+370 634 85000
0
Paveikslai

Paveikslai

Paskutinis interjero įrengimo etapas - aksesuarų parinkimas. Paveikslais užpildysite tuščias erdves, sukursite pageidaujamą atmosferą bei nuotaiką.

Atrodo, kad Jūsų namų interjere kažko trūksta? Jau turite visus reikalingus baldus, tačiau galutinis vaizdas nedžiugina? Tuomet, labai tikėtina, kad Jums paprasčiausiai trūksta dekoracijų. Jomis gali tapti „Magrės baldų“ asortimente esantys stikliniai paveikslai internetu. Tai ypatinga estetika spinduliuojančios dekoracijos, kurios leis susikurti savo svajonių interjerą.

Stikliniai paveikslai internetu


Stiklinį paveikslą rekomenduojama įsigyti tiems, kurie ieško...

Atrodo, kad Jūsų namų interjere kažko trūksta? Jau turite visus reikalingus baldus, tačiau galutinis vaizdas nedžiugina? Tuomet, labai tikėtina, kad Jums paprasčiausiai trūksta dekoracijų. Jomis gali tapti „Magrės baldų“ asortimente esantys stikliniai paveikslai internetu. Tai ypatinga estetika spinduliuojančios dekoracijos, kurios leis susikurti savo svajonių interjerą.

Stikliniai paveikslai internetu


Stiklinį paveikslą rekomenduojama įsigyti tiems, kurie ieško kažko unikalaus. Tai pakankamai ryškus, tačiau kartu ir subtilus aksesuaras. Be to, kad atrodo itin prabangiai, jį itin lengva prižiūrėti. Natūralu, kad laikui bėgant dekoracija apdulka, todėl ją reikia nuvalyti. Turint įprastą, ant drobės pieštą paveikslą, padaryti tai, nepažeidžiant dažų, gali būti sudėtinga. Tačiau įsigijus stiklinę dekoraciją, šios problemos nelieka. Dulkes nuo jos galima nuvalyti itin paprastai, tiesiog naudojant drėgną šluostę.

Asortimente esantys stikliniai paveikslai namams yra pakankamai masyvūs. Jų aukštis gali siekti net iki 1500 mm. Taigi tokia dekoracija tikrai neliks nepastebėta. Ji puikiai tiks norint užpildyti didelį sienos plotą, pavyzdžiui, virš sofos arba minkšto kampo. 

Svarbu pabrėžti, kad šie masyvūs aksesuarai yra pagaminti taip, kad būtų visiškai saugūs interjere. Grūdinto stiklo paveikslai tvirtinami prie sienos ant dviejų kablių. O apačioje esantys paminkštinimai neleidžia subraižyti sienos dangos. Taigi galite būti ramūs, kad netyčia jos nepažeisite.

Modernūs paveikslai svetainei, miegamajam, virtuvei

Modernus paveikslas namams suteikia išskirtinumo ir leidžia išpildyti norimą įvaizdį. Jis gali būti naudojamas įvairiuose kambariuose: svetainėje, miegamajame, darbo kambaryje ir net virtuvėje. Kiekvienu atveju tai puiki dekoracija. Norite papuošti kažkurį iš šių kambarių? Tuomet stikliniai paveikslai internetu neabejotinai verti Jūsų dėmesio.

Tai itin aukštos kokybės aksesuarai, kurie leidžia lengvai papuošti norimą namų erdvę. Atsižvelgiant į kambaryje vyraujantį stilių, galima pasirinkti prie jo labiausiai derantį paveikslą. Žinoma, pasirinkimas priklauso ir nuo to, kokio rezultato tikimasi. 

Dideli paveikslai svetainėje puikiai tinka tuomet, kai norisi kažko ryškaus. Tokie aksesuarai netgi gali tapti pagrindiniu kambario akcentu. „Magrės baldų“ asortimente esantys stikliniai paveikslai interjerui pasižymi sodriomis spalvomis ir išraiškingomis detalėmis.

Dideli paveikslai ant sienos gali būti naudojami ir miegamajame, pavyzdžiui, priešais lovą. Taip juos išvysite vos tik pabudę. Stikliniai paveikslai miegamajam suteikia išskirtinės prabangos. Be to, jie tobulai dera tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio stiliaus interjero. 

O galbūt norite papuošti savo virtuvę? Modernūs paveikslai ant stiklo kuo puikiausiai tinka ir šiame kambaryje. Dažnai virtuvėje yra daugiau drėgmės nei įprastai. Todėl klasikinis paveikslas ant drobės joje gali būti ne pats tinkamiausias pasirinkimas. Dekoracijos iš grūdinto stiklo yra atsparios drėgmei. Todėl nereikia baimintis, kad jos bus kaip nors pažeistos. Be to, kaip minėjome prieš tai, tokie aksesuarai yra lengvai prižiūrimi. Taigi, net jei netyčia ant jų pateks nešvarumų, šiuos bus galima lengvai pašalinti šluoste. Vis dėlto reikėtų pasistengti jų išvengti. Geriausia, kad grūdinto stiklo paveikslai virtuvei būtų kabinami toliau nuo viryklės, kriauklės ir paviršių, ant kurių gaminamas maistas.

Kaip išsirinkti paveikslą namams?

Jau kurį laiką įsivaizduojate, kaip nauji paveikslai papuošia Jūsų namų sienas, tačiau išsirinkti tuos vienintelius sunku? Pasirinkimas toks platus, tačiau tai, kas patraukliai atrodo interneto svetainėje, nebūtinai derės interjere. Taigi kaip nesuklysti? 

Svarbiausia – neskubėkite. Originalūs paveikslai namams gali būti nemaža investicija. Todėl nesinori išmesti didelės pinigų sumos į balą ir vėliau dėl to gailėtis. 

Visų pirma įvertinkite kambario, kuriame planuojate kabinti paveikslą, interjerą. Ar jame tikrai yra pakankamai laisvos vietos? Galbūt kambaryje yra didelė tuščia siena? Tuomet masyvus paveikslas bus tinkamas pasirinkimas. Jis padės užpildyti tuščią sienos plotą ir įneš balanso. Tačiau, jei patalpoje nėra laisvų sienų arba jos pakankamai mažos, didelis paveikslas paprasčiausiai apsunkins erdvę. Todėl ji atrodys perpildyta. Tokiu atveju geriau rinktis mažesnių matmenų dekoraciją.

Ne ką mažiau svarbu atsižvelgti ir į bendrą kambario įvaizdį. Paveikslas turėtų jį papildyti, o ne išdarkyti. Svarbu, kad ši dekoracija derėtų su kitomis interjere esančiomis detalėmis – baldais ir aksesuarais. Puiku tai, kad grūdinto stiklo paveikslą lengva priderinti prie įvairaus įvaizdžio. Visgi, jei kambaryje jau yra pakankamai daug ryškių detalių, tamsios spalvos modernus paveikslas jame gali netikti. Tokiu atveju geriau rinktis kažką neutralesnio, labiau susiliejančio su aplinka.

O jeigu kambaryje kaip tik trūksta kažko išskirtinio, nes vyrauja panašios spalvos baldai ir aksesuarai, masyvus sodrių spalvų paveikslas bus būtent tai, ko reikia.

Su kuo derinti paveikslus interjere?

Paveikslus interjere galima derinti beveik su bet kuo, o visų pirma – su minkštais baldais. Svetainėje tai gali būti sofa, minkštas kampas arba foteliai, o miegamajame – lova. Virtuvėje paveikslą galima sėkmingai derinti su valgomojo kėdėmis. 

Svarbu atsižvelgti, kad baldų ir paveikslo spalvos derėtų tarpusavyje ir atrodytų harmoningai. Priklausomai nuo norimo pasiekti efekto, galima naudoti kontrastingus arba panašius atspalvius. 

Naują paveikslą galima derinti ne tik prie baldų, bet ir įvairių aksesuarų, pavyzdžiui:

Patogiausia tai, kad visus šiuos aksesuarus galite rasti „Magrės baldų“ svetainėje. Tiesiog spustelėkite ant norimos nuorodos ir išsirinkite tai, kas patinka labiausiai. Esame tikri, kad lengvai atrasite sau patinkantį derinį.

1. Kiek kainuoja stikliniai paveikslai? Icon

Sužinoti Jus dominančio paveikslo kainą galite užvedę pelės žymeklį arba paspaudę ant norimo produkto.

2. Iš kokio stiklo gaminami šie paveikslai? Icon

„Magrės baldų“ asortimente esantys paveikslai yra pagaminti iš grūdinto stiklo. Tokiu būdu užtikrinama, kad naudoti interjere juos būtų visiškai saugu.

3. Ar tokios dekoracijos yra sunkios? Icon

Paveikslo svoris priklauso nuo jo matmenų: kuo šie didesni, tuo didesnis ir dekoracijos svoris. Šioje kategorijoje galite rasti paveikslą, sveriantį tiek 14,4 kg, tiek 15 kg.

4. Kokie galimi paveikslų matmenys? Icon

„Magrės baldų“ asortimente esančių paveikslų matmenys yra pakankamai dideli. Šiuo metu galima rinktis iš tokių variantų:

  • 1200 x 1200 mm;
  • 1500 x 1000 mm.

Taigi, jeigu Jums patinka masyvios dekoracijos, paveikslai ant stiklo būtent tokios ir yra.