+370 634 85000
0
Vaikiški šviestuvai

Vaikiški šviestuvai

Iš mūsų siūlomos vaikiškų šviestuvų kolekcijos galėsite išsirinkti teminį ar prie interjero derantį lubinį ar stalinį šviestuvus.

Norite sukurti jaukią ir patogią aplinką savo atžalų kambaryje? „Magrės baldų“ asortimente esantys vaikų kambario šviestuvai padės tai įgyvendinti. Nuo klasikinio iki modernaus ir žaismingo stiliaus gaminių – tikime, kad lengvai rasite sau tinkantį ir patinkantį variantą. Taigi peržvelkite šią kategoriją ir nuspręskite, kuris vaikiškas šviestuvas papuoš Jūsų atžalų kambarį. 


Šviestuvai vaikų kambariui – kaip išsirinkti?


Renkantis vaikų...

Norite sukurti jaukią ir patogią aplinką savo atžalų kambaryje? „Magrės baldų“ asortimente esantys vaikų kambario šviestuvai padės tai įgyvendinti. Nuo klasikinio iki modernaus ir žaismingo stiliaus gaminių – tikime, kad lengvai rasite sau tinkantį ir patinkantį variantą. Taigi peržvelkite šią kategoriją ir nuspręskite, kuris vaikiškas šviestuvas papuoš Jūsų atžalų kambarį. 


Šviestuvai vaikų kambariui – kaip išsirinkti?


Renkantis vaikų kambario šviestuvą, visų pirma reikėtų įvertinti, kaip jis bus naudojamas, t. y. kaip pagrindinis ar kaip papildomas šviesos šaltinis. Nuo to priklausys, kokio tipo gaminio Jums reikia. Vaikiški šviestuvai, taip pat kaip ir ne vaikiški, paprastai skirstomi į stalinius ir lubinius. Plačiau apie juos pasakojame žemiau tekste.

Kitas svarbus kriterijus – gaminio dizainas. Patariama, kad jis derėtų prie bendro kambario įvaizdžio. Pavyzdžiui, jei atžalos kambaryje vyrauja modernūs baldai ir aksesuarai, jame puikiai tiks tokio paties stiliaus vaikiškas šviestuvas. Jis harmoningai įsilies į aplinką ir padės išlaikyti vientisą įvaizdį. 

Tačiau tai tikrai nėra vienintelis galimas variantas. Jeigu atrodo, kad vaiko kambaryje tarsi kažko trūksta ir norisi daugiau ryškių detalių, idealus pasirinkimas gali būti originalaus dizaino vaikiški šviestuvai. Šioje „Magrės baldų“ kategorijoje jų tikrai daug. Šviestuvas-gaublys, vaikiškas stalinis šviestuvas su galaktiką primenančiu gaubtu, o gal lubinis šviestuvas su piratų laivu ir papūga? Tokie gaminiai neabejotinai patrauks dėmesį ir taps pagrindiniu kambario akcentu. 

Dar vienas dalykas, nuo kurio turėtų priklausyti pasirenkamo šviestuvo dizainas, tai vaiko amžius. Šviestuvai jaunuolio kambariui paprastai pasižymi santūresniu, labiau minimalistiniu dizainu nei šviestuvai vaiko kambariui. Pastarieji dažniausiai būna spalvingesni, žaismingesni. Prisiminkite: atžalos amžių atitinkantis šviestuvas, tikėtina, kur kas ilgiau atitiks kambario savininko skonį, todėl šio aksesuaro nereikės taip greitai pakeisti.


Vaikiški staliniai šviestuvai


Vaikiškas stalinis šviestuvas, ko gero, vienas reikalingiausių aksesuarų mokinio kambaryje. Tai papildomas šviesos šaltinis, labai praverčiantis darant namų darbus arba užsiimant kitomis veiklomis prie rašomojo stalo. Patogu tai, kad tokio šviestuvo nereikia niekur papildomai tvirtinti, tereikia jį įjungti į elektros lizdą. 

Tam, kad vaikiškas stalinis šviestuvas, kuo geriau atitiktų atžalos poreikius, būtinai apgalvokite, kur ir kam jis bus naudojamas. Jeigu šis aksesuaras bus laikomas ant rašomojo stalo ir bus reikalingas mokantis, geriausia kad jo apšvietimo kryptis būtų reguliuojama. Šiuo atveju puikiai tinka staliniai vaikų kambario šviestuvai su spiraline sistema, kuri leidžia pakreipti šviesos srautą norima kryptimi. Jeigu norite sukurti jaukų apšvietimą prie lovos ir tikslus šviesos srautas nėra reikalingas, puikiai tiks nereguliuojamos padėties šviestuvai su gaubtu. 

Verta paminėti, kad visi „Magrės baldų“ asortimente esantys šviestuvai vaiko kambariui – tiek staliniai, tiek lubiniai – yra sukurti ir pagaminti vadovaujantis pažangiais saugumo standartais. Jiems naudojamos sertifikuotos, aukštos kokybės medžiagos be kancerogenų.


Vaikiški lubiniai šviestuvai


Vaikiški lubiniai šviestuvai paprastai naudojami kaip pagrindinis šviesos šaltinis kambaryje. Kaip jau išduoda pats pavadinimas, jie yra tvirtinami prie lubų. Šioje „Magrės baldų“ kategorijoje galite rasti tiek tradicinių, tiek netradicinių formų lubinių vaikų kambario šviestuvų. Kiekvienas iš jų išsiskiria savo medžiagomis ir spalvomis. Taigi apsižvalgykite – esame tikri, kad atrasite kažką tinkančio ir patinkančio.

Jeigu vien lubinio šviestuvo neužtenka, kartu su juo galite įsigyti ir derantį stalinį šviestuvą. Skirtingų modelių aksesuarai iš vienos kolekcijos padės išlaikyti vientisą kambario stilių. Na, ir, žinoma, keletas tarpusavyje derančių šviestuvų leis sukurti norimą apšvietimą. 

Stilingi, aukštos kokybės vaikiški šviestuvai gali būti ilgalaikė investicija. Todėl jų pasirinkimui vertėtų skirti pakankamai dėmesio. Jei tik yra galimybę, įtraukite į šį procesą ir savo atžalas. Juk šviestuvas kabės būtent jų kambaryje. Todėl svarbu, kad ši interjero detalė atitiktų vaikų poreikius ir skonį.


Icon 3D SALONO TURAS