+370 634 85000
0
Pastatomos lentynos

Pastatomos lentynos

Skirtingų dydžių bei stilių knygų lentynos pakabinamos ar pastatomos padeda interjerą paversti patrauklesniu, komfortiškesniu. Mūsų asortimente galite rasti platų šių baldų pasirinkimą.

Šiandien bent nedidelę lentyną galima rasti kone kiekvienuose namuose, mat tai itin universalus ir praktiškas baldas. Šis lengvai priderinamas įvairios paskirties kambariuose: svetainėje, miegamajame, prieškambaryje ir kituose. Skirtingų dydžių bei stilių knygų lentynos pakabinamos ar pastatomos padeda interjerą paversti patrauklesniu, komfortiškesniu. Mūsų asortimente galite rasti platų šių baldų pasirinkimą. Tiesa, prieš įsigyjant individualų skonį ir...

Šiandien bent nedidelę lentyną galima rasti kone kiekvienuose namuose, mat tai itin universalus ir praktiškas baldas. Šis lengvai priderinamas įvairios paskirties kambariuose: svetainėje, miegamajame, prieškambaryje ir kituose. Skirtingų dydžių bei stilių knygų lentynos pakabinamos ar pastatomos padeda interjerą paversti patrauklesniu, komfortiškesniu. Mūsų asortimente galite rasti platų šių baldų pasirinkimą. Tiesa, prieš įsigyjant individualų skonį ir poreikius labiausiai atitinkantį gaminį, verta plačiau susipažinti su lentynų privalumais ir galimybėmis.


Paskirtis – ne tik knygoms


Knygų lentyna, be abejonės, vienas iš populiariausių pasirinkimų. Tačiau šie baldai gali būti naudojami ir kitiems daiktams susidėti. Pavyzdžiui, pakabinama lentynėlė virš lovos puikiai tinka nuotraukų rėmeliams, nedideliems suvenyrams ir kitiems širdžiai brangiems daiktams – žinoma, joje gali atsidurti ir mėgstamos knygos. Toks baldas gali tapti ir dekoratyvine kambario dalimi, pavyzdžiui, išdėlioję jame gyvus arba dirbtinius augalus, sukursite stilingą kompoziciją.

Lentyna su durelėmis, kitaip dar vadinama vitrina, labai tinka indams ir įvairioms kambario dekoracijoms. Didelis privalumas tas, jog joje laikomi daiktai mažiau apdulka, tačiau išlieka gerai matomi ir puošia interjerą. Tokios pastatomos lentynos itin mėgstamos svetainėje. Norint sukurti išpildytą kambario įvaizdį, prie šio baldo galima priderinti neaukštą spintelę ar komodą.

Atvira lentyna su stalčiais ir kabykla – genialus pasirinkimas prieškambaryje vietoje spintos. Joje galima patogiai pasikabinti lauko drabužius, taip pat susidėti batus ar kitus reikalingiausius bei dažniausiai naudojamus daiktus. Tai daugiafunkcinis baldas, turintis tiek lentynas, tiek stalčius, tiek kabyklą.

Siaura lentyna su durelėmis labai tinka ten, kur nėra daug vietos, pavyzdžiui, kampe prie durų. Ji leidžia išnaudoti vertikalią erdvę, sukuria papildomą vietą daiktams susidėti. Atviros lentynos gali būti naudojamos estetiškai ir tvarkingai atrodantiems daiktams (dekoracijoms, knygoms ir panašiai) susidėti. Uždari stalčiai kuo puikiausiai tinka smulkiems, ne taip patraukliai atrodantiems buities reikmenims.

Uždari ar atviri korpusiniai baldai taip pat puikiai tinka norint įsirengti darbo erdvę namuose. Pastatomomis lentynomis galima „nubrėžti“ namų biuro zonas, tuo pačiu sandėliuojant dokumentus, kanceliarijos prekes ar kitus darbui reikalingus reikmenis. Daugiau apie tai, kaip įsirengti produktyviai veiklai pritaikytą namų biurą, galite sužinoti čia.


Privalumų gausa – maloniai stebinanti


Knygų lentyna pakabinama arba pastatoma – sąlyginai nedidelis, tačiau daug privalumų turintis baldas. Šalia knygų lentynos pastatę fotelius sukursite jaukią skaitymo zoną, o pastatę lentyną virtuvėje – papildomą virtuvės įrankių sandėliavimo vietą. Akivaizdu, šis korpusinis baldas pasižymi ypatingu funkcionalumu. Toliau trumpai aptarkime esminius lentynų privalumus.


 • Maksimalus vertikalios erdvės išnaudojimas. Siaura lentyna gali būti pritaikoma net ir pačiose mažiausiose patalpose, nes užima itin nedaug vietos ant grindų. Todėl, jeigu jūsų namai nėra itin dideli arba tiesiog turite laisvą neišnaudotą nišą ar kampą kambaryje, toks baldas vertas jūsų dėmesio. Pakabinamos lentynos svetainėje taip pat pasižymi šiuo privalumu. Be to, joms visiškai nereikia vietos ant grindų. Toks baldas gali būti laisvai kabinamas virš sofos, lovos arba žemos spintelės. Pakabinama lentynėlė ypač tinka tuomet, kai norima užpildyti didelę tuščią sieną. Pagal poreikius joje galima laikyti įvairias kambario dekoracijas, knygas ar kita.
 • Tvarkingo interjero kūrimas. Kone kiekvienas stinga daiktų laikymui skirtų vietų namuose. Dėl šios priežasties kambariai gali atrodyti perpildyti ir netvarkingi. Jeigu taip pat susiduriate su tokia problema, galbūt jūsų namuose tiesiog trūksta lentynos? Plačiame Magresbaldai.lt internetiniame asortimente rinktis tikrai yra iš ko. Įvairiems skoniams, interjerams ir poreikiams pritaikytos pakabinamos bei pastatomos lentynos internetu tinka pačių įvairiausių daiktų sandėliavimui ir padeda palaikyti tvarką namuose.
 • Individualumo akcentavimas. Mūsų gaminamos medinės lentynos pastatomos ir pakabinamos pasižymi unikaliu dizainu, kuris bet kokiam interjerui suteikia daugiau išskirtinumo. Be to, šie baldai – tobulas pagrindas suvenyrų, nuotraukų ir kitų asmeninių daiktų eksponavimui. Jie atskleidžia svarbiausius mūsų gyvenimo įvykius, pomėgius ir patirtis, taip sukurdami individualumu trykštantį interjerą.
 • Komfortiškos aplinkos kūrimas. Be abejonės, tiek klasikinės, tiek modernios lentynos knygoms leidžia mums mėgautis patogesne kasdienybe. Jose laikomus daiktus prireikus galima lengvai paimti ir vėl padėti. Taip sumažėja tikimybė, kad, pavyzdžiui, knygą tiesiog paliksite atsitiktinėje namų vietoje ir po to galimai jos ilgai ieškosite. Be viso to, medinė lentyna su stalčiais arba durelėmis palengvina tvarkymąsi, nes joje laikomi daiktai apsaugomi nuo dulkių.


Vis dar dvejojate, ar verta investuoti į lentyną? Nuvykite į šalį tokias abejones ir įsigykite ją neišeidami iš namų. „Magrės baldų“ knygų lentynos internetu – pasirinkimas, padedantis sutaupyti laiko ir pasirūpinti stilingesniais bei tvarkingesniais namais.


Ar matmenys atitinka ne tik poreikius, bet ir erdvės proporcijas?


Baldo dydis – kertinis sprendimo aspektas. Tačiau, prieš priimdami sprendimą, atminkite, kad produktas turi būti proporcingas jūsų turimam kambario plotui. Baldas turi papildyti, o ne užgožti. Taigi, keli patarimai, ypač besižvalgantiems lentynos internetu:


 • Pasiruoškite itin kruopščiam erdvių matavimo procesui. Nesvarbu, kokio dydžio ar tipo baldai patrauks jūsų dėmesį, visų pirma, derėtų gerai išmatuoti gyvenamąją patalpą, kurioje ketinate juos statyti. Netikslūs duomenys gali nulemti, jog baldas netilps arba bus per mažas, o tai neigiamai paveiks visą erdvės interjerą.
 • Nuspręskite, kokia tiksli baldui numatyta vieta. Taip, kai erdvės namuose daug, būna, kad gaminiui paskiriama vieta, tik kai jis jau atsiunčiamas į namus. Tačiau dažnai tai nėra geriausiais sprendimas – jis neleidžia pamatyti bendro paveikslo. Iš anksto neapgalvojus detalių, produktas „neranda” vietos, o dėl to sunku apsispręsti dėl likusių namus papildančių daiktų. 
 • Eksperimentuokite, pabandykite imituoti būsimą baldą. Tai nėra būtina, bet daugeliui mūsų klientų padeda geriau įsivaizduoti. Ar tai knygų lentyna, ar bet koks kitas baldas, panaudokite vaizduotę ir turimus daiktus – knygas, žurnalus, dėžes, šluotas, bet ką – išklokite arba sudėkite turimą medžiagą pagal tikslius prekės internetu matmenis.


Jeigu turite bet kokių klausimų apie Magresbaldai.lt kataloge esančius baldus, jų dydžius, o taip pat spalvas ar kitas ypatybes – nedvejokite ir susisiekite. Konsultantų komanda visuomet pasiruošusi padėti ir atsakyti į visus rūpimus klausimus.


Pasirinkimo kriterijai


Didelis lentynų pasirinkimas džiugina, tačiau kartu ir kelia sunkumų išsirinkti. Kasmet, keičiantis interjero tendencijoms, atsiranda dar daugiau pasirinkimų. Tam, kad palengvintume paieškas, išskyrėme kelis kriterijus, į kuriuos patariame atkreipti dėmesį, prieš įsigyjant baldą.


    • Medžiaga. Itin išaugo medinės lentynos ar kokybiškos medžio imitacijos paklausa, taip pat tvirta ir didesnį spalvų spektrą teikianti LMDP plokštė. Spėjame, taip yra todėl, kad šių dienų interjeras atsigręžia į natūralumą, gamtą, minimalizmą. Tiesa, metalinės detalės padeda kurti itin tarp loftų savininkų populiarų industrinio stiliaus vaizdą. 
    • Stilius. Minėtosios medžiagos parodo, jog tarp dominuojančių baldų yra tie, kurie padeda kurti modernų, industrinį, minimalistinį bei skandinavišką stilių. 
    • Spalva. Pastebime, kad spalvų paletė, renkantis tokį baldą – gana natūrali. Dažniausi variantai yra balta, juoda bei visi natūralios medienos atspalviai. Magresbaldai.lt kataloge esančias lentynas galima rinktis iš keleto variantų.
    • Funkcija. Jos bei papildoma daikto vertė tampa nebe tik privalumu, o labiau tendencija. Daiktas turi suteikti maksimalią naudą namams, todėl atsirado daug papildomų detalių. Puikus pavyzdys – durelės, aukštos kojelės, nišos, vis dažniau tarp didesnių lentynų atsiranda ir lentyna su stalčiais.

    Tai keli kriterijai, kurie, tikėkimės, padės lengviau pasirinkti gaminį internetu ar fiziniame salone. Beje, jeigu nežinote, kuris interjero stilius jums labiausiai patinka, sukūrėme tinklaraštį, kurį peržvelgę, galėsite lengviau nuspręsti, kurį interjero stilių pasirinkti.

    Taigi, kad ir koks jūsų pasirinkimas šiandien, matome, kad unikalus baldas – ne tik graži namų interjero detalė, bet ir galimybė kurti funkcionalesnes erdves. Jeigu dvejojate dėl konkretaus gaminio savybių ar turite kitų klausimų, drąsiai kreipkitės jums patogiu būdu. Konsultantai atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės išsirinkti gaminį, atitinkantį visus lūkesčius.

    DUK


    DUK

    1. Kokių matmenų lentynas gaminate? Icon

    „Magrės baldų“ asortimente galite rasti tokių matmenų (I x P x A) lentynas:

    • 200 x 170 x 300 mm;
    • 300 x 170 x 700 mm;
    • 500 x 170 x 300 mm;
    • 580 x 430 x 1400 mm;
    • 900 x 360 x 1480 mm;
    • 900 x 360 x 1730 mm;
    • 960 x 494 x 2000 mm;
    • 1200 x 500 x 1800 mm.

    Prekių katalogai kas kiek laiko yra atnaujinami ir papildomi, todėl ieškodami sau tinkančios pakabinamos lentynos svetainėje ar kitame kambaryje peržvelkite tuo metu esančius pasiūlymus. Kiekvieno gaminio aprašyme pateikiami tikslūs jo matmenys bei galimos variacijos.


    2. Ar galima pasirinkti medinės lentynos knygoms apdailą? Icon

    Daugeliu atvejų taip. Galimi skirtingi ne tik spalvų, bet ir tekstūrų (raštų) variantai. Platesnė informacija apie tai pateikiama kiekvienos prekės aprašyme. Be to, priklausomai nuo modelio, yra galimybė rinktis ir metalinių baldo detalių spalvą. Taigi susikurti originaliai atrodantį interjerą išties paprasta.

    3. Kokios medžiagos naudojamos lentynų gamyboje? Icon

    Baldų korpusas dažniausiai gaminamas iš natūraliu ąžuolo lukštu laminuotų medienos drožlių plokščių (MDP). Kartais lukštas padengiamas tamsiu anglies spalvos beicu, kuris baldams suteikia modernią ir prabangią išvaizdą.

    Medinės lentynų dalys yra lakuojamos skaidriu matiniu laku. Dėl šios priežasties jos tampa atsparesnės mechaniniams pažeidimams (pavyzdžiui, įbrėžimams, įdaužimams). Be to, taip išlaikoma natūrali medienos tekstūra.

    Šių baldų gamyboje taip pat gali būti naudojamos tokios medžiagos kaip metalas ir stiklas. Minėtos medžiagos dažniausiai naudojamos smulkesnėms baldų detalėms: rankenėlėms, kojelėms, durelėms ar lentynėlėms.

    4. Kokiais privalumais pasižymi modernios lentynos? Icon

    Jų yra pakankamai daug:

    • Patrauklus ir praktiškas dizainas. „Magrės baldai“ esančios uždaros ir atviros lentynos pasižymi iki menkiausių detalių apgalvotu dizainu. Jis apima tiek estetišką išvaizdą, tiek funkcionalumą. Talpiose lentynose ir stalčiuose galima tvarkingai susidėti įvairius daiktus.
    • Optimalūs matmenys. Lentynos pastatomos ir pakabinamos nėra masyvios, todėl jas lengva pritaikyti įvairaus dydžio patalpose.
    • Modifikacijų gausa. Daugelio lentynų spalvą galima rinktis iš keleto variantų. Tai leidžia susikurti tokį interjerą, kokio norite būtent jūs.
    • Stiklinės lentynėlės su LED apšvietimu. Integruotas LED apšvietimas baldo viduje atrodo ypač prabangiai ir šiuolaikiškai. Tokiose lentynose sudėti indai, dekoracijos ir kiti daiktai yra subtiliai apšviečiami. Paspaudimu atidaromos durelės. Visų pirma jos yra itin lengvai ir paprastai darinėjamos. Antra – tokias dureles turinčios pastatomos lentynos pasižymi minimalistine išvaizda, todėl padeda sukurti „švarų“ interjerą be papildomų detalių.
    • Tvirtos metalinės kojelės. Modernios ir minimalistinės baldo dalys suteikia jam ne tik ilgaamžiškumo, bet ir paprastumo, elegancijos.

    Priklausomai nuo modelio, kiekviena uždara ir atvira lentyna pakabinama arba ne turi savų privalumų. Daugiau apie juos galite sužinoti konkrečios prekės aprašyme.

    5. Kokios spalvos lentyną pasirinkti? Icon

    Tai priklauso nuo interjere vyraujančių spalvų, stiliaus ir asmeninio skonio. Pavyzdžiui, balta lentyna puikiai dera prie minimalistinio įvaizdžio. Tamsiai ruda medinė lentyna gali būti idealus pasirinkimas klasikinio stiliaus svetainėje. Kad ir kokios spalvos baldą bepasirinktumėte, atkreipkite dėmesį, ar jis dera prie bendro kambario vaizdo. Būtent taip galite išgauti patraukliausią rezultatą.