+370 634 85000
0
Veidrodžiai

Veidrodžiai

Kad Jūsų pasirinkta minkštųjų baldų kompozicija atrodytų maksimaliai puikiai ir džiugintų Jus kasdien, o Jūs mėgautumėtės visavertišku poilsiu, siūlome Jums įvairių originalių aksesuarų.

Dekoratyviniai veidrodžiai

Veidrodžiai yra tarsi namų magai: vizualiai padidina erdvę, suteikia daugiau šviesos ir sudubliuoja vaizdus. Priklausomai nuo dydžio ir vietos, kurioje naudojami, jie gali „atlikti“ pagrindinius arba pagalbinius vaidmenis interjere. Stilingi pakabinami ir pastatomi veidrodžiai paverčia kambarį įsimintinesniu ir tarsi paskleidžia kerus, sukuriančius ypatingą atmosferą. Tokie interjero aksesuarai gali būti labai įvairūs, todėl apsispręsti,...

Dekoratyviniai veidrodžiai

Veidrodžiai yra tarsi namų magai: vizualiai padidina erdvę, suteikia daugiau šviesos ir sudubliuoja vaizdus. Priklausomai nuo dydžio ir vietos, kurioje naudojami, jie gali „atlikti“ pagrindinius arba pagalbinius vaidmenis interjere. Stilingi pakabinami ir pastatomi veidrodžiai paverčia kambarį įsimintinesniu ir tarsi paskleidžia kerus, sukuriančius ypatingą atmosferą. Tokie interjero aksesuarai gali būti labai įvairūs, todėl apsispręsti, kuris labiausiai tinka būtent Jūsų namuose, kartais iš tiesų nelengva. Tam, kad ši užduotis būtų paprastesnė, plačiau aptarsime pagrindines jų formas ir panaudojimo galimybes.

Vertikalus stačiakampis

Vertikalūs stačiakampiai veidrodžiai su rėmais yra pelnytai populiarūs dėl universalios, klasikinės formos. Šie interjero aksesuarai primena paveikslą, todėl nebijokite su jais elgtis tarsi su meno kūriniais, pavyzdžiui, pakabinti svetainėje virš spintelės ar židinio. Jeigu norite kambariui suteikti daugiau gylio, galite panaudoti netgi du tokius veidrodžius ant priešingų sienų. Jei patalpoje trūksta šviesos, vertikalų stačiakampį veidrodį pakabinkite priešais langą – iš karto pastebėsite, kaip nušvinta visa erdvė. Dar viena tokio aksesuaro panaudojimo idėja – vonios kambaryje, virš kriauklių. Šiuo atveju jis ne tik atrodo labai stilingai, bet ir sukuria komfortišką aplinką.

Horizontalus stačiakampis

Tokie dideli sieniniai veidrodžiai labai tinka norint užpildyti laisvą erdvę virš pakankamai ilgų objektų. Todėl jie dažnai kabinami virš sofos. Tai klasikinio stiliaus dekoratyviniai veidrodžiai puikiai tinkantys prieškambariuose, taip pat patalpose su aukštomis lubomis, kurias vizualiai sužemina.

Didelis apvalus

Dideli apvalūs veidrodžiai gali tapti puikiu kambario akcentu. Priklausomai nuo interjero, kuriame naudojami, stiliaus, jų rėmai gali būti labai skirtingi: tiek vos matomi minimalistiniai, tiek vidutinio pločio klasikiniai, tiek labai platūs modernūs. „Magrės baldų“ apvalūs veidrodžiai internetu skirti įvairiems skoniams. Peržvelgę platų mūsų asortimentą galite lengvai išsirinkti sau patinkantį aksesuarą. Apvalūs veidrodžiai su rėmu ir be labai tinka virš spintelių ir staliukų, įvairių stilių interjeruose.

Mažas apvalus

Maži dekoratyviniai veidrodžiai internetu gali tapti stilinga namų įvaizdžio detale. Dėl nedidelio dydžio juos lengva priderinti įvairiose kambario vietose. Priklausomai nuo dizaino, jie gali būti naudojami skirtingo stiliaus interjeruose. Pavyzdžiui, modernūs veidrodžiai su juodos spalvos rėmu labai dera prie minimalistinio įvaizdžio, kurį iš karto pagyvina. Jeigu Jus domina nedideli klasikiniai veidrodžiai, siūlome išbandyti aksesuarus su auksiniu rėmu, kurie atrodo labai prabangiai ir rafinuotai.

„Saulės“ formos

„Saulės“ formos (angl. „Sunburst“) veidrodžiai pasižymi itin išskirtiniu dizainu. Jie atrodo tarsi šviečianti saulė, būtent todėl taip ir yra vadinami. Šie apvalūs veidrodžiai internetu gali tapti ypač patraukliu kambario akcentu. Dažniausiai jie pasižymi puošniu dizainu, todėl puikiai papildo klasikinio stiliaus interjerą. Jeigu norite išgauti ryškesnį efektą, tokį veidrodį galite pakabinti priešais langą – tuomet jis nušvis kaip tikrai saulė.

Pastatomas

Pastatomi veidrodžiai yra itin universalūs, nes juos galima padėti bet kurioje kambario vietoje. Be to, tokie aksesuarai labai patogūs, nes yra pakankamai aukšti. Todėl juose galima matyti pilną savo atvaizdą. „Magrės baldų“ pastatomi veidrodžiai internetu lengvai priderinami įvairiose namų erdvėse, tačiau bene dažniausiai naudojami miegamuosiuose. Priklausomai nuo dizaino, jie gali būti su rėmu arba be. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų skonio ir kuriamo interjero stiliaus. Jau seniai ieškote tokio aksesuaro? Tuomet peržvelkite platų mūsų asortimentą ir išsirinkite sau labiausiai patinkantį modelį.

Nestandartinio dizaino

Jeigu norite sukurti originalų namų įvaizdį, Jums gali patikti nestandartiniai veidrodžiai. Jie pasižymi neįprastu, stebinančiu dizainu, kuris atrodo labai puošniai. Be to, tokie dekoratyviniai veidrodžiai padeda vizualiai padidinti erdvę. Dėl šios priežasties jie puikiai tinka mažose patalpose. Vienas iš nestandartinio dizaino pavyzdžių galėtų būti „laužyto“ vaizdo. Tokių veidrodžių galite rasti ir „Magrės baldų“ asortimente. Jų paviršius turi specialius trikampio formos fragmentus, kurie išskaido šviesą ir sukuria 3D efektą.

Dekoratyviniai veidrodžiai: kaip išsirinkti?

Aspektų, į kuriuos derėtų atsižvelgti renkantis veidrodį, yra pakankamai nemažai. Plačiau aptarsime pagrindinius iš jų:

  • Paskirtis. Veidrodžiai gali būti skirtingų tipų, iš kurių populiariausi yra pakabinami, pastatomi. Todėl prieš įsigyjant tokį aksesuarą reikėtų išsiaiškinti, kam jis bus naudojamas. Pavyzdžiui, pakabinami tiek maži, tiek dideli veidrodžiai dažnai naudojami kaip dekoracijos. Taip pat jie labai tinka norint vizualiai padidinti kambario erdvę. Pastatomi veidrodžiai dažniausiai naudojami rūbų matavimuisi ir laikomi miegamuosiuose.
  • Dydis. Ieškant savo namuose labiausiai derančio aksesuaro, be abejonės, labai svarbu įvertinti ir jo dydį. Paprastai jis priklauso nuo to, kiek laisvos vietos kambaryje turima. Dideli veidrodžiai su rėmais ir be puikiai tinka virš sofos arba kitų pakankamai masyvių baldų. Mažesnis aksesuaras harmoningai dera virš nedidelio staliuko arba spintelės. Didelis veidrodis paprastai būna patogesnis, todėl, jeigu jums svarbi ne tik estetika, bet ir funkcionalumas, rekomenduojame rinktis būtent tokį variantą. Bet kokiu atveju, ši interjero detalė turėtų laisvai tilpti ant sienos arba kitoje kambario vietoje.
  • Forma. Populiariausiais laikomi stačiakampiai ir apvalūs veidrodžiai. Tiek vieni, tiek kiti gali būti derinami įvairaus stiliaus interjeruose: klasikiniame, moderniame, minimalistiniame, pereinamajame ir taip toliau. Apvalūs veidrodžiai paprastai pasižymi švelnesniu, o stačiakampiai – griežtesniu dizainu. Todėl, priklausomai nuo norimo pasiekti rezultato, galima pasirinkti sau tinkamiausią variantą.
  • Rėmas. Tai viena iš veidrodžio išvaizdą labiausiai lemiančių dalių. Jis gali būti skirtingų pločių, stilių ir spalvų. Mūsų asortimente galite rasti veidrodžių tiek su minimalistiniais, tiek su itin puošniais, masyviais rėmais. Tereikia nuspręsti, koks aksesuaras labiausiai dera Jūsų namų interjere.

Įvertinus šiuos keturis aspektus, išsirinkti tinkamiausią veidrodį turėtų tapti lengviau.

Interjero aksesuarai – neatsiejama stilingų namų detalė. Peržvelkite platų „Magrės baldų“ asortimentą ir išsirinkite patrauklaus dizaino veidrodį. Tegul Jūsų interjeras įgauna daugiau unikalumo!