+370 634 85000
0
Poliuretaniniai čiužiniai

Poliuretaniniai čiužiniai

Mūsų vidutinio minkštumo poliuretaniniai čiužiniai gaminami iš 50 kg/m3 tankio naujos kartos poliuretano prisotinto sojų aliejumi, kurio gamybos procese yra naudojamos saugios medžiagos, todėl čiužiniai yra tinkami ne tik alergiškiems žmonėms, tačiau ir kūdikiams. 

Putų poliuretano čiužiniai yra populiarus pasirinkimas tarp daugelio žmonių, žinomas dėl savo universalumo, prieinamumo ir patogumo. Jie pasižymi įvairiais privalumais, įskaitant patvarumą, prisitaikymą prie kūno formos ir tolygų svorio paskirstymą. Taigi, jei ieškote komfortiško ir ekonomiško miego sprendimo, kviečiame pasižvalgyti po „Magrės baldų“ asortimentą ir išsirinkti sau tinkamiausią poliuretaninį čiužinį.


Aukščiausio lygio komfortas


Putų poliuretano čiužiniai yra populiarus pasirinkimas tarp daugelio žmonių, žinomas dėl savo universalumo, prieinamumo ir patogumo. Jie pasižymi įvairiais privalumais, įskaitant patvarumą, prisitaikymą prie kūno formos ir tolygų svorio paskirstymą. Taigi, jei ieškote komfortiško ir ekonomiško miego sprendimo, kviečiame pasižvalgyti po „Magrės baldų“ asortimentą ir išsirinkti sau tinkamiausią poliuretaninį čiužinį.


Aukščiausio lygio komfortas


Poliuretaniniai čiužiniai suteikia patikimą atramą, tolygiai paskirstydami kūno svorį po visą paviršių. Jie yra suskirstyti į 7 ergonomines zonas, kurios skirtingai reaguoja į tam tikrą kūno dalies svorį ir spaudimą. Tai padeda išlaikyti stuburą tiesų ir taisyklingos formos. 


Judesių izoliavimas netrikdomam miegui


Poliuretano putos pasižymi puikiomis judesių izoliacijos savybėmis, t. y. sugeria ir sumažina judesių perdavimą. Ši savybė ypač naudinga poroms ar asmenims, kurie miega vienoje lovoje, nes sumažina judesių sukeliamus trikdžius ir užtikrina ramesnį miegą.


Ilgalaikis patvarumas ir atsparumas


Putų poliuretano čiužiniai pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu. Poliuretano elastingumas leidžia gaminiui atlaikyti reguliarų naudojimą, neprarandant formos ir atraminių savybių. Todėl tai patikimas pasirinkimas ilgalaikiam komfortui užtikrinti.


Švaresnė miego aplinka


Poliuretano putų čiužiniai, ypač tie, kurie pagaminti iš didelio tankio putų poliuretano, yra mažiau linkę kaupti alergenus, pavyzdžiui, dulkių erkutes ir pelėsį. Todėl jie tinka alergiškiems ar jautriems asmenims, nes sukuria mažiau palankią aplinką alergenams.

„Magrės baldų“ čiužiniams naudojamas putų poliuretanas yra sertifikuotas ir patikrintas dermatologų. Be to, jis turi sojų aliejaus, kuris neleidžia veistis dulkių erkutėms. Todėl mūsų poliuretaniniai čiužiniai tinka tiek alergiškiems žmonėms, tiek kūdikiams.


Skirtingos savybės asmeniniam komfortui užtikrinti


Kiekvieno žmogaus miego įpročiai ir komforto pageidavimai yra skirtingi. Todėl siūlome įvairių kietumo / minkštumo lygių poliuretano čiužinių asortimentą, kuris užtikrina, kad rasite idealiai tinkantį gaminį Jūsų unikaliems poreikiams. 


Kitos poliuretaninių čiužinių savybės


Štai dar keletas poliuretano čiužinių savybių:

  • Šie gaminiai paprastai nekelia triukšmo, t. y. judant ant jų nesigirdi girgždesio, todėl prisideda prie tylaus ir ramaus miego.
  • Poliuretano čiužiniai dažnai yra pigesni nei kitų tipų čiužiniai, todėl tai ekonomiškas pasirinkimas ieškantiems patogaus miego paviršiaus už gerą kainą.

Tiesa, svarbu pastebėti, kad skirtingos poliuretano putų čiužinių atmainos gali pasižymėti skirtingomis savybėmis. Todėl renkantis tokio tipo čiužinį, patartina atsižvelgti į konkrečias medžiagos savybes.

DUK

1. Kas yra putų poliuretanas? Icon

Putų poliuretanas, kitaip – poliuretano putos, yra sintetinė medžiaga, dažniausiai naudojama čiužiniams ir minkštiems baldams gaminti. Priklausomai nuo konkrečios sudėties ir gamybos proceso, poliuretano putos gali būti įvairaus tankio ir kietumo.


2. Kiek laiko tarnauja poliuretaniniai čiužiniai? Icon

Poliuretaninio čiužinio tarnavimo laikas gali skirtis priklausomai nuo keleto veiksnių, įskaitant medžiagų kokybę, putų tankį, bendrą konstrukciją ir naudojimo bei priežiūros lygį. Vidutiniškai gerai pagamintas poliuretaninis čiužinys gali tarnauti nuo 7 iki 10 metų. Tačiau kai kurie gaminiai, tinkamai prižiūrimi, gali būti ir dar ilgaamžiškesni.

Tam, kad poliuretano čiužinys tarnautų kuo ilgiau, rekomenduojama laikytis gamintojo priežiūros instrukcijų. Paprastai tai yra reguliarus čiužinio apsukimas arba apvertimas (jei galimas), antčiužinio naudojimas, kad nesusidarytų dėmių ir nesikauptų drėgmė, taip pat vengimas pernelyg lankstyti čiužinį.

Verta paminėti, kad individualūs veiksniai, tokie kaip kūno svoris, miego įpročiai ir naudojimo dažnumas, taip pat gali turėti įtakos gaminio ilgaamžiškumui. Galiausiai verta periodiškai įvertinti turimo čiužinio būklę ir apsvarstyti galimybę jį pakeisti, jei pastebėsite, kad šis suplyšo, prarado atramą arba sumažėjo bendras komfortas. 


3. Ar putų poliuretano čiužiniai gali būti apverčiami? Icon

Tai priklauso nuo to, ar poliuretaninis čiužinys yra dvipusis, ar ne. Apversti galima tik dvipusį čiužinį.


4. Ar poliuretano putų čiužiniai tinka įvairiomis pozomis miegantiems žmonėms? Icon

Poliuretano čiužiniai paprastai tinka įvairiomis pozomis miegantiems žmonėms, tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo konkretaus poliuretano putų tipo ir kietumo lygio. Pateikiame bendrąsias gaires, į kurias vertėtų atsižvelgti:

  • Miegantiems ant šono rekomenduojamas čiužinys, kuris tolygiai paskirsto kūno svorį ir formuoja kontūrus, kad sumažintų galimus spaudimo taškus ties klubais ir pečiais. Taigi, tinkamiausi šiuo atveju būtų vidutinio minkštumo poliuretaniniai čiužiniai su viskoelastinės medžiagos sluoksniu. 
  • Miegantiems ant nugaros paprastai reikia čiužinio, kuris užtikrintų pusiausvyrą tarp atramos ir kontūrų formavimo. Vidutinio kietumo putų poliuretano čiužiniai gali suteikti reikiamą atramą ir padėti išlaikyti natūralią stuburo padėtį. 
  • Miegantiems ant pilvo paprastai reikia pagrindo, kuris neleistų pernelyg įdubti ir išlaikytų tinkamą stuburo padėtį. Nors putų poliuretano čiužiniai gali būti patogūs, jie linkę prisitaikyti prie kūno, todėl pilvas gali pernelyg įdubti. Todėl mėgstantiems miegoti ant pilvo rekomenduojama rinktis kietesnį spyruoklinį-poliuretaninį arba spyruoklinį čiužinį.
  • Asmenims, kurie naktį keičia miego padėtis, labiausiai tinka čiužinys, kuris užtikrina pusiausvyrą tarp atramos ir spaudimo taškų mažinimo. Rekomenduojama rinktis vidutinio kietumo čiužinį, pritaikytą įvairioms miego padėtims ir leidžiantį lengvai judėti.

Individualūs pageidavimai ir kūno tipas gali turėti įtakos čiužinio tinkamumui. Todėl siekiant išsirinkti sau tinkamiausią gaminį, rekomenduojame jį išbandyti gyvai