+370 634 85000
0
GAMINTOJAI IR PARTNERIAI

GAMINTOJAI IR PARTNERIAI

Mūsų partneriai, su kuriais glaudžiai bendradarbiaujame jau ne vienerius metus - pasaulyje gerai žinomi vardai. Įsitikinkite jų kokybe.

BALDINIAI APMUŠALAI

CREVIN

CREVIN - net 1976 - uosius siekianti itališkos tekstilės istorija. Grožis, ilgaamžiškumas ir patogumas - kertiniai kompanijos veiklos kampai. CREVIN dizainas sujungia aukštus našumo standartus ir rafinuotą, šiuolaikinę estetiką. Todėl ši kompanija jau daugelį metų tiekia mums aukščiausios kokybės ir mūsų klientų mėgiamus bei įvertintus audinius.

gamintojai_gamintojas-audiniu-crevin

TRANSFORMUOJAMI ITALIŠKI VALGOMOJO STALAI

Altacom

Kokybiški, itališki, įvairių tipų bei dydžių, transformuojami valgomojo stalai, kuriuos be vargo galėsite išskleisti, pažeminti ar paaukštinti. Gausus stalviršių bei kojelių pasirinkimas, leis susikurti individualų stalą, tinkantį būtent Jūsų interjerui bei poreikiams.

gamintojai_gamintojas-italiski-stalai-altacom

KORPUSINIAI SVETAINĖS BEI MIEGAMOJO BALDAI

Woodman

Estiški korpusiniai baldai, kurių kokybė bei dizainas pripažintas ne vienoje šalyje. Visos baldų kolekcijos atspindi skandinavišką požiūrį į dizainą: švarios baldų linijos, išgryninti modeliai, optimalūs matmenys bei kokybiškos medžiagos.

gamintojai-gamintojas-estiski-korpusiniai-baldai-woodman

TEMINIAI VAIKŲ IR JAUNUOLIO KAMBARIO BALDAI

Cilek

CILEK - vaikų ir jaunuolių kambarių baldai sukurti drąsioms svajonėms! Kolekcijos turi platų baldų asortimentą, o kiekviena detalė yra apgalvota, kad mokytis ir leisti laisvalaikį būtų itin patogu. Baldai pasižymi paprastumu ir funkcionalumu bei vientisa stilistika, tad apstatyti ir sukurti interjerą kambariui labai paprasta ir lengva.

gamintojai_gamintojas-turkiski-vaiku-baldai-cilek

ITALIŠKI KORPUSINIAI BALDAI

STATUS

STATUS - tai 100 % itališkos kokybės. Baldai išskirtinai sukurti, suprojektuoti , pagaminti Italijoje, naudojant tik geriausias Italijos gamintojų žaliavas ir medžiagas. Netoli Venecijos kilęs prekės ženklas daugiau nei 30 metų demonstruoja pasauliui aukščiausios kokybės itališką stilių, inovacijų, estetikos ir dizaino idėjas.

gamintojai_gamintojas-korpusiniai-baldai-status

BALDINIAI APMUŠALAI IR KILIMAI

FARGOTEX

FARGOTEX prekės ženklas - tai Lenkijos verslo lyderių komanda daugiau nei du dešimtmečius kurianti ir eksportuojanti į daugelį pasaulio šalių audinius bei kitus tekstilės gaminius. Bendradarbiaudami su šia įmone galime pateikti Jums laiko patikrintus gobelenus, užtikrinti, kad mūsų balduose naudojami audiniai gaminami lyderiaujančiose pasaulio kompanijose.

gamintojai_gamintojas-kilimai-fargotex

KORPUSINIAI BALDAI

Vox

VOX – korpusinių baldų kolekcijos, skirtos Jūsų funkcionaliems ir jaukiems namams. Platus korpusinių baldų asortimentas svetainės, miegamojo, valgomojo, darbo ar vaikų kambariams.

gamintojai_gamintojas-korpusiniai-baldai-vox

TURKIŠKI KORPUSINIAI BALDAI

SALONI

„SALONI - baldų menas“ - taip save baldų rinkoje pozicionuoja mūsų partneriai iš Turkijos. Įmonė kuria ir eksportuoja novatoriškus ir unikalius aukštos dizaino vertės korpusinius baldus Jūsų svetainei, miegamajam ar valgomajam.

gamintojai_gamintojas-korpusiniai-baldai-saloni