+370 634 85000
0
Sofos lovos, sofos

Sofos lovos, sofos

Stilinga sofa-lova gali tapti išskirtine interjero detale. Tegul Jūsų namai suspindi naujomis spalvomis. Pasilepinkite patogiu poilsiu ant sofos.

Lietuviškos sofos-lovos – praktiškas pasirinkimas taupantiems namų erdvę. Šioje kategorijoje rasite poilsiui ir miegui skirtus baldus, pasižyminčius išskirtine kokybe, komfortu ir patraukliu dizainu. Sėdimoji arba kampinė sofa lova padės efektyviai išnaudoti kiekvieną kambario centimetrą ir leis puikiai pailsėti tiek Jums, tiek Jūsų svečiams.

Lietuviškos sofos lovos – ypatingas dizainas ir komfortas

 

„Magrės baldai“ siūlo rinktis kelis praktiškų baldų tipus:

Lietuviškos sofos-lovos – praktiškas pasirinkimas taupantiems namų erdvę. Šioje kategorijoje rasite poilsiui ir miegui skirtus baldus, pasižyminčius išskirtine kokybe, komfortu ir patraukliu dizainu. Sėdimoji arba kampinė sofa lova padės efektyviai išnaudoti kiekvieną kambario centimetrą ir leis puikiai pailsėti tiek Jums, tiek Jūsų svečiams.

Lietuviškos sofos lovos – ypatingas dizainas ir komfortas

 

„Magrės baldai“ siūlo rinktis kelis praktiškų baldų tipus:

 • Sofa – lova arba sofa transformeris.  Tai – sumanus sprendimas nedideliems kambariams ir butams. Ant tokio baldo galite patogiai ilsėtis. Miegamosios sofos lovos  su patalynės dėže pravers ir tuomet, kai norėsite užtikrinti svečių komfortą. Jos gali būti tiek dvivietės, tiek trivietės. Taigi jei Jus domina universalūs baldai, sofos su miegamu mechanizmu gali būti tobulas pasirinkimas.

 • Sėdimoji sofa. Šių baldų konstrukcija sukurta taip, kad sėdėjimas būtų maksimaliai patogus. Jose galima integruoti specialų poilsio mechanizmą. Tokiu atveju akimirksniu pakeisite minkštos sofos kojų ir atraminės dalies poziciją. Ant šio sėdimojo baldo įprastai gali komfortiškai ilsėtis 2–7 žmonės.

 • Modulinė sofa. Tai – atskira kategorija, į kurią patenka ir kampinė sofa lova. Šie baldai gali būti sudaryti iš 2 ar daugiau skirtingų dalių. Jų poziciją galite lengvai ir greitai keisti pagal poreikius.


Stilingas ir funkcionalus baldas padeda sukurti itin komfortišką aplinką, kurioje patogiai jaučiasi kiekvienas šeimos narys ir svečias.

 

Jūsų pasirinkta sofa-lova transformeris ar kito tipo minkštas sėdimasis baldas gali būti su arba be porankių, turėti  galvos atramą arba ne. Taip pat galite laisvai rinktis kojelių dizainą (jos gali būti medinės arba metalinės).  Lovos sofos  – prie interjero itin lengvai priderinamas baldas. Jūsų pasirinktą baldą galime aptraukti vienu ar keliais audiniais, natūralia oda. Daugiau nei 200 medžiagų pasiūla padės įgyvendinti individualias interjero idėjas.

 

Jaukumą ir rafinuotą patogumą taip pat pasieksite papildę baldą stilingomis pagalvėlėmis, užtiesalu ar staliuku, baru. Paprasto dizaino sofa ar sofa-lova kampas gali būti įsigyjami tiek komplekte, tiek atskirai.


Modifikacijų gausa

 

Priklausomai nuo modelio, sofa ar kitas sėdimasis baldas gali būti su arba be porankių, papildomos nugaros ir galvos atramos. Be to, daugeliu atvejų yra galimybė rinktis tradicinės ar kampinės sofos kojelių medžiagą (pvz., mediena arba metalas) ir dizainą. Platesnė informacija apie tai pateikiama prekių aprašymuose.

 

Tiek viengulė, tiek dvigulė sofa lova  su patalynės dėže itin lengvai derinama interjere. Pasirinkto dizaino baldą galima aptraukti vienu ar keliais audiniais, natūralia oda. „Magrės baldų“ asortimente – daugiau nei 240 skirtingų apmušalų. Todėl Jūs galite be didelių pastangų įgyvendinti individualias interjero idėjas.

 

Išmanūs sprendimai – neatsiejama šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalis. Jie nuolatos pritaikomi ir mūsų baldų gamyboje. Kai kurių modelių sofos su miegama dalimi gali turėti integruotą USB įkrovimo jungtį, kuri itin praverčia norint įkrauti mobilųjį telefoną arba planšetę.

 

Jaukumo ir rafinuoto aplinkai suteiksite papildę baldą stilingomis pagalvėlėmis, užtiesalu ar staliuku, baru. Tradicinė arba kampinė sofa lova gali būti įsigyjami tiek komplekte, tiek atskirai. Taigi galite neabejoti, kad  sofos lovos su miegamu mechanizmu – prie interjero itin lengvai priderinami baldai. 

 

Miegamosios sofos lovos – patogiam Jūsų ar svečių poilsiui

 

Kai kuriems miegamosios sofos lovos reikalingos kiekvieną dieną, kitiems – tik retkarčiais, pavyzdžiui, atvykus svečiams. Todėl renkantis naują sofą patariama gerai apgalvoti, kaip dažnai ant jos bus miegama. Mūsų asortimente galima rasti įvairiems poreikiams pritaikytų baldų.

 

Sofa su dažnam naudojimui skirtu miegamuoju mechanizmu leidžia pasimėgauti ypač komfortišku poilsiu. Patvarus čiužinio pagrindas iš „Pocket“ spyruoklių ir putų poliuretano suteikia patikimą atramą kūnui. Esant poreikiui, galima pasirūpinti ir antčiužiniu, kuris padeda išlyginti ant sofos esantį tarpą.

Tipai

Renkantis naują sofą reikia atsižvelgti į daugybę aspektų ir vienas pagrindinių yra jos dydis. Šis dažniausiai priklauso nuo žmonių skaičiaus šeimoje ir erdvės, kurioje planuojama statyti baldą, dydžio. Populiariausios yra dvivietės ir trivietės sofos. 

Dvivietės sofos

Dvivietės sofos lovos gali turėti dvi atskiras sėdimąsias pagalves arba viena didelę, einančią nuo vieno baldo galo iki kito. Tai turi įtakos sėdėjimui ir sofos pojūčiui. Atskiros pagalvės tiesiogiai reaguoja į ant jų sėdintį asmenį ir atrodo, kad tarsi apglėbia. Tokia sofa gali šiek tiek labiau palinkti link centro, kai ant jos sėdi daugiau nei vienas žmogus. Todėl šeimoms, kurios mėgsta sėdėti kartu ir būti šalia vienas kito, ypač tinka vientisą pagalvę turinčios sofos. Atskiras pagalves turintys minkšti sėdimieji baldai galbūt yra geresnis pasirinkimas tiems, kurie mėgsta išlaikyti atstumą, sėdėdami ant sofos kartu su kitais.

Trivietės sofos

Kalbant apie sėdimąsias pagalves, trivietė sofa jų gali turėti tris atskiras arba vientisą. Pastarosios dažniausiai būna miegamosios sofos lovos, t. y. jas galima išskleisti. Tokia baldo konstrukcija užtikrina patogų ir lengvą jo naudojimą. Todėl jei norite, kad naujasis baldas tiktų ne tik sėdėjimui, bet ir gulėjimui, trivietė sofa lova su vientisa pagalve gali būti tinkamiausia. Lyginant su dviviete, trivietė sofa yra didesnė, todėl dažniau ją renkasi didelės šeimos ir tie, kurie savo namuose turi daug vietos. 

„Magrės baldų“ salonus galite rasti daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių. Taigi jei domina stilingos dvivietės ar trivietės sofos lovos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje – apsilankykite pas mus!  

Dažniausios naujos sofos lovos pasirinkimo klaidos

Galima išskirti tokias pagrindines šio sėdimojo baldo pasirinkimo klaidas:

 • Naudojimo ypatumų neapgalvojimas. Jei ieškoma baldo, ant kurio bus ne tik sėdima, bet ir gulima, geriausias variantas bus modernios  sofos lovos su miegamuoju mechanizmu, skirtu dažnam arba retesniam naudojimui.

 • Funkcionalumo neįvertinimas. Šis aspektas yra vienas iš svarbiausių renkantis bet kokius baldus. Deja, tačiau kartais jis nėra įvertinamas, pavyzdžiui, taupant vietą kambaryje. Norint sukurti ne tik stilingą, bet ir patogų interjerą, rekomenduojama jokiu būdu nepamiršti sofos funkcionalumo – tai leis mėgautis visapusiškai patogiu miegu.

 • Neatsižvelgimas į kitus kambaryje esančius baldus. Interjero vientisumas – vienas iš pagrindinių jo patrauklumą lemiančių aspektų. Todėl prieš įsigyjant naują sofą patariama atidžiai įvertinti kambaryje esančių baldų stilių, apmušalų spalvą, porankių ir kojelių medžiagas.

 • Tinkamų sofos matmenų nenumatymas. Tam, kad naujasis baldas harmoningai įsilietų į namų erdvę ir būtų patogus naudoti, svarbu įvertinti tiek kambario, kuriame jis bus statomas, tiek pačios  sofos lovos su miegamu mechanizmu dydį. Priešingu atveju galima susidurti su įvairiais nepatogumais.

 

Šių klaidų galima paprastai išvengti. Tereikia skirti pakankamai laiko esminiams baldo pasirinkimo ir pirkimo aspektams. Jei nesate tikri dėl apsisprendimo, visuomet galite konsultuotis su „Magrės baldų“ komanda. Ji pasiruošusi atsakyti į Jums rūpimus klausimus ir suteikti kitą reikalingą informaciją.

Naudingi sofos priežiūros patarimai

Tam, kad šie minkšti baldai išliktų kuo ilgiau patrauklūs ir funkcionalūs, svarbu juos tinkamai prižiūrėti:

 • Odinė sofa. Šalinant dėmes negalima naudoti cheminių valiklių, skalbimo miltelių, taip pat – gausiai drėkinti odos – priešingu atveju ji gali būti sugadinta. Geriausia naudoti sausą arba tik lengvai sudrėkintą šluostę. Odinį apmušalą reikėtų valyti lengvu rankos mostu, stipriai netrinant išteptos vietos. Odinės sofos valymą patariama pradėti nuo dulkių siurbimo, išvalant ne tik baldo paviršių, bet ir kiekvieną tarpą. Net ir tuomet, jei ant lovos sofos nesimato dulkių, rekomenduojama ją reguliariai nuvalyti šluoste arba kempinėle.

 • Sofa su tekstiliniu apmušalu. Dažniausiai šie baldai valomi dulkių siurbliu. Juo lengva pašalinti net ir sunkiai matomas dulkes ar kitus nešvarumus. Tai netgi gali padėti atgaivinti baldo spalvą ir, žinoma, sumažinti taršą kambaryje. Valant tekstilinį apmušalą, patariama siurbti nuo sofos vidurio link kraštų. Atsiradusias maisto ar kitas dėmes galima valyti lengvai vandeniu sudrėkinta šluoste arba specialiomis priemonėmis. Minkšti baldai su impregnuotais apmušalais pasižymi atsparumu vandeniui. Itin svarbu nuvalius sofą visiškai ją išdžiovinti, kad sunkiai pastebimose jos vietose neatsirastų pelėsio. Atsiradusias maisto ar kitas dėmes galima valyti lengvai vandeniu sudrėkinta šluoste arba specialiomis priemonėmis. Minkšti baldai su impregnuotais apmušalais pasižymi atsparumu vandeniui. Itin svarbu nuvalius sofą visiškai ją išdžiovinti, kad sunkiai pastebimose jos vietose neatsirastų pelėsio.

Reikalingas minkštų baldų priežiūros priemones galite mūsų asortimente. Jos ne tik impregnuoja, saugo apmušalus nuo dėmių susidarymo, bet ir lengvai pašalina nešvarumus. Spauskite čia ir išsirinkite tai, ko jums reikia. Daugiau apie tai, kaip išvalyti sofą, galite sužinoti mūsų tinklaraščio įraše.

 

Baldai, džiuginantys metų metus

 

Patvarios skoningo dizaino sofos lovos su miegamuoju mechanizmu – tai ilgalaikė investicija. Todėl salonų „Magrės baldai“ komanda siekia, kad visi gaminiai ne tik patraukliai atrodytų, bet ir būtų funkcionalūs, praktiški. Tam, kad naujoji sofa šeimai keltų malonias emocijas, mes rūpinamės:

 

 • Aukščiausia gamybinių medžiagų kokybe. Pradedant mediena karkasui, baigiant audiniu ar natūralia oda – kiekviena detalė yra kruopščiai testuojama ir atrenkama.

 • Priežiūra. Visoms sofoms suteikiama 2 metų garantija. Šiam laikotarpiui pasibaigus, teikiama pogarantinė priežiūra.


Stilingą ir ilgaamžę sofą galite apžiūrėti bei įsigyti baldų salone. Nerandate norimos lietuviškos sofos lovos apmušalo spalvos ar kojelių dizaino? Susisiekite su mumis el. paštu ir pateikite duomenis, pasirinktus iš katalogo. Išsirinkite svajonių sofą jau šiandien – pasirūpinkite savo ir svečių komfortu ilgiems metams.

DUK apie sofas ir sofas lovas

1. Kokių tipų yra „Magrės baldų“ lietuviškos sofos lovos? Icon

Mūsų asortimente išskiriami tokie šių baldų tipai: su integruota daiktadėže arba be jos. Tam, kad išsirinkti sofą lovą būtų paprasčiau, patariame gerai apgalvoti savo poreikius. Baldai su daiktadėžėmis ypač praverčia nedideliuose kambariuose, kai norima sutaupyti vietos.

2. Kokios medžiagos naudojamos „Magrės baldų“ sofų gamybai? Icon

Baldų gamyboje naudojame įvairias aukštos kokybės medžiagos. „Magrės baldų“ sofų karkasai dažniausiai būna pagaminti iš tvirtos buko medienos. Ši mediena yra patvaresnė ir ilgaamžiškesnė nei MDP. Tai yra vienas iš mūsų išskirtinumų.


Pažangiai suprojektuotose sudedamosiose konstrukcijos dalyse naudojama ir fanera. Minkštoji baldo dalis gaminama iš aukšto tankio poliuretano. Tai itin patvari medžiaga, užtikrinanti sėdėjimo komfortą ir greitai atgaunanti savo pradinę padėtį.


Tiek viengulė, tiek dvigulė miegama sofa lova gali turėti ir pagalves, užpildytas tolygiai pasiskirstančiomis silikoninėmis granulėmis.


Balduose taip pat naudojamos kišeninės „Pocket“ spyruoklės, suteikiančios maksimalų sėdėjimo komfortą. Net ir po ilgo naudojimo iš jų sudaryta sėdimoji dalis išlaiko vientisą formą. Visos mūsų gaminius sudarančios medžiagos parenkamos taip, kad užtikrintų jų ilgaamžiškumą.


3. Kokie apmušalai labiausiai tinka sofoms lovoms? Icon

Siūlome itin platų apmušalų pasirinkimą, kuriame gausu skirtingų tipų, spalvų, raštų ir tekstūrų audinių.

Ieškant tinkamiausio varianto, reikėtų nepamiršti įvertinti patinkančios standartinės arba miegamosios sofos lovos dizaino ir kuriamo interjero stiliaus. Baldų aprašymuose pateikiami konkrečiam gaminiui labiausiai tinkantys dizainerių parinkti apmušalai. Jie gali būti ne tik iš gobeleno, bet ir odos.

Renkantis sau tinkamiausią variantą, reikėtų atkreipti dėmesį į keletą aspektų. Jei laikote augintinių, patariame rinktis audinius, kurie atsparesni įbrėžimams. Turintiems mažų vaikų praverčia lengviau valomi ir atsparesni drėgmei apmušalai.

4. Kokio dydžio sofa patogiausia? Icon

Tai labai individualu. Populiariausios yra trivietės standartinio dydžio sofos, kurios gali būti su miegamuoju mechanizmu arba be jo. Dvivietės sofos yra mažesnės. Jas dažniausiai renkasi tie, kurie nori sutaupyti vietos. Šie baldai taip pat gali būti derinami prie trivietės sofos ar naudojami vietoj fotelio.


5. Ar galima pasirinkti sau patinkančias apdailos medžiagas? Icon

Taip, daugeliu atvejų galima pasirinkti ne tik sau labiausiai patinkantį kokybiškos sofos lovos su miegamu mechanizmu apmušalą (gobeleną, odą arba abu), bet ir kitus elementus, pvz., kojelių spalvą, stiklo atspalvį ar plokštę.


6. Kokiais privalumais pasižymi miegama sofa lova? Icon

Priklausomai nuo baldo modelio, jų gali būti įvairių. Pavyzdžiui, sofa „King“ turi integruotą poilsio mechanizmą, kuris gali būti mechaninis arba automatinis. Pastarasis leidžia keliais mygtukų paspaudimais nusistatyti mėgstamiausią kojų, nugaros ir galvos padėtį.

Miegamieji mechanizmai gali būti skirtingi. Pavyzdžiui, sofa „Angel“ išsiskleidžia į priekį ir turi integruotą čiužinį, tačiau toks mechanizmas nėra skirtas miegoti kasdien. Kiti gaminiai, tokie kaip „Domino“, turi paprastai pakeliamus mechanizmus.

Kai kurių baldų priežiūrą palengvina nuimami atraminių pagalvių užvalkalai. Juos galima skalbti, todėl palaikyti švarą tampa kur kas paprasčiau.

7. Ar yra galimybė pakeisti sofos išdėstymą ar kitaip ją modifikuoti? Icon

Taip, tačiau priklausomai nuo baldo modelio. Keisti galima modulinių (sudarytų iš kelių dalių) sofų išdėstymą. Speciali konstrukcija leidžia susikurti individualią baldo ar baldų kompoziciją. Modulinė sofa – puikus pasirinkimas mėgstantiems dažnai atnaujinti savo namų interjerą.

8. Į ką atkreipti dėmesį renkantis ilgaamžę sofą? Icon

Baldo kokybė priklauso nuo keleto veiksnių, pagrindinis iš jų – gamyboje naudojamos medžiagos. Mūsų lietuviškos sofos lovos projektuojamos taip, kad išliktų funkcionalios ir patrauklios ne vienerius metus. Tvirtos ir patikimos medžiagos, tokios kaip buko mediena, aukšto tankio poliuretanas ir kitos, leidžia užtikrinti baldų ilgaamžiškumą.

Ieškote kokybiškos sofos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar kitame Lietuvos mieste? Tuomet kviečiame apsilankyti mūsų fiziniuose salonuose ir apžiūrėti dominančius baldus gyvai.


9. Kada verta atnaujinti svetainės sofos apmušalą, o kada – įsigyti naują baldą? Icon

Priklausomai nuo baldo ir atskirų jo komponentų susidėvėjimo. Jei sofa yra sena, ji galimai bus nebe tokia patogi ir praradusi patrauklią išvaizdą. Todėl tokiu atveju verta įsigyti naują minkštą baldą. Apmušalas dažniausiai atnaujinamas tuomet, kai jis nudėvimas arba pažeidžiamas, tačiau pati sofa yra geros būklės.

10. Ką apgalvoti prieš atvykstant į baldų saloną įsigyti naujos sofos? Icon

Pagrindiniai aspektai, kuriuos rekomenduojama įvertinti prieš perkant sofą, yra šie: kambario matmenys, laisvos vietos plotas, planuojamo įsigyti baldo dydis ir stilius.

11. Kokie pagrindiniai stilingos ir patogios miegamosios sofos lovos kriterijai? Icon

Jų yra ne vienas. Pagal formą, populiariausi šio tipo minkšti baldai yra klasikinė ir kampinė sofa lova. Pastaroji itin mėgstama didelio ploto svetainėse, kur yra daug laisvos vietos.

Kitas svarbus kriterijus renkantis sofą – jos funkcionalumas. Šiais laikais sėdimieji baldai turi daug įvairių modifikacijų, suteikiančių jiems dar daugiau komforto. Tai gali būti tiek patalynės dėžė, tiek mechaninis arba automatinis miegojimo mechanizmas, tiek kiti papildomi komponentai, pavyzdžiui, USB įkrovimo jungtis.

Neatsiejama svetainės sofos dalis yra jos apmušalas. Jis gali būti tekstilinis arba odinis. Abu šie variantai – patrauklus pasirinkimas. Apsisprendimą dažniausiai lemia kuriamas interjero įvaizdis, asmeninis biudžetas ir baldo priežiūros aspektai.

12. Kokie pagrindiniai sofų apmušalų tipai? Icon

Galima išskirti pagrindinių minkštų baldų apmušalų tipus, tai – tekstiliniai audiniai arba natūrali ar dirbtinė oda. Pirmieji gali būti austiniai (audžiami staklėmis perpinant siūlus) ir neaustiniai (gaminami ant verpalų sluoksnio užklijuojant bei užpurškiant pūkelius. Šiuolaikinės technologijos leidžia išgauti puikiomis savybėmis pasižyminčius tiek tekstilinius, tiek odinius apmušalus. Jie yra švelnūs, ilgaamžiški ir lengvai prižiūrimi.

13. Kokį sofos lovos apmušalą pasirinkti turintiems augintinių? Icon

Tie, kurie savo namuose laiko augintinius, žino, kad ant baldų nuolat prisirenka gyvūnų plaukų. Be to, dažnai nepavyksta išvengti ir sofos apgadinimo (subraižymo, sukandžiojimo ar panašiai). Todėl tokiais atvejais rekomenduojama rinktis lengvai prižiūrimus (specialiai impregnuotus) ir plaukų nerenkančius apmušalus.

14. Kaip interjere turėtų būti derinama žema sofa? Icon

Toks baldas atrodo labai šiuolaikiškai – ypač, kai yra dekoruotas dideliu kiekiu minkštų pagalvėlių. Prie žemos sofos labiausiai tinka tokio paties aukščio kavos staliukas. Siekiant maksimalaus komforto ir estetikos, itin svarbu suderinti abiejų baldų aukštį, jis turėtų būti kuo panašesnis. Prie šio sėdimojo baldo papildomai galima priderinti pufą arba fotelį.

Jei ieškote žemos sofos Kaune, Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste, atvykę į mūsų fizinius salonus galite rasti didelį tokių baldų pasirinkimą.


15. Ar galima vienoje sofoje naudoti skirtingus apmušalus? Icon

Tikrai taip. Galima kurti įvairius minkštų baldų apmušalų, kurių pasirinkimas itin platus, derinius. Tai leidžia suteikti namų interjerui daugiau originalumo ir individualumo. Tam, kad galutinis rezultatas atrodytų stilingai, patariama įvertinti tiek skirtingų audinių tekstūrų ir spalvų darną. Neutralaus įvaizdžio mėgėjams gali patikti lietuviškos sofos lovos su žemės atspalvių apmušalais. Sau patinkantį variantą, be abejonės, ras ir ryškių spalvų fanai.

16. Kokią sofą rinktis kuriantiems tvarią namų aplinką? Icon

Šiuo atveju puikiai tinka minkšti baldai su natūralaus pluošto audiniais, kurie pasižymi geru oro pralaidumu. Be to, jie apdirbti taip, kad būtų malonūs liesti ir patraukliai atrodytų.

17. Kokių tipų atlošus turi lovos sofos? Icon

Dažniausiai išskiriami tokie sofų atlošų tipai:

 • tvirtas, pilnai dengtas apmušalu, be papildomų pagalvėlių;
 • paminkštintas arba su integruotomis atraminėmis pagalvėmis;
 • su dygsniuotu apmušalu, turinčiu giliai įsegtas kniedes;
 • dekoruotas nedidelėmis pagalvėlėmis.

Kiekvieno tipo atlošas pasižymi savita išvaizda, todėl labiausiai tinka tam tikro (pavyzdžiui, klasikinio ar šiuolaikiško) stiliaus interjere. Jeigu Jus domina stilingus atlošus turinčios sofos lovos internetu, itin platų jų pasirinkimą galite rasti „Magrės baldų“ svetainėje. 


18. Kokie yra pagrindiniai sofos komponentai? Icon

Daugeliu atvejų tai – rėmas (lemiantis baldo ilgaamžiškumą), užpildas (užtikrinantis sėdėjimo komfortą) ir pagalvės (padedančios išlaikyti taisyklingą sėdėjimo padėtį).

19. Nuo ko priklauso sofos kaina? Icon

Kai perkama sofa lova, kaina yra vienas labiausiai svarstomų dalykų. Natūralu, nes paprastai tai būna ilgalaikė investicija. Galutinė sofos lovos kaina gali priklausyti nuo pasirinkto audinio ir apdailos detalių. Ją galite sužinoti susikūrę norimą baldą svetainėje. Ieškote veliūrinės sofos internetu, o gal labiau mėgstate odinius apmušalus? Susikurti norimą baldą ir užsisakyti jį individualiai galite vos per kelias akimirkas.