+370 634 85000
0
Čiužiniai

Čiužiniai

Garantuojame, kad mūsų čiužiniai yra saugūs ir sertifikuoti, tinka kūdikiams ir alergiškiems žmonėms. Poliuretano gamyboje naudojamas natūralus sojų aliejus. Būtent ši medžiaga neleidžia veistis dulkių erkutėms ir užtikrina ilgaamžiškumą.

Patogus ir pakankamos trukmės miegas leidžia palaikyti gerą psichologinę bei fizinę sveikatą. Tačiau norint gerai pailsėti, reikia ne tik patogios lovos, bet ir aukštos kokybės čiužinio. Jį galite išsirinkti iš plataus „Magrės baldų“ asortimento. Kiekvieno čiužinio gamybai skiriama ypač daug dėmesio – taip siekiama užtikrinti maksimalų komfortą, atitinkantį skirtingus poreikius.


Lietuviški čiužiniai – kokybiški čiužiniai vertinantiems tradicijas


Patogus ir pakankamos trukmės miegas leidžia palaikyti gerą psichologinę bei fizinę sveikatą. Tačiau norint gerai pailsėti, reikia ne tik patogios lovos, bet ir aukštos kokybės čiužinio. Jį galite išsirinkti iš plataus „Magrės baldų“ asortimento. Kiekvieno čiužinio gamybai skiriama ypač daug dėmesio – taip siekiama užtikrinti maksimalų komfortą, atitinkantį skirtingus poreikius.


Lietuviški čiužiniai – kokybiški čiužiniai vertinantiems tradicijas


„Magrės baldų“ lietuviški čiužiniai gaminami laikantis aukščiausių kokybės standartų. Juose atsispindi ilgametė mūsų komandos patirtis ir tradicijų puoselėjimas. Siekiame patenkinti skirtingus šeimos narių poreikius, todėl plačiame asortimente – įvairaus kietumo / minkštumo dviguliai čiužiniai lovoms. Kurdami juos apgalvojame kiekvieną detalę: nuo gaminio saugumą ir ilgaamžiškumą užtikrinančių medžiagų iki patrauklių dizaino sprendimų. Tad kviečiame pasižvalgyti ir išsirinkti sau tinkamiausią čiužinį. 


Čiužinių minkštumo tipai


Čiužiniai lovoms pagal kietumą / minkštumą paprastai skirstomi į šiuos tipus:

 • Kieti čiužiniai užtikrina tvirtą atraminį paviršių su minimaliu įdubimu. Tai populiarus pasirinkimas tarp asmenų, kurie miega ant pilvo, arba tų, kuriems reikia papildomos nugaros atramos.
 • Vidutinio kietumo čiužiniai užtikrina pusiausvyrą tarp atramos ir minkštumo. Jie šiek tiek formuoja kontūrus ir amortizuoja, tačiau išlieka tvirti. Vidutinio kietumo čiužiniai yra universalus pasirinkimas, tinkantis įvairioms miego padėtims.
 • Vidutinio minkštumo čiužiniai yra minkštesni, geriau formuojantys kontūrus ir mažinantys spaudimą. Jie labiau įdumba ir turi minkštą paviršių, todėl gali būti tinkami miegantiems ant šono arba mėgstantiems miegoti minkščiau.
 • Minkšti čiužiniai pasižymi dideliu įdubimu, o jų paviršius – minkštas. Jie maksimaliai suformuoja kontūrus ir sumažina spaudimą, todėl tinka asmenims, kurie miegodami nori jaustis tarsi ant debesies. Minkštus čiužinius dažnai renkasi asmenys, miegantys ant šono arba turintys specifinių komforto poreikių.

Čiužinių kietumas / minkštumas gali skirtis priklausomai nuo gamintojo ir modelio, todėl patartina juos išbandyti gyvai arba atsižvelgti į klientų atsiliepimus, siekiant įvertinti gaminių komforto lygį. 


Nestandartiniai čiužiniai


Nestandartiniai čiužiniai – tai unikalūs ir netradiciniai gaminiai, kurie skiriasi nuo standartinių čiužinių savo matmenimis. Jie atitinka konkrečius poreikius ir gali būti įvairių dydžių ar kietumo. Nestandartinių gaminių dažniausiai ieškoma tada, kai reikia pritaikyti čiužinį aukštesniems asmenims, prie unikalių lovos rėmų arba miegojimo tvarkos. Šiuos čiužinius gali rinktis ir tie, kuriems reikia didesnio pločio arba kurie turi erdvės apribojimų. 

Nors nestandartiniai čiužiniai pagal išmatavimus yra užsakomi individualiai, tai puiki išeitis asmenims, ieškantiems čiužinio, atitinkančio konkrečius reikalavimus.


Antialerginiai čiužiniai – tiks ir patiems jautriausiems


Antialerginiai čiužiniai, dar vadinami hipoalerginiais čiužiniais, yra sukurti taip, kad sumažintų alergenų kiekį ir sukurtų sveikesnę miego aplinką asmenims, linkusiems į alergijas ar jautrumą. Dažnai jie turi orui laidžius užvalkalus, kuriuos lengva valyti, taip sumažinant alergenų kaupimosi tikimybę. Sukurdami barjerą prieš alergenus ir pasižymėdami geresne oro cirkuliacija, šie lovų čiužiniai gali padėti alergiškiems žmonėms ramiau miegoti be simptomų.

Daugelyje „Magrės baldų“ čiužinių naudojamas naujos kartos poliuretanas su sojų aliejumi, kuris neleidžia veistis dulkių erkutėms. Be to, šis poliuretanas yra sertifikuotas ir patikrintas dermatologų. Tai užtikrina, kad mūsų čiužiniai yra tinkami tiek alergiškiems žmonėms, tiek kūdikiams. Be to, čiužinių užvalkalai turi „Oeco-Tex“ sertifikatą, kuris taip pat užtikrina, kad audinio gamybos procese nebuvo naudotos sveikatai pavojingos medžiagos. 


Čiužinių kainos – nuo ko jos priklauso?


Čiužinių kainos gali skirtis priklausomai nuo:

 • Medžiagų kokybės. Čiužinio gamybai naudojamų medžiagų tipas ir kokybė yra labai svarbūs nustatant galutinę gaminio kainą. Aukštos kokybės medžiagos, pavyzdžiui, viskoelastinė medžiaga ar naujos kartos poliuretanas su sojų aliejumi, paprastai yra brangesnės už prastesnės kokybės alternatyvas.
 • Konstrukcijos ir technologijos. Kaina gali būti didesnė dėl čiužinio konstrukcijos ir technologijų, pvz., skirtingų ergonominių zonų, judesių sugėrimo ar keičiamo kietumo.
 • Dydžio ir storio. Didesni miegamojo čiužiniai paprastai yra brangesni už vidutinius arba mažus čiužinius. Storesnių čiužinių su daugiau sluoksnių ar papildomų funkcijų kainos taip pat gali būti didesnės.
 • Gamybos ir produkcijos. Galutinei čiužinio kainai įtakos gali turėti gamybos sąnaudos, įskaitant darbo, transporto ir pridėtines išlaidas. Gamybos vieta taip pat turi įtakos, nes tam tikruose regionuose gaminamų čiužinių gamybos sąnaudos gali būti didesnės arba mažesnės.
 • Garantijos. Čiužinių, kuriems suteikiama ilgesnė garantija, kainos dažnai būna didesnės dėl jų teikiamos pridėtinės vertės.

Svarbu pastebėti, kad nors kaina yra svarbus veiksnys, renkantis čiužinį būtina atsižvelgti ir į kitus veiksnius. Į kokius, pasakojame žemiau.


Kaip išsirinkti čiužinį?


Taisyklinga kūno padėtis miegant – itin svarbi. Tačiau dėl netinkamo čiužinio nemažai daliai žmonių vis nepavyksta jos atrasti. Todėl skundžiamasi negiliu miegu, nugaros ar kaklo skausmais, energijos trūkumu atsikėlus. Šiuolaikiniai lovų čiužiniai internetu gali būti labai įvairūs. Todėl, renkantis sau labiausiai tinkantį variantą, derėtų nepamiršti įvertinti:

 • Dydžio. Čiužinio matmenys priklauso nuo turimos lovos. Todėl prieš įsigyjant naująjį pirkinį reikėtų įsitikinti, ar jis atitinka jūsų baldo matmenis. „Magrės baldų“ kataloguose galima rasti tiek standartinio, tiek nestandartinio dydžio čiužinių. Kiekvieno gaminio matmenys pateikti prie jo aprašymo.
 • Suteikiamos atramos. Tam, kad čiužinys padėtų palaikyti taisyklingą stuburo padėtį, svarbu įvertinti savo svorį ir miegojimo įpročius. Sveriantiems daugiau dažniausiai reikia kietesnio čiužinio, pavyzdžiui, spyruoklinio. Mažesnio svorio žmonėms arba mėgstantiems miegoti minkštai rekomenduojama įsigyti čiužinius, pagamintus iš putų poliuretano ir viskoelastinės medžiagos.
 • Priežiūros. Visi „Magrės baldų“ lietuviški čiužiniai lovai turi nuimamus užvalkalus, kuriuos galima skalbti automatiniu būdu. Todėl palaikyti higienišką miego aplinką – labai paprasta. Be to, užvalkalas suteikia čiužiniui ilgaamžiškumo.
 • Savo organizmo būklės. Jeigu skundžiamasi tam tikrais sveikatos sutrikimais, tinkamas čiužinio pasirinkimas itin svarbus. Tai gali leisti pasirūpinti kur kas komfortiškesniu poilsiu ir geresne savijauta dienos metu. Pavyzdžiui, alergiškiems žmonėms rekomenduojama rinktis iš ekologiškų medžiagų pagamintus čiužinius. Tiems, kurie miegodami gausiai prakaituoja, labai svarbi gera oro cirkuliacija. Todėl čiužinys turėtų būti pralaidus orui ir greitai išgarinti drėgmės perteklių.
 • Medžiagų, kurios įeina į gaminio sudėtį. Čiužinyje neturėtų būti žmogui ir aplinkai kenksmingų formaldehidų, sunkiųjų metalų ar pesticidų. Sertifikatai užtikrina gaminių saugumą.
 • Kainos. Šiais laikais aukštos kokybės geriausi čiužiniai Lietuvoje gali būti įsigyjami už daugeliui prieinamą kainą. Todėl nereikėtų manyti, kad brangesnis gaminys yra geresnis. Apie tai, kas lemia kainų skirtumus, jau pasakojome prieš tai.

Individualius poreikius atitinkantis gaminys leidžia pasimėgauti patogiu miegu ir džiaugtis geresne savijauta. Svarstote, kur pirkti čiužinį? Tuomet peržvelkite „Magrės baldų“ asortimentą ir atraskite sau tinkamiausią variantą.


Pirkti internetu ar atvykus į saloną?


Daugelis čiužinius vis dar mieliau renkasi atvykę į saloną, kur galima juos realiai išbandyti. Turint tokią galimybę, verta neskubėti ir duoti sau pakankamai laiko. Iš pirmo žvilgsnio vienodi kieti, vidutiniai ar minkšti čiužiniai lovai gali suteikti visiškai skirtingą komforto lygį. Todėl svarbu ant jų pakankamai ilgai pagulėti įvairiomis pozomis: ant nugaros, šono ar kitaip, kaip esate pripratę.

Čiužiniai lovoms gali būti įsigyjami internetu, tačiau prieš perkant reiktų atidžiai įvertinti savo poreikius ir perskaityti konkretaus, neišbandyto gaminio charakteristiką. Štai keletas patarimų:

 • Jei dažniausiai miegate ant nugaros, rekomenduojama rinktis čiužinį, kuris suteiktų pakankamai tvirtą atramą, pavyzdžiui, kietą spyruoklinį arba vidutinio kietumo poliuretaninį su viskoelastinės medžiagos sluoksniu.
 • Tiems, kurie mėgsta gulėti ant pilvo, bene geriausiai tinka vidutiniu minkštumu pasižymintys gaminiai.
 • Miegant ant šono daugeliu atvejų labiau tinka minkšti čiužiniai dvigulei lovai, kurie apsaugo pečius, klubus ir alkūnes nuo pernelyg didelio spaudimo, užtikrina gerą kraujotaką. Dėl šios priežasties patariama rinktis gaminius su viskoelastine medžiaga.

Jei nesate tikri, kokie lietuviški čiužiniai internetu jums tiktų labiausiai, galite pasitarti su paslaugiais mūsų konsultantais gyvai arba internetu, telefonu. Jie pasiruošę atsakyti į rūpimus klausimus ir suteikti dar daugiau naudingos informacijos.

Perkant čiužinį internetu labai svarbu įvertinti prekės grąžinimo galimybę ir gaminiui suteikiamą garantiją.


Pagrindiniai čiužinių privalumai


„Magrės baldų“ gaminami dviguliai čiužiniai lovai pasižymi aukščiausios kokybės standartais, nes dėmesingai įvertinama kiekviena detalė.  Tai leidžia sukurti skirtingus poreikius atitinkančius gaminius:

 • Natūralus ir ekologiškas sojų aliejus suteikia čiužiniui ilgaamžiškumo, patvarumo, be to, padeda pasirūpinti sveika miego aplinka. Gamyboje naudojamas itin aukšto tankio elastingas putų poliuretanas, kuris yra prisotintas natūraliu sojų aliejumi. Jis neleidžia čiužiniui suirti ir sudžiūti, taip pat užkerta kelią dulkių erkučių, kurios yra pagrindinės alergijų sukėlėjos, atsiradimui. Todėl natūralūs čiužiniai internetu yra tinkami kūdikiams ir alergiškiems ar astma sergantiems žmonėms.

 • Atvirų porų struktūra ir kokybiški užvalkalai užtikrina drėgmės pertekliaus išgarinimą.Tai leidžia pailginti čiužinių naudojimo laiką, jie mažiau dyla ir garantuojamas komfortiškas miegas. Visi čiužinių užvalkalai gaminami iš audinių, kurių sudėtyje nėra žmogui pavojingų medžiagų.

Daugiau konkrečių gaminių privalumų, tokių kaip galimybė pasirinkti norimą miegojimo pusę ar skirtingos ergonominės zonos, pateikta prekių aprašymuose. Kiekvienas kataloge esantis antialerginis čiužinys lovai gali būti įvairių matmenų. Išsirinkti tinkamiausią iš tokios pasiūlos – išties paprasta.


Ko dar gali prireikti?


Ieškant naujo čiužinio, verta pasirūpinti ir kitais patogiam bei sveikam miegui reikalingais daiktais. „Magrės baldų“ asortimente gausu taisyklingą kūno padėtį padedančių išlaikyti pagalvių. Spauskite čia ir išsirinkite individualius poreikius atitinkantį gaminį.

Tikriausiai niekam nekyla abejonių, kad kokybiški čiužiniai dvigulei lovai reikalingi norint sukurti komfortišką miego aplinką. Tačiau tam, kad ji taptų stilinga, gali prireikti patraukliai atrodančios patalynės. Medvilnės satino pagalvių, antklodžių užvalkalai ir paklodės maloniai priglunda prie kūno ir leidžia jam kvėpuoti. Madingų spalvų patalynė yra lengvai priderinama tiek klasikiniame, tiek šiuolaikiškame interjere. Specialiai apdirbtas audinys pasižymi elegantišku žvilgesiu ir švelnumu. Jei savo miegamajame taip pat norite tokios išskirtinės patalynės, spauskite čia ir peržvelkite „Magrės baldų“ asortimentą.


Standartiniai ir nestandartiniai čiužiniai


Standartiniais laikomi tokių matmenų (cm) lovų čiužiniai:

 • 140 x 200;
 • 160 x 200;
 • 180 x 200;
 • 190 x 200;
 • 200 x 200.

Konkretaus čiužinio matmenų pasirinkimo galimybės pateikiamos jo aprašyme. 

Nestandartiniai čiužiniai lovai gaminami pagal individualius pageidavimus. Tam naudojamos tik aukščiausios kokybės, sertifikuotos medžiagos. Todėl galite būti tikri, kad naujasis pirkinys bus tvirtas ir ilgaamžis. Jei domina čiužinių gamyba pagal individualų užsakymą,, kreipkitės į mus el. paštu info@magre.lt.


Patogus čiužinys pilnaverčiam miegui


Patogus ir pakankamos trukmės miegas ypač svarbus kiekvienam. Jis padeda:

 • užtikrinti normalią širdies veiklą;
 • išlaikyti didesnį fizinį aktyvumą;
 • palaikyti gerą imuninę sistemą;
 • sumažinti streso įtaką organizmui;
 • užtikrinti normalią smegenų veiklą;
 • palaikyti stabilų kūno svorį ir kita.

Laikoma, jog suaugusiems vidutiniškai turėtų pakakti 7–8 val. miego. Tačiau ši trukmė gali skirtis, priklausomai nuo individualių organizmo savybių. Kai kuriems visiškai užtenka 5–6 val. miego, o kitiems tam, kad jaustųsi žvalūs ir pailsėję jo reikia maždaug 9–10 val. 

Miego kokybę lemia ne tik jo trukmė. Siekiant, kad ji būtų kuo geresnė, svarbu palaikyti režimą. Einant miegoti ir keliantis tuo pačiu metu dažniausiai kur kas geriau pailsima. Be to, vakare tampa paprasčiau užmigti, o ryte lengviau pabusti.

Komfortiškam miegui daug įtakos turi ir aplinka. Kambaryje vyraujanti temperatūra neturėtų būti nei per aukšta, nei per žema. Optimaliu variantu laikoma 16–18 laipsn. C. Taip pat prieš miegą patariama gerai išvėdinti kambarį, pasirūpinti miegamojo ir lovos švara.

Mūsų lietuviški čiužiniai sukurti maksimaliai patogiam poilsiui. Kurdami juos atidžiai apgalvojame kiekvieną detalę. Tai leidžia užtikrinti aukštą gaminių kokybę. Todėl galite būti tikri, kad naujasis pirkinys bus ilgalaikė investicija.


Dažniausios čiužinio pasirinkimo klaidos


Norint išsirinkti puikų lovos čiužinį, reikia nemažai laiko ir pastangų. Nieko keista, juk prieš įsigyjant tokį pirkinį svarbu įsigilinti tiek į asmeninius poreikius, tiek į techninius gaminio parametrus. Nepaisant to, kad internete gausu informacijos, kaip išsirinkti čiužinį, tikrai ne visiems pavyksta išvengti klaidų. Atmestinai pažvelgus į šį procesą, vėliau gali tekti susidurti su įvairiais nepatogumais. Taigi, kokių klaidų reikėtų vengti, norint, kad pasirinktas lovos čiužinys atitiktų visus jūsų lūkesčius? 


1. Pasikliovimas vien tik kito žmogaus patirtimi

Kiekvienas žmogus yra labai individualus – tai apima tiek kūno anatomiją, tiek miegojimo įpročius. Todėl renkantis čiužinį nerekomenduojama pasikliauti vien tik kažkieno kito nuomone ar patirtimi. Tai, kad šeimos nariui ar artimam draugui idealiai tiko tam tikras gaminys, jokiu būdu nereiškia, kad ant jo bus patogu miegoti ir jums.

Prieš apsisprendžiant, patariama atidžiai įvertinti savo svorį, sveikatos būklę (turimas alergijas ar kitus organizmo sutrikimus), miegojimo įpročius. Šie kriterijai gali turėti lemiamą įtaką renkantis asmeniškai jums tinkamiausią čiužinį. Jei tik turite galimybę, rekomenduojame gaminį išbandyti ir gyvai salone.


2. Renkamasi tik pagal kainą

Brangūs lovų čiužiniai nebūtinai yra nepriekaištingos kokybės. Siekiant įsigyti patikimą ir ilgaamžį gaminį, reikėtų įsigilinti į tokias jo medžiagų savybes kaip:

 • saugumas ir ekologiškumas, 
 • pralaidumas orui,
 • tvirtumas (atsparumas trinčiai, spaudimui), 
 • prisitaikymas prie kūno.

Tokią informaciją dažniausiai galite rasti prekių aprašymuose. „Magrės baldų“ lovos čiužiniai atitinka itin aukštus kokybės standartus. Dėl šios priežasties jie yra tinkami tiek alergiškiems žmonėms, tiek kūdikiams.


3. Čiužinys nėra išbandomas gyvai salone

Pirkimas internetu yra labai greitas, patogus ir saugus, tačiau esant galimybei čiužinį rekomenduojama išbandyti ir gyvai. Renkantis tokį gaminį, specialistai ant jo pataria pagulėti bent 15 min. Tuo metu galima išbandyti įvairias miegojimo pozicijas, kas padeda žymiai lengviau suprasti, ar gaminys jums tinka, ar ne. Tam, kad apsispręsti būtų dar paprasčiau, mūsų salonuose dirbantys konsultantai visuomet pasiruošę patarti. Žinoma, galutinis sprendimas priklauso nuo jūsų pačių.

Gyvai salone galima apžiūrėti daugybę skirtingų čiužinių, tačiau nerekomenduojame persistengti. Taip apsispręsti gali tapti tik dar sunkiau. Tam, kad išvengtumėte laiko švaistymo, naudinga iš anksto įvertinti savo miegojimo įpročius, svorį ir sveikatos būklę. Tai padeda lengviau nuspręsti, kokio tipo lovų čiužiniai, aktualiausi asmeniškai jums.


4. Neatidžiai įvertinamas čiužinio dydis

Dar viena čiužinio pasirinkimo klaida – jo dydžio neįvertinimas. Labai svarbu, kad šis gaminys idealiai atitiktų lovą. Todėl, prieš įsigyjant naują čiužinį, rekomenduojama tiksliai išmatuoti turimą baldą. Jeigu vienu metu planuojate pirkti tiek lovą, tiek čiužinį, rizikos suklysti beveik nėra. Plačiame „Magrės baldų“ asortimente galite rasti visus populiariausius standartinių dydžių čiužinius. Todėl išsirinkti sau tinkamiausią variantą labai paprasta. Jeigu domina nestandartiniai čiužiniai internetu, juos galite užsisakyti el. paštu info@magre.lt.

Siekiame, kad kas rytą pabustumėte pailsėję ir gerai jausdamiesi. Išsirinkite jums patinkantį čiužinį ir užsisakykite jį internetu arba atvykite į artimiausią „Magrės baldų“ saloną. Turite papildomų klausimų? Salonuose dirbantys konsultantai mielai suteiks reikiamos informacijos ir padės įvertinti visus pasirinkimo kriterijus. Geri čiužiniai – viena svarbiausių lovos dalių, be kurios miegas ne toks saldus. Pasirūpinkime aukščiausia poilsio kokybe kartu!

DUK apie čiužinius

1. Ar „Magrės baldų“ dviguliai čiužiniai gaminami Lietuvoje? Icon

Taip. Dar ne visi žino, jog esame patyrę čiužinių gamintojai. Ilgametė įmonės patirtis siejama ne tik su baldų, bet ir čiužinių gamyba. Tai leidžia sukurti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius gaminius, pritaikytus skirtingiems poreikiams.

2. Kokios trukmės garantija taikoma čiužiniui? Icon

Čiužinio branduoliui taikoma 5 metų garantija, o jo užvalkalui – 2. Svarbu pastebėti, kad natūralus čiužinio nusidėvėjimas per ilgą laikotarpį yra neišvengiamas ir tai nėra laikoma broku.

3. Kuris čiužinys lovai geresnis: spyruoklinis ar poliuretaninis? Icon

Visi „Magrės baldų“ gaminami čiužiniai lovoms yra pritaikyti patogiam ir sveikam poilsiui, todėl tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas yra geras. Norint užtikrinti gerą miego kokybę, svarbiausia atsižvelgti į individualius poreikius:

 • Jei esate didesnio svorio arba mėgstate gulėti ant kietesnio paviršiaus, patariama rinktis spyruoklinius čiužinius, pavyzdžiui, „Relax“, „Relax Visco“.
 • Tiems, kurie sveria nedaug ar teikia pirmenybę minkštam čiužiniui, puikiai tinka gaminiai iš putų poliuretano ir viskoelastinės medžiagos, pavyzdžiui, „Natural“ arba „Natural Visco“.
 • Jei ieškote vidutinio varianto, rekomenduojama išbandyti čiužinį „Comfort“ arba „Comfort Visco“.

Daugiau patarimų, kaip išsirinkti čiužinį, tinkantį asmeniškai jums, galite rasti čia.

4. Ar gaminate čiužinius pagal specialius užsakymus? Icon

Taip, esame individualių čiužinių gamintojai. Nestandartinių matmenų lovos čiužiniai pagal išmatavimus, dažniausiai gaminami pagal specialius užsakymus. Jei turite daugiau klausimų apie juos, kreipkitės el. paštu info@magre.lt. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad pagal Lietuvos Respublikos įstatymus pagal specialius užsakymus pagamintos prekės nėra grąžinamos.

5. Kiek laiko reikia norint priprasti prie naujo čiužinio? Icon

Tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualiai: kai kuriais atvejais tam užtenka poros naktų, o kai kartais gali prireikti ir daugiau laiko. Tačiau jei per 3 mėnesius nepriprantama prie naujo čiužinio, tai gali reikšti, kad šis yra parinktas netinkamai. Tuomet reikėtų jį keisti arba įsigyti antčiužinį. Pastaruosius taip pat galite rasti „Magrės baldų“ asortimente – spauskite ant matomos nuorodos ir apžiūrėkite.

6. Kokie lovų čiužiniai labiausiai tinka turintiems stuburo problemų, jaučiantiems nugaros skausmus? Icon

Tokiais atvejais pirmiausia reikėtų pasitarti su savo gydytoju. Jis gali rekomenduoti, koks miego pagrindas tinka asmeniškai jums. Minkšti čiužiniai dažniausiai turi viskoelastinės medžiagos sluoksnį, todėl kūnui tenka mažesnis spaudimas. Tai gali padėti labiau atsipalaiduoti ir sumažinti jaučiamą diskomfortą.

7. Ką daryti, jei naujas čiužinys turi specifinį kvapą? Icon

Tai visiškai normalu, kad ir kokį čiužinį įsigytumėte. Toks kvapas nekenkia sveikatai ir per porą dienų turėtų išnykti. Jeigu po savaitės vis dar jaučiate stiprų čiužinio kvapą, užpildykite mūsų svetainėje esančią Garantinio aptarnavimo užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis.

8. Kas yra viskoelastinė medžiaga ir kuo ji išskirtinė? Icon

Tai itin elastinga medžiaga, reaguojanti į žmogaus skleidžiamą šilumą ir judesius. Todėl iš jos gaminami tiek standartiniai, tiek nestandartiniai čiužiniai pagal išmatavimus labai gerai prisitaiko prie individualių kūno formų. Tiek putų poliuretanas, tiek viskoelastinė medžiaga yra prisotinti natūralaus sojų aliejaus, kuris suteikia patvarumo gaminiui ir sukuria sveiką miego aplinką.


9. Ar čiužinius saugu naudoti alergiškiems žmonėms ir kūdikiams? Icon

Kaip jau buvo paminėta prieš tai, „Magrės baldų“ čiužinių sudėtyje yra natūralaus ir ekologiško sojų aliejus. Jis neleidžia veistis dulkių erkutėms. Be to, ši medžiaga yra visiškai saugi – ja papildyti gaminiai tinka kūdikiams, alergiškiems ir astma sergantiems žmonėms.

10. Ar naujas dvigulis čiužinys tiks mano dabartinei lovai? Icon

Mūsų lietuviški čiužiniai skirti lovoms su grotelėmis (paspaudę ant nuorodos galite išsirinkti būtent tokį baldą). Taip užtikrinamas tinkamas gaminio vėdinimas iš apatinės dalies. Svarbu atkreipti dėmesį, kad ji negali būti pilnai uždengta. Čiužinių matmenys yra standartiniai, todėl, jeigu pasirinkote standartinio dydžio lovą, naujasis pirkinys puikiai tiks.

11. Kaip prižiūrėti čiužinio užvalkalą? Icon

Rekomenduojama jį reguliariai nusiurbti, taip pat išskalbti 30 laipsn. C temperatūroje (itin švelniu režimu). Čiužinio užvalkalo negalima džiovinti elektrinėje džiovyklėje – leiskite jam išdžiūti natūraliai. Esant poreikiui, užvalkalą galima lyginti, tačiau ne karštesniu nei iki 110 laipsn. C įkaitusiu lygintuvu. Visos skalbimo instrukcijos yra nurodytos prie čiužinio prisiūtoje etiketėje, todėl nenukirpkite jos.

12. Ar reikia vartyti čiužinį? Icon

„Magrės baldų“ lietuviški čiužiniai gali būti dvipusiai („Comfort“ linija) ir vienpusiai – tiek vienus, tiek kitus reikia sukioti. Pirmaisiais metais gaminį rekomenduojame apsukti (sukeisti galvos ir kojų puses) kas 1–2 mėnesius, o antraisiais – du kartus per metus. Tuomet lovų čiužiniai ilgiau išlaiko savo formą ir lėčiau dėvisi. Apsukant gaminį svarbu jo nemėtyti, padėti gražiai ir švelniai, stengiantis nepažeisti.

13. Ar galima čiužinį dėti ant žemės? Icon

Taip, tačiau retkarčiais reikėtų jį apversti ir išvėdinti. Geriausios gaminio savybės ir ilgaamžiškumas gali būti užtikrinamas tada, kai čiužinys naudojamas ant pakelto nuo žemės, porėto pagrindo. Taip pasirūpinama gera oro cirkuliacija.

Kad ir koks klausimas kiltų, svarbu rasti atsakymą į jį. Aukščiau pateikta informacija gali būti palengvinimas kiekvienam ieškančiam naujo čiužinio ir svajojančiam apie patogesnį poilsį. Juk ramus ir saldus miegas – itin svarbus norint džiaugtis gera fizine ir psichologine sveikata.

14. Kiek kainuoja „Magrės baldų“ natūralūs čiužiniai? Icon

Suprantame, jog tuomet, kai ieškomi kokybiški lovos čiužiniai kaina yra vienas iš svarbiausių dalykų. Todėl ją aiškiai pateikiame svetainėje. Tikslią gaminio kainą matysite vos tik pasirinkę norimus jo matmenis. 


15. Kur pirkti čiužinį, kad jis patenkintų visus lūkesčius? Icon

Rekomenduojama čiužinį pirkti tik iš patikimo gamintojo, turinčio sertifikatus. Tokiu būdu būsite tikri, kad naujasis pirkinys bus tvirtas, saugus ir ilgaamžis. Norime priminti, kad visi „Magrės baldų“ čiužiniai yra sertifikuoti, todėl galite neabejoti aukšta jų kokybe.

Renkantis, kur pirkti čiužinį, verta atsižvelgti ir į tai, kokią garantiją jam suteikia pardavėjas. Ši turėtų siekti bent 5 metus.

Na, ir dar vienas dalykas, į kurį naudinga atkreipti dėmesį, tai prekių asortimentas. Kuo šis įvairesnis, tuo atrasti sau tinkamiausią variantą bus lengviau. Juk kiekvienas iš mūsų yra skirtingas, taigi ir čiužinys turėtų būti atitinkamas.