3D SALONO TURAS 3D SALONO TURAS SU KONSULTANTE

SALONAI

SAUGIAI IR PATOGIAI APŽIŪRĖKITE IR IŠSIRINKITE MŪSŲ BALDUS NEKELDAMI KOJOS IŠ NAMŲ!

APSILANKYKITE VIRTUALIAME 3D SALONO TURE!

ĮEITI Į SALONĄ!

Firminė baldų parduotuvė Kaune, „Nemuno baldų“ centre

Taikos pr. 125B, „Nemuno baldų“ centre taip pat įsikūrusi viena didžiausių mūsų parduotuvių.

Šis mūsų baldų salonas Kaune išsiskiria ne tik plačiu asortimentu, bet ir išskirtiniu interjeru, kompozicinių idėjų gausa. Parduotuvėje rasite populiariausias sėdimųjų baldų, staliukų kolekcijas, skirtas miegamajam, svetainei ir pačių mažiausiųjų kambariams. Domina baldai Kaune? Kiekvienam suteikiame galimybę juos išbandyti patiems, tokiu būdu visapusiškai įvertinant gaminių patogumą.

Profesionalūs konsultantai pasirengę atsakyti į visus su baldų pasirinkimu susijusius klausimus. Nuo baldų gamybos iki apmušalų privalumų ir užsakymo niuansų – pasinaudokite galimybe sužinoti viską, kas padės atsirinkti išskirtinius gaminius Jums patogiu metu.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Darbo laikas:

I-V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 16:0

  • salonai-kaunas-nemuno-baldai-1
  • salonai-kaunas-nemuno-baldai-2
  • salonai-kaunas-nemuno-baldai-3
Firminė baldų parduotuvė Kaune

Firminėje baldų parduotuvėje Kaune, Islandijos pl. 217 – 5, ties 11 rampa, įrengtas salonas, kuriame rasite pačius populiariausius mūsų gaminamus baldus.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I – V 8:00 – 19:00

VI 10:00 – 15:00

  • 290-salonas-750x422-111
Firminė baldų parduotuvė prekybos centre „290“

Savanorių pr. 290, Kaune įsikūrusiame baldų salone rasite populiariausių minkštųjų baldų asortimentą visoms svarbiausioms namų erdvėms – miegamajam, svetainei ir vaikų kambariui. Apsilankę parduotuvėje, galite patys išmėginti baldus ir taip įsitikinti jų komfortiškumu, ergonomiškumu. Kvalifikuoti parduotuvės konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, priderinti skirtingus apmušalus ir sukurti patraukliai atrodančią spalvinę kompoziciją. Baldai Kaune pritaikyti Jūsų interjero idėjoms įgyvendinti.

 

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Darbo laikas:

Laikinai uždaryta

  • 290-salonas-750x422-111
Firminė baldų parduotuvė „Senukų“ prekybos centre

Draugystės g. 8C, baldų centre „Senukai“, II aukšte įsikūrusi viena didžiausių mūsų parduotuvių Kaune.

Visi mūsų baldų salonai Kaune, kaip ir kituose miestuose, išsiskiria jaukiu, dizaino mados tendencijas atspindinčiu interjeru ir plačiu populiariausių baldų asortimentu. Čia rasite išskirtinį svetainės sofų ir krėslų, staliukų, miegamojo lovų ir vaikų kambariui reikalingų baldų pasirinkimą. Kiekvienas apsilankęs salone gali pats išbandyti baldų komfortą, įvertinti jų kokybę ir gauti naudingų patarimų, susijusių su baldų pasirinkimu.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

Laikinai uždaryta

  • salonai-kaunas-senukai-1
  • salonai-kaunas-senukai-2
  • salonai-kaunas-senukai-3
  • salonai-kaunas-senukai-4

Pirkimo sąlygos ir užsakymo galimybės

Šie mūsų baldų salonai Kaune pritaikyti juose esančios produkcijos apžiūrai ir išbandymui. Turinys individualių pageidavimų čia taip pat gali užsisakyti norimus gaminius. Jei Jums reikalingi originalaus dizaino baldai Kaune, drąsiai teiraukitės konsultantų dėl apmušalų spalvų, baldų detalių pasirinkimo arba išsirinkite iš rekomenduojamų apmušalų gamos, suformuotos konkrečiam gaminio modeliui. Ją rasite pateiktą prie kiekvieno baldo aprašo.

Priklausomai nuo pasirinktų audinių, baldo gamybos terminai gali skirtis. Tekstile aptraukti baldai pagal individualų užsakymą pagaminami per 30–35 kalendorines dienas, oda per – 35–40 kalendorinių dienų.

Pirkti iš „Magrės baldų“ salonų tiek Kaune, tiek kituose miestuose galite ir naudodamiesi lizingo paslaugomis, mokėdami už gaminį dalimis. Daugiau apie tai Jums papasakos prekybos vietose dirbantys konsultantai. Reikiamos informacijos galite gauti ir susisiekę su parduotuvių komanda telefonu, el. paštu.

 

Ką naudinga apgalvoti prieš apsilankant salone?

Kuriant namų interjerą ar jį atnaujinant, nepriklausomai nuo to, reikalingi baldai Kaune ar kitame mieste, dažniausiai nesinori gaišti laiko. Todėl prieš atvykstant į saloną, patariama iš anksto apgalvoti keletą aspektų:

Kambario dydį. Būtent nuo jo dažniausiai priklauso ir pasirenkamų baldų matmenys. Erdvėje jie turėtų atrodyti proporcingai, t. y. nebūti nei per dideli, nei per maži. Pirmuoju atveju kambarys gali atrodyti perkrautas, todėl jame sunku judėti. Be to, tokia patalpa neatrodo patraukliai. Antruoju atveju kambario interjeras gali atrodyti tuščias ir nejaukus, o pernelyg maži baldai – juokingai.

Interjero stilių. Tai dar vienas dalykas, kurio nevertėtų praleisti ieškant sau tinkamiausių baldų. Mūsų asortimente gausu skirtingo dizaino gaminių: nuo itin prabangios sofos lovos iki šiuolaikiškomis formomis išsiskiriančio fotelio. Todėl optimalų sprendimą gali rasti kiekvienas norintis.

Turimą biudžetą. Mūsų baldai Kaune ir kituose miestuose pritaikyti skirtingas galimybes turintiems vartotojams. Gaminių modifikacijų gausa leidžia laisvai varijuoti ir atrasti sau palankiausią sprendimą.

Apsilankymas fiziniame salone suteikia galimybę realiai įvertinti baldų išvaizdą, kokybę ir suteikiamą komfortą. Dažnai šie kriterijai yra lemiami priimant galutinį sprendimą. Be to, savo darbą puikiai išmanantys konsultantai gali greitai atakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

 

Kodėl verta rinktis mus?

Lietuviški „Magrės baldai“ yra gaminami iš tvirtų ir patikimų medžiagų – taip užtikrinama aukščiausia produkcijos kokybė. Ilgametė patirtis leidžia sukurti nepriekaištingo dizaino baldus, pasižyminčius stilinga išvaizda ir funkcionalumu. Šios savybės vienos iš svarbiausių kuriant šiuolaikinių namų interjerą.

Plačiame asortimente gausu tiek minkštų, tiek korpusinių baldų, tokių kaip:

• sofos,
• minkšti kampai,
• foteliai,
• pufai,
• lovos,
• kavos staliukai,
• komodos,
• lentynos ir kita.

Domina baldai Kaune svetainei, miegamajam ar kitam kambariui? Užsukite į artimiausią mūsų saloną ir išsirinkite tai, kas patinka asmeniškai Jums.

„Magrės baldų“ komanda supranta ekologijos svarbą, todėl atsakingai žvelgia tiek į žmogų, tiek į jį supančią aplinką. Nuolat atnaujinamos gamybos technologijos leidžia optimizuoti sunaudojamų medžiagų kiekį, taip sumažinant ir susidarančias atliekas.

Mėgaukitės patogiu poilsiu namuose su stilingais ir ilgaamžiais baldais!