Staliukai

Apvalūs, keturkampiai, aukšti ir žemi – staliukai suteikia interjerui individualumo. Tegul namų erdvė atspindi Jūsų savitą skonį.
Baldų kategorija
Baldų tipas
Baldų rūšiavimas

Kompaktiški, stilingi ir praktiški staliukai papildo bei išryškina kiekvienos svetainės dizainą. Šie funkcionalūs ir ergonomiški baldai yra ne tik puiki interjero detalė, tačiau ir smulkių, nedidelių daiktų saugojimo vieta – knygos, augalo ar bet kurios kitos dekoracijos. „Magrės baldų“ staliukai yra gaminami iš stiklo, medienos, dengiami skirtingais apmušalais ir apdailos medžiagomis. Visa tai užtikrina, jog staliukas atitiks jūsų individualų skonį ir prisitaikys prie kuriamos erdvės dizaino.

Galimybė keisti spalvas ir raštus

Nesvarbu, kokio stiliaus ar dizaino staliuką išsirinksite: kiekvieną iš jų galėsite pritaikyti prie skirtingų interjero stilių kambario, nes turėsite galimybę keisti staliuko apmušalą bei apdailos detales. Pavyzdžiui, jeigu jūsų dėmesį patraukė staliukai su stikliniu paviršiumi, galėsite pasirinkti, tamsaus ar skaidraus stiklo pageidaujate. Be to, pasirinkę staliuką, dekoruotą audiniais, galėsite keisti apmušalų raštą arba spalvą. „Magrės baldai“ suteikia galimybę susikurti tokį staliuką, kokio norite jūs – nedvejodami rinkitės iš daugiau nei 240 skirtingų apmušalų variantų.

Išskirtinis, unikalus dizainas

„Magrės baldų“ gaminiai išsiskiria unikaliu dizainu. Jeigu jūsų svetainės kambaryje vyrauja odiniai sėdimosios dalies komplektai, galite rinktis staliuką, padengtą natūralia oda. Jis kuris puikiai derės ir išlaikys harmoningą erdvės stilių. Kita vertus, jei jūsų svetainės kambaryje karaliauja minimalizmas, siūlome rinktis staliukus su mediniais arba stikliniais stalviršiais. Bet kuriuo atveju, visi Magresbaldai.lt pristatomi esantys staliukai neabejotinai papildys jūsų svetainės interjerą.

Asortimente rasite įvairių formų staliukų:

  • Apvalių. Jie puikiai tiks prie minkštų kampų bei tiems, kurie savo svetainės kambaryje nori švelnių linijų.
  • Stačiakampio formos. Toks staliukas itin tiks tiems, kurie mėgsta minimalizmą, tiesias linijas ir stačius kampus.
  • Keturkampio formos. Tai – šaunus pasirinkimas norintiems sutaupyti šiek tiek vietos.
  • Netaisyklingos formos. Šio tipo staliukas atitiks netradicinių sprendimų ieškančių žmonių skonį.

Nepamirškite, kad staliukas gali tapti ir kambario akcentu – tereikia pasirinkti tinkamą formą, dydį ir medžiagas.

Taupantys vietą staliukai

Jeigu gyvenate nedideliame, erdvumu nepasižyminčiame būste, puiki išeitis gali tapti vietą taupantis staliukas. Šio tipo baldas turi integruotas daiktadėžes, todėl bet kokius jums svetainėje reikalingus daiktus – ar tai būtų žurnalai, knygos, ar pledas su pagalvėlėmis – galite laikyti tiesiog staliuko viduje. Tokie staliukai yra ne tik funkcionalūs, tačiau ir stilingi, dailūs.

Kvadratiniai, apvalūs, stačiakampio formos, pagaminti iš medienos, stiklo ar natūralios odos – toks didelis pasirinkimas lengvai patenkins visus poreikius. Kurkite savo individualius svetainės akcentus keisdami apmušalo spalvas, raštus, modelius ir dar daugiau detalių. Mėgaukitės stilingu, funkcionaliu bei ilgaamžiu svetainės baldu!