+370 634 85000
0
Baldų priežiūros priemonės

Baldų priežiūros priemonės

Baldų valikliai, kitos baldų priežiūros priemonės


Norint, kad baldai kuo ilgiau atrodytų patraukliai, svarbu juos tinkamai prižiūrėti. Negyvename sterilioje aplinkoje, todėl natūralu, kad ant tekstilinių audinių, odos ir kitų paviršių kaupiasi dulkės, kiti nešvarumai. Tinkamai parinkti baldų valikliai leidžia juos veiksmingai pašalinti, o apsauginės baldų priežiūros priemonės – išvengti rimtesnių paviršių pažeidimų. Platų šių produktų pasirinkimą...

Baldų valikliai, kitos baldų priežiūros priemonės


Norint, kad baldai kuo ilgiau atrodytų patraukliai, svarbu juos tinkamai prižiūrėti. Negyvename sterilioje aplinkoje, todėl natūralu, kad ant tekstilinių audinių, odos ir kitų paviršių kaupiasi dulkės, kiti nešvarumai. Tinkamai parinkti baldų valikliai leidžia juos veiksmingai pašalinti, o apsauginės baldų priežiūros priemonės – išvengti rimtesnių paviršių pažeidimų. Platų šių produktų pasirinkimą galite rasti „Magrės baldų“ asortimente. 


Minkštų baldų priežiūros priemonės


Audinių valymas yra svarbi minkštų baldų priežiūros dalis. Todėl rekomenduojama tai daryti reguliariai. Vienas geriausių ir efektyviausių būdų palaikyti minkštų baldų švarą – reguliarus siurbimas. Leidžiant dulkėms ir kitiems nešvarumams per ilgai būti ant audinio, jis susiteps, nes nepašalintos dulkės susimaišiusios su odos riebalais ir prakaitu galiausiai įsiskverbia į audinio pluoštą. Ryškių ir blyškių spalvų audiniai paprastai išsipurvina daug greičiau, todėl juos reikia valyti dažniau. 

Puikus pasirinkimas šiuo atveju yra audinių apsauga. Užpurkšdami tokią priemonę ant naujo arba švaraus ir geros būklės audinio apsaugosite jį nuo išsiliejusių skysčių įsigėrimo ir nešvarumų įsiskverbimo į audinio pluoštą. „Magrės baldų“ asortimente esantis „Fabric Protector“ purškiklis skirtas audinių ir mikropluošto apsaugai nuo maisto ir gėrimų dėmių, prakaito, taip pat kitų nešvarumų. Jį galima tiesiogiai naudoti ant drėgno audinio.

Šis purškiklis įeina į tekstilės priežiūros priemonių rinkinį, kuriame yra ir minkštų baldų valiklis, skirtas natūraliems, sintetiniams, maišytiems ir mikropluošto audiniams. Taigi įsigiję tokį priemonių rinkinį galėsite visapusiškai pasirūpinti savo minkštais baldais. 

Visada naudokite aukštos kokybės audinių valymo priemones. Taip pat išteptą arba apipiltą audinį pasistenkite kuo greičiau nuvalyti. Įvairių dėmių šalinimui iš apmušalų skirtas „SOS“ audinių priežiūros priemonių rinkinys. Jį sudaro net trys produktai: 


  • „Stain Away“ – šviežių dėmių šalinimui;
  • „Ox’Cleaner“ – gėrimų, maisto, šlapimo, kraujo ir kitų dėmių šalinimui;
  • „S“ – riebalų, alyvos, sviesto, prakaito, klijų, dažų ir kitų „sudėtingų“ dėmių šalinimui.


Tai veiksmingos minkštų baldų valymo priemonės, padedančios pašalinti įvairių tipų dėmes. Įsigykite jas, kad baldų valymas namuose taptų žymiai lengvesnis.


Odinių baldų priežiūros priemonės


Odinių baldų priežiūra taip pat apima reguliarų dulkių ir kitų nešvarumų siurbimą. Tačiau jų valymui ir apsaugai reikia kitokių priemonių nei tekstiliniams audiniams. Be to, svarbu atsižvelgti ir į odos tipą. Šviesiai, anilino ir nubuko odai rekomenduojama naudoti atitinkamus produktus. Juos galite rasti „Magrės baldų“ asortimente. 

Nedidelės dėmės arba išsiliejimo atveju reikėtų kuo greičiau nuvalyti skysčio perteklių švaria, drėgmę sugeriančia šluoste arba kempine. Jei reikia, galima naudoti lengvai vandeniu sudrėkintą minkštą šluostę. Nenaudokite muilo ir stipriai nemirkykite dėmės vandeniu, nes tokiu būdu galite padaryti tik dar daugiau žalos. 

Bene labiausiai tokiu atveju tinka specialus odinių baldų valiklis, kuris švelniai šalina daugumą nešvarumų ir dėmių nuo natūralios odos / šviesios odos ir vinilo / nubuko ir zomšos. Toks valiklis įeina į atitinkamą odinių baldų priežiūros rinkinį, kuriame yra ir apsaugos priemonė (kremas arba purškiklis). 

Anilino odos priežiūrai skirtame rinkinyje papildomai dar yra rašalo valiklis, šviesiai dažytos odos priežiūros priemonių rinkinyje – nudažymo dėmių valiklis, o nubuko priežiūros priemonių rinkinyje – speciali valymo šluostė. Taigi vienu metu įsigyjate viską, ko reikia. 

Medinių baldų priežiūros priemonės


Tam, kad kuo ilgiau išliktų puikios išvaizdos, mediniai baldai taip pat turėtų būti tinkamai prižiūrimi. Tiesa, tai pakankamai lengva. Siekiant pašalinti dulkes, kitus nešvarumus ar dėmes, paprastai užtenka panaudoti švarią, lengvai sudrėkintą šluostę. 

Medinių paviršių valymui niekada nenaudokite langų valiklių ar kitų tam neskirtų produktų, nes taip galite juos pažeisti. Tam skirtos specialios priemonės – medinių baldų valiklis ir vaškas. Rekomenduojame įsigyti rinkinį, kuriame yra abu šie produktai. Naudojant juos, užtikrinti patrauklią medinių baldų išvaizdą taps itin paprasta.

Aukštos kokybės baldų valikliai ir kitos priežiūros priemonės – tai, ką verta turėti savo namuose. Pasirinkite tinkamus produktus ir pasirūpinkite patrauklia baldų išvaizda.