+370 634 85000
0
Indai

Indai

Mūsų asortimente rasite nekasdienio naudojimo, originalius, dažniausiai rankų darbo indus Jūsų stalo serviravimui. 

Stalo indai – tai, be ko tikriausiai būtų sunku įsivaizduoti savo gyvenimą. Juose mes patiekiame maistą, iš jų valgome ar geriame. Tačiau indai atlieka ir kitą, ne mažiau svarbią funkciją – jie puošia interjerą tiek ypatingų progų metu, tiek kasdien. Dabar ypač populiarūs rankų darbo indai: keramikiniai puodeliai, serviravimo lėkštės, dubenys, taurės ir stiklinės. Didelį jų pasirinkimą galite rasti „Magrės baldų“ asortimente, su kuriuo...

Stalo indai – tai, be ko tikriausiai būtų sunku įsivaizduoti savo gyvenimą. Juose mes patiekiame maistą, iš jų valgome ar geriame. Tačiau indai atlieka ir kitą, ne mažiau svarbią funkciją – jie puošia interjerą tiek ypatingų progų metu, tiek kasdien. Dabar ypač populiarūs rankų darbo indai: keramikiniai puodeliai, serviravimo lėkštės, dubenys, taurės ir stiklinės. Didelį jų pasirinkimą galite rasti „Magrės baldų“ asortimente, su kuriuo kviečiame susipažinti iš arčiau.

Keramikiniai indai – aukštos kokybės garantas

Keramikiniai indai – daugelio pamėgta ir vertinama klasika. Jie pasižymi itin aukšta kokybe ir laikui nepavaldžia išvaizda. Kai kurie mano, kad tokius indus sunku prižiūrėti, tačiau iš tiesų taip nėra. Bene visi asortimente esantys keramikiniai puodeliai, lėkštės ir dubenys gali būti naudojami mikrobangų krosnelėje, taip pat juos galima plauti indaplovėje. Taigi tokių indų priežiūra tikrai nesukels rūpesčių.

Daugelio širdis pavergia išskirtinė šių gaminių išvaizda – tuo galite įsitikinti peržvelgę „Magrės baldų“ asortimentą. Nuostabūs spalvų perėjimai atrodo tiesiog nuostabiai, todėl mėgautis maistu tampa dar paprasčiau. Galite būti tikri, kad keramikiniai indeliai papuoš tiek Jūsų kasdienį, tiek šventinį stalą. 

Serviravimo indai ir ne tik – ką rinktis?

Serviravimo indai – tai pagrindinė stalo puošmena. Jie padeda sukurti norimą atmosferą ir taip paversti šeimos ar draugų susibūrimą prie stalo ypatingu. Ir tam gali pakakti vos kelių išskirtinio dizaino indų! Na, o jei norisi kažko daugiau, prie jų galite priderinti stilingą vazą ar asmeninį skonį atskleidžiančią dekoraciją

Dažniausiai naudojami stalo serviravimo indai yra lėkštės, dubenėliai ir taurės. Šioje kategorijoje galite rasti itin platų jų pasirinkimą: nuo įvairiausių spalvų iki akį traukiančių formų. Apsižvalgykite ir nuspręskite, kurios serviravimo lėkštės internetu turėtų atsidurti Jūsų pirkinių krepšelyje. 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis indus internetu?

Indai internetu, be abejonės, yra vienas patogiausių pasirinkimų. Norint išsirinkti sau patinkančius gaminius, nereikia važinėti po skirtingas fizines parduotuves ir gaišti laiko. Be to, internetu kur kas lengviau palyginti skirtingus pasiūlymus ir nuspręsti, kuris iš jų tinkamiausias. Tačiau ką daryti, jei nuo indų gausos net akys raibsta? Tokiu atveju turime Jums paruošę keletą paprastų patarimų, kaip nepasimesti ir pasirinkti tinkamai. 

Tipas

Visų pirma gerai apgalvokite, kokių indų Jums iš tiesų reikia ir trūksta. Galbūt tai kavos puodeliai su lėkštute, lėkštės serviravimui, o gal keramikinis dubuo vaisiams? Įsigydami būtent tai, ko tikrai reikia, neapsikrausite nereikalingais daiktais ir be reikalo neišlaidausite. 

Taip pat nepamirškite įvertinti reikalingų indų skaičiaus. Visus reikalingus daiktus įsigyjant vienu metu, bus kur kas lengviau sukurti vientisą įvaizdį. Pagalvokite apie tai, kada planuojate naudoti naujuosius indus: kasdien valgydami su šeima ar tam tikrų progų metu, apsilankius svečiams. Pastaruoju atveju tikėtina Jums reikės daugiau vienodų indų.

Medžiaga

Stalo indai gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų. Būtent „Magrės baldų“ asortimente galite rasti indų, pagamintų iš keramikos, akmens masės arba stiklo. Kiekviena iš šių medžiagų pasižymi skirtinga išvaizda ir savybėmis. Nepriklausomai nuo to, norint, kad naujasis indas būtų ilgaamžis, svarbu jį tinkamai naudoti ir prižiūrėti. Na, o informaciją apie konkretaus gaminio priežiūrą galite rasti jo aprašyme.

Dizainas

Renkantis naujus indus reikėtų atkreipti dėmesį ir į jų dizainą. Šis turėtų derėti prie jau turimų indų ir namų interjero. Plačiame asortimente – tiek minimalistiniai, tiek prabangūs indai internetu, todėl sau patinkančius gaminius čia lengvai atras įvairaus skonio atstovai.

Kaina

Natūralu, kad aukštos kokybės stilingi indai dažniausiai būna brangesni. Tačiau dažniausiai jų kaina nėra tokia didelė – ypač vertinant tai, jog tokie stalo indai yra ilgalaikė investicija. Be to, „Magrės baldų“ svetainėje išskirtiniai puodeliai ar kiti gaminiai gali būti įsigyjami ir su nuolaida. Tai – puiki proga įsigyti unikaliai atrodančius indus už patrauklią kainą.

Gražūs indai gali papuošti bet kuriuos namus. Ir tikrai nereikia laukti ypatingos progos jiems panaudoti – galite tai daryti kiekvieną dieną. Nuspalvinkite savo kasdienybę išskirtinės išvaizdos indais. Nepamirškite mažų dalykų – juk būtent iš jų ir susideda laimė.