Čiužiniai

Sofos-lovos, minkšti kampai, miegamojo lovos – Jūsų komfortui ir patogumui. Šeima „įvyksta“ tada, kai miesto arterijomis grįžtame namo ir susėdame pabūti drauge. „Magrės“ minkšti svetainės baldai sukurti taip, kad būti kartu šeimai būtų gera.

Baldų kategorija
Baldų tipas
Baldų rūšiavimas

Miego kokybė – vienas iš svarbiausių pasitenkinimo gyvenimu rodiklių. Norint gerai pailsėti, reikalingos ne tik patogios lovos, bet ir aukštos kokybės čiužiniai. Platų poliuretaninių ir spyruoklinių čiužinių pasirinkimą rasite „Magrės baldai“ salonuose. Visą jų asortimentą apžvelgti galite čia.

Ypatingam komfortui – išskirtinės čiužinių savybės

Kataloge rasite dviejų pagrindinių tipų čiužinius – poliuretaninius ir spyruoklinius. Siekiant išgauti maksimalų komfortą, kuris atitiktų skirtingų žmonių poreikius, jų gamybai skiriama ypatingai daug dėmesio. Kiekvieno čiužinio apatinė dalis suformuota iš specialios medžiagos, sukurtos oro laidumui pagerinti. Tai leidžia pailginti čiužinių naudojimo laiką, jie mažiau dyla. Be to, visi čiužinių užvalkalai gaminami iš audinių, sudėtyje neturinčių žmogui pavojingų medžiagų – alergenų ir formaldehido.

Beveik visi čiužiniai turi specialų užvalkalą, kurio dalis suformuota iš tampraus daigstyto pluošto. Jis leidžia mėgautis ypatingai malonia, švelnia audinio tekstūra. Užvalkalas užsegamas užtrauktuku. Jį galite nuimti, išskalbti įprastu būdu. Po skalbimo užvalkalas puikiai išlaiko formą, tad galima džiaugtis ilgaamže čiužinio apsauga. Kiekvienas kataloge esantis čiužinys pasižymi plačiu dydžių spektru. Išsirinkti tinkamiausią iš šios pasiūlos – išties paprasta.

Kaip atrasti idealų čiužinį?

Kiekvienas mūsų pasižymi skirtingais miego įpročiais. Labai svarbu pasirinkti tinkamą, šiuos įpročius ir poreikius atitinkantį čiužinį. Pateikiame kelias gaires, kurios padės greitai atrasti ir apsispręsti dėl tinkamiausio varianto.

  • Labai svarbu, kad čiužinys būtų tinkamo dydžio. Per didelis ar per mažas čiužinys neleis patogiai įsitaisyti ir pailsėti, nes neatitiks lovos matmenų. Tad prieš pradedant rinktis, rekomenduojame išsiaiškinti tikslius savo lovos matmenis.
  • Čiužiniai reikalingi ne tik komfortui užtikrinti. Tai – ir priemonė, kuri leidžia nakties metu atsistatyti per dieną susispaudusiems stuburo slanksteliams. Dėl šios priežasties čiužinį reikėtų rinktis pagal miegančiojo svorį. Kuo jis didesnis, tuo storesnio reikia miego pagrindo. Standartiniu laikomas 17–18 cm storio čiužinys.
  • Rekomenduotina atvykti į baldų saloną ir patiems išbandyti čiužinius. Dėmesį reiktų kreipti į komforto lygį. Taip būsite įsitikinę, kad pasirinkta prekė atitinka visus Jūsų poreikius.

Siekiame, kad kas rytą pabustumėte pailsėję ir gerai jausdamiesi. Išsirinkite Jums patinkantį čiužinį ir užsisakykite jį internetu arba atvykite į artimiausią „Magrės baldai“ saloną. Turite klausimų dėl čia neaptartų čiužinių savybių? Salonuose dirbantys konsultantai mielai suteiks reikiamos informacijos ir padės įvertinti visus pasirinkimo kriterijus. Čiužiniai – viena svarbiausių lovos dalių, be kurios miegas ne toks saldus. Pasirūpinkime aukščiausia poilsio kokybe kartu!