SALONAI

Stilingam bei funkcionaliam interjerui skirtus „Magrės baldų“ gaminius apžiūrėti ar įsigyti galite daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių, taip pat – kitose šalyse.
Firminė baldų parduotuvė prekybos centre „290“

Savanorių pr. 290, Kaune įsikūrusiame baldų salone rasite populiariausių minkštųjų baldų asortimentą visoms svarbiausioms namų erdvėms – miegamajam, svetainei ir vaikų kambariui. Apsilankę parduotuvėje, galite patys išmėginti baldus ir taip įsitikinti jų komfortiškumu, ergonomiškumu. Kvalifikuoti parduotuvės konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, priderinti skirtingus apmušalus ir sukurti gražią spalvinę kompoziciją.

 

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 16:00

  • 290-salonas-750x422-111
Firminė baldų parduotuvė „Senukų“ prekybos centre

Draugystės g. 8C, baldų centre „Senukai“, II aukšte įsikūrusi viena didžiausių mūsų parduotuvių Kaune.

Visi mūsų baldų salonai Kaune, kaip ir kituose miestuose, išsiskiria jaukiu, dizaino mados tendencijas atspindinčiu interjeru ir plačiu populiariausių baldų asortimentu. Čia rasite išskirtinį svetainės sofų ir krėslų, staliukų, miegamojo lovų ir vaikų kambariui reikalingų baldų pasirinkimą. Kiekvienas apsilankęs salone gali pats išbandyti baldų komfortą, įvertinti jų kokybę ir gauti naudingų patarimų, susijusių su baldų pasirinkimu.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Darbo laikas:

I-V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 16:00

  • salonai-kaunas-senukai-1
  • salonai-kaunas-senukai-2
  • salonai-kaunas-senukai-3
  • salonai-kaunas-senukai-4
Firminė baldų parduotuvė „Nemuno baldų“ centre

Taikos pr. 125B, „Nemuno baldų“ centre taip pat įsikūrusi viena didžiausių mūsų parduotuvių.

Šis mūsų baldų salonas Kaune išsiskiria ne tik plačiu asortimentu, bet ir išskirtiniu interjeru, kompozicinių idėjų gausa. Parduotuvėje rasite populiariausias sėdimųjų baldų, staliukų kolekcijas, skirtas miegamajam, svetainei ir pačių mažiausiųjų kambariams. Kiekvienam suteikiame galimybę baldus išbandyti patiems, tokiu būdu visapusiškai įvertinant jų patogumą.

Profesionalūs konsultantai pasirengę atsakyti į visus su baldų pasirinkimu susijusius klausimus. Nuo baldų gamybos iki apmušalų privalumų ir užsakymo niuansų – pasinaudokite galimybe sužinoti viską, kas padės atsirinkti išskirtinius gaminius Jums patogiu metu.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 16:00

  • salonai-kaunas-nemuno-baldai-1
  • salonai-kaunas-nemuno-baldai-2
  • salonai-kaunas-nemuno-baldai-3

Pirkimo sąlygos ir užsakymo galimybės

Šie mūsų baldų salonai Kaune puikiai tinka ne tik čia esančios produkcijos apžiūrai, išbandymui ir užsakymui. Baldai Kaune, kaip ir kituose miestuose, gaminami ir pagal specifinius poreikius. Drąsiai teiraukitės konsultantų dėl apmušalų spalvų, baldų detalių pasirinkimo arba išsirinkite iš rekomenduojamų apmušalų gamos, suformuotos konkrečiam baldo modeliui. Ją rasite pateiktą prie kiekvieno baldo aprašo.

Priklausomai nuo pasirinktų audinių, baldo gamybos terminai gali skirtis. Tekstile aptraukti baldai pagal individualų užsakymą pagaminami per 30–35 kalendorines dienas, oda per – 35–40 kalendorinių dienų.

Pirkti iš „Magrės baldų“ salonų tiek Kaune, tiek kituose miestuose galite ir naudodamiesi lizingo paslaugomis, mokėdami už gaminį dalimis. Daugiau apie tai Jums papasakos prekybos vietose dirbantys konsultantai. Reikiamos informacijos galite gauti ir susisiekę su parduotuvių komanda telefonu, el. paštu.