Lentynos

Lentynos

Sofos-lovos, minkšti kampai, miegamojo lovos – Jūsų komfortui ir patogumui. Šeima „įvyksta“ tada, kai miesto arterijomis grįžtame namo ir susėdame pabūti drauge. „Magrės“ minkšti svetainės baldai sukurti taip, kad būti kartu šeimai būtų gera.

Nepaisant to, kad lentyną galima rasti ir ne kiekvienuose namuose, tai itin universalus ir praktiškas baldas. Ji lengvai priderinama įvairios paskirties kambariuose: svetainėje, miegamajame, prieškambaryje ir kituose. Skirtingų dydžių ir stilių knygų lentynos pakabinamos bei pastatomos padeda interjerą paversti patrauklesniu, komfortiškesniu. Mūsų asortimente galite rasti platų šių baldų pasirinkimą. Tiesa, prieš įsigyjant individualų skonį ir poreikius...

Nepaisant to, kad lentyną galima rasti ir ne kiekvienuose namuose, tai itin universalus ir praktiškas baldas. Ji lengvai priderinama įvairios paskirties kambariuose: svetainėje, miegamajame, prieškambaryje ir kituose. Skirtingų dydžių ir stilių knygų lentynos pakabinamos bei pastatomos padeda interjerą paversti patrauklesniu, komfortiškesniu. Mūsų asortimente galite rasti platų šių baldų pasirinkimą. Tiesa, prieš įsigyjant individualų skonį ir poreikius labiausiai atitinkantį gaminį, verta plačiau susipažinti su lentynų privalumais ir galimybėmis.

Paskirtis – ne tik knygoms

Knygų lentyna, be abejonės, vienas iš populiariausių pasirinkimų. Tačiau šie baldai gali būti naudojami ir kitiems daiktams susidėti. Pavyzždiui, pakabinama lentynėlė virš lovos puikiai tinka nuotraukų rėmeliams, nedideliems suvenyrams ir kitiems širdžiai brangiems daiktams – žinoma, joje gali atsidurti ir mėgstamos knygos. Toks baldas gali tapti ir dekoratyvine kambario dalimi, tarkime, išdėliojus jame gyvus arba dirbtinius augalus ir taip sukūrus stilingą kompoziciją.

Lentyna su durelėmis, kitaip dar vadinama vitrina, labai tinka indams ir įvairioms kambario dekoracijoms. Didelis privalumas tas, jog joje laikomi daiktai mažiau apdulka, tačiau išlieka gerai matomi ir puošia interjerą. Tokios pastatomos lentynos itin mėgstamos svetainėje. Norint sukurti išpildytą kambario įvaizdį, prie šio baldo galima priderinti neaukštą spintelę, komodą.

Atvira lentyna su stalčiais ir kabykla genialus pasirinkimas prieškambaryje vietoj spintos. Joje galima patogiai pasikabinti lauko drabužius, taip pat susidėti batus ir kitus reikalingiausius bei dažniausiai naudojamus daiktus. Tai daugiafunkcinis baldas, turintis tiek lentynas, tiek stalčius, tiek kabyklą.

Siaura lentyna su durelėmis labai tinka ten, kur nėra daug vietos, pavyzdžiui, kampe prie durų. Ji leidžia išnaudoti vertikalią erdvę, taip sukuriant papildomą vietą daiktams susidėti. Atviros lentynos gali būti naudojamos estetiškai ir tvarkingai atrodantiems daiktams (dekoracijoms, knygoms ir panšiai) susidėti. Uždari stalčiai kuo puikiausiai tinka smulkiems ir ne taip patraukliai atrodantiems buities reikmenims.

Privalumų gausa – maloniai stebinanti

Knygų lentyna pakabinama arba pastatoma – sąlyginai nedidelis, tačiau daug privalumų turintis baldas. Štai keletas iš jų:

 • Maksimalus vertikalios erdvės išnaudojimas. Siaura lentyna gali būti pritaikoma net ir pačiose mažiausiose patalpose, nes užima itin nedaug vietos ant grindų. Todėl, jeigu jūsų namai nėra itin dideli arba tiesiog turite laisvą neišnaudotą nišą ar kampą kambaryje, toks baldas vertas jūsų dėmesio. Pakabinamos lentynos svetainėje taip pat pasižymi šiuo privalumu. Be to, joms visiškai nereikia vietos ant grindų. Toks baldas gali būti laisvai kabinamas virš sofos, lovos arba žemos spintelės. Pakabinama lentynėlė ypač tinka tuomet, kai norima užpildyti didelę tuščią sieną. Pagal poreikius joje galima laikyti įvairias kambario dekoracijas, knygas ar kita.
 • Tvarkingo interjero kūrimas. Tikriausiai niekieno namuose nėra per daug daiktų laikymui skirtos vietos. Priešingai – dažniausiai jos trūksta. Dėl šios priežasties kambariai gali atrodyti perpildyti ir netvarkingi. Jeigu taip pat susiduriate su tokia problema, galbūt jūsų namuose tiesiog trūksta lentynos? Plačiame „Magrės baldų“ asortimente rinktis tikrai yra iš ko. Įvairiems skoniams, interjerams ir poreikiams pritaikytos pakabinamos bei pastatomos lentynos internetu tinka pačių įvairiausių daiktų laikymui ir padeda palaikyti tvarką namuose.
 • Individualumo akcentavimas. Mūsų gaminamos medinės lentynos pastatomos ir pakabinamos pasižymi unikaliu dizainu, kuris bet kokiam interjerui suteikia daugiau išskirtinumo. Be to, šie baldai – tobulas pagrindas suvenyrų, nuotraukų ir kitų asmeninių daiktų eksponavimui. Jie atskleidžia svarbiausius mūsų gyvenimo įvykius, pomėgius ir patirtis, taip sukurdami individualumu trykštantį interjerą.
 • Komfortiškos aplinkos kūrimas. Be abejonės, tiek klasikinės, tiek modernios lentynos knygoms ir ne tik leidžia mums mėgautis patogesne kasdienybe. Jose laikomus daiktus prireikus galima lengvai paimti ir vėl padėti. Taip sumažėja tikimybė, kad, pavyzdžiui, knygą tiesiog numesite atsitiktinėje namų vietoje ir po to galimai jos ilgai ieškosite. Be viso to, medinė lentyna su stalčiais arba durelėmis palengvina tvarkymąsi, nes joje laikomi daiktai apsaugomi nuo dulkių.

Vis dar dvejojate, ar verta investuoti į lentyną? Nuvykite į šalį tokias abejones ir įsigykite ją neišeidami iš namų. „Magrės baldų“ knygų lentynos internetu – pasirinkimas, padedantis sutaupyti laiko ir pasirūpinti stilingesniais bei tvarkingesniais namais.

DUK

1. Kokių matmenų lentynas gaminate? Icon

„Magrės baldų“ asortimente galite rasti tokių matmenų (I x P x A) lentynas:

 • 200 x 170 x 300 mm;
 • 300 x 170 x 700 mm;
 • 500 x 170 x 300 mm;
 • 580 x 430 x 1400 mm;
 • 900 x 360 x 1480 mm;
 • 900 x 360 x 1730 mm;
 • 960 x 494 x 2000 mm;
 • 1200 x 500 x 1800 mm.

Prekių katalogai kas kiek laiko atnaujinami ir papildomi, todėl ieškodami sau tinkančios pakabinamos lentynos svetainėje ar kitame kambaryje peržvelkite tuo metu esančius pasiūlymus. Kiekvieno gaminio aprašyme pateikiami tikslūs jo matmenys ir galimos variacijos.

2. Ar galima pasirinkti medinės lentynos knygoms apdailą? Icon

Daugeliu atvejų taip. Galimi skirtingi ne tik spalvų, bet ir tekstūrų (raštų) variantai. Platesnė informacija apie tai pateikiama kiekvienos prekės aprašyme. Be to, priklausomai nuo modelio, yra galimybė rinktis ir metalinių baldo detalių spalvą. Taigi susikurti originaliai atrodantį interjerą išties paprasta.

3. Kokios medžiagos naudojamos lentynų gamyboje? Icon

Baldų korpusas dažniausiai gaminamas iš natūraliu ąžuolo lukštu laminuotų medienos drožlių plokščių (MDP). Kartais lukštas padengiamas tamsiu anglies spalvos beicu, kuris baldams suteikia modernią ir prabangią išvaizdą.

Medinės lentynų dalys yra lakuojamos skaidriu matiniu laku. Dėl šios priežasties jos tampa atsparesnė mechaniniams pažeidimams (pavyzdžiui, įbrėžimams, įdaužimams). Be to, taip išlaikoma natūrali medienos tekstūra.

Šių baldų gamyboje taip pat gali būti naudojamos tokios medžiagos kaip metalas (rankenėlėms, kojelėms) ir stiklas (lentynėlėms, durelėms).

4. Kokiais privalumais pasižymi modernios lentynos? Icon

Jų yra pakankamai daug:

 • Patrauklus ir praktiškas dizainas. „Magrės baldų“ uždaros ir atviros lentynos pasižymi iki menkiausių detalių apgalvotu dizainu. Jis apima tiek estetišką išvaizdą, tiek funkcionalumą. Talpiose lentynose ir stalčiuose galima tvarkingai susidėti įvairius daiktus.
 • Optimalūs matmenys. Lentynos pastatomos ir pakabinamos nėra masyvios, todėl jas lengva pritaikyti įvairaus dydžio patalpose.
 • Modifikacijų gausa. Daugelio lentynų spalvą galima rinktis iš keleto variantų. Tai leidžia susikurti tokį interjerą, kokio norite būtent jūs.
 • Stiklinės lentynėlės su LED apšvietimu. Integruotas LED apšvietimas baldo viduje atrodo ypač prabangiai ir šiuolaikiškai. Tokiose lentynose sudėti indai, dekoracijos ir kiti daiktai yra subtiliai apšviečiami. Paspaudimu atidaromos durelės. Visų pirma jos yra itin lengvai ir paprastai darinėjamos. Antra – tokias dureles turinčios pastatomos lentynos pasižymi minimalistine išvaizda, todėl padeda sukurti „švarų“ interjerą be papildomų detalių.
 • Tvirtos metalinės kojelės. Modernios ir minimalistinės baldo dalys suteikia jam ne tik ilgaamžiškumo, bet ir paprastumo, elegancijos.

Priklausomai nuo modelio, kiekviena uždara ir atvira lentyna pakabinama arba ne turi savų privalumų. Daugiau apie juos galite sužinoti konkrečios prekės aprašyme.

5. Kokios spalvos lentyną pasirinkti? Icon

Tai priklauso nuo interjere vyraujančių spalvų, stiliaus ir asmeninio skonio. Pavyzždiui, balta lentyna puikiai dera prie minimalistinio įvaizdžio. Tamsiai ruda medinė lentyna gali būti idealus pasirinkimas klasikinio stiliaus svetainėje. Kad ir kokios spalvos baldą bepasirinktumėte atkreipkite dėmesį, ar jis dera prie bendro kambario vaizdo. Būtent taip galite išgauti patraukliausią rezultatą.

Icon 3D SALONO TURAS