+370 634 85000
0
Batų spintelės

Batų spintelės

Patogios prieškambario spintelės ir dėžės batams. Patogus būdas tvarkai namuose palaikyti.

Jei pavargote kliuvinėti už išmėtytų batų ar gaišti brangų laiką ieškodami tinkamos batų poros, esate ten, kur reikia! „Magrės baldų“ asortimente esančios batų spintelės (dėžės) sukurtos taip, kad ne tik atlaisvintų Jūsų erdvę, bet ir ją papuoštų. Nesvarbu, kokio dydžio batų kolekciją esate sukaupę, galime Jums pasiūlyti stilingą ir praktišką sprendimą, kad avalynė būtų tvarkingai laikoma ir lengvai pasiekiama. Atsisveikinkite su...

Jei pavargote kliuvinėti už išmėtytų batų ar gaišti brangų laiką ieškodami tinkamos batų poros, esate ten, kur reikia! „Magrės baldų“ asortimente esančios batų spintelės (dėžės) sukurtos taip, kad ne tik atlaisvintų Jūsų erdvę, bet ir ją papuoštų. Nesvarbu, kokio dydžio batų kolekciją esate sukaupę, galime Jums pasiūlyti stilingą ir praktišką sprendimą, kad avalynė būtų tvarkingai laikoma ir lengvai pasiekiama. Atsisveikinkite su chaosu prieškambaryje ar kitame kambaryje – tegul užeiti ten visada būna gera!


Batų dėžės – kuo jos naudingos?


Batų spintelė – praktiškas ir stilingas bet kurių namų priedas. Štai pagrindinės priežastys, kodėl verta į ją investuoti:


 • Tvarkos palaikymas. Šis baldas turi specialius skyrius, kuriuose galima tvarkingai sudėti avalynę. Todėl galėsite pamiršti netvarką ir džiaugtis tvarkinga bei jaukia namų erdve.
 • Erdvės taupymas. Batų dėžės sukurtos taip, kad taupytų vietą. Jos efektyviai išnaudoja vertikalią erdvę, todėl nedideliame plote galima laikyti daug porų batų. Tai ypač naudinga mažuose butuose ar namuose.
 • Apsauga nuo dulkių ir kitų nešvarumų. Šie baldai paprastai turi dureles, kurios apsaugo avalynę nuo dulkių ir kitų nešvarumų. Todėl batai išlieka švarūs ir paruošti dėvėti.
 • Lengvas priėjimas. Turint batų spintelę rasti reikiamą batų porą yra labai paprasta. Galite greitai pasiekti reikiamą avalynę, paprasčiausiai atidarę spintelės dureles.
 • Plačios pasirinkimo galimybės. „Magrės baldų“ asortimente galite rasti įvairių dydžių ir stilių batų dėžių, pritaikytų įvairiems interjerams ir avalynės laikymo poreikiams.  
 • Daugiafunkciškumas. Nors šie baldai pirmiausia skirti batams, juose galite laikyti ir kitus daiktus. Kai kurios spintelės turi papildomą lentynėlę, kurioje patogu laikyti skėtį arba įvairias smulkmenas. 
 • Patraukli išvaizda. Tinkamai pasirinkta ir priderinta batų dėžė gali pagerinti bendrą erdvės išvaizdą. Šis baldas suteikia elegancijos ir tvarkos pojūtį, todėl namai tampa vizualiai patrauklesni.
 • Ilgaamžiškumas. „Magrės baldų“ asortimente esančios batų spintelės pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl yra ilgaamžės. 


Kokybiškos batų dėžės internetu įsigijimas yra praktiškas sprendimas, padėsiantis sukurti tvarkingą ir patrauklią namų aplinką. Investuokite į šį baldą ir Jūs, kad galėtumėte džiaugtis organizuotai, švariai ir stilingai laikoma avalyne. Peržiūrėkite mūsų asortimentą ir išsirinkite sau tinkamą batų spintelę. O tam, kad tai padaryti būti lengviau, žemiau dalinamės vertingais patarimais.


Batų spintelės – kaip išsirinkti?


Pagrindiniai kriterijai, į kuriuos rekomenduojame atsižvelgti renkantis batų dėžę, yra šie:


 1. Dydis ir talpa. Išmatuokite laisvą vietą, kurioje planuojate statyti batų spintelę, kad ši patogiai tilptų. Įvertinkite, kiek batų porų planuojate laikyti, kad nustatytumėte reikiamą talpą. Taip pat nepamirškite atsižvelgti į būsimus poreikius, jei tikėtina, kad ateityje Jūsų batų kolekcija didės.
 2. Stilius ir dizainas. Pasirinkite tokią batų dėžę, kuri derėtų prie Jūsų namų interjero. Naujasis baldas turėtų sklandžiai įsilieti į bendrą estetiką. Atsižvelkite į spintelės apdailą ir įsitikinkite, kad ji dera prie esamų baldų, pavyzdžiui, lentynos arba komodos.
 3. Prieinamumas. Batų laikymo dėžės su vertikaliais skyriais leidžia lengviau pasiekti avalynę, palyginti su spintelėmis, turinčiomis tradicines lentynas ir varstomas dureles, mat šioms atidaryti gali prireikti daugiau vietos.
 4. Medžiaga ir patvarumas. Rinkitės iš patvarių medžiagų pagamintą batų spintelę, kad ši būtų atspari kasdieniam naudojimui. Medinės batų dėžės internetu yra vienos populiariausių tiek dėl savo patvarumo, tiek dėl klasikinės išvaizdos. 
 5. Ventiliacija. Įsitikinkite, kad batų dėžėje yra tinkama ventiliacija, kad nesusidarytų nemalonus kvapas ir nesikauptų drėgmė. 
 6. Erdvės optimizavimas. Jei Jūsų namuose nėra daug vietos, apsvarstykite galimybę įsigyti siauresnę, bet aukštesnę spintelę, kuri užimtų mažiau grindų ploto, bet vis tiek būtų talpi. 
 7. Lengvas surinkimas. Patikrinkite, ar spintelę reikia surinkti patiems. Jei taip, įvertinkite, ar prie jos pridedamos aiškios instrukcijos. 
 8. Kaina. Nustatykite biudžetą, kurį galite ir esate pasiruošę skirti naujai batų dėžei. „Magrės baldų“ asortimente yra įvairiai kainuojančių spintelių, tad turėtumėte lengvai rasti sau tinkamą variantą.


Atidžiai apsvarstę šiuos kriterijus, galite išsirinkti baldą, kuris ne tik padėtų efektyviai laikyti batus, bet ir papildytų Jūsų namų stilių bei atitiktų konkrečius Jūsų poreikius. Nesvarbu, pirmenybę teikiate estetikai, funkcionalumui ar abiem šiem dalykam kartu, tinkamos batų dėžės pasirinkimas – tai žingsnis link tvarkingesnės ir vizualiai patrauklesnės gyvenamosios erdvės.


Batų spintelių medžiagos 


Batų spintelės medžiaga lemia jos ilgaamžiškumą, estetiką ir bendrą kokybę. Pagrindinė medžiaga, iš kurios dažniausiai gaminami šie baldai, yra mediena. Ji pasižymi patrauklia, šilta išvaizda, kuri bet kuriai erdvei suteikia jaukumo, elegancijos ir padidina bendrą vizualinį patrauklumą. 

Mediena garsėja savo tvirtumu ir ilgaamžiškumu, todėl medinės batų dėžės gali atlaikyti laiko išbandymą ir kasdienį naudojimą, nesusidėvėdamos. Ši medžiaga pasižymi įvairiapusiškumu apdailos ir dažymo požiūriu, kas suteikia plačias gaminių dizaino galimybes. Natūralūs medienos tekstūros raštai leidžia sukurti unikaliai atrodančius baldus. 


Batų spintelių spalvos


„Magrės baldų“ asortimente galite rasti įvairių spalvų batų dėžių. Jei mėgstate natūralumą, Jums turėtų patikti natūralios medienos spalvos spintelė batams. Ją lengvai priderinsite daugelio stilių interjeruose. Į minimalistinio stiliaus erdvę puikiai įsilies balta batų dėžė. Na, o ieškantiems kažko tamsesnio siūlome pasižvalgyti į juodos spalvos medines batų spinteles, esančias mūsų asortimente.


Batų dėžės-suoliukai – praktiška ir kompaktiška


Batų dėžė-suoliukas sklandžiai sujungia dvi esmines funkcijas: batų laikymo ir sėdėjimo. Taupydamas vietą, jis idealiai tinka prieškambariams ar kitoms mažesnėms gyvenamosioms erdvėms, kur svarbus kiekvienas kvadratinis centimetras. 

Ant batų dėžės-suoliuko galima patogiai atsisėsti apsiaunant ar nusiaunant batus. Po sėdimuoju paviršiumi yra vietos avalynei laikyti, kuri tvarkingai paslepiama už durelių arba ištraukiamuose stalčiuose. Dvejopos paskirties batų spintelė-suoliukas ne tik padeda organizuoti batus, bet ir suteikia gyvenamajai erdvei funkcionalios elegancijos. Todėl tai sumanus pasirinkimas ieškantiems stiliaus ir praktiškumo viename kompaktiškame balde.


Nuo ko priklauso batų dėžės kaina?


Viena batų dėžė kaina gali skirtis nuo kitos, priklausomai nuo savo dydžio, medžiagų, prekių ženklo, dizaino sudėtingumo ir bendros pagaminimo kokybės. Didesnės batų spintelės arba pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, pavyzdžiui, medienos masyvo, paprastai būna brangesnės, o mažesnės, paprastesnės konstrukcijos, pagamintos iš pigesnių medžiagų, paprastai kainuoja mažiau. Be to, gerai žinomų prekių ženklų ir aukštos klasės baldų pardavėjų siūlomos batų spintelės gali būti brangesnės dėl patikimumo ir kokybės. Bet kokiu atveju šį baldą reikėtų rinktis atsižvelgiant į savo biudžetą ir poreikius.