Sofos

Stilinga sofa-lova gali tapti išskirtine interjero detale. Tegul Jūsų namai suspindi naujomis spalvomis. Pasilepinkite patogiu poilsiu ant sofos.
Baldų kategorija
Baldų tipas
Baldų rūšiavimas

Sofos-lovos – praktiškas pasirinkimas taupantiems namų erdvę. Šioje kategorijoje rasite poilsiui ir miegui skirtus baldus, pasižyminčius išskirtine kokybe, komfortu ir patraukliu dizainu. Sėdimoji sofa arba sofa-lova kampas padės efektyviai išnaudoti kiekvieną kambario centimetrą ir leis puikiai pailsėti tiek Jums, tiek Jūsų svečiams.

Akį traukiantis dizainas ir ypatingas komfortas

„Magrės baldai“ siūlo rinktis kelis praktiškų baldų tipus:

  • Sofa – lova. Tai – sumanus sprendimas nedideliems kambariams ir butams. Ant tokio baldo galite patogiai ilsėtis. Miegamosios sofos lovos pravers ir tuomet, kai norėsite užtikrinti svečių komfortą. Šie baldai gali būti vienguliai arba dviguliai, taip pat – turėti vieną arba dvi talpias patalynės dėžes.
  • Sėdimoji sofa. Šių baldų konstrukcija sukurta taip, kad sėdėjimas būtų maksimaliai patogus. Jose galima integruoti specialų poilsio mechanizmą. Tokiu atveju akimirksniu pakeisite sofos kojų ir atraminės dalies poziciją. Ant šio sėdimojo baldo įprastai gali komfortiškai ilsėtis 2–7 žmonės.
  • Modulinė sofa. Tai – atskira kategorija, į kurią patenka ir sofa-lova kampas. Šie baldai gali būti sudaryti iš 2 ar daugiau skirtingų dalių. Jų poziciją galite lengvai ir greitai keisti pagal poreikius.

Stilingas ir funkcionalus baldas padeda sukurti itin komfortišką aplinką, kurioje patogiai jaučiasi kiekvienas šeimos narys ir svečias.

Jūsų pasirinkta sofa-lova ar sėdėti skirtas baldas gali būti su arba be ranktūrių, nugaros ir galvos atramos. Taip pat galite laisvai rinktis kojelių dizainą (jos gali būti medinės arba metalinės). Sofos lovos – prie interjero itin lengvai priderinamas baldas. Jūsų pasirinktą baldą galime aptraukti vienu ar keliais audiniais, natūralia oda. Daugiau nei 200 medžiagų pasiūla padės įgyvendinti individualias interjero idėjas.

Jaukumą ir rafinuotą patogumą taip pat pasieksite papildę baldą stilingomis pagalvėlėmis, užtiesalu ar staliuku, baru. Paprasto dizaino sofa ar sofa-lova kampas gali būti įsigyjami tiek komplekte, tiek atskirai.

Modifikacijų gausa

Priklausomai nuo modelio, sofa ar kitas sėdimasis baldas gali būti su arba be porankių, papildomos nugaros ir galvos atramos. Be to, daugeliu atvejų yra galimybė rinktis sofos kojelių medžiagą (pvz., mediena arba metalas) ir dizainą. Platesnė informacija apie tai pateikiama prekių aprašymuose.

Tiek viengulė, tiek dvigulė sofa lova itin lengvai derinama interjere. Pasirinkto dizaino baldą galima aptraukti vienu ar keliais audiniais, natūralia oda. „Magrės baldų“ asortimente – daugiau nei 240 skirtingų apmušalų. Todėl Jūs galite be didelių pastangų įgyvendinti individualias interjero idėjas.

Išmanūs sprendimai – neatsiejama šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalis. Jie nuolatos pritaikomi ir mūsų baldų gamyboje. Kai kurių modelių sofos lovos gali turėti integruotą USB įkrovimo jungtį, kuri itin praverčia norint įkrauti mobilųjį telefoną arba planšetę.

Jaukumo ir rafinuoto aplinkai suteiksite papildę baldą stilingomis pagalvėlėmis, užtiesalu ar staliuku, baru. Paprasto dizaino sofa ar sofa lova kampas gali būti įsigyjami tiek komplekte, tiek atskirai.

Skirtingų poreikių akcentavimas

Kai kuriems miegamosios sofos lovos reikalingos kiekvieną dieną, kitiems – tik retkarčiais, pavyzdžiui, atvykus svečiams. Todėl renkantis naują sofą patariama gerai apgalvoti, kaip dažnai ant jos bus miegama. Mūsų asortimente galima rasti įvairiems poreikiams pritaikytų baldų.

Sofa su dažnam naudojimui skirtu miegamuoju mechanizmu leidžia pasimėgauti ypač komfortišku poilsiu. Patvarus čiužinio pagrindas iš „Pocket“ spyruoklių ir putų poliuretano suteikia patikimą atramą kūnui. Esant poreikiui, galima pasirūpinti ir antčiužiniu, kuris padeda išlyginti ant sofos esantį tarpą.

Baldai, džiuginantys metų metus

Patvarios skoningo dizaino sofos lovos – tai ilgalaikė investicija. Todėl salonų „Magrės baldai“ komanda siekia, kad visi gaminiai ne tik patraukliai atrodytų, bet ir būtų funkcionalūs, praktiški. Tam, kad naujoji sofa šeimai keltų malonias emocijas, mes rūpinamės:

  • Aukščiausia gamybinių medžiagų kokybe. Pradedant mediena karkasui, baigiant audiniu ar natūralia oda – kiekviena detalė yra kruopščiai testuojama ir atrenkama.
  • Priežiūra. Visoms sofoms suteikiama 2 metų garantija. Šiam laikotarpiui pasibaigus, teikiama pogarantinė priežiūra.

Stilingą ir ilgaamžę sofą galite apžiūrėti bei įsigyti baldų salone. Nerandate norimos sofos lovos apmušalo spalvos ar kojelių dizaino? Susisiekite su mumis el. paštu ir pateikite duomenis, pasirinktus iš katalogo. Išsirinkite svajonių sofą jau šiandien – pasirūpinkite savo ir svečių komfortu ilgiems metams.

DUK apie sofas ir sofas lovas

1. Kokių tipų yra „Magrės baldų“ sofos lovos?

Mūsų asortimente išskiriami tokie šių baldų tipai: su integruota daiktadėže arba be jos. Tam, kad išsirinkti sofą lovą būtų paprasčiau, patariame gerai apgalvoti savo poreikius. Baldai su daiktadėžėmis ypač praverčia nedideliuose kambariuose, kai norima sutaupyti vietos.

2. Kokios medžiagos naudojamos „Magrės baldų“ sofų gamybai?

Baldų gamyboje naudojame įvairias aukštos kokybės medžiagos. „Magrės baldų“ sofų karkasai dažniausiai būna pagaminti iš tvirtos buko medienos. Ši mediena yra patveresnė ir ilgaamžiškesnė nei MDP. Tai yra vienas iš mūsų išskirtinumų.

Pažangiai suprojektuotose sudedamosiose konstrukcijos dalyse naudojama ir fanera. Minkštoji baldo dalis gaminama iš aukšto tankio poliuretano. Tai itin patvari medžiaga, užtikrinanti sėdėjimo komfortą ir greitai atgaunanti savo pradinę padėtį.

Tiek viengulė, tiek dvigulė sofa lova gali turėti ir pagalves, užpildytas tolygiai pasiskirstančiomis silikoninėmis granulėmis.

Balduose taip pat naudojamos kišeninės „Pocket“ spyruoklės, suteikiančios maksimalų sėdėjimo komfortą. Net ir po ilgo naudojimo iš jų sudaryta sėdimoji dalis išlaiko vientisą formą. Visos mūsų gaminius sudarančios medžiagos parenkamos taip, kad užtikrintų jų ilgaamžiškumą.

3. Kokie apmušalai labiausiai tinka sofoms lovoms?

Siūlome itin platų apmušalų pasirinkimą, kuriame gausu skirtingų tipų, spalvų, raštų ir tekstūrų audinių.

Ieškant tinkamiausio varianto, reikėtų nepamiršti įvertinti patinkančios standartinės arba miegamosios sofos lovos dizaino ir kuriamo interjero stiliaus. Baldų aprašymuose pateikiami konkrečiam gaminiui labiausiai tinkantys dizainerių parinkti apmušalai. Jie gali būti ne tik iš gobeleno, bet ir odos.

Renkantis sau tinkamiausią variantą, reikėtų atkreipti dėmesį į keletą aspektų. Jei laikote augintinių, patariame rinktis audinius, kurie atsparesni įbrėžimams. Turintiems mažų vaikų praverčia lengviau valomi ir atsparesni drėgmei apmušalai.

4. Kokio dydžio sofa patogiausia?

Tai labai individualu. Populiariausios yra trivietės standartinio dydžio sofos, kurios gali būti su miegamuoju mechanizmu arba be jo. Dvivietės sofos neturi miegamojo mechanizmo. Dažniausiai jas renkasi tie, kurie turi daugiau erdvės ir nori papildomos vietos sėdėjimui. Šie badai gali būti derinami prie trivietės sofos, naudojami vietoje fotelio.

5. Ar galima pasirinkti sau patinkančias apdailos medžiagas?

Taip, daugeliu atvejų galima pasirinkti ne tik sau labiausiai patinkantį sofos lovos apmušalą (gobeleną, odą arba abu), bet ir kitus elementus, pvz., kojelių spalvą, stiklo atspalvį ar plokštę.

6. Kokiais privalumais pasižymi sofa lova?

Priklausomai nuo baldo modelio, jų gali būti įvairių. Pavyzdžiui, sofa „King“ turi integruotą poilsio mechanizmą, kuris gali būti mechaninis arba automatinis. Pastarasis leidžia keliais mygtukų paspaudimais nusistatyti mėgstamiausią kojų, nugaros ir galvos padėtį.

Miegamieji mechanizmai gali būti skirtingi. Pavyzdžiui, sofa „Angel“ išsiskleidžia į priekį ir turi integruotą čiužinį, tačiau toks mechanizmas nėra skirtas miegoti kasdien. Kiti gaminiai, tokie kaip „Domino“, turi paprastai pakeliamus mechanizmus.

Kai kurių baldų priežiūrą palengvina nuimami atraminių pagalvių užvalkalai. Juos galima skalbti, todėl palaikyti švarą tampa kur kas paprasčiau.