+370 634 85000
0
Pledai

Pledai

Tikriausiai kiekvienas savo namuose nori jaustis ypatingai. Todėl, nieko keisto, kad interjero aksesuarų pasirinkimui turėtų būti skiriama pakankamai daug dėmesio. Vienas iš tokių – minkštas pledas ant lovos. Jis ne tik padeda sušilti, bet ir papuošia kambarį. Stilingi vilnoniai pledai gali tapti neatsiejama Jūsų namų dalimi. Jeigu norite įsigyti tokį aksesuarą, „Magrės baldų“ asortimente galite rasti didelį jų pasirinkimą. Tam, kad būtų lengviau apsispręsti, koks pledas lovatiesė tinkamiausias Jums, aptarsime keletą pagrindinių pasirinkimo kriterijų.


Pledo dydis


Pledo dydis priklauso nuo to, kur norima jį naudoti. Jeigu šį aksesuarą planuojama tiesti ant lovos, geriau, kad jis būtų didesnis. Tokiu atveju svarbu įvertinti čiužinio matmenis. Tam, kad atrodytų patraukliai megztas pledas lovatiesė turėtų pilnai jį dengti. Jeigu šio aksesuaro neplanuojama tiesti ant lovos, o tik norima užsikloti, jis gali būti ir mažesnis. 


Populiariausi pledų matmenys yra šie:


 • 1700 x 1300 mm;
 • 2000 x 1400 mm;
 • 2000 x 1500 mm.


Tikslius...

Pledo dydis


Pledo dydis priklauso nuo to, kur norima jį naudoti. Jeigu šį aksesuarą planuojama tiesti ant lovos, geriau, kad jis būtų didesnis. Tokiu atveju svarbu įvertinti čiužinio matmenis. Tam, kad atrodytų patraukliai megztas pledas lovatiesė turėtų pilnai jį dengti. Jeigu šio aksesuaro neplanuojama tiesti ant lovos, o tik norima užsikloti, jis gali būti ir mažesnis. 


Populiariausi pledų matmenys yra šie:


 • 1700 x 1300 mm;
 • 2000 x 1400 mm;
 • 2000 x 1500 mm.


Tikslius kiekvieno pledo matmenis galima rasti svetainėje pateiktuose prekių aprašymuose. Peržvelkite „Magrės baldų“ asortimentą ir užsisakykite sau patinkantį namų aksesuarą. Vilnos pledai internetu – patogus pasirinkimas taupantiems laiką.


Pledo medžiaga


Šiuo atveju pasirinkimas gali būti šiek tiek sudėtingesnis, nes kiekviena medžiaga turi savų privalumų. Plačiau aptarsime populiariausius variantus:


 • Medvilnė. Tokie natūralūs pledai puikiai tinka pakartotiniam skalbimui, todėl juos gali drąsiai rinktis alergiški žmonės. Priklausomai nuo audimo, medvilnė gali būti pakankamai lengva (tinkanti vasaros metu) arba sunkesnė (žiemai). Jeigu esate ekologiško gyvenimo būdo šalininkai, natūralūs pledai ant lovos gali būti tobulas pasirinkimas.
 • Vilna. Ši medžiaga yra pakankamai sunki, puikiai izoliuoja šilumą ir leidžia išgaruoti drėgmei. Merino vilna pledas, pasiūtas iš jos, labai tinka tiems, kuriems svarbi šiluma. Tačiau kai kurie žmonės gali būti jautrūs arba alergiški vilnai.
 • Kašmyras. Tokie pledai ant lovos pasižymi itin prabangia išvaizda. Be to, jie yra labai minkšti, šilti ir atrodo lyg šilkiniai. Paprastai kašmyras naudojamas kartu su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui, vilna.
 • Sintetiniai pluoštai. Į pledų sudėtį gali įeiti ir įvairūs sintetiniai pluoštai, tokie kaip dralonas, poliesteris, akrilas. Šiems aksesuarams jie suteikia daugiau šiltumo ir patvarumo. Šiuo metu populiarūs ir mikrofibros pledai.
 • Kailis. Tai tikriausiai viena iš mažiausiai įprastų, tačiau prabangiausiai atrodančių pledų medžiagų. Be to, ji labai šilta ir maloni. Kailinis pledas gali tapti stilingu Jūsų namų interjero akcentu, kuris neliks nepastebėtas.


Nesvarbu, Jus domina kailiniai ar merino vilnos pledai internetu – mūsų asortimente galite rasti didelių šių aksesuarų pasirinkimą. Peržvelgti jį jau dabar!


DUK

1. Kokio dydžio vilnonis pledas patogiausias? Icon

Tai priklauso nuo to, kur planuojate jį naudoti. Jeigu ketinate pledą tiesti ant lovos, atsižvelkite į jos matmenis. Didesniems čiužiniams uždengti puikiai tinka 2000 mm ilgio ir 1500 mm pločio šilti pledai, o mažesniems – 2000 mm ilgio ir 1400 mm pločio.

Tiems, kurie neplanuoja šio aksesuaro tiesti ant lovos, o juo tik užsikloti, puikiai tinka ir 1700 mm ilgio bei 1300 mm pločio vilnos pledai internetu.2. Kokia jūsų pardavinėjamų pledų sudėtis? Icon

Tiksli kiekvieno pledo sudėtis pateikiama prekių aprašymuose. Į ją gali įeiti vilna ir kašmyras, medvilnė, dralonas ir poliesteris arba aukščiausios rūšies merino vilna, akrilas, poliesteris ir kašmyras.


3. Kokiais privalumais pasižymi kašmyro ir vilnos pledai? Icon

Visų pirma šie aksesuarai yra labai šilti ir švelnūs, todėl juos malonu liesti. Be to, vilnoniai pledai pasižymi šilkiniu blizgesiu, kurį suteikia kašmyras. Todėl tai ne tik praktiška, bet ir stilinga interjero detalė. Dar vienas privalumas, kuriuo pasižymi šie šilti pledai, yra tas, jog jie gerai praleidžia orą ir drėgmę.


4. Kaip išsirinkti pledo spalvą? Icon

Bene lengviausia ją derinti prie interjero ir, žinoma, atsižvelgti į asmeninį savo skonį. Pavyzdžiui, jeigu esate neutralių atspalvių mėgėjai, Jums gali patikti pilkas pledas, kurį pakankamai lengva priderinti prie įvairių įvaizdžių. Jeigu norite į savo namus įnešti daugiau kontrastų ir juose vyrauja, pavyzdžiui, balta spalva, geras pasirinkimas galėtų būti juodas pledas. 

Mūsų asortimente gausu skirtingų spalvų aksesuarų, todėl sau tinkamiausią variantą gali atrasti ir neutralaus, ir ryškaus įvaizdžio gerbėjai. Be to, tiek maži, tiek dideli pledai vilnoniai ar medvilniniai gali būti ne tik skirtingų spalvų, bet ir raštuoti.5. Ar asortimente esantys pledai yra sertifikuoti? Icon

Taip, daugelis asortimente esančių pledų yra patikrinti ir sertifikuoti. Ši informacija pateikiama prie kiekvienos prekės atskirai. Medvilnės ir vilnos pledai internetu gaminami laikantis aukščiausių kokybės reikalavimų, todėl juose nėra kenksmingų medžiagų. Taip užtikrinamas aksesuarų palankumas tiek žmogui, tiek aplinkai.


6. Ar turite dvispalvių pledų? Icon

Taip, „Magrės baldų“ asortimente yra ir dvispalvių pledų. Jie puikiai tiems, kurie mėgsta reguliariai atnaujinti savo namų interjerą. Be to, pagal nuotaiką galima pasirinkti norimą pledo spalvą, pavyzdžiui, tamsesnę arba šviesesnę, neutralesnę. Tam, kad atrodytų dar patraukliau, tokie minkšti pledai yra apsiūti dekoratyvine siūle. 


7. Kiek kainuoja jūsų pledai? Icon

Jeigu Jus domina megztas merino vilnos pledas kaina tikriausiai yra vienas iš pagrindinių pasirinkimo kriterijų. Ji priklauso nuo aksesuaro modelio (medžiagos, dydžio ir panašiai). Tiksli kaina pateikiama prie kiekvieno pledo atskirai. 


8. Iš ko pagaminti kailiniai pledai? Icon

Jie pagaminti iš natūralaus avies kailio. Dėl šios priežasties tokie aksesuarai ne tik stilingai atrodo, bet ir yra labai šilti. Atsižvelgdami į asmeninį skonį ir namų interjero stilių, galite pasirinkti norimos spalvos kailinį pledą.