Sofos

Stilinga sofa-lova gali tapti išskirtine interjero detale. Tegul Jūsų namai suspindi naujomis spalvomis. Pasilepinkite patogiu poilsiu ant sofos.
Baldų kategorija
Baldų tipas
Baldų rūšiavimas

Sofos-lovos – praktiškas pasirinkimas taupantiems namų erdvę. Šioje kategorijoje rasite poilsiui ir miegui skirtus baldus, pasižyminčius išskirtine kokybe, komfortu ir patraukliu dizainu. Sėdimoji sofa arba sofa-lova kampas padės efektyviai išnaudoti kiekvieną kambario centimetrą ir leis puikiai pailsėti tiek Jums, tiek Jūsų svečiams.

Akį traukiantis dizainas ir ypatingas komfortas

„Magrės baldai“ siūlo rinktis kelis praktiškų baldų tipus:

  • Sofa-lova. Tai – sumanus sprendimas nedideliems kambariams ir butams. Ant tokio baldo galite kasnakt patogiai miegoti patys. Sofos su miegamąja funkcija pravers ir tuomet, kai norėsite užtikrinti svečių komfortą. Šie baldai gali būti vienguliai arba dviguliai. Tokios sofos-lovos gali būti papildyti viena arba dviem talpiomis patalynės dėžėmis.
  • Sėdimoji sofa. Šių baldų konstrukcija sukurta taip, kad sėdėjimas būtų maksimaliai patogus. Į sėdimąsias sofas galima integruoti specialų poilsio mechanizmą. Tokiu atveju akimirksniu pakeisite baldo kojų ir atraminės dalies poziciją. Ant sėdėti skirtos sofos paprastai gali komfortiškai ilsėtis 2–7 žmonės.
  • Modulinė sofa. Tai – atskira kategorija, į kurią patenka ir sofa-lova kampas. Modulinės sofos lovos gali būti sudarytos iš 2 ar daugiau skirtingų dalių. Jų poziciją, taigi, ir baldo formą galite lengvai ir greitai keisti priklausomai situacijos.

Jūsų pasirinkta sofa-lova ar sėdėti skirtas baldas gali būti su arba be ranktūrių, nugaros ir galvos atramos. Taip pat galite laisvai rinktis kojelių dizainą (jos gali būti medinės arba metalinės). Sofos lovos – prie interjero itin lengvai priderinamas baldas. Jūsų pasirinktą baldą galime aptraukti vienu ar keliais audiniais, natūralia oda. Daugiau nei 200 medžiagų pasiūla padės įgyvendinti individualias interjero idėjas.

Jaukumą ir rafinuotą patogumą taip pat pasieksite papildę baldą stilingomis pagalvėlėmis, užtiesalu ar staliuku, baru. Paprasto dizaino sofa ar sofa-lova kampas gali būti įsigyjami tiek komplekte, tiek atskirai.

Baldai, džiuginantys metų metus

Baldai – pirkinys, kurį įsigyjame vos kelis kartus per gyvenimą. Salonų „Magrės baldai“ komanda siekia aukščiausios gaminių kokybės: tik tokiu atveju Jūsų pirkinys pateisina investiciją ir puikiai atlieka funkciją daugybę metų. Tam, kad naujoji sofa lova šeimai keltų malonias emocijas, gamintojai rūpinasi:

  • Aukščiausia gamybinių medžiagų kokybe. Pradedant mediena karkasui, baigiant audiniu ar natūralia oda – kiekviena detalė yra kruopščiai testuojama ir atrenkama.
  • Priežiūra. Visoms sofoms suteikiama 2 metų garantija. Šiam laikotarpiui pasibaigus, teikiama pogarantinė priežiūra.

Stilingą ir ilgaamžę sofą galite apžiūrėti bei įsigyti baldų salone. Nerandate norimos sofos lovos apmušalo spalvos ar kojelių dizaino? Susisiekite su mumis el. paštu ir pateikite duomenis, pasirinktus iš katalogo. Išsirinkite svajonių sofą jau šiandien – pasirūpinkite savo ir svečių komfortu ilgiems metams.