+370 634 85000
0
Baldai Kaune

Baldai Kaune

FIRMINIUOSE BALDŲ SALONUOSE RASITE PLATŲ MINKŠTŲ IR KORPUSINIŲ BALDŲ ASORTIMENTĄ. MŪSŲ KONSULTANTĖS SUTEIKS PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS INDIVIDUALIAI JUMS GAMINAMUS BALDUS IR ČIUŽINIUS.

APSILANKYKITE MŪSŲ FIRMINIUOSE INTERJERO SALONUOSE AR PARTNERIŲ SALONUOSE LIETUVOJE IR UŽSIENIO ŠALYSE.

Firminė baldų parduotuvė Kaune, NEMUNO BALDŲ centre

Taikos pr. 125 B, NEMUNO BALDŲ centre taip pat įsikūrusi viena didžiausių mūsų parduotuvių.

Šis mūsų baldų salonas Kaune išsiskiria ne tik plačiu asortimentu, bet ir išskirtiniu interjeru, kompozicinių idėjų gausa. Parduotuvėje rasite populiariausias sėdimųjų baldų, staliukų kolekcijas, skirtas miegamajam, svetainei ir pačių mažiausiųjų kambariams. Domina baldai Kaune? Kiekvienam suteikiame galimybę juos išbandyti patiems, tokiu būdu visapusiškai įvertinant gaminių patogumą.

Profesionalūs konsultantai pasirengę atsakyti į visus su baldų pasirinkimu susijusius klausimus. Nuo baldų gamybos iki apmušalų privalumų ir užsakymo niuansų – pasinaudokite galimybe sužinoti viską, kas padės pasirinkti išskirtinius gaminius Jums patogiu metu.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 16:00

salonas-taika-1-4
salonas-taika-1-8
salonas-taika-1-9
salonas-taika-1-10
salonas-taika-1-6
salonas-taika-1-7
salonas-taika-1-2
salonas-taika-1-1
salonas-taika-1-3
salonas-taika-1-5
Icon
Icon

Firminė baldų parduotuvė prekybos centre 290

Savanorių pr. 290, Kaune įsikūrusiame baldų salone rasite populiariausių minkštųjų baldų asortimentą visoms svarbiausioms namų erdvėms – miegamajam, svetainei ir vaikų kambariui. Apsilankę parduotuvėje, galite patys išmėginti baldus ir taip įsitikinti jų komfortiškumu, ergonomiškumu. Kvalifikuoti parduotuvės konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, priderinti skirtingus apmušalus ir sukurti patraukliai atrodančią spalvinę kompoziciją. Baldai Kaune pritaikyti Jūsų interjero idėjoms įgyvendinti.

 

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I – V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 15:00

290-salonas-750x422-111
290-salonas-1080x1080-4
290-salonas-1080x1080-5
290-salonas-1080x1080-6
290-salonas-1080x1080-7
290-salonas-1080x1080-8
290-salonas-1080x1080-9
290-salonas-1080x1080-10
290-salonas-1080x1080-11
290-salonas-1080x1080-12
Icon
Icon

Firminė baldų parduotuvė Kaune

Nedidelėje firminėje baldų parduotuvėje Kaune, Islandijos pl. 161 - 4, įrengtas salonas, kuriame rasite pačius populiariausius mūsų gaminamus baldus.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I – V 10:00 – 19:00

VI 10:00 - 14:00

islandijos-salonas-5
islandijos-salonas-9
islandijos-salonas-8
islandijos-salonas-2
islandijos-salonas-1
Icon
Icon

Vaikų ir jaunuolio kambario baldų salonas CILEK Kaune

Savanorių pr. 290 (II aukšte), Kaune įsikūrusiame baldų salone rasite populiariausių vaikų baldų gamintojo CILEK kolekcijų baldus. Apsilankę parduotuvėje kartu su savo vaikais galėsite patys išmėginti baldus, įsitikinti jų komfortiškumu, ergonomiškumu, susikurti savo būsimo vaikų kambario įvaizdį. Kvalifikuoti parduotuvės konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, sukurti patraukliai atrodančią spalvinę ir erdvinę kompoziciją. 


O jei į baldų pirkimą įtrauksite ir vaikus, jie patys galės išmėginti ir įsitikinti baldų patogumu, patrauklumu bei funkcionalumu bei nuspręsti, kokio kambario šeimininkais jie nori būti - ar tai piratų laivo, princesės karalystės, lenktynių čempiono ir pan.

 

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I – V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 15:00

Cilek-salonas-1
Cilek-salonas-2
Cilek-salonas-3
Cilek-salonas-4
Cilek-salonas-7
Cilek-salonas-9
Icon
Icon

Pirkimo sąlygos ir užsakymo galimybės

Šie mūsų baldų salonai Kaune pritaikyti juose esančios produkcijos apžiūrai ir išbandymui. Turinys individualių pageidavimų čia taip pat gali užsisakyti norimus gaminius. Jei Jums reikalingi originalaus dizaino baldai Kaune, drąsiai teiraukitės konsultantų dėl apmušalų spalvų, baldų detalių pasirinkimo arba išsirinkite iš rekomenduojamų apmušalų gamos, suformuotos konkrečiam gaminio modeliui. Ją rasite pateiktą...

Pirkimo sąlygos ir užsakymo galimybės

Šie mūsų baldų salonai Kaune pritaikyti juose esančios produkcijos apžiūrai ir išbandymui. Turinys individualių pageidavimų čia taip pat gali užsisakyti norimus gaminius. Jei Jums reikalingi originalaus dizaino baldai Kaune, drąsiai teiraukitės konsultantų dėl apmušalų spalvų, baldų detalių pasirinkimo arba išsirinkite iš rekomenduojamų apmušalų gamos, suformuotos konkrečiam gaminio modeliui. Ją rasite pateiktą prie kiekvieno baldo aprašo.

Priklausomai nuo pasirinktų audinių, baldo gamybos terminai gali skirtis. Tekstile aptraukti baldai pagal individualų užsakymą pagaminami per 30–35 kalendorines dienas, oda per – 35–40 kalendorinių dienų.

Pirkti iš mūsų baldų parduotuvės Kaune, tiek kituose miestuose galite ir naudodamiesi mokėjmo dalimis paslaugomis, mokėdami už gaminį dalimis. Daugiau apie tai Jums papasakos prekybos vietose dirbantys konsultantai. Reikiamos informacijos galite gauti ir susisiekę su parduotuvių komanda telefonu, el. paštu.

Ką naudinga apgalvoti prieš apsilankant salone?

Kuriant namų interjerą ar jį atnaujinant, nepriklausomai nuo to, reikalingi baldai Kaune ar kitame mieste, dažniausiai nesinori gaišti laiko. Todėl prieš atvykstant į saloną, patariama iš anksto apgalvoti keletą aspektų:

Kambario dydį. Būtent nuo jo dažniausiai priklauso ir pasirenkamų baldų matmenys. Erdvėje jie turėtų atrodyti proporcingai, t. y. nebūti nei per dideli, nei per maži. Pirmuoju atveju kambarys gali atrodyti perkrautas, taip pat jame bus sunku judėti. Be to, tokia patalpa neatrodo patraukliai. Antruoju atveju kambario interjeras gali atrodyti tuščias ir nejaukus, o pernelyg maži baldai – juokingai.

Interjero stilių. Tai dar vienas dalykas, kurio nevertėtų praleisti ieškant sau tinkamiausių baldų. Mūsų asortimente gausu skirtingo dizaino gaminių: nuo itin prabangios sofos lovos iki šiuolaikiškomis formomis išsiskiriančio fotelio. Todėl optimalų sprendimą gali rasti kiekvienas norintis.

Turimą biudžetą. Mūsų baldų salonai Kaune ir kituose miestuose pritaikyti skirtingas galimybes turintiems vartotojams. Gaminių modifikacijų gausa leidžia laisvai varijuoti ir atrasti sau palankiausią sprendimą.

Apsilankymas fiziniame salone suteikia galimybę realiai įvertinti baldų išvaizdą, kokybę ir suteikiamą komfortą. Dažnai šie kriterijai yra lemiami priimant galutinį sprendimą. Be to, savo darbą puikiai išmanantys konsultantai gali greitai atakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

Kodėl verta rinktis mus?

Lietuviški „Magrės baldai“ yra gaminami iš tvirtų ir patikimų medžiagų – taip užtikrinama aukščiausia produkcijos kokybė. Ilgametė patirtis leidžia sukurti nepriekaištingo dizaino baldus, pasižyminčius stilinga išvaizda ir funkcionalumu. Šios savybės vienos iš svarbiausių kuriant šiuolaikinių namų interjerą.

Plačiame asortimente gausu tiek minkštų, tiek korpusinių baldų, tokių kaip:

• sofos, • minkšti kampai, • foteliai, • pufai, • lovos, • kavos staliukai, • komodos, • lentynos ir kita.

Jeigu norite, kad Jūsų namus puoštų funkcionalūs, patrauklaus dizaino baldai Kaunas – miestas, kuriame jų galite rasti daug ir įvairių. Užsukite į artimiausią mūsų saloną ir išsirinkite tai, kas patinka asmeniškai Jums.

„Magrės baldų“ komanda supranta ekologijos svarbą, todėl atsakingai žvelgia tiek į žmogų, tiek į jį supančią aplinką. Nuolat atnaujinamos gamybos technologijos leidžia optimizuoti sunaudojamų medžiagų kiekį, taip sumažinant ir susidarančias atliekas.

Jūsų patogumui – virtualus apsilankymas baldų salone

Nuo šiol tam, kad apžiūrėtumėte sau patinkančius baldus ir interjero detales nebūtinai turite vykti iš namų. Dabar tai galite padaryti tiesiog naudodamiesi kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu. Virtualus apsilankymas Vilniaus rajone, Riešėje, esančiame salone leidžia patogiai ir iš visų pusių apžiūrėti ten esančius baldus bei interjero aksesuarus.

Net, jeigu Jus domina baldų parduotuvės Kaune, tokia funkcija vis tiek labai naudinga, nes būtent Riešės salone galite susipažinti su didžiausiu mūsų prekių asortimentu. Taip atvykę į artimiausią „Magrės baldų“ parduotuvę tiksliai žinosite, ko Jums reikia.

Daugelis bent kartą ieškoję naujų baldų ir interjero detalių savo namams tikriausiai sutiks, kad rasti sau patinkančius gaminius iš pirmo karto tikrai nėra lengva. Virtualus turas padeda išvengti lankymosi skirtinguose salonuose, kelionės išlaidų ir sutaupyti laiko. Be to, tam nereikia jokio specialaus pasiruošimo.

Saugios ir nemokamos profesionalų konsultacijos

Renkantis prekes namų interjerui dažnai prireikia profesionalaus patarimo. Atsižvelgdami į tai, mes teikiame plataus spektro nuotolines konsultacijas telefonu, elektroniniu paštu, bendraujant per svetainę arba „Messenger“ programėlę.

Kvalifikuoti „Magrės baldų“ konsultantai pasiruošę atsakyti į rūpimus klausimus, susijusius su prekių asortimentu, asmeninius poreikius geriausiai atitinkančių gaminių pasirinkimu ir dar daugiau. Be to, galime paruošti individualų pasiūlymą ir susitikti patogiu metu.

Jeigu šiuo metu Jums kaip tik reikalingi svetainės, miegamojo ar kito kambario baldai Kaunas – miestas, kuriame mūsų salonus galite rasti net keletoje vietų. Apsilankykite juose ir įsigykite norimas prekes! Mėgaukitės patogiu poilsiu namuose su stilingais ir ilgaamžiais baldais!


1. Kur galiu rasti artimiausią „Magrės baldų“ saloną Kaune? Icon

Tikslūs adresai, kur įsikūrusios mūsų baldų parduotuvės Kaune, pateikti aukščiau. Be to, mus dar patogiau galite rasti paspaudę ant ten pat pateiktų nuorodų „žiūrėti žemėlapyje“.


2. Ar visos jūsų baldų parduotuvės Kaune šiuo metu atidarytos? Icon

Operatyviai reaguojame į besikeičiančią situaciją, todėl nuolat atnaujiname informaciją apie veikiančias „Magrės baldų“ parduotuves. Sužinoti, kurie baldų salonai Kaune ir kituose miestuose šiuo metu yra atidaryti, galite čia.


3. Kaip pasiruošti apsilankymui salone? Icon

Atsižvelgiant į dabartinę situaciją, salone būtina dėvėti apsauginę nosį ir burną dengiančią kaukę, taip pat stengtis laikytis saugaus 2 m atstumo nuo kitų žmonių.


4. Kaip virtualiai apsilankyti „Magrės baldų“ salone Kaune? Icon

Viskas labai paprasta – Jums tereikia paspausti ant šio puslapio viršuje pateiktos nuorodos „įeiti į saloną“ arba magresbaldai.lt svetainėje esančiame išskleidžiamame meniu pasirinkti „3D salono turą“. Po to viskas taip pat labai paprasta: baldus ir aksesuarus galite patogiai apžiūrėti iš visų pusių, o paspaudę ant norimo gaminio jį peržiūrėti ir interneto svetainėje, kur pateikiamas detalus prekės aprašymas.