+370 634 85000
0
Vaikų kambario užuolaidos

Vaikų kambario užuolaidos

Stiliaus vientisumą kambaryje sukuria skoningai parinktos užuolaidos. Iš mūsų vaikiškų užuolaidų kolekcijos išsirinksite prie kambario interjero derančias naktines ir dienines užuolaidas.

Vaikiškos užuolaidos – praktiškas ir žaismingas akcentas vaikų kambaryje, suteikiantis erdvei gyvumo ir žadinantis mažųjų vaizduotę. Jos gali būti įvairių raštų, spalvų ir stilių, tad leidžia sukurti unikaliai atrodantį interjerą. Tinkamai parinktos užuolaidos vaiko kambariui suteikia privatumo ir leidžia kontroliuoti šviesos srautą. Tokiu būdu užtikrinamas maksimalus komfortas. Ieškote išskirtinių užuolaidų savo vaikų kambariui? Tuomet...

Vaikiškos užuolaidos – praktiškas ir žaismingas akcentas vaikų kambaryje, suteikiantis erdvei gyvumo ir žadinantis mažųjų vaizduotę. Jos gali būti įvairių raštų, spalvų ir stilių, tad leidžia sukurti unikaliai atrodantį interjerą. Tinkamai parinktos užuolaidos vaiko kambariui suteikia privatumo ir leidžia kontroliuoti šviesos srautą. Tokiu būdu užtikrinamas maksimalus komfortas. Ieškote išskirtinių užuolaidų savo vaikų kambariui? Tuomet kviečiame pasižvalgyti po „Magrės baldų“ asortimentą. Čia – stilingos ir kokybiškos vaikiškos užuolaidos internetu. 


Vaikiškos dieninės užuolaidos


Daugelis dienines užuolaidas įsivaizduoja baltas. Tačiau kalbant apie vaikų kambarį, jos nebūtinai turi būti tokios. Priešingai – tai erdvė, kurioje gali skleistis kūrybiškumas! „Magrės baldų“ asortimente esančios dieninės užuolaidos vaikų kambariui pasižymi spalvingomis detalėmis, kurios pagyvina erdvę ir suteikia unikalumo. Be to, jas galima derinti su kitais kolekcijos baldais bei aksesuarais, pavyzdžiui, kilimu ar šviestuvu, taip sukuriant itin darniai atrodantį interjerą. 

Vaikiškos dieninės užuolaidos pagamintos iš kokybiškų ir sertifikuotų medžiagų, kuriose nėra kancerogenų. Šios užuolaidos yra lengvai prižiūrimos, nesiglamžo, jas galima skalbti skalbimo mašinoje.


Vaikiškos naktinės užuolaidos


Vaikiškos naktinės užuolaidos padeda užtikrinti saldų vaikų miegą. Jos efektyviai užtamsina patalpą, todėl į šią nepatenka iš lauko sklindanti šviesa. Žinoma, kartu tai ir stilingas kambario akcentas, leidžiantis sukurti norimą atmosferą. „Magrės baldų“ asortimente galite rasti tiek neutralių, tiek tam tikrų tematikų (princesių, piratų, lenktynių ir pan.) naktinių užuolaidų vaikų kambariui. 

Kaip ir dieninės, naktinės vaikiškos užuolaidos yra pagamintos iš kokybiškų bei sertifikuotų medžiagų. Jos pasižymi lengva priežiūra ir nesiglamžo. 

Tegul vaiko kambario užuolaidos būna tokios, apie kurias jis labiausiai svajoja! Kurkite patogią ir patrauklią erdvę savo atžaloms, pasitelkdami „Magrės baldų“ asortimente esančius gaminus. Skirkite laiko derančių dieninių bei naktinių užuolaidų pasirinkimui ir džiaukitės puikiu galutiniu rezultatu. O jei reikia profesionalaus patarimo, drąsiai kreipkitės – mielai pakonsultuosime.