+370 634 85000
0
Laikrodžiai

Laikrodžiai

Kad Jūsų pasirinkta minkštųjų baldų kompozicija atrodytų maksimaliai puikiai ir džiugintų Jus kasdien, o Jūs mėgautumėtės visavertišku poilsiu, siūlome Jums įvairių originalių aksesuarų pasirinkimą.

Sieniniai laikrodžiai

Puikus interjero dizainas nuobodžią erdvę gali paversti žymiai patrauklesne, vaizdingesne. Dideles namų sienas dažnai būna sunku užpildyti, nes tai darant reikia atsižvelgti ne vien tik į jų, bet ir į bendrą kambario dizainą. Vienas iš stilingiausių ir praktiškiausių pasirinkimo variantų šiuo atveju gali būti sieninis laikrodis. Nesvarbu, naudojamas labiau kaip meno kūrinys, ar funkcionalus aksesuaras, jis suteikia interjerui savito žavesio...

Sieniniai laikrodžiai

Puikus interjero dizainas nuobodžią erdvę gali paversti žymiai patrauklesne, vaizdingesne. Dideles namų sienas dažnai būna sunku užpildyti, nes tai darant reikia atsižvelgti ne vien tik į jų, bet ir į bendrą kambario dizainą. Vienas iš stilingiausių ir praktiškiausių pasirinkimo variantų šiuo atveju gali būti sieninis laikrodis. Nesvarbu, naudojamas labiau kaip meno kūrinys, ar funkcionalus aksesuaras, jis suteikia interjerui savito žavesio ir išraiškingumo. Klasikiniai, modernūs sieniniai laikrodžiai ir taip toliau – jų asortimentas labai platus. Tam, kad išsirinkti tokį aksesuarą būtų paprasčiau, pateiksime Jums keletą patarimų.

Tinkamiausios vietos pasirinkimas

Tam, kad laikrodis ant sienos gerai atliktų savo funkciją, pirmiausia patariama apgalvoti, kurį jį kabinsite. Tai gali būti skirtingos namų erdvės, tokios kaip:

  • svetainė,
  • prieškambaris,
  • darbo kambarys,
  • virtuvė,
  • miegamasis.

Nuo to dažnai priklauso ir tai, kokiu tikslu laikrodis yra naudojamas.

Jeigu norite, kad būtų patogu patikrinti laiką, apsvarstykite, kur žvelgtumėte norėdami tai padaryti. Pavyzdžiui, jeigu sėdite svetainėje ant sofos, laikrodžio tikriausiai nekabinsite už savęs. Tokiu atveju norint patikrinti, kiek yra valandų, Jums reikėtų persisukti ir pakelti galvą, kas nebūtų itin patogu. Taip pat verta atkreipti dėmesį ir į tai, ar laikrodžio pernelyg ryškiai neapšvies saulė, nes tuomet bus sunku įžiūrėti valandas. Dažniausiai su tokia problema susiduriama tuomet, kai jis kabinamas šalia lango arba durų.

Jeigu laikrodžiai ant sienos Jus labiau žavi kaip namų dekoracijos ir tiesioginė jų funkcija nėra tokia svarbi, šiuos aksesuarus galite naudoti kaip meno kūrinius. Tokiu atveju belieka nuspręsti, kur sieninis laikrodis tinka labiausiai: svetainėje virš spintelės, televizoriaus ar anksčiau minėtos sofos.

Kokio dydžio sieninis laikrodis Jums reikalingas?

Prieš įsigyjant tokį aksesuarą, naudinga įvertinti kambario, kuriame jį naudosite matmenis. Taip gali būti lengviau nuspręsti, kokio dydžio sieninis laikrodis Jums tinkamiausias. Tam, kad interjeras atrodytų skoningai, labai svarbu išlaikyti proporcijas, balansą. Todėl dideli sieniniai laikrodžiai gali netikti itin mažose patalpose ir atvirkščiai. Ant sienos turėtų būti pakankamai laisvos vietos, tačiau kartu ir ne per daug. Tokiu atveju nedidelis aksesuaras gali tarsi pranykti ir atrodyti keistai ar net juokingai.

„Magrės baldų“ stilingi sieniniai laikrodžiai internetu – tobulas pasirinkimas ieškantiems įvairaus dydžio interjero detalių. Prekių aprašymuose aiškiai pateikiami jų matmenys (skersmuo). Atsižvelgiant į tai, pakankamai lengva išsirinkti ir įsigyti savo namuose labiausiai tinkantį aksesuarą. Norite pasikonsultuoti? Susisiekite su mumis telefonu, el. paštu, per „Messenger“ programėlę arba pasinaudokite svetainėje esančia „Pagalba gyvai“ – esame pasiruošę padėti.

Kambario temos apsvarstymas

Dar vienas dalykas, kurį derėtų įvertinti renkantis laikrodį, yra atmosferą, kurią norite sukurti. Dažniausiai ją lemia interjere vyraujantis stilius. Pavyzdžiui, modernūs laikrodžiai paprastai pasižymi neįprastu, originaliu ir stebinančiu dizainu. Dėl šios priežasties tai tikriausiai nebus geriausias pasirinkimas klasikinio stiliaus svetainėje ar kitame kambaryje. Tokiu atveju labiau tiktų puošnūs, tradicinių formų laikrodžiai ant sienos.

Žinoma, interjero dizainas gali būti labai įvairus, todėl griežtai apsiriboti taisyklėmis neverta. „Magrės baldų“ modernūs sieniniai laikrodžiai internetu skoningai papildo skirtingus įvaizdžius. Peržvelgę nuolat atnaujinamą asortimentą galite išsirinkti Jūsų interjero viziją labiausiai atitinkantį aksesuarą. Pakabinami laikrodžiai sieniniai ar bet kurie kiti gali puikiai atspindėti asmeninį skonį.

Dizaino ir medžiagos įvertinimas

Apgalvojus prieš tai aptartus aspektus, metas pereiti prie laikrodžio dizaino ir medžiagos. Jų pasirinkimas paprastai priklauso nuo kambario įvaizdžio. Pavyzdžiui, svetainėje, kurioje vyrauja žemiškos spalvos ir mediniai baldai, patraukliai dera minimalistinio dizaino laikrodžiai ant sienos, turintys iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, metalo arba medienos, pagamintų detalių. Jie tarsi nepastebimai įsilieja į bendrą kambario įvaizdį ir harmoningai jį papildo.

Mūsų modernūs sieniniai laikrodžiai internetu puikiai dera tiek prabangiuose, tiek industrinio stiliaus interjeruose. Originalaus dizaino aksesuarai suteikia namams unikalumo. Priklausomai nuo kambaryje vyraujančių spalvų, galima pasirinkti atitinkamą variantą, pavyzdžiui, visiškai juodą arba auksinį su baltomis detalėmis. „Magrės baldų“ stilingi laikrodžiai internetu pritaikyti įvairiems skoniams – įsitikinti tuo labai paprasta!

Laikrodžio pakabinimas

Be to, kad nuspręstumėte, kuriame kambaryje ir ant kurios sienos norite kabinti laikrodį, svarbu atsižvelgti ir į tai, kas bus aplink jį. Prie mažesnio aksesuaro galima priderinti ir kitas dekoracijas, pavyzdžiui, paveikslą arba keletą rėmelių su nuotraukomis. Tačiau bet kokiu atveju reikia atsižvelgti į tai, kad visi daiktai turėtų vienas kitą papildyti, o ne užgožti. Tai apima tiek jų stilių, tiek spalvas, tiek medžiagas.

Dideli laikrodžiai užima nemažai vietos, todėl dažniausiai naudojami vieni. Kitu atveju siena gali atrodyti pernelyg perkrauta – nebent ji yra pakankamai didelė. Subtilus aksesuarų naudojimas padeda sukurti atpalaiduojančią namų erdvę, kurioje gera leisti laiką.

Kitos laikrodžių charakteristikos

„Magrės baldų“ klasikiniai ir modernūs sieniniai laikrodžiai internetu turi kvarcinį mechanizmą, kuris yra žymiai tikslesnis už mechaninį. Jiems naudojami du AA tipo elementai. Dėl gerai apgalvotos konstrukcijos mūsų aksesuarus labai paprasta surinkti ir pakabinti. Todėl norėdami papuošti savo namų interjerą nesugaišite daug laiko. Jeigu norite sužinoti daugiau konkretaus laikrodžio charakteristikų, jas galite rasti svetainėje pateikiamuose prekių aprašymuose.

Interjero dekoravimas labai malonus ir įtraukiantis procesas, tačiau išsirinkti namuose labiausiai derančius aksesuarus ne visuomet lengva. Pasinaudojus mūsų pateiktais patarimais, apsispręsti, kuris laikrodis sieninis ar pastatomas geriausiai atitinka Jūsų poreikius, turėtų būti paprasčiau. Išskirtinio dizaino interjero detalės padeda išpildyti įvairius interjero sumanymus ir sukurti ypač patrauklią namų erdvę. Įsitikinkite, kad su „Magrės baldų“ aksesuarais tai padaryti itin paprasta!