3D SALONO TURAS 3D SALONO TURAS SU KONSULTANTE

SALONAI

SAUGIAI IR PATOGIAI APŽIŪRĖKITE IR IŠSIRINKITE MŪSŲ BALDUS NEKELDAMI KOJOS IŠ NAMŲ!

APSILANKYKITE VIRTUALIAME 3D SALONO TURE!

ĮEITI Į SALONĄ!

Firminė parduotuvė „Baldų rojuje“

Kalvarijų g. 125, pirmajame „Baldų rojaus“ aukšte įsikūrusi viena didžiausių mūsų parduotuvių.

Čia randami baldai Vilniuje svetainei, vaikų, miegamojo ir kitiems kambariams. Salone galėsite išbandyti baldų patogumą, įvertinti aukštą jų kokybę, apžiūrėti siūlomų apmušalų pavyzdžius.

Kvalifikuoti konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, priderinti apmušalus ir pasirinkti nepriekaištingai derančias jų spalvas.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Darbo laikas:

I-V 10:00 – 20:00

VI 10:00 – 18:00

VII 10:00 – 15:00

  • naujienos-baldu-rojaus-salonas-1
Firminė baldų parduotuvė Riešėje

Beržų g. 7, Riešėje, Vilniaus rajone įsikūrusiame baldų salone rasite populiariausių minkštųjų baldų asortimentą visoms svarbiausioms namų erdvėms – miegamajam, svetainei ir vaikų kambariui. Apsilankę parduotuvėje, galite patys išmėginti baldus ir taip įsitikinti stilinga jų išvaizda.

Kvalifikuoti parduotuvės konsultantai taip pat padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, priderinti skirtingus apmušalus ir sukurti patrauklią spalvinę kompoziciją. Mūsų baldų salonai Vilniuje ir užmiestyje veikia skirtingu laiku, todėl atrasti tinkamiausią metą apsilankyti – paprasta.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 8:00 – 19:00

VI 10:00 – 16:00

  • rieses-salonas2-750x422
Firminis interjero baldų salonas „Ogmios mieste“

P. Lukšio g. 19, „Ogmios mieste“, Interjero alėjoje (priešais „Domus galeriją“) įsikūręs firminis „Magrės baldų“ salonas išsiskiria rafinuotu, stilingų detalių gausiu interjeru.

Parduotuvėje rasite populiariausias baldų kompozicijas, pasižyminčias prabangiais audiniais, natūralia oda. Kaip ir kiti mūsų baldų salonai Vilniuje, taip ir šis – kupinas įkvepiančių interjero idėjų. Kviečiame apsilankyti ir patiems išbandyti sofas, fotelius bei kitą „Magrės baldų“ produkciją.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 17:00

  • salonai-vilnius-luksioi-1
  • salonai-vilnius-luksioi-2
Firminė parduotuvė prekybos centre „BIG“

Ukmergės g. 369, prekybos centre „BIG“, antrame aukšte, „Baltic baldų centre“ įsikūrusi mūsų parduotuvė, kurioje pristatomos populiariausios, ypatingo dėmesio sulaukiančios dekoro detalės ir baldai Vilniuje.

Visi mūsų baldų salonai Vilniuje išsiskiria elegantišku interjeru. „Baltic baldų centre“ taip pat siūlome ypač platų gaminių asortimentą, tad jeigu ši parduotuvė arčiau namų – apsilankykite nedvejodami. Čia rasite ir patys išbandyti galėsite miegamojo, vaikų kambario ir svetainės baldus.

Salone dirbanti „Magrės baldų“ komanda mielai padės iškilus klausimams ar prireikus konsultacijos renkantis tiek baldus, tiek jų apmušalus, tiek kitus interjero elementus.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
El. p.: big@magre.lt
Darbo laikas:

I-V 10:00 – 20:00

VI-VII 10:00 – 19:00

 

  • naujienos-salonai-big-1
  • naujienos-salonai-big-2
  • naujienos-salonai-big-3
  • naujienos-salonai-big-4
  • naujienos-salonai-big-5
  • naujienos-salonai-big-6

Priderinkite gaminius prie savo poreikių

Visi mūsų baldų salonai Vilniuje pritaikyti nskirtingiems poreikiams, tad galima ne tik rinktis iš vietoje pristatomo asortimento. Priklausomai nuo poreikių, baldai Vilniuje, kaip ir kituose miestuose, gaminami pagal susiformuotą individualų užsakymą. Apžiūrėkite audinius, kitas baldų detales ir išsirinkite Jums tinkamiausias, priderindami jas prie namų interjero. Individualius užsakymus pateikti galite apsilankę salone arba susisiekę su mumis telefonu, +370 5 246 9138, arba bendruoju elektroniniu paštu – info@magre.lt.

 

Kodėl verta rinktis „Magrės baldus“?

Lietuvoje gaminami mūsų baldai pasižymi itin aukšta kokybe, o tai leidžia užtikrinti komfortišką poilsį visai šeimai. Ilgametę patirtį sukaupusi komanda nuolat domisi naujovėmis ir praktiškai jas pritaiko. Taip sukuriami šiuolaikiški baldai ir aksesuarai, geriausiai atitinkantys skirtingus poreikius.

Platus asortimentas, kuriame daugiau nei 200 skirtingų audinių ir 400 baldų modifikacijų, suteikia galimybę išsirinkti individualiai Jums labiausiai patinkantį derinį. Domina stilingi ir ilgaamžiai baldai Vilniuje? Tuomet mūsų salonuose galite rasti tai, ko reikia.

„Magrės baldų“ komanda skiria visapusišką dėmesį ekologijai. Tai atspindi atsakingą požiūrį tiek į aplinką, tiek į žmogų. Pažangios gamybos technologijos padeda optimizuoti medžiagų naudojimą, sumažinti atliekų kiekį. Tam, kad šeimos poilsis būtų ne tik patogus, bet ir saugus, balduose ir čiužiniuose naudojamas putų poliuretanas papildytas ekologišku sojų aliejumi. Jis padeda užtikrinti gaminių ilgaamžiškumą ir leidžia mėgautis sveika namų aplinka.

 

Tinkamas pasiruošimas – lengvesnis apsipirkimas

Prieš atvykstant į saloną patariama apgalvoti keletą aspektų – tai gali žymiai palengvinti Jūsų paieškas. Pirmiausia įvertinkite patalpos, kurioje planuojate statyti baldus, dydį. Pavyzdžiui, jei norite užpildyti erdvią svetainę, jums kuo puikiausiai tiks didelis minkštas kampas. Tačiau tiems, kurie ieško optimalaus varianto mažame kambaryje, rekomenduojama išbandyti funkcionaliąsias sofas lovas.

Nepriklausomai nuo to, reikalingi baldai Vilniuje ar kitame mieste, prieš juos įsigyjant svarbu nepamiršti įvertinti ir kuriamo interjero stiliaus. Mūsų asortimente gausu skirtingo dizaino gaminių, derančių su įvairiu dekoru:

• klasikiniu,
• moderniu,
• šiuolaikišku,
• eklektišku,
• pereinamuoju ir t. t.

Jei nesate tikri dėl apsisprendimo, drąsiai kreipkitės į mūsų konsultantus. Jie visuomet pasiruošę padėti.

 

Apsilankymo salone privalumai

Šiais laikais, kai internetinė prekyba yra „ant bangos“, verta nepamiršti ir fizinių salonų suteikiamų privalumų. Atvykus į juos galima realiai pamatyti, paliesti ir išbandyti dominančius baldus. Tai padeda lengviau įvertinti jų išvaizdą, kokybę ir patogumą. Todėl nenuostabu, kad dažniausiai tokiais atvejais apsisprendžiama kur kas greičiau – taigi sutaupoma laiko.

„Magrės baldai“ Vilniuje skirti stilingiems ir komfortiškiems Jūsų namams. Apsilankykite ir įsitikinkite tuo patys!