+370 634 85000
0
GAMINTOJAI IR PARTNERIAI

GAMINTOJAI IR PARTNERIAI

Mūsų partneriai, su kuriais glaudžiai bendradarbiaujame jau ne vienerius metus - pasaulyje gerai žinomi vardai. Įsitikinkite jų kokybe.

TRANSFORMUOJAMI ITALIŠKI VALGOMOJO STALAI

Altacom

Kokybiški, itališki, įvairių tipų bei dydžių, transformuojami valgomojo stalai, kuriuos be vargo galėsite išskleisti, pažeminti ar paaukštinti. Gausus stalviršių bei kojelių pasirinkimas, leis susikurti individualų stalą, tinkantį būtent Jūsų interjerui bei poreikiams.

gamintojai_gamintojas-italiski-stalai-altacom

KORPUSINIAI SVETAINĖS BEI MIEGAMOJO BALDAI

Woodman

Estiški korpusiniai baldai, kurių kokybė bei dizainas pripažintas ne vienoje šalyje. Visos baldų kolekcijos atspindi skandinavišką požiūrį į dizainą: švarios baldų linijos, išgryninti modeliai, optimalūs matmenys bei kokybiškos medžiagos.

gamintojai-gamintojas-estiski-korpusiniai-baldai-woodman

TEMINIAI VAIKŲ IR JAUNUOLIO KAMBARIO BALDAI

Cilek

CILEK - vaikų ir jaunuolių kambarių baldai sukurti drąsioms svajonėms! Kolekcijos turi platų baldų asortimentą, o kiekviena detalė yra apgalvota, kad mokytis ir leisti laisvalaikį būtų itin patogu. Baldai pasižymi paprastumu ir funkcionalumu bei vientisa stilistika, tad apstatyti ir sukurti interjerą kambariui labai paprasta ir lengva.

gamintojai_gamintojas-turkiski-vaiku-baldai-cilek

KORPUSINIAI BALDAI

Vox

VOX – korpusinių baldų kolekcijos, skirtos Jūsų funkcionaliems ir jaukiems namams. Platus korpusinių baldų asortimentas svetainės, miegamojo, valgomojo, darbo ar vaikų kambariams.

gamintojai_gamintojas-korpusiniai-baldai-vox
Icon 3D SALONO TURAS