+370 634 85000
0
Lovos - mašinos

Lovos - mašinos

Lovos-mašinos padės sukurti įspūdingą kambarį sportinius automobilius dievinančiam vaikui. Rinkitės iš skirtingų šių baldų modelių, spalvų ir funkcijų.

Kaip sukurti žaismingą, originalų ir ryškų vaikų kambarį – klausimas, aktualus nemažai daliai tėvų. Šiais laikais, kai baldų pasiūla milžiniška, apsispręsti gali būti pakankamai sudėtinga. Svarbu, kad naujasis pirkinys būtų ne tik stilingas, bet ir funkcionalus. Itin populiarios vaikiškos lovos mašinos, kurios ne tik atitinka minėtuosius kriterijus, bet ir sukelia daugiausiai džiaugsmo mažiesiems. Beje, stilizuota lova-automobilis lengvai integruojama...

Kaip sukurti žaismingą, originalų ir ryškų vaikų kambarį – klausimas, aktualus nemažai daliai tėvų. Šiais laikais, kai baldų pasiūla milžiniška, apsispręsti gali būti pakankamai sudėtinga. Svarbu, kad naujasis pirkinys būtų ne tik stilingas, bet ir funkcionalus. Itin populiarios vaikiškos lovos mašinos, kurios ne tik atitinka minėtuosius kriterijus, bet ir sukelia daugiausiai džiaugsmo mažiesiems. Beje, stilizuota lova-automobilis lengvai integruojama tiek teminiame, tiek neutraliame kambario interjere.


Lova mašina vaikams: į ką atkreipti dėmesį renkantis? 

 

Magresbaldai.lt asortimente rasite kruopščiai mūsų komandos atrinktus gaminius, kuriems taikomi itin griežti reikalavimai. Galite būti tikri, kad rasite ne tik įvairių spalvų, žaismingą dizainą, bet ir tvirtą konstrukciją bei saugias medžiagas. Taigi, toliau – 6 kriterijai, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį dairantis tokio tipo baldo.

 

1. Patogus poilsis

 

Kokybiškas čiužinys – viena iš pagrindinių gero, ramaus miego sąlygų. Tam, kad mažųjų poilsis būtų patogus, renkantis lovą rekomenduojama iškart išsirinkti ir čiužinį. Nors išskirtinio dizaino mašina lova ir atrodo neįprastai, šią puikiai užpildo standartinio dydžio produktai. Todėl tinkamą, prie neįprastos formos lengvai pritaikomą gaminį mūsų kataloge rasite be rūpesčių.

 

2. Pritaikymas ir naudingos funkcijos

 

Šiandien vienas svarbių aspektų, įrengiant patalpą – lengvas pritaikymas, papildomos funkcijos. Pasirinkta lovytė mašina derės tiek neutraliame, tiek teminiame interjere. Kalbant apie šį, pas mus galite įsigyti pilnai paruoštą, lenktynininko temą išpildantį komplektą. Neutraliai dekoruotame kambaryje toks baldas bus neeilinis akcentas. Jei kambarys nedidelis ir gaminio ieškote keliems mažyliams, patogi funkcija – papildoma, „stalčiaus” principu įmontuota miegamoji vieta.

 

3. Mažųjų saugumas

 

Virtualiame kataloge matomos vaikiškos lovos mašinos yra iki detalių apgalvotos ir pritaikytos saugiam mažųjų poilsiui. Vienas pagrindinių tėvų lūkesčių bet kuriam produktui – visapusiškas saugumas. Užtikriname tėvų ir mažųjų poreikius pateisinančius variantus bei prie kiekvienos prekės dalinasi aktualia informacija. Viena svarbiausių dalių čia – nekenksmingos medžiagos. Mūsų asortimente esančius gaminius sudaro:

 

  • ekologiškas plastikas,
  • antibakterinės plokštės,
  • grūdintas stiklas,
  • medžio drožlių plokštė,
  • nekenksmingas melaminas.

 

Ne ką mažiau svarbios ir paties dizaino subtilybės – stilizuoti baldai kuriami taip, kad susižeidimų tikimybė būtų kuo mažesnė: kampai užapvalinami, o smulkios detalės kokybiškai pritvirtinamos. Toks asortimentas padeda užtikrinti sveiką poilsio ir žaidimų aplinką. 

 

4. Aktualus spalvų pasirinkimas

 

„Magrės baldai“ asortimente galite rasti įvairių modelių ir spalvų lovų-automobilių. Jau kurį laiką vienas iš populiariausių pasirinkimų – raudoni baldai. Tai ryškus vaikų kambario akcentas, kuris iš karto patraukia žvilgsnį. Tiems, kurie nori sukurti šiek tiek neutralesnę erdvę, gali patikti baltos arba juodos spalvos vaikiška lova mašina berniukams ir mergaitėms. Ją paprasta priderinti net ir minimalistinio stiliaus interjere. Pilkame arba melsvame kambaryje patraukliai atrodo mėlynas baldas.

 

5. Dizainas, atitinkantis kiekvieno poreikius

 

Vaikiškos lovos mašinos, priklausomai nuo norų ir galimybių, gali būti pasirenkamos paprastesnio arba sudėtingesnio dizaino. Pastarosios atrodo itin tikroviškai, mat yra ne tik papuoštos lenktyninio automobilio dekoracijomis, bet turi papildomų detalių. Pavyzdžiui: ratai, įmantrūs ratlankiai, paminkštintos sėdynės, integruoti garso efektai. Į žaidimų sūkurį įtraukia ir kai kurių gamintojų teikiami priedai bei sukuriama galimybė keisti detales, imituoti kuro pylimą.

 

Minimalistinio stiliaus baldai taip pat yra atitinkamai dekoruoti, gali turėti papildomus, įspūdį darančius ratus. Minimalistinis dizainas ir mažiau žaismingų efektų leidžia maksimaliai išnaudoti praktiškąją baldo pusę. Kaip jau minėjome, kai kuriuose iš gaminių įrengta išskleidžiama dalis, kurią paprasta panaudoti kaip papildomą lovą.

 

6. Modernūs sprendimai

 

Tokia vaikiška lova mašina vaikams taps dar patrauklesne dėl integruotų modernių sprendimų, kurie, beje, patogūs ir tėveliams. Mūsų kataloge randami išmanūs variantai gali turėti tiek LED apšvietimą, tiek USB jungtį. Kokia šių nauda? 

 

  • Neįkyrios lemputės padeda sukurti tikrovišką įvaizdį ir itin jaukią kambario erdvę. Toks sprendimas puikiai pasiteisins tuo atveju, kai vaikas užmiega tik prie įjungtos šviesos. 
  • Elektroniniai skydeliai su USB jungtimis leidžia patogiai įkrauti telefoną ar kitą išmanųjį įrenginį – tai itin praverčia prieš miegą pasakas skaitantiems, ramų miegą saugantiems tėvams. 

 

Esame įsitikinę, kad patogumas, stilius ir funkcijos šiomis dienomis gali puikiai derėti viename gaminyje. Galite drąsiai leistis į tinkamiausio žaismingo varianto paieškas. 

 

Kaip pasirinkti tinkamiausią vaikiškos lovos mašinos versiją?

 

Tarp įvairiausių papildomų detalių, efektų ir dizaino subtilybių nesunku pasimesti. Mūsų komanda paruošė nedidelį gidą, kuris padės pasirinkti individualiai tinkamiausią versiją. Taigi, kokius aspektus verta apsvarstyti?

 

Vaiko amžius

 

Pirmiausiai, mašina lova paprasčiau pasirenkama, įvertinus mažylio amžių. Jei tai vienas pirmųjų savarankiško miego baldų, nebūtina rinktis sudėtingiausio dizaino. Mažiau efektų turinčio, paprastesnio stiliaus baldą puošiančios žaismingos dekoracijos bei animaciniai motyvai savaime sukurs didelį įspūdį. Jei gaminio dairotės vyresniam vaikui, kuris smalsiai domisi automobiliais, noriai konstruoja detales – verta pagalvoti apie sudėtingesnį modelį.

 

Įpročiai ir poreikiai

 

Įvertinkite realius atžalos ir savo poreikius. Ar vaikui būdingas minėtasis įsitraukimas į automobilių, konstravimo žaidimus, ar tiek pat naudos atneš tiesiog žaismingai atrodantis modelis. Galbūt prieš miegą kambaryje visuomet dega šviesa? Tuomet pravartu įsigyti daiktą su LED apšvietimu. Jei kambaryje yra įkraunamų žaislų ar jums aktualūs išmaniųjų įrenginių energijos papildymo šaltiniai, informaciniame vaikiškos lovos mašinos aprašyme ieškokite USB punkto.

 

Miegamųjų vietų poreikis

 

Jei apsispręsti sudėtinga, galite įvertinti papildomos vietos poreikį – viena lova mašina vaikui prireikus gali sutalpinti kelias atžalas. Tiesa, tai aktualu ne tik turintiems kelis vaikus, bet ir dažnai sulaukiantiems nakvynei liekančių svečių. Taip paprastai išspręsite nepatogumus, kylančius dėl nuolat iš naujo ruošiamo papildomo čiužinio. 

 

Spalvų paletė 

 

Prie kiekvieno mūsų kataloge esančio baldo pateikiami galimi atspalvių pasirinkimai. Nors šie nesudėtingai pritaikomi kone kiekviename interjere, vis dėlto, vieni geriau už kitus papildo kambario ir visų namų paletę. Apsispręsti gali padėti ir atsakymas į klausimą – ieškote papildančios, neutraliai įsiliejančios detalės ar ryškaus, akį traukiančio akcento. 

 

Matmenys

 

Nors šių gaminių matmenys labai stipriai nesiskiria, atsižvelgiant į itin greitai augančius mažuosius, ypatingą dėmesį reikėtų skirti ilgiui. Žinoma, svarbu ir kokio pločio yra lovytė mašina – pasirinkti padės vaiko amžius, miego įpročiai, kūno padėtis miegant, galbūt pastebimi neramaus poilsio, nuolatinio blaškymosi ženklai. Tuomet geriau rinktis daugiau judėjimo laisvės teikiantį baldą. 

Nuspręsti kur kas lengviau, kai prieš tai atsakote sau į tam tikrus klausimus, išanalizuojate aptartus aspektus. Mūsų kataloguose lengvą paiešką užtikrina filtrų taikymo sistema, kuri leis iškart nusistatyti norimą dydį, gamintoją, kainą ir kitus kriterijus. 

 

Nudžiuginkite savo vaikus išskirtinio dizaino baldais ir sukurkite žaismingą jų kambario erdvę. Pas mus galite rasti skirtingų spalvų ir modelių lovų. Pastarosios ne tik patraukliai atrodo, bet ir pasižymi funkcionalumu. Jei domina konkreti vaikiška lova mašina berniukams ar mergaitėms ir norite apie šią sužinoti daugiau, parašykite mums. Suteiksime visą reikalingą informaciją ir padėsime išsirinkti!