo vidiniame puslapyje rasite UŽSAKYMO MODULĮ.
 2. UŽSAKYMO MODULYJE, žingsnis po žingsnio, pažymėkite galimus prekės pasirinkimus, tokius kaip: baldo dydis, apmušalo kolekcija bei spalva, kojelių spalva bei kitus užsakymo pateikimui reikalingus prekės parametrus. Atkreipkite dėmesį, kad prie kai kurių prekių pasirinkimų gali ir nebūti.
 3. UŽSAKYMO MODULIO apačioje matysite gamybos terminą bei galutinę kainą.
 4. Įveskite kiekį, sutikite su Privatumo taisyklėmis.
 5. Įdėkite prekę į krepšelį.
 6. Pabaigę užsakymą - prekių krepšelyje suveskite savo duomenis.
 7. Savo užsakymą galite pateikti tiesiai mums, paspaudę mygtuką UŽSAKYTI arba
 8. SUSIGENERUOTI PREKIŲ PDF, kurį parsisiuntę į savo telefoną ar kompiuterį, galite užsakymą pateikti ir mūsų fiziniuose salonuose.


Individualus užsakymas telefonu ar elektroniniu paštu

 Atsiųskite savo pageidavimus dėl norimo baldo el. paštu arba išsakykite paskambinę telefonu. Jums bus išsiųstas komercinis pasiūlymas, kuris galios 5 dienas. Informacija telefonu +370 634 85 000. Informacija el. paštu info@magre.lt.

 

Gamybos terminas ir avansas

Gamybos terminas yra apie 35 dienos, tačiau jis gali kisti, priklausomai nuo baldų ar kitų medžiagų pasirinkimo. Užsakymo patvirtinimas įvyksta atlikus avansinį apmokėjimą (30 % pirkinio vertės) arba sumokėjus visą sumą. Gamybos terminas skaičiuojamas nuo avanso gavimo dienos.

 

Bendrosios baldų pirkimo – pardavimo sutarties nuostatos.

TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS