+370 634 85000
0
Šviestuvai

Šviestuvai

Staliniai šviestuvai interjere ne tik išsklaidys šviesos srautą, suteiks jaukumo bei apšvies baldus. Skoningai parinkti šviestuvai patys savaime taps interjero akcentais, patrauks dėmesį ir sukurs užbaigtą interjero vaizdą.

Apšvietimas turi didelį įtaką mūsų namų aplinkai ne tik funkciniu, bet ir estetiniu atžvilgiu. Tai vienas iš pagrindinių veiksnių, padedančių sukurti jaukią atmosferą. Todėl lubiniai ir staliniai šviestuvai dažnai yra neatsiejama namų dalis. Jų dizainų gausa suteikia galimybę lengvai atrasti sau labiausiai tinkančią ir patinkančią interjero detalę. Domina stilingi šviestuvai internetu? Tuomet kviečiame peržvelgti šią „Magrės baldų“ kategoriją...

Apšvietimas turi didelį įtaką mūsų namų aplinkai ne tik funkciniu, bet ir estetiniu atžvilgiu. Tai vienas iš pagrindinių veiksnių, padedančių sukurti jaukią atmosferą. Todėl lubiniai ir staliniai šviestuvai dažnai yra neatsiejama namų dalis. Jų dizainų gausa suteikia galimybę lengvai atrasti sau labiausiai tinkančią ir patinkančią interjero detalę. Domina stilingi šviestuvai internetu? Tuomet kviečiame peržvelgti šią „Magrės baldų“ kategoriją ir išsirinkti naują savo namų aksesuarą.


Šviestuvų tipai: kaip išsirinkti šviestuvą?


Galima išskirti pagrindinius du šviestuvų tipus – tai lubiniai ir staliniai. Tiek vieni, tiek kiti gali būti puikus pasirinkimas, priklausomai nuo poreikių ir norimo sukurti apšvietimo. Plačiau apie šiuos šviestuvus ir tai, kaip išsirinkti sau tinkamą, pasakojame toliau tekste.


Lubiniai šviestuvai


Kaip jau išduoda pats pavadinimas, lubiniai šviestuvai yra tvirtinami prie lubų. Dažniausiai jie naudojami viso kambario apšvietimui kaip pagrindinis šviesos šaltinis. Visi šioje kategorijoje esantys modernūs lubiniai šviestuvai yra pakabinami. Taigi tai tarsi atskira subkategorija. 


Pakabinami lubiniai šviestuvai


Asortimente esantys pakabinami lubiniai šviestuvai internetu yra skirtingų dizainų: nuo minimalistinių su medinėmis detalėmis iki modernių metalinių. Taigi, atsižvelgdami į savo namuose vyraujantį stilių ir, žinoma, asmeninį skonį, galite įsigyti norimą gaminį.

Renkantis lubinį šviestuvą, be abejonės, svarbu įvertinti ir jo matmenis. Aukšti šviestuvai labiausiai tinka patalpose su aukštomis lubomis, o žemesni – su žemomis. Per aukštas arba per žemas lubinis šviestuvas kambaryje gali atrodyti neproporcingai. Atkreipiame dėmesį, kad „Magrės baldų“ asortimente galite rasti ir reguliuojamo aukščio šviestuvų. Jie leidžia sukurti jaukią atmosferą ir paskirstyti šviesos srautą pagal savo poreikius  be didelių pastangų.

Vertinant gaminio matmenis, svarbu atsižvelgti ir į gaubto dydį, kuris turėtų būti proporcingas po juo esančiam objektui. Pavyzdžiui, virš nedidelio kavos staliuko tiks mažesnį gaubtą turintis šviestuvas, o virš didelio valgomojo stalo – didesnis. Prisiminkite: per didelis arba per mažas šviestuvas gali atrodyti neproporcingai ir sugadinti bendrą vaizdą.

Kitas aspektas, kurio vertėtų nepraleisti, tai šviesos srautas. Norint maksimaliai apšviesti reikalingą plotą, rekomenduojama rinktis šviestuvą su plačiu, apverstą dubenį primenančiu gaubtu. Tokio dizaino gaminys ne tik sukurs norimą apšvietimą, bet ir suteiks interjerui unikalumo.

Siekiate sukurti originalų apšvietimą? Tuomet Jums turėtų patikti lubinis šviestuvas su trimis skirtingame aukštyje esančiais šviesos taškais. Būtent šio šviestuvo gaubtus galima reguliuoti pagal norimą aukštį. 


Staliniai šviestuvai


Kitas kambario šviestuvų tipas – staliniai šviestuvai. Paprastai jie naudojami ne kaip pagrindinis, o kaip papildomas šviesos šaltinis. Stalinis šviestuvas patogus tuo, kad gali būti lengvai pastatomas bet kurioje namų vietoje, t. y. jo nereikia specialiai pritvirtinti. Todėl tai puikus pasirinkimas siekiant greitų interjero pokyčių.

Staliniai šviestuvai gali būti naudojami tiek kaip papildomas šviesos šaltinis ant rašomojo stalo ar naktinės spintelės, tiek kaip stilinga dekoracija. Šioje kategorijoje gausu išskirtinio dizaino gaminių: nuo tradicinių iki modernių. Apsižvalgykite – net neabejojame, kad rasite kažką sau.


Modernūs staliniai šviestuvai


Ypatingo dėmesio verti „Magrės baldų“ asortimente esantys modernūs staliniai šviestuvai internetu. Tai itin patraukliai atrodančios interjero detalės, kurios padės sukurti išskirtinę atmosferą namuose. Zuikutis, beždžionė, o gal gaublys? Galite būti tikri, kad tokie dekoratyviniai šviestuvai neliks nepastebėti. Derinkite juos prie kitų kambaryje esančių daiktų arba naudokite kaip pagrindinius akcentus. Tiek vienu, tiek kitu atveju puikus rezultatas – garantuotas.

Kambario šviestuvai – funkcionali ir estetiška interjero detalė. Nesvarbu, norite apšviesti visą kambarį, akcentuoti tam tikras vietas ar suteikti namams daugiau jaukumo, „Magrės baldų“ asortimente rasite gaminių, kurie padės tai įgyvendinti. Turite klausimų dėl konkretaus šviestuvo, o gal norite profesionalaus patarimo? Kreipkitės – mielai Jums padėsime.