+370 634 85000
0
Vaikiški šviestuvai

Vaikiški šviestuvai

Iš mūsų siūlomos vaikiškų šviestuvų kolekcijos galėsite išsirinkti teminį ar prie interjero derantį lubinį ar stalinį šviestuvus.

Norite sukurti jaukią ir patogią aplinką savo atžalų kambaryje? „Magrės baldų“ asortimente esantys vaikų kambario šviestuvai padės tai įgyvendinti. Nuo klasikinio iki modernaus ir žaismingo stiliaus gaminių – tikime, kad lengvai rasite sau tinkantį ir patinkantį variantą. Taigi peržvelkite šią kategoriją ir nuspręskite, kuris vaikiškas šviestuvas papuoš Jūsų atžalų kambarį. 


Šviestuvai vaikų kambariui – kaip išsirinkti?


Renkantis vaikų...

Norite sukurti jaukią ir patogią aplinką savo atžalų kambaryje? „Magrės baldų“ asortimente esantys vaikų kambario šviestuvai padės tai įgyvendinti. Nuo klasikinio iki modernaus ir žaismingo stiliaus gaminių – tikime, kad lengvai rasite sau tinkantį ir patinkantį variantą. Taigi peržvelkite šią kategoriją ir nuspręskite, kuris vaikiškas šviestuvas papuoš Jūsų atžalų kambarį. 


Šviestuvai vaikų kambariui – kaip išsirinkti?


Renkantis vaikų kambario šviestuvą, visų pirma reikėtų įvertinti, kaip jis bus naudojamas, t. y. kaip pagrindinis ar kaip papildomas šviesos šaltinis. Nuo to priklausys, kokio tipo gaminio Jums reikia. Vaikiški šviestuvai, taip pat kaip ir ne vaikiški, paprastai skirstomi į lubinius, sieninius ir stalinius (naktinius). Plačiau apie juos pasakojame žemiau tekste.

Kitas svarbus kriterijus – gaminio dizainas. Patariama, kad jis derėtų prie bendro kambario įvaizdžio. Pavyzdžiui, jei atžalos kambaryje vyrauja modernūs baldai ir aksesuarai, jame puikiai tiks tokio paties stiliaus vaikiškas šviestuvas. Jis harmoningai įsilies į aplinką ir padės išlaikyti vientisą įvaizdį. 

Tačiau tai tikrai nėra vienintelis galimas variantas. Jeigu atrodo, kad vaiko kambaryje tarsi kažko trūksta ir norisi daugiau ryškių detalių, idealus pasirinkimas gali būti originalaus dizaino vaikiški šviestuvai. Šioje „Magrės baldų“ kategorijoje jų tikrai daug. Šviestuvas-gaublys, vaikiškas stalinis šviestuvas su galaktiką primenančiu gaubtu, o gal lubinis šviestuvas su piratų laivu ir papūga? Tokie gaminiai neabejotinai patrauks dėmesį ir taps pagrindiniu kambario akcentu. 

Dar vienas dalykas, nuo kurio turėtų priklausyti pasirenkamo šviestuvo dizainas, tai vaiko amžius. Šviestuvai jaunuolio kambariui paprastai pasižymi santūresniu, labiau minimalistiniu dizainu nei šviestuvai vaiko kambariui. Pastarieji dažniausiai būna spalvingesni, žaismingesni. Prisiminkite: atžalos amžių atitinkantis šviestuvas, tikėtina, kur kas ilgiau atitiks kambario savininko skonį, todėl šio aksesuaro nereikės taip greitai pakeisti.


Vaikiški lubiniai šviestuvai


Vaikiški lubiniai šviestuvai paprastai naudojami kaip pagrindinis šviesos šaltinis kambaryje. Kaip jau išduoda pats pavadinimas, jie yra tvirtinami prie lubų. Šioje „Magrės baldų“ kategorijoje galite rasti tiek tradicinių, tiek netradicinių formų lubinių vaikų kambario šviestuvų. Kiekvienas iš jų išsiskiria savo medžiagomis ir spalvomis. Taigi apsižvalgykite – esame tikri, kad atrasite kažką tinkančio ir patinkančio.

Jeigu vien lubinio šviestuvo neužtenka, kartu su juo galite įsigyti ir derantį stalinį šviestuvą. Skirtingų modelių aksesuarai iš vienos kolekcijos padės išlaikyti vientisą kambario stilių. Na, ir, žinoma, keletas tarpusavyje derančių šviestuvų leis sukurti norimą apšvietimą. 

Stilingi, aukštos kokybės vaikiški pakabinami šviestuvai gali būti ilgalaikė investicija. Todėl jų pasirinkimui vertėtų skirti pakankamai dėmesio. Jei tik yra galimybę, įtraukite į šį procesą ir savo atžalas. Juk šviestuvas kabės būtent jų kambaryje. Todėl svarbu, kad ši interjero detalė atitiktų vaikų poreikius ir skonį.


Vaikiški sieniniai šviestuvai


Vaikiški sieniniai šviestuvai – taip pat nuotaikingas ir funkcionalus vaikų erdvės priedas. Jie suteikia subtilų apšvietimą, kuris sukuria raminančią ir jaukią atmosferą, idealiai tinkančią nurimti prieš miegą. Kartu tai žavūs dekoratyviniai elementai, paverčiantys vaiko kambarį dar patrauklesniu. 


Vaikiški staliniai šviestuvai (vaikiškos naktinės lempos)


Vaikiškas stalinis šviestuvas, ko gero, vienas reikalingiausių aksesuarų mokinio kambaryje. Tai papildomas šviesos šaltinis, labai praverčiantis darant namų darbus arba užsiimant kitomis veiklomis prie rašomojo stalo. Patogu tai, kad tokio šviestuvo nereikia niekur papildomai tvirtinti, tereikia jį įjungti į elektros lizdą. 

Tam, kad vaikiškas stalinis šviestuvas, kuo geriau atitiktų atžalos poreikius, būtinai apgalvokite, kur ir kam jis bus naudojamas. Jeigu šis aksesuaras bus laikomas ant rašomojo stalo ir bus reikalingas mokantis, geriausia kad jo apšvietimo kryptis būtų reguliuojama. Šiuo atveju puikiai tinka staliniai vaikų kambario šviestuvai su spiraline sistema, kuri leidžia pakreipti šviesos srautą norima kryptimi. 

Jeigu norite sukurti jaukų apšvietimą prie lovos ir tikslus šviesos srautas nėra reikalingas, puikiai tiks nereguliuojamos padėties vaikiški naktiniai šviestuvai su gaubtu. 

Verta paminėti, kad visi „Magrės baldų“ asortimente esantys šviestuvai vaikų kambariui yra sukurti ir pagaminti vadovaujantis pažangiais saugumo standartais. Jiems naudojamos sertifikuotos, aukštos kokybės medžiagos be kancerogenų.

Norite sužinoti daugiau apie konkrečios naktinės vaikiškos lempos ypatumus? O galbūt turite kitokių klausimų? Tuomet susisiekite su mumis – profesionaliai pakonsultuosime ir padėsime apsispręsti. 


1. Iš kokių medžiagų dažniausiai gaminami vaikų kambario šviestuvai? Icon

Vaikiški šviestuvai paprastai gaminami iš saugių ir patvarių medžiagų. Jos gali skirtis priklausomai nuo gaminio dizaino, tačiau dažniausiai tai yra:


  • plastikas;
  • mediena;
  • tekstilė;
  • metalas.


Informacijos apie konkrečias vaikiško šviestuvo gamyboje naudojamas medžiagas ieškokite prekės aprašyme. 


2. Kokios galimos vaikiškų šviestuvų tematikos? Icon

„Magrės baldų“ asortimente galite rasti įvairių tematikų vaikiškų šviestuvų, pavyzdžiui, kosmoso, lenktynių, piratų, princesių. Tad išsirinkti Jūsų atžalai labiausiai patinkantį kambario aksesuarą turėtų būti lengva.


3. Nuo ko priklauso vaikiško šviestuvo kaina? Icon

Vaikiško šviestuvo kaina paprastai priklauso nuo jo tipo (pvz., lubinis ar stalinis), dizaino ir medžiagų.