+370 634 85000
0
Projektai

Projektai

Bendradarbiavimas

Ilgametė patirtis garantuoja mūsų produkcijos ir paslaugų kokybę, todėl drąsiai kviečiame Jus tapti mūsų partneriais. Bendradarbiauti siūlome architektams, dizaineriams, prekybos partneriams ir kitiems norintiesiems. Dėl sutarčių pasirašymo ir išsamesnės informacijos kreipkitės el. paštu info@magre.lt arba telefonu +37063485000

Projektai

UAB „Zbiga“ užbaigė projekto „UAB “Zbiga” konkurencingumo ir eksporto didinimas diegiant pažangias informacines technologijas“ įgyvendinimą.

UAB „Zbiga“ sėkmingai užbaigė projekto „UAB “Zbiga” konkurencingumo ir eksporto didinimas diegiant pažangias informacines technologijas“ (projekto Nr. VP2-2.1-ŪM-02-K-02-194) įgyvendinimą.

Šiam projektui įgyvendinti iš Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ VP2-2.1-ŪM-02-K priemonę „E-verslas LT“ bendrovei suteikta iki 100 307,00 Lt (iki 50,00 proc.) ES parama.

UAB „Zbiga“ – jau daugiau kaip 20 metų rinkoje veikianti minkštų baldų gamintoja, savo produkciją rinkai pristatanti su prekiniu ženklu „Magrės baldai“. Lietuvoje bendrovė produkciją parduoda Lietuvoje, eksportuoja į Latviją, Estiją, Suomiją.

Sparčiai besiplečiantis produkcijos asortimentas, sudėtingos gamybos technologijos, augančios eksporto apimtys reikalauja didelio įmonės resursų valdymo, gamybos ir tiekimo procesų tikslumo. Įtemptos konkurencijos sąlygomis siekiant išlaikyti konkurencingumą rinkoje yra ypač aktualus tikslus gamybos planavimas, efektyvus įrengimų apkrovimas bei žmogiškųjų resursų panaudojimas. Tam būtinas specializuotas įrankis, kuris automatizuotų bei į integruotą visumą susietų vidinius ir išorinius įmonės veiklos procesus, įgalintų didinti gamybos našumą bei mažinti veiklos sąnaudas įmonėje.

Atsižvelgiant į tai, buvo inicijuotas investicinis projektas, kurio pagrindinis tikslas – didinti įmonės darbo našumą, pardavimus ir eksporto apimtis, diegiant pažangius e-verslo sprendimus. Projekto metu buvo įdiegta specializuota gamybos ir verslo valdymo programa, kuri automatizavo ir susiejo vidinius ir išorinius veiklos procesus.

Daugiau informacijos: www.esparama.lt

Dovanų čekis baldams įsigyti

Firminiuose „Magrės baldų“ salonuose galite įsigyti stilingus dovanų čekius! 

Dovanų čekio naudojimo sąlygos:

 • Čekis nekeičiamas į grynuosius pinigus.
 • Neišnaudojus visos čekio sumos, likę pinigai nėra mokami grynais.
 • PVM sąskaita faktūra už čekį neišrašoma.Čekis galioja vienam užsakymui, vieną kartą.
 • Čekis galioja tik firminiuose „Magrės baldų“ ir „Smart baldų“ salonuose.
 • Čekis turi būti pateikiamas prie užsakymo.
 • Galiojimo laikas – 12 mėn. nuo pardavimo datos.
 • Dovanų čekis galioja tik su prisegtu kasos čekiu.
 • Jei prekės kaina yra didesnė, galima sumokėti susidariusį skirtumą.
 • Daugiau informacijos: tel. +37063485000 arba el.p. info@magre.lt.

„Magrės baldai“ atsiliepimai

Nuolatinis tobulėjimas – tai neatsiejama mūsų komandos darbo dalis. Visuomet atsižvelgiame į kiekvieno baldus įsigijusio ir naudojančio nuomonę. Tai leidžia sukurti ir pristatyti į rinką vis aukštesnės kokybės gaminius: minkštus kampus, sofas, fotelius, staliukus ir kita. Stengiamės, kam mūsų produkcija atitiktų visų šeimos narių lūkesčius.

Komfortą garantuojantis funkcionalumas

Kiekvienas stengiasi sukurti kuo komfortiškesnę namų erdvę. Tai padeda atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis kasdienybe. Atsižvelgdami į tai, stengiamės kurti kuo funkcionalesnius baldus, pritaikytus šiuolaikiniam žmogui. Vienas iš pavyzdžių – mūsų sofos lovos su miegamuoju mechanizmu.

Priklausomai nuo individualių poreikių, jis gali būti skirtas retam arba dažnam naudojimui. Išskleidžiamas baldo mechanizmas pasižymi paprastu naudojimu, yra tvirtas ir tylus. Be to, kad gali būti naudojamos kaip lovos, funkcionaliosios sofos turi talpias patalynės dėžes, skirtas įvairių daiktų laikymui. Tai padeda sutaupyti vietos ir lengviau palaikyti tvarką namuose.

Patrauklus gaminių dizainas

Kai vertinami „Magrės baldai“ atsiliepimai yra pakankamai svarbus aspektas. Ne vieno skoningu namų įvaizdžiu besirūpinančio nuomone, mūsų gaminiai pasižymi visapusiškai patraukliu dizainu. Tai leidžia sukurti ne tik funkcionalų, bet ir estetišką svetainės ar kito kambario interjerą.

Kurdami baldus kruopščiai apgalvojame kiekvieną aspektą: medžiagas, formą, dekoratyvias detales ir kita. Todėl juose atsispindi stilistinis vientisumas, padedantis kurti harmoningą namų aplinką. Laikomės tradicijų, tačiau taip pat nebijome ir naujovių. Todėl „Magrės baldų“ asortimente galima rasti tiek tradicinio, tiek šiuolaikiško stiliaus baldų.

Kai kuriuose gaminiuose, tokiuose kaip minkšti kampai ir lovos, pritaikome naujoviškus dizaino sprendimus. Vienas iš pavyzdžių – USB įkrovimo jungtys, kurios paverčia baldus dar patogesniais. Jos integruojamos taip, kad atrodytų estetiškai, todėl nedarko interjero.

Platus apmušalų pasirinkimas

Dar vienas dalykas, kuris gali būti pabrėžiamas, kai aptariami „Magrės baldai“ atsiliepimai, yra didelis apmušalų pasirinkimas. Asortimente gausu skirtingo tipo tekstilinių audinių ir odos. Be to, austiniai gobelenai pasižymi ypač plačia spalvų ir raštų gama. Joje galima rasti tiek neutralių, tiek ryškių, kvapą gniaužiančių tonų apmušalų. Išskirtinės audinių tekstūros leidžia įgyvendinti net ir pačias originaliausias interjero idėjas. Be to, jums pageidaujant, balde gali būti derinami keli skirtingi apmušalai.

Patyrusių specialistų rekomendacijos

Suprantame, kad interjero kūrimas – daug pastangų reikalaujantis procesas. Todėl visuomet esame pasiruošę padėti: atsakyti į rūpimus klausimus, pakonsultuoti ir parekomenduoti asmeniškai jums labiausiai tinkančius baldus. Puikiai išmanome savo gaminių charakteristikas ir privalumus. Be to, dalyvaujame įvairiose parodose, kur susipažįstame su naujausiomis interjero tendencijomis. Atsižvelgiant į jas, mūsų baldų ir apmušalų asortimentas yra kas kiek laiko papildomas ir atnaujinamas.

Gaminius jau įsigijusių ir naudojančių žmonių nuomonė dažnai turi įtakos priimant sprendimą – ne išimtis ir „Magrės baldai“ atsiliepimai. Daug kas pastebi ir įvertina kaip patogumą tai, jog el. svetainėje, gaminių aprašymuose pateikiamos galimos jų modifikacijos. Tai apima skirtingus kojelių, rankenėlių ar kitų detalių medžiagos ir spalvos pasirinkimo variantus.

Be to, minkštų baldų aprašymuose galima rasti ir mūsų dizainerių atrinktų apmušalų rekomendacijas. Tai gali žymiai palengvinti jūsų apsisprendimą, nes kad ir kurį audinį bepasirinksite, būsite tikri, kad jis stilistiškai derės prie sofos ar fotelio.

Ieškote baldų, kurie pasižymėtų patrauklia išvaizda, ilgaamžiškumu, būtų patogūs ir praktiški? Tuomet rekomenduojame išbandyti mūsų gaminius. Tikimės, kad jie atitiks kiekvieno šeimos nario poreikius ir padės sukurti visapusiškai išpildytą interjerą. Jei turite klausimų, susijusių su „Magrės baldais“, kreipkitės į mus. Esame pasiruošę suteikti visą dominančią informaciją. Tegul kurti ypatingą namų atmosferą būna paprasta ir lengva.

Mums yra svarbi jūsų nuomonė todėl prašome savo atsiliepimą atsiųsti į

info@magre.lt

Nuolatos ieškome įvairios specializacijos darbuotojų. Todėl rinkitės darbą:

 • Lyderiaujančioje Lietuvos baldų gamybos ir prekybos įmonėje, siekiančioje ne tik kurti aukštos kokybės produktus, bet ir teikti išskirtinę klientų patirtį.
 • Dinamišką bei įdomų darbą stabiliai augančioje įmonėje.
 • Palaikančių bei bendradarbiaujančių kolegų komandą.
 • Į rezultatą orientuotą atlygio paketą.
 • Profesinio tobulėjimo galimybes.


VISUS AKTYVIUS DARBO SKELBIMUS GALITE RASTI ČIA

TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę