+370 634 85000
0
Rašomieji stalai

Rašomieji stalai

Darbo kambarys – tai asmeninis biuras, kur reikalingas maksimalus susikaupimas, tvarka ir organizuotumas. Magresbaldai.lt pristatomi baldai biurui pasižymi išskirtine kokybe, moderniu dizainu ir išmaniais sprendimais, kurie padeda pasiekti dar efektyvesnių darbo rezultatų. Inovatyvi darbo aplinka – tai kelias į sėkmingą verslo pasaulį.

Rašomieji stalai – vieni reikalingiausių baldų darbui ir mokymuisi. Jie sukurti taip, kad suteiktų stabilų ir patogų paviršių rašyti, skaityti, mokytis ar dirbti kompiuteriu. Šie stalai būna įvairių formų, dydžių, medžiagų ir stilių, kad atitiktų įvairius poreikius ir pageidavimus. Jie gali būti paprasto arba sudėtingesnio dizaino, modernūs arba tradiciniai, taip pat gali turėti įvairių papildomų funkcijų. Domina parduodami rašomieji stalai internetu?...

Rašomieji stalai – vieni reikalingiausių baldų darbui ir mokymuisi. Jie sukurti taip, kad suteiktų stabilų ir patogų paviršių rašyti, skaityti, mokytis ar dirbti kompiuteriu. Šie stalai būna įvairių formų, dydžių, medžiagų ir stilių, kad atitiktų įvairius poreikius ir pageidavimus. Jie gali būti paprasto arba sudėtingesnio dizaino, modernūs arba tradiciniai, taip pat gali turėti įvairių papildomų funkcijų. Domina parduodami rašomieji stalai internetu? Tuomet kviečiame pasižvalgyti po platų „Magrės baldų“ asortimentą ir išsirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį variantą. 

Paskirtis


Rašomieji stalai gali būti naudojami įvairiems tikslams, priklausomai nuo asmeninių poreikių. Pavyzdžiui, darbo kambaryje tokie baldai naudojami kaip darbo vieta, kur galima patogiai dirbti su kompiuteriu, užsirašinėti ir atlikti kitas reikalingas užduotis. Moksleivio ar studento kambaryje – tai mokymosi vieta, skirta skaitymui ir rašymui. Biuro stalai reikalingi įmonių darbuotojams, atliekantiems jiems priklausančias užduotis. Darbo stalai namams taip pat gali būti naudojami kaip vieta pomėgiams ir kūrybai. 

Plačiau apie skirtingos paskirties rašomuosius stalus pasakojame žemiau tekste.

Kompiuteriniai stalai


Rašomieji kompiuteriniai stalai yra sukurti asmenims, kurie kompiuterius naudoja darbui, mokymuisi ar pramogoms. Paprastai šie baldai turi pakankamai didelį paviršių, ant kurio galima sutalpinti kompiuterio monitorių, klaviatūrą, pelę ir kitus periferinius įrenginius. Daugelis tokių stalų turi skyrius ar lentynas, kurie suteikia papildomos vietos daiktų laikymui, taip pat specialias angas tvarkingam laidų išvedžiojimui. 

Kai kurie kompiuterių stalai būna suprojektuoti atsižvelgiant į ergonominius aspektus, pavyzdžiui, yra reguliuojamo aukščio arba turi slankiojantį stalčių / lentynėlę, kurios padėtį galima reguliuoti pagal pageidavimus. Kampiniai kompiuterio stalai skirti statyti kambario kampe ir padeda maksimaliai išnaudoti turimą grindų plotą.

Darbo stalai namams


Darbo stalas namams – baldas, kuris gali turėti itin daug įtakos produktyvumui ir patogumui dirbant. Todėl jį rinktis reikėtų itin atidžiai. Patogus ir funkcionalus darbo stalas namams turėtų suteikti pakankamai vietos kompiuteriui, klaviatūrai, pelei ir bet kokiai kitai reikalingai įrangai ar darbo priemonėms. 


Biuro stalai


Tai baldai, kuriuos galima rasti beveik kiekvienoje darbo vietoje. Gerai suprojektuotas biuro stalas yra svarbi priemonė, galinti pagerinti darbuotojų susikaupimą, produktyvumą ir organizuotumą. Stalai biurui būna įvairių dydžių, stilių ir medžiagų, kad atitiktų skirtingų darbo aplinkų reikalavimus. Daugelis tokių baldų turi angas tvarkingam laidų išvedžiojimui ir pasižymi ergonomiška konstrukcija, kuri suteikia patogumo ir didina produktyvumą. 


Rašomieji stalai studentams ar moksleiviams


Rašomasis stalas yra būtinas baldas bet kurio studento ar moksleivio mokymosi aplinkoje. Svarbu atsižvelgti, kad jis suteiktų pakankamai vietos kompiuterio laikymui, skaitymui ir rašymui. Taip pat mokymuisi skirtas stalas turėtų kuo labiau atitikti juo besinaudojančio asmens kūno tipą ir sėdėjimo padėtį, tokiu būdu užtikrindamas taisyklingą laikyseną ir sumažindamas nugaros skausmų riziką. 

Papildomos funkcijos, pavyzdžiui, lentynos ir angos laidams, gali padėti palaikyti tvarką ir švarą darbo vietoje, sumažinti trukdžius ir padidinti produktyvumą. Galiausiai, pasirinkus tinkamą rašomąjį stalą studentams ar moksleiviams, galima sukurti patogią ir produktyvią mokymosi aplinką.


Kitos savybės ir papildomos funkcijos


Šiuolaikiniai rašomieji, biuro, darbo bei kompiuterio stalai gali turėti įvairių funkcijų ir savybių, kurių pasirinkimas priklauso nuo individualių poreikių ir baldo naudojimo vietos.


Kampiniai rašomieji stalai


Kampiniai rašomieji stalai rekomenduojami tiems, kurie nori maksimaliai padidinti savo darbo erdvę ir kartu efektyviai išnaudoti grindų plotą. Šie baldai gali būti įvairių dydžių, formų ir stilių. Kai kuriuose iš jų gali būti sumontuotos lentynos arba stalčiai, suteikiantys papildomos vietos laikyti knygas, dokumentus ir kitus reikalingus daiktus. Nesvarbu, tai būtų darbo kambarys namuose, studento miegamasis ar biuras, kampiniai darbo stalai gali būti puikus pasirinkimas norint padidinti produktyvumą ir maksimaliai išnaudoti turimą erdvę.

Rašomieji stalai su stalčiais


Modernūs rašomieji stalai su stalčiais yra praktiškas ir universalus pasirinkimas tiems, kuriems reikia daug vietos daiktams laikyti. Stalčių skaičius ir dydis gali skirtis, priklausomai nuo rašomojo stalo konstrukcijos ir paskirties. Kai kurie modeliai gali turėti tik vieną ar du stalčius, kiti – kelis skirtingo dydžio ir gylio stalčius. Rašomasis stalas su stalčiais ne tik suteikia vietos daiktams laikyti, bet ir padeda išlaikyti tvarkingą, neužgriozdintą darbo paviršių, todėl lengviau sutelkti dėmesį į užduotis ir dirbti produktyviai. 


Rašomieji stalai su lentynomis


Stilingi rašomieji stalai su lentynomis idealiai tinka tiems, kuriems reikia papildomos vietos knygoms, byloms ar dekoratyviniams daiktams laikyti. Taip pat kaip ir prieš tai aptarti rašomieji stalai su stalčiais, šie baldai padeda palaikyti tvarkingą darbo vietą ir dirbti produktyviau. Jei norite dar daugiau vietos daiktų laikymui, rekomenduojame papildomai įsigyti pastatomą arba pakabinamą lentyną. Jų asortimentas „Magrės baldų“ svetainėje taip pat labai platus. Taigi, sau tinkamiausią variantą turėtumėte rasti be didelių pastangų.


Medžiagos


Rašomieji, darbo ir kompiuteriniai stalai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, kurių kiekviena pasižymi tam tikromis savybėmis ir privalumais. Dažniausiai naudojamos medžiagos yra šios:


 • Mediena. Ši medžiaga pasižymi ilgaamžiškumu, natūraliu grožiu ir universalumu, būtent todėl mediniai rašomieji stalai yra tokie populiarūs.
 • Metalas. Tai tvirta ir patvari medžiaga. Dažniausiai ji naudojama baldo karkasui arba papildomoms detalėms (pavyzdžiui, rankenėlėms), kurios suteikia modernų įvaizdį.
 • Laminuotos medienos drožlių plokštės (LMDP). Tai ekonomiška ir universali medžiaga, kuri gali būti įvairių spalvų ir raštų. Todėl iš jos pagaminti stalai pasižymi stilių įvairove, be to, yra lengvai prižiūrimi.
 • Plastikas. Tai lengva ir pakankamai tvirta medžiaga. Dažniausiai ji naudojama papildomoms stalo detalėms, padedančioms sukurti norimą baldo įvaizdį.


„Magrės baldų“ asortimente esantys rašomieji stalai darbui ar mokslams sukurti ir pagaminti vadovaujantis pažangiais saugumo standartais. Jiems naudojamos tik sertifikuotos ir kokybiškos medžiagos be kancerogenų.


Dizainas ir spalvos


Rašomojo stalo dizainas ir spalvos gali turėti didelę įtaką bendrai darbo vietos estetikai ir funkcionalumui. Šių baldų dizainas labai įvairus – nuo elegantiško ir modernaus iki tradiciškesnio ar puošnesnio stiliaus. Pavyzdžiui, vieni stalai gali būti švarių, minimalistinių linijų, o kiti – su dekoratyviniais akcentais ar raižytomis detalėmis.

Kalbant apie spalvas, darbo stalai gali būti įvairių spalvų – nuo klasikinės medienos apdailos iki ryškių ir drąsių atspalvių. Baldo spalva gali padėti sukurti norimą darbo vietos atmosferą. Pavyzdžiui, neutralios spalvos kuria ramią ir susikaupimui palankią aplinką – tam puikiai tiks šviesiai rudas arba baltas darbo stalas. Na, o ryškesnės spalvos suteikia energijos ir gyvumo – jų pasirinkimas labiausiai priklauso nuo kambario įvaizdžio ir asmeninio skonio. Galiausiai, stalo dizainas ir spalvos turėtų atspindėti Jūsų poreikius ir asmenybę, kad darbo vieta būtų ir funkcionali, ir vizualiai patraukli.

Norite pagyvinti darbo kambarį, tačiau nenorite ryškaus rašomojo stalo? Tuomet siūlome apsvarstyti kitus baldus ir aksesuarus. Pavyzdžiui, ryškiaspalvis fotelis gali ne tik įnešti gyvumo, bet ir suteikti papildomo komforto kambaryje. Tai – tiesiog tobulas baldas poilsio pertraukėlei. Darbo kambario paįvairinimui taip pat puikiai gali tikti patrauklaus dizaino kilimas arba originaliai atrodantis pastatomas šviestuvas. Sudominome? Tuomet spauskite ant pateiktų nuorodų ir susipažinkite su šių interjero detalių asortimentu.


Darbo stalo aukštis, matmenys – kaip pasirinkti tinkamus?


Pasirinkti tinkamą rašomojo stalo aukštį ir matmenis yra labai svarbu, nes tai gali lemti taisyklingą laikyseną, sumažinti diskomfortą ir padidinti produktyvumą. Taigi, pateikiame keletą patarimų, padėsiančių tai padaryti:


 • Išmatuokite erdvę. Prieš rinkdamiesi rašomąjį stalą, išmatuokite kambario plotą, kuriame planuojate jį statyti. Tai padės užtikrinti, kad pasirinktas baldas patogiai tilps erdvėje ir nebus per didelis ar per mažas.
 • Nustatykite idealų rašomojo stalo aukštį. Idealus šio baldo aukštis priklauso nuo Jūsų ūgio ir darbo pobūdžio. Gera taisyklė – pasirinkti tokį stalo aukštį, kad sėdėdami kojomis remtumėtės į grindis, o rankas laikytumėte 90 laipsnių kampu. Jei rašomuoju stalu planuojate naudotis stovėdami, jo aukštis turėtų būti toks, kad stovint alkūnės būtų sulenktos 90 laipsnių kampu, o riešai būtų neutralioje padėtyje.
 • Atsižvelkite į darbo paviršiaus matmenis. Darbo paviršiaus matmenys turėtų būti tokie, kad galėtumėte patogiai atlikti visas darbo užduotis. Didesnio stalo paviršiaus gali prireikti, jei turite daug įrangos arba Jums reikia paskirstyti dokumentus. Mažesnio paviršiaus gali pakakti, jei turite nešiojamąjį kompiuterį ir minimalų kiekį dokumentų.


Atsižvelgdami į šiuos aspektus, galite išsirinkti patogų, funkcionalų, gerą laikyseną ir produktyvumą užtikrinantį rašomąjį stalą.
DUK

1. Ar rašomiesiems stalams suteikiama garantija? Icon

Taip, „Magrės baldų“ asortimente esantiems rašomiesiems stalams jų gamintojai suteikia bent 24 mėn. trukmės garantiją. 


2. Nuo ko priklauso rašomojo stalo kaina? Icon

Rašomojo stalo kaina gali priklausyti nuo kelių veiksnių:


 • Medžiagų. Medžiagos, iš kurių yra pagamintas baldas, gali turėti didelę įtaką jo kainai. Rašomieji stalai, pagaminti iš aukštos kokybės medienos ar metalo, paprastai yra brangesni už stalus, pagamintus iš plastiko ar laminuotų medienos drožlių plokščių.
 • Dizaino ir stiliaus. Įmantresnio ar puošnesnio dizaino stalai arba stalai su papildomomis funkcijomis, tokiomis kaip reguliuojamas aukštis, dažnai būna brangesni už paprastesnio dizaino stalus.
 • Gamintojo. Stalo gamintojas taip pat gali turėti įtakos jo kainai. Gerai žinomų gamintojų baldai dažnai yra brangesni už mažiau žinomų gamintojų. 
 • Dydžio ir funkcijų. Kainai įtakos gali turėti ir stalo dydis, ir papildomos funkcijos, pavyzdžiui, įmontuotas apšvietimas ar tvarkingam laidų išvedžiojimui skirtos sistemos.
 • Pritaikymo. Papildomos lentynos arba tam tikros apdailos pasirinkimas taip pat gali padidinti bendrą baldo kainą.
 • Kokybės. Galiausiai, rašomojo stalo ir jo konstrukcijos kokybė gali turėti įtakos kainai. Rašomasis stalas, meistriškai pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, gali kainuoti brangiau, tačiau gali būti patvaresnis ir ilgaamžiškesnis.


Apskritai, vienas rašomasis stalas kaina gali skirtis nuo kito dėl įvairių priežasčių. Todėl siekiant išsirinkti baldą, kuris atitinka pageidaujamą kainos ir kokybės santykį, būtina atsižvelgti į savo biudžetą ir poreikius.


3. Kodėl rašomieji stalai internetu – geras pasirinkimas? Icon

Rašomieji, kompiuteriniai ir darbo stalai internetu gali būti geras pasirinkimas dėl keleto priežasčių:


 • Patogumas. Pirkdami internetu galite naršyti ir lyginti įvairius baldus tiesiog būdami savo namuose, tam nereikia vykti į fizines parduotuves.
 • Įvairovė. Internete dažnai galima rasti platesnį baldų pasirinkimą nei fizinėse parduotuvėse, todėl lengviau išsirinkti konkrečius poreikius ir stilių atitinkantį gaminį.
 • Kaina. Užsisakant rašomąjį stalą internetu galima sutaupyti. Be to, galima lengvai palyginti skirtingų pardavėjų kainas ir rasti geriausią pasiūlymą.
 • Atsiliepimai. Pirkdami internetu galite perskaityti kitų pirkėjų, įsigijusių tą patį stalą, atsiliepimus, kurie suteikia vertingos informacijos apie baldo kokybę, funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.


Apibendrinant, darbo stalai internetu gali būti patogus ir kainos prasme palankus pasirinkimas.