Čiužiniai

Garantuojame, kad mūsų čiužiniai yra saugūs ir sertifikuoti, tinka kūdikiams ir alergiškiems žmonėms.
Poliuretano gamyboje naudojamas natūralus sojų aliejus.
Būtent ši medžiaga neleidžia veistis dulkių erkutėms ir užtikrina ilgaamžiškumą.
Baldų kategorija
Baldų tipas
Baldų rūšiavimas

Patogus ir pakankamos trukmės miegas leidžia palaikyti gerą psichologinę bei fizinę sveikatą. Tačiau norint gerai pailsėti, reikia ne tik patogios lovos, bet ir aukštos kokybės čiužinio. Jį galite išsirinkti iš plataus „Magrės baldų“ asortimento. Kiekvieno čiužinio gamybai skiriama ypač daug dėmesio – taip siekiama užtikrinti maksimalų komfortą, atitinkantį skirtingus poreikius.

Kaip išsirinkti čiužinį?

Taisyklinga kūno padėtis miegant – itin svarbi. Tačiau dėl netinkamo čiužinio nemažai daliai žmonių vis nepavyksta jos atrasti. Todėl skundžiamasi negiliu miegu, nugaros ar kaklo skausmais, energijos trūkumu atsikėlus. Šiuolaikiniai lovų čiužiniai gali būti labai įvairūs. Todėl, renkantis sau labiausiai tinkantį variantą, derėtų nepamiršti įvertinti:

 • Dydžio. Čiužinio matmenys priklauso nuo turimos lovos. Todėl prieš įsigyjant naująjį pirkinį reikėtų įsitikinti, ar jis atitinka jūsų baldo matmenis. „Magrės baldų“ kataloguose galima rasti tiek standartinio, tiek nestandartinio dydžio čiužinių. Kiekvieno gaminio matmenys pateikti prie jo aprašymo.
 • Suteikiamos atramos. Tam, kad čiužinys padėtų palaikyti taisyklingą stuburo padėtį, svarbu įvertinti savo svorį ir miegojimo įpročius. Sveriantiems daugiau dažniausiai reikia kietesnio čiužinio, pavyzdžiui, spyruoklinio. Mažesnio svorio žmonėms arba mėgstantiems miegoti minkštai rekomenduojama įsigyti čiužinius, pagamintus iš putų poliuretano ir viskoelastinės medžiagos.
 • Priežiūros. Visi „Magrės baldų“ čiužiniai turi nuimamus užvalkalus, kuriuos galima skalbti automatiniu būdu. Todėl palaikyti higienišką miego aplinką – labai paprasta. Be to, užvalkalas suteikia čiužiniui ilgaamžiškumo.
 • Medžiagų, kurios įeina į gaminio sudėtį. Čiužinyje neturėtų būti žmogui ir aplinkai kenksmingų formaldehidų, sunkiųjų metalų ar pesticidų. Sertifikatai užtikrina gaminių saugumą.
 • Kainos. Šiais laikais aukštos kokybės lovų čiužiniai gali būti įsigyjami už daugeliui prieinamą kainą. Todėl nereikėtų manyti, kad brangesnis gaminys yra geresnis. Kainų skirtumus dažnai lemia skirtingi čiužinių matmenys.

Individualius poreikius atitinkantis gaminys leidžia pasimėgauti patogiu miegu ir džiaugtis geresne savijauta.

Pirkti internetu ar atvykus į saloną?

Daugelis čiužinius vis dar mieliau renkasi atvykę į saloną, kur galima juos realiai išbandyti. Turint tokią galimybę, verta neskubėti ir duoti sau pakankamai laiko. Iš pirmo žvilgsnio vienodi čiužiniai gali suteikti visiškai skirtingą komforto lygį. Todėl svarbu ant jų pakankamai ilgai pagulėti įvairiomis pozomis: ant nugaros, šono ar kitaip, kaip esate pripratę.

Lovų čiužiniai gali būti įsigyjami internetu, tačiau prieš perkant reiktų atidžiai įvertinti savo poreikius ir perskaityti konkretaus, neišbandyto gaminio charakteristiką. Štai keletas patarimų:

 • Jei dažniausiai miegate ant nugaros, rekomenduojama rinktis čiužinį, kuris suteiktų pakankamai tvirtą atramą, pavyzdžiui, kietą spyruoklinį arba vidutinio kietumo poliuretaninį su viskoelastinės medžiagos sluoksniu.
 • Tiems, kurie mėgsta gulėti ant pilvo, bene geriausiai tinka vidutiniu minkštumu pasižymintys gaminiai.
 • Miegant ant šono daugeliu atvejų reikia minkštesnio čiužinio, kuris apsaugo pečius, klubus ir alkūnes nuo pernelyg didelio spaudimo, užtikrina gerą kraujotaką. Dėl šios priežasties patariama rinktis gaminius su viskoelastine medžiaga.

Jei nesate tikri, kokie čiužiniai jums tiktų labiausiai, galite pasitarti su paslaugiais mūsų konsultantais gyvai arba internetu, telefonu. Jie pasiruošę atsakyti į rūpimus klausimus ir suteikti dar daugiau naudingos informacijos.

Perkant čiužinį internetu labai svarbu įvertinti prekės grąžinimo galimybę ir gaminiui suteikiamą garantiją.

Pagrindiniai čiužinių privalumai

„Magrės baldų“ gaminami čiužiniai lovoms pasižymi aukščiausios kokybės standartais, nes dėmesingai įvertinama kiekviena detalė. Tai leidžia sukurti skirtingus poreikius atitinkančius gaminius:

 • Natūralus ir ekologiškas sojų aliejus suteikia čiužiniui ilgaamžiškumo, patvarumo, be to, padeda pasirūpinti sveika miego aplinka.Gamyboje naudojamas itin aukšto tankio elastingas putų poliuretanas, kuris yra prisotintas natūraliu sojų aliejumi. Jis neleidžia čiužiniui suirti ir sudžiūti, taip pat užkerta kelią dulkių erkučių, kurios yra pagrindinės alergijų sukėlėjos, atsiradimui. Todėl čiužiniai yra tinkami kūdikiams ir alergiškiems ar astma sergantiems žmonėms.
 • Atvirų porų struktūra ir kokybiški užvalkalai užtikrina drėgmės pertekliaus išgarinimą.Tai leidžia pailginti čiužinių naudojimo laiką, jie mažiau dyla ir garantuojamas komfortiškas miegas. Visi čiužinių užvalkalai gaminami iš audinių, kurių sudėtyje nėra žmogui pavojingų medžiagų.

Daugiau konkrečių gaminių privalumų, tokių kaip galimybė pasirinkti norimą miegojimo pusę ar skirtingos ergonominės zonos, pateikta prekių aprašymuose. Kiekvienas kataloge esantis čiužinys gali būti įvairių matmenų. Išsirinkti tinkamiausią iš tokios pasiūlos – išties paprasta.

Ko dar gali prireikti?

Ieškant naujo čiužinio, verta pasirūpinti ir kitais patogiam bei sveikam miegui reikalingais daiktais. „Magrės baldų“ asortimente gausu taisyklingą kūno padėtį padedančių išlaikyti pagalvių. Spauskite čia ir išsirinkite individualius poreikius atitinkantį gaminį.

Tikriausiai niekam nekyla abejonių, kad čiužiniai reikalingi norint sukurti komfortišką miego aplinką. Tačiau tam, kad ji taptų stilinga, gali prireikti patraukliai atrodančios patalynės. Medvilnės satino pagalvių, antklodžių užvalkalai ir paklodės maloniai priglunda prie kūno ir leidžia jam kvėpuoti. Madingų spalvų patalynė yra lengvai priderinama tiek klasikiniame, tiek šiuolaikiškame interjere. Specialiai apdirbtas audinys pasižymi elegantišku žvilgesiu ir švelnumu. Jei savo miegamajame taip pat norite tokios išskirtinės patalynės, spauskite čia ir peržvelkite „Magrės baldų“ asortimentą.

Siekiame, kad kas rytą pabustumėte pailsėję ir gerai jausdamiesi. Išsirinkite jums patinkantį čiužinį ir užsisakykite jį internetu arba atvykite į artimiausią „Magrės baldų“ saloną. Turite papildomų klausimų? Salonuose dirbantys konsultantai mielai suteiks reikiamos informacijos ir padės įvertinti visus pasirinkimo kriterijus. Čiužiniai – viena svarbiausių lovos dalių, be kurios miegas ne toks saldus. Pasirūpinkime aukščiausia poilsio kokybe kartu!

DUK apie čiužinius

Šiais laikais čiužinių pasirinkimas labai platus. Todėl nepasimesti ir apsispręsti, kuris gaminys tinka individualiai jums, gali būti išties nelengva. Tam, kad priimti sprendimą būtų paprasčiau, pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

1. Ar „Magrės baldų“ čiužiniai gaminami Lietuvoje?

Taip. Ilgametė įmonės patirtis sukaupta ne tik baldų, bet ir čiužinių gamyboje. Tai leidžia sukurti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius gaminius, pritaikytus skirtingiems poreikiams.

2. Kokios trukmės garantija taikoma čiužiniui?

Čiužinio branduoliui taikoma 7 metų garantija, o jo užvalkalui – 2. Svarbu pastebėti, kad natūralus čiužinio nusidėvėjimas per ilgą laikotarpį yra neišvengiamas ir tai nėra laikoma broku.

3. Kuris čiužinys geresnis: spyruoklinis ar poliuretaninis?

Visi „Magrės baldų“ gaminami čiužiniai lovoms yra pritaikyti patogiam ir sveikam poilsiui, todėl tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas yra geras. Norint užtikrinti gerą miego kokybę, svarbiausia atsižvelgti į individualius poreikius:

 • Jei esate didesnio svorio arba mėgstate gulėti ant kietesnio paviršiaus, patariama rinktis spyruoklinius čiužinius, pavyzdžiui, „Relax“, „Relax Visco“.
 • Tiems, kurie sveria nedaug ar teikia pirmenybę minkštam čiužiniui, puikiai tinka gaminiai iš putų poliuretano ir viskoelastinės medžiagos, pavyzdžiui, „Natural“ arba „Natural Visco“.
 • Jei ieškote vidutinio varianto, rekomenduojama išbandyti čiužinį „Comfort“ arba „Comfort Visco“.

Daugiau patarimų, kaip išsirinkti čiužinį, tinkantį asmeniškai jums, galite rasti čia.

4. Ar gaminate čiužinius pagal specialius užsakymus?

Taip. Pagal specialius užsakymus dažniausiai gaminami nestandartinių matmenų čiužiniai. Jei turite daugiau klausimų apie juos, kreipkitės el. paštu info@magre.lt. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad pagal Lietuvos Respublikos įstatymus pagal specialius užsakymus pagamintos prekės nėra grąžinamos.

5. Kiek laiko reikia norint priprasti prie naujo čiužinio?

Tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualiai: kai kuriais atvejais tam užtenka poros naktų, o kai kartais gali prireikti ir daugiau laiko. Tačiau jei per 3 mėnesius nepriprantama prie naujo čiužinio, tai gali reikšti, kad šis yra parinktas netinkamai. Tuomet reikėtų jį keisti arba įsigyti antčiužinį. Pastaruosius taip pat galite rasti „Magrės baldų“ asortimente – spauskite ant matomos nuorodos ir apžiūrėkite.

6. Kokie lovų čiužiniai labiausiai tinka turintiems stuburo problemų, jaučiantiems nugaros skausmus?

Tokiais atvejais pirmiausia reikėtų pasitarti su savo gydytoju. Jis gali rekomenduoti, koks čiužinys tinka asmeniškai jums. Gaminiai su viskoelastinės medžiagos sluoksniu yra minkštesni, todėl kūnui tenka mažesnis spaudimas. Tai gali padėti labiau atsipalaiduoti ir sumažinti jaučiamą diskomfortą.

7. Ką daryti, jei naujas čiužinys turi specifinį kvapą?

Tai visiškai normalu, kad ir kokį čiužinį įsigytumėte. Toks kvapas nekenkia sveikatai ir per porą dienų turėtų išnykti. Jeigu po savaitės vis dar jaučiate stiprų čiužinio kvapą, kreipkitės į mūsų kokybės skyrių: kokybe@magre.lt.

8. Kas yra viskoelastinė medžiaga ir kuo ji išskirtinė?

Tai itin elastinga medžiaga, reaguojanti į žmogaus skleidžiamą šilumą ir judesius. Todėl iš jos gaminami čiužiniai labai gerai prisitaiko prie individualių kūno formų. Tiek putų poliuretanas, tiek viskoelastinė medžiaga yra prisotinti natūralaus sojų aliejaus, kuris suteikia patvarumo gaminiui ir sukuria sveiką miego aplinką.

Lyginant su putų poliuretanu, viskoelastinė medžiaga greičiau įdumba, tačiau lėčiau atgauna pradinę padėtį, todėl sukuriamas ypatingo purumo ir minkštumo jausmas.

9. Ar čiužinius saugu naudoti alergiškiems žmonėms ir kūdikiams?

Kaip jau buvo paminėta prieš tai, „Magrės baldų“ čiužinių sudėtyje yra natūralaus ir ekologiško sojų aliejus. Jis neleidžia veistis dulkių erkutėms. Be to, ši medžiaga yra visiškai saugi – ja papildyti gaminiai tinka kūdikiams, alergiškiems ir astma sergantiems žmonėms.

10. Ar naujas čiužinys tiks mano dabartinei lovai?

Mūsų čiužiniai skirti lovoms su grotelėmis (paspaudę ant nuorodos galite išsirinkti būtent tokį baldą). Taip užtikrinamas tinkamas gaminio vėdinimas iš apatinės dalies. Svarbu atkreipti dėmesį, kad ji negali būti pilnai uždengta. Čiužinių matmenys yra standartiniai, todėl, jeigu pasirinkote standartinio dydžio lovą, naujasis pirkinys puikiai tiks.

11. Kaip prižiūrėti čiužinio užvalkalą?

Rekomenduojama jį reguliariai nusiurbti, taip pat išskalbti 30 oC temperatūroje (itin švelniu režimu). Čiužinio užvalkalo negalima džiovinti elektrinėje džiovyklėje – leiskite jam išdžiūti natūraliai. Esant poreikiui, užvalkalą galima lyginti, tačiau ne karštesniu nei iki 110 oC įkaitusiu lygintuvu. Visos skalbimo instrukcijos yra nurodytos prie čiužinio prisiūtoje etiketėje, todėl nenukirpkite jos.

12. Ar reikia vartyti čiužinį?

„Magrės baldų“ čiužiniai gali būti dvipusiai („Comfort“ linija) ir vienpusiai – tiek vienus, tiek kitus reikia sukioti. Pirmaisiais metais gaminį rekomenduojame apsukti (sukeisti galvos ir kojų puses) kas 1–2 mėnesius, o antraisiais – du kartus per metus. Tuomet lovų čiužiniai ilgiau išlaiko savo formą ir lėčiau dėvisi. Apsukant gaminį svarbu jo nemėtyti, padėti gražiai ir švelniai, stengiantis nepažeisti.

13. Ar galima čiužinį dėti ant žemės?

Taip, tačiau retkarčiais reikėtų jį apversti ir išvėdinti. Geriausios gaminio savybės ir ilgaamžiškumas gali būti užtikrinamas tada, kai čiužinys naudojamas ant pakelto nuo žemės, porėto pagrindo. Taip pasirūpinama gera oro cirkuliacija.

Kad ir koks klausimas kiltų, svarbu rasti atsakymą į jį. Aukščiau pateikta informacija gali būti palengvinimas kiekvienam ieškančiam naujo čiužinio ir svajojančiam apie patogesnį poilsį. Juk ramus ir saldus miegas – itin svarbus norint džiaugtis gera fizine ir psichologine sveikata.