+370 634 85000
0
Vaikiški čiužiniai

Vaikiški čiužiniai

Kiekvienam vaikiškos kolekcijos baldui turime pagaminę atitinkamo išmatavimo ar formos čiužinį. BRAŠKĖ kolekcija sukurta specialiai augančiam žmogui. Naudojamos technologijos ir medžiagos užtikrins maksimaliai taisyklingą ir komfortišką stuburo padėtį bet kuriame vaikų augimo etape.

Renkant miego baldus mažiesiems, pagrindinė tėvų užduotis – pasirūpinti saugiu ir kuo patogesniu vaikų miegu. Tam didelės įtakos turi tinkamas kambario įrengimas. Jį apima daugybė aspektų, vienas iš jų – kokybiški vaikiški čiužiniai. O galbūt jums šiuo metu reikalingas specialus čiužinys kūdikiui? Mūsų komanda dalinasi naudingais patarimais bei įžvalgomis, ką verta žinoti, kad naujasis miego kompanionas nenuviltų ir leistų mėgautis pilnaverčiu poilsiu. 

Renkant miego baldus mažiesiems, pagrindinė tėvų užduotis – pasirūpinti saugiu ir kuo patogesniu vaikų miegu. Tam didelės įtakos turi tinkamas kambario įrengimas. Jį apima daugybė aspektų, vienas iš jų – kokybiški vaikiški čiužiniai. O galbūt jums šiuo metu reikalingas specialus čiužinys kūdikiui? Mūsų komanda dalinasi naudingais patarimais bei įžvalgomis, ką verta žinoti, kad naujasis miego kompanionas nenuviltų ir leistų mėgautis pilnaverčiu poilsiu. 

Ką rasite Magresbaldai.lt kataloge? 

 
Suprasdami, koks svarbus čiužinio vaidmuo, stengiamės atrinkti tik aukščiausios kokybės gamintojų siūlomas prekes. Juk nuo to priklauso miego kokybė, šio trukmė, alergijų prevencija, galiausiai, net besiformuojanti taisyklinga laikysena. Taigi, „Magrės baldai“ virtualiame asortimente rasite: 

  • įprastus ir funkcionalius modelių variantus,

  • kokybiškas ir saugias medžiagas, 

  • skirtingus, lengvai pritaikomus matmenų pasirinkimus,

  • įvairiems baldams pritaikytus produktus: vieno aukšto ar kelių aukštų lovoms, kūdikių lovelėms,

  • gaminius kiekvienam amžiui: čiužiniai vaikams, kūdikiams, paaugliams.

Pasinaudoję filtrais, virtualiame kataloge paprastai rasite individualiai tinkamiausią prekę, kurią nesunkiai pritaikysite bet kokiame patogiame vaiko kambario interjere.


Apie galimybę rinktis, arba skirtingi gaminio tipai

 
Kaip ir suaugusiems skirti čiužiniai, taip ir jūsų pasirenkamas vaikiškas čiužinys gali būti skirtingų tipų: spyruoklinis arba poliuretaninis. Tiesa, pirmieji taip pat turi putų poliuretano sluoksnį, kuris yra prisotintas natūralaus sojų aliejaus ekstrakto, leidžiančio sukurti miegui palankią aplinką. 

Kišeninės spyruoklės turi tekstilinį apvalkalą ir individualiai reaguoja į kūno judesius. Tokie gaminiai suteikia itin gerą atramą, todėl puikiai tinka vyresniesiems. Tarp spyruoklių esantys tarpai užtikrina oro pralaidumą, todėl nesikaupia drėgmė ir užkertamas kelias pelėsio atsiradimui. Vien iš poliuretano sudaryti šio katalogo produktai yra žemesni ir minkštesni – juos paprasta pritaikyti mažoms lovelėms.

 
Vaikiški čiužiniai ir lengvas švarios miego aplinkos palaikymas

 
Palaikyti švarą vaikų kambaryje dažniausiai būna pakankamai nelengva. Maisto trupiniai, purvas iš lauko, flomasterių ir dažų dėmės – nešvarumai, smalsiausius lydintys kone kiekvieną dieną. Nenuostabu, kad dalis šių nešvarumų patenka ir ant lovos. Norint palaikyti higienišką miego aplinką, reikėtų reguliariai ją tvarkyti. Maisto likučius ir dulkes galima nesudėtingai pašalinti dulkių siurbliu. Dėmes patariama valyti kempinėle, naudojant nedidelį kiekį muiluoto vandens. Žinoma, po to itin svarbu priemonę gerai išdžiovinti. 

Patogu tai, kad „Magrės baldai“ siūlomi produktai yra idealiai pritaikyti vaikams skirtai, dinamiškai erdvei, kurioje nuolat vyksta veiksmas. Net jei tai čiužinys kūdikio lovytei, lengva priežiūra mažiausiųjų priemonėms ne ką mažiau aktuali. Visi pasirinkimai turi lengvai nuimamus užvalkalus, kuriuos galima skalbti tiesiog namų sąlygomis, skalbimo mašinoje. Rekomenduojama tai daryti neaukštoje, maždaug 40-ties laipsnių temperatūroje. Tinkama čiužinio priežiūra užkerta kelią ir dulkių erkučių atsiradimui, kurios gali sukelti įvairias sveikatos problemas, pavyzdžiui, alergijas.


Ilgaamžiškumo užtikrinimas

 
Vienas svarbiausių iššūkių gamintojams yra kokybiško gaminio ilgaamžiškumo užtikrinimas. Vis dėlto, mūsų kataloge esantys patikimų gamintojų tvarūs čiužiniai vaikams gali būti išsaugomi dar ilgiau, jei savarankiškos daikto priežiūros metu pritaikysite vos kelis paprastus žingsnius. Toliau aptariami veiksmai tikrai neturi būti kartojami dažnai, kartą į mėnesį ar kelis, tad nereikalauja daug laiko, pastangų.

Natūralu, tam tikros šios priemonės zonos patiria didesnį kūno spaudimą, todėl ilgainiui ten gali atsirasti įdubimų. Norint, kad miegui skirta priemonė būtų ne tik švari, bet ir ilgaamžė, patariama jį kas kiek laiko apsukti. Reguliarus galvos ir kojų pusės apkeitimas leidžia išvengti didelių nelygumų atsiradimo. Šiuo atveju gali praversti ir antčiužiniai. Pastarieji sumažina trintį, todėl po apačia esanti priemonė lėčiau dėvisi. Be to, tai – papildoma apsauga nuo įvairių nešvarumų.
 

Vaikiškas čiužinys: kaip pasirinkti tinkamą? 

 
Atrodytų, viskas taip aišku, tačiau tarp įvairios informacijos ir galybės kriterijų nesunku pasimesti. Paruošėme trumpą priminimų gidą, kuris renkantis individualiai geriausią variantą, tikėtina, pravers kiekvienam. Nesvarbu, ar aktualūs čiužiniai kūdikiams į lovytę, ar vaikams, paaugliams. Taigi, ką svarbu apžvelgti dar prieš pereinant prie atrankos proceso? 

1. Reikalingi matmenys

 
Čiužinio matmenys priklauso nuo to, ar perkate čiužinį jau turimam baldui, ar svarstote pilnai atnaujinti miegamąją vietą. Pirmuoju atveju nėra tokio didelio pasirinkimo, tiesiog reikia dairytis tokio, kuris maksimaliai užpildys gaminiui skirtą vietą. Tai labai svarbu, mat kitu atveju nukenčia lovų saugumo aspektas. 

Jei čiužinį renkatės tuo pat metu, kartu su baldu, galite leistis į detalesnes smulkmenas. Pavyzdžiui: naudinga įvertinti ne tik vaiko amžių ar ūgį, bet ir jo miego įpročius. Tiems, kurie siekia ilgaamžio, tvaraus pasirinkimo, siūlome žvelgti ne tik į šiandienos poreikius, bet ir netolimą ateitį. Jei vaikiškas čiužinys reikalingas kiek vyresniam vaikui, galima iškart žvalgytis didesnio, vėliau ir paaugliui tiksiančio gaminio. Tiesa, nepamirškite, kad ir ilgaamžius čiužinius derėtų keisti kas kelis metus.
 

2. Čiužinį atitinkantis kokybiškas baldas
 

Galima sakyti, patogus baldas ir maksimalus čiužinio pritaikymas yra neatsiejami dalykai. Čiužiniai vaikams funkciją geriausiai atlieka tada, kai yra integruojami į tinkamas lovas. Svarbus tiek baldo dydis, tiek tvirtumas. Atrama turi būti pakankamai stabili ir tvirta tam, kad šios kategorijos prekės išlaikytų savo formą, nenusidėvėtų sparčiau nei tikėtasi. 
 

3. Saugumas 

 
Kalbant apie čiužinius, saugumą užtikrina tvarios, sveikatai saugios medžiagos. Dairykitės geromis savybėmis pasižyminčio audinio, būtinai orui pralaidaus pluošto. Jei vaikas linkęs į alergijas, svarbu itin detaliai analizuoti daikto informaciją – kilus bent menkiausioms dvejonėms, būtinai susisiekite. 
 

4. Sudėtis ir tvarumas 

 
Prieš tai minėtos patikrintos medžiagos, pralaidumas orui bei atitinkamo baldo pasirinkimas užtikrina, kad vaikiški čiužiniai bus ne tik saugūs, bet ir džiugins ilgus metus. Yra teigiančių, jog čiužinio su spyruoklėmis pasirinkimas garantuoja ilgesnį daikto išsaugojimo laikotarpį, mat šio struktūra – kiek tvirtesnė. Žinoma, tai kartais priklauso nuo naudojimo intensyvumo, priežiūros. Pasirinkimą lems ir norimas čiužinio kietumas. 
 

5. Papildomos priemonės 

 
Tiems, kurie nori užtikrinti geriausią poilsį ir daikto apsaugą, siūlome iškart apsvarstyti papildomas reikalingas priemones: antčiužinius, specialius, ekologiškus užvalkalus. Pavyzdžiui, čiužiniai kūdikiams į lovytę neretai apsaugomi papildomu neperšlampamu užvalkalu ar paklode. Tačiau perkant kokybišką gaminį, tai tikrai nėra privaloma. 
 

6. Švaros ir gaivos palaikymas

 
Oro pralaidumas negarantuoja, kad čiužiniai vaikams išliks gaivūs, švarą užtikrinti padeda paprasta priežiūra. Dairykitės daikto, kurį lengva prižiūrėti namų sąlygomis: nusegamas ir skalbiamas užvalkalas, galimybė priemonę naudoti iš abiejų pusių. Tai naudinga tiek palaikant čiužinio formą, tiek švarą, didesnę gaivą.
Tai tik keli pagrindiniai aspektai, nė neabejojame, kad sąrašą dar papildys asmeniniai jūsų lūkesčiai ir kriterijai. Svarbu ieškoti tokio varianto, kuris geriausiai tinka pagal jūsų individualią situaciją ir vaiko amžių, įpročius.

Norite pasirūpinti ramiu savo atžalų miegu? Vaikiški čiužiniai, kuriuos rasite Magresbaldai.lt asortimente, pritaikyti tiek patiems mažiausiems, tiek vyresniesiems. Peržvelkite mūsų katalogus ir išsirinkite labiausiai tinkančią priemonę. Tam, kad geriausią sprendimą priimtumėte lengviau, drąsiai konsultuokitės. Mielai suteiksime jums reikalingą informaciją ir padėsime apsispręsti.