3D SALONO TURAS

Informacija

„Magrės baldai“ atsiliepimai

Nuolatinis tobulėjimas – tai neatsiejama mūsų komandos darbo dalis. Visuomet atsižvelgiame į kiekvieno baldus įsigijusio ir naudojančio nuomonę. Tai leidžia sukurti ir pristatyti į rinką vis aukštesnės kokybės gaminius: minkštus kampus, sofas, fotelius, staliukus ir kita. Stengiamės, kam mūsų produkcija atitiktų visų šeimos narių lūkesčius.

Komfortą garantuojantis funkcionalumas

Kiekvienas stengiasi sukurti kuo komfortiškesnę namų erdvę. Tai padeda atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis kasdienybe. Atsižvelgdami į tai, stengiamės kurti kuo funkcionalesnius baldus, pritaikytus šiuolaikiniam žmogui. Vienas iš pavyzdžių – mūsų sofos lovos su miegamuoju mechanizmu.

Priklausomai nuo individualių poreikių, jis gali būti skirtas retam arba dažnam naudojimui. Išskleidžiamas baldo mechanizmas pasižymi paprastu naudojimu, yra tvirtas ir tylus. Be to, kad gali būti naudojamos kaip lovos, funkcionaliosios sofos turi talpias patalynės dėžes, skirtas įvairių daiktų laikymui. Tai padeda sutaupyti vietos ir lengviau palaikyti tvarką namuose.

Patrauklus gaminių dizainas

Kai vertinami „Magrės baldai“ atsiliepimai yra pakankamai svarbus aspektas. Ne vieno skoningu namų įvaizdžiu besirūpinančio nuomone, mūsų gaminiai pasižymi visapusiškai patraukliu dizainu. Tai leidžia sukurti ne tik funkcionalų, bet ir estetišką svetainės ar kito kambario interjerą.

Kurdami baldus kruopščiai apgalvojame kiekvieną aspektą: medžiagas, formą, dekoratyvias detales ir kita. Todėl juose atsispindi stilistinis vientisumas, padedantis kurti harmoningą namų aplinką. Laikomės tradicijų, tačiau taip pat nebijome ir naujovių. Todėl „Magrės baldų“ asortimente galima rasti tiek tradicinio, tiek šiuolaikiško stiliaus baldų.

Kai kuriuose gaminiuose, tokiuose kaip minkšti kampai ir lovos, pritaikome naujoviškus dizaino sprendimus. Vienas iš pavyzdžių – USB įkrovimo jungtys, kurios paverčia baldus dar patogesniais. Jos integruojamos taip, kad atrodytų estetiškai, todėl nedarko interjero.

Platus apmušalų pasirinkimas

Dar vienas dalykas, kuris gali būti pabrėžiamas, kai aptariami „Magrės baldai“ atsiliepimai, yra didelis apmušalų pasirinkimas. Asortimente gausu skirtingo tipo tekstilinių audinių ir odos. Be to, austiniai gobelenai pasižymi ypač plačia spalvų ir raštų gama. Joje galima rasti tiek neutralių, tiek ryškių, kvapą gniaužiančių tonų apmušalų. Išskirtinės audinių tekstūros leidžia įgyvendinti net ir pačias originaliausias interjero idėjas. Be to, jums pageidaujant, balde gali būti derinami keli skirtingi apmušalai.

Patyrusių specialistų rekomendacijos

Suprantame, kad interjero kūrimas – daug pastangų reikalaujantis procesas. Todėl visuomet esame pasiruošę padėti: atsakyti į rūpimus klausimus, pakonsultuoti ir parekomenduoti asmeniškai jums labiausiai tinkančius baldus. Puikiai išmanome savo gaminių charakteristikas ir privalumus. Be to, dalyvaujame įvairiose parodose, kur susipažįstame su naujausiomis interjero tendencijomis. Atsižvelgiant į jas, mūsų baldų ir apmušalų asortimentas yra kas kiek laiko papildomas ir atnaujinamas.

Gaminius jau įsigijusių ir naudojančių žmonių nuomonė dažnai turi įtakos priimant sprendimą – ne išimtis ir „Magrės baldai“ atsiliepimai. Daug kas pastebi ir įvertina kaip patogumą tai, jog el. svetainėje, gaminių aprašymuose pateikiamos galimos jų modifikacijos. Tai apima skirtingus kojelių, rankenėlių ar kitų detalių medžiagos ir spalvos pasirinkimo variantus.

Be to, minkštų baldų aprašymuose galima rasti ir mūsų dizainerių atrinktų apmušalų rekomendacijas. Tai gali žymiai palengvinti jūsų apsisprendimą, nes kad ir kurį audinį bepasirinksite, būsite tikri, kad jis stilistiškai derės prie sofos ar fotelio.

Ieškote baldų, kurie pasižymėtų patrauklia išvaizda, ilgaamžiškumu, būtų patogūs ir praktiški? Tuomet rekomenduojame išbandyti mūsų gaminius. Tikimės, kad jie atitiks kiekvieno šeimos nario poreikius ir padės sukurti visapusiškai išpildytą interjerą. Jei turite klausimų, susijusių su „Magrės baldais“, kreipkitės į mus. Esame pasiruošę suteikti visą dominančią informaciją. Tegul kurti ypatingą namų atmosferą būna paprasta ir lengva.

 

Mums yra svarbi jūsų nuomonė todėl prašome savo atsiliepimą atsiųsti į

info@magre.lt

TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Jūsų vardas
Jūsų el. paštas
Telefono numeris
Žinutė
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.