Staliukai

Staliukai

Apvalūs, keturkampiai, aukšti ir žemi – staliukai suteikia interjerui individualumo. Tegul namų erdvė atspindi Jūsų savitą skonį.

Kompaktiški, stilingi ir praktiški svetainės staliukai papildo bei išryškina kiekvieno kambario dizainą. Šie funkcionalūs ir ergonomiški baldai yra ne tik puiki interjero detalė, tačiau ir smulkių, nedidelių daiktų saugojimo vieta – knygos, augalo ar bet kurios kitos dekoracijos. „Magrės baldų“ staliukai svetainei yra gaminami iš stiklo, medienos, dengiami skirtingais apmušalais ir apdailos medžiagomis. Visa tai užtikrina, jog didelis ar mažas staliukas...

Kompaktiški, stilingi ir praktiški svetainės staliukai papildo bei išryškina kiekvieno kambario dizainą. Šie funkcionalūs ir ergonomiški baldai yra ne tik puiki interjero detalė, tačiau ir smulkių, nedidelių daiktų saugojimo vieta – knygos, augalo ar bet kurios kitos dekoracijos. „Magrės baldų“ staliukai svetainei yra gaminami iš stiklo, medienos, dengiami skirtingais apmušalais ir apdailos medžiagomis. Visa tai užtikrina, jog didelis ar mažas staliukas atitiks jūsų individualų skonį ir prisitaikys prie kuriamos erdvės dizaino.

Galimybė keisti spalvas ir raštus

Nesvarbu, kokio stiliaus ar dizaino staliuką išsirinksite: kiekvieną iš jų galėsite pritaikyti prie skirtingų interjero stilių kambario, nes turėsite galimybę keisti staliuko apmušalą bei apdailos detales. Pavyzdžiui, jeigu jūsų dėmesį patraukė modernūs kavos staliukai su stikliniu paviršiumi, galėsite pasirinkti, tamsaus ar skaidraus stiklo pageidaujate. Be to, pasirinkę staliuką, dekoruotą audiniais, galėsite keisti apmušalų raštą arba spalvą. „Magrės baldai“ suteikia galimybę susikurti tokį staliuką, kokio norite jūs – nedvejodami rinkitės iš daugiau nei 240 skirtingų apmušalų variantų.

Išskirtinis, unikalus dizainas

„Magrės baldų“ gaminiai išsiskiria unikaliu dizainu. Jeigu jūsų svetainės kambaryje vyrauja odiniai sėdimosios dalies komplektai, galite rinktis staliuką, padengtą natūralia oda. Jis kuris puikiai derės ir išlaikys harmoningą erdvės stilių. Kita vertus, jei jūsų svetainės kambaryje karaliauja minimalizmas, siūlome rinktis staliukus su mediniais arba stikliniais stalviršiais. Bet kuriuo atveju, visi „Magrės baldų“ mediniai kavos staliukai internetu neabejotinai papuoš jūsų svetainės interjerą.

Asortimente rasite įvairių formų staliukų:

  • Apvalių. Jie puikiai tiks prie minkštų kampų bei tiems, kurie savo svetainės kambaryje nori švelnių linijų.
  • Stačiakampio formos. Toks staliukas itin tiks tiems, kurie mėgsta minimalizmą, tiesias linijas ir stačius kampus.
  • Keturkampio formos. Tai – šaunus pasirinkimas norintiems sutaupyti šiek tiek vietos.
  • Netaisyklingos formos. Šio tipo staliukas atitiks netradicinių sprendimų ieškančių žmonių skonį.

Nepamirškite, kad kavos staliukas gali tapti ir kambario akcentu – tereikia pasirinkti tinkamą formą, dydį ir medžiagas.

Taupantys vietą svetainės staliukai

Jeigu gyvenate nedideliame būste, puiki išeitis gali tapti „vietą taupantis“ staliukas prie sofos. Šio tipo baldas turi integruotas daiktadėžes, todėl bet kokius jums svetainėje reikalingus daiktus – ar tai būtų žurnalai, knygos, ar pledas su pagalvėlėmis – galite laikyti tiesiog staliuko viduje. Tokie baldai yra ne tik funkcionalūs, tačiau ir stilingi, dailūs.

Kvadratiniai, apvalūs, stačiakampio formos, pagaminti iš medienos, stiklo ar natūralios odos – toks didelis pasirinkimas lengvai patenkins visus poreikius. Kurkite savo individualius svetainės akcentus keisdami apmušalo spalvas, raštus, modelius ir dar daugiau detalių. Mėgaukitės stilingu, funkcionaliu bei ilgaamžiu svetainės baldu!

DUK

1. Kokio aukščio staliuką pasirinkti? Icon

Kavos staliukas dažniausiai statomas prie sėdimųjų baldų: sofos, minkšto kampo, fotelių ar pufų. Norint mėgautis maksimaliu komfortu ir sukurti patraukliai atrodantį interjerą, staliuko aukštis ir sėdimųjų baldų pagrindas turėtų būti daugiau mažiau panašūs.

2. Kokie yra stilingi kavos staliukai? Icon

Visi „Magrės baldų“ gaminiai kuriami taip, kad atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Todėl pasirinkę bet kurį staliuką sukursite stilingą interjerą. Be viso to, daugelis mūsų baldų turi net keletą modifikacijų. Tai reiškia, kad galite rinktis norimą jų spalvą ir apdailos medžiagas. Platesnė informacija apie tai pateikiama kiekvienos prekės aprašyme.

3. Kaip priderinti staliuką interjere? Icon

Galbūt ir atrodo, kad priderinti kavos staliuką interjere labai paprasta. Tačiau iš tiesų norint sukurti ne tik patraukliai atrodantį, bet ir patogų kambarį dažniausiai reikia nemažai pastangų. Visų pirma svarbu atkreipti dėmesį į proporcijas. Tiek keturkampis, tiek apvalus staliukas turėtų būti panašaus aukščio kaip ir sofos ar kitų sėdimųjų baldų pagrindas.

Ne ką mažiau svarbu atsižvelgti ir į baldų dydį: prie masyvaus minkšto kampo patariama statyti ne patį mažiausią staliuką. Kitu atveju gali „nukentėti“ kambario estetika (baldai atrodo neproporcingai) ir funkcionalumas. 

Tam, kad interjeras atrodytų harmoningai, derėtų įvertinti ir stilistinę darną. Jei kambario įvaizdis yra klasikinis, kavos staliukas taip pat turėtų būti toks. Tiesa, tas pats stilius gali turėti net keletą skirtingų atmainų, todėl svarbu žvelgti plačiau: įvertinti interjere vyraujančias spalvas, medžiagas ir taip toliau. Pavyzdžiui, baltas kavos staliukas prie sofos puikiai tinka ten kur norisi daugiau neutralumo ir „švaros“, o tamsus – ryškumo ir rafinuotumo.

4. Kokiais privalumais pasižymi „Magrės baldų“ staliukai svetainei? Icon

Vienas iš pirmųjų privalumų – unikali išvaizda, suteikianti interjerui unikalumo. Plačiame asortimente gausu įvairiems skoniams pritaikytų staliukų. Kiekvienas iš jų žavi savo išbaigtumu ir estetika.

Kai kuriuos baldus galima transformuoti, t. y. pakeisti jų aukštį ir stalviršio plotį. Šie gaminiai itin universalūs ir turi plačias panaudojimo galimybes. Išskleidžiami svetainės staliukai įprastai gali būti naudojami prie sofos, o prireikus paverčiami didesniais, aukštesniais. Tai tiesiog tobulas sprendimas taupantiems vietą namuose.

Dar vienas privalumas, kurį gali turėti tiek modernūs, tiek klasikiniai kavos staliukai, yra ratukai. Jie leidžia itin lengvai ir greitai perstumti baldą į kitą kambario vietą.

Turite daug daiktų, kurie netvarkingai mėtosi svetainėje? Tuomet jums gali praversti stilingi kavos staliukai internetu su integruota daiktadėže. Nieko nelaukdami tokį baldą galite įsigyti jau dabar.

5. Kokios formos medinis kavos staliukas labiausiai tinka svetainėje? Icon

Tai priklauso nuo keleto aspektų:

  • Turimos laisvos vietos. Pailgi stačiakampiai staliukai kavos dažniausiai yra didesni. Dėl šios priežasties jie labiausiai tinka erdviuose kambariuose, kur yra pakankamai laisvos vietos. Kvadratiniai svetainės staliukai yra šiek tiek mažesni, todėl juos lengva pritaikyti ir nedidelėse patalpose. Apvalus staliukas paprastai būna vidutinio dydžio arba labai mažas. Bet kokiu atveju prieš įsigyjant norimą baldą reikėtų atidžiai įvertinti jo matmenis, kurie pateikiami prekės aprašyme, ir turimą laisvą plotą kambaryje.
  • Sėdimųjų baldų tipo ir išdėstymo. Prie ilgos sofos labai tinka pailgas stačiakampis staliukas, o prie trumpesnės – kvadratinis. Pastarasis puikiai dera ir prie L formos minkšto kampo. Jeigu savo namuose turite didelį U formos minkštą kampą, prie jo labiausiai tiks apvalus kavos staliukas. Šis gali būti naudojamas ir tuomet, kai norima sukurti jaukią ir bendravimui palankią erdvę su foteliais ar pufais.

Atsižvelgus į šiuos aspektus, nuspręsti, pailgas, kvadratinis ar apvalus staliukas labiausiai dera jūsų svetainėje, turėtų būti žymiai paprasčiau.

Icon 3D SALONO TURAS