SALONAI

Mūsų salonuose rasite populiariausių minkštų baldų, kampų, sofų, lovų ir kitų baldų priedų pasirinkimą. Atvykę, galėsite išbandyti baldų patogumą ir išsirinkti labiausiai patikusį baldų apmušalą.

Firminė baldų parduotuvė Riešėje

Beržų g. 7, Riešėje, Vilniaus rajone įsikūrusiame baldų salone rasite populiariausių minkštųjų baldų asortimentą visoms svarbiausioms namų erdvėms – miegamajam, svetainei ir vaikų kambariui. Apsilankę parduotuvėje, galite patys išmėginti baldus ir taip įsitikinti jų komfortiškumu, ergonomiškumu.

Kvalifikuoti parduotuvės konsultantai taip pat padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, priderinti skirtingus apmušalus ir sukurti gražią spalvinę kompoziciją. Mūsų baldų salonai Vilniuje ir užmiestyje dirba skirtingu laiku, todėl atrasti tinkamiausią metą apsilankyti – paprasta.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 8:00-19:00
VI 10:00-16:00

  • rieses-salonas2-750x422
Firminė parduotuvė „Baldų rojuje“

Kalvarijų g. 125, pirmajame „Baldų rojaus“ aukšte įsikūrusi viena didžiausių mūsų parduotuvių.

Čia rasite didelį svetainei, vaikų ir miegamojo kambariams skirtų baldų pasirinkimą. Salone galėsite išbandyti baldų patogumą, įvertinti aukštą baldų kokybę, apžiūrėti siūlomų apmušalų pavyzdžius.

Kvalifikuoti konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, priderinti apmušalus ir pasirinkti nepriekaištingai derančias jų spalvas.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Darbo laikas:

I-V 10:00-20:00
VI 10:00-18:00
VII 10:00-15:00

 

  • naujienos-baldu-rojaus-salonas-1
Firminis interjero baldų salonas „Ogmios mieste“

P. Lukšio g. 19, „Ogmios mieste“, Interjero alėjoje (priešais „Domus galeriją“) įsikūręs firminis „Magrės baldų“ salonas išsiskiria rafinuotu, stilingų detalių gausiu interjeru.

Parduotuvėje rasite populiariausias baldų kompozicijas, aptrauktas prabangiais audiniais, natūralia oda. Kaip ir kiti mūsų baldų salonai Vilniuje, taip ir šis – kupinas įkvepiančių interjero idėjų. Kviečiame apsilankyti ir patiems išbandyti sofas, fotelius bei kitą „Magrės baldų“ produkciją.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00-19:00
VI 10:00-17:00

  • salonai-vilnius-luksioi-1
  • salonai-vilnius-luksioi-2
Firminė parduotuvė „BIG“ prekybos centre

Ukmergės g. 369, prekybos centre „BIG“, antrame aukšte, „Baltic baldų centre“ įsikūrusi mūsų parduotuvė, kurioje pristatome populiariausius, ypatingo dėmesio sulaukiančius baldus ir dekoro detales.

Visi mūsų baldų salonai Vilniuje išsiskiria elegantišku interjeru. „Baltic baldų centre“ taip pat siūlome ypatingai platų baldų asortimentą, tad jeigu ši parduotuvė arčiau namų – apsilankykite nedvejodami. Čia rasite ir patys išbandyti galėsite miegamojo, vaikų kambario ir svetainės baldus.

Salone dirbanti „Magrės baldų“ komanda mielai padės iškilus klausimams ar prireikus konsultacijos renkantis tiek baldus, tiek jų apmušalus, tiek kitus interjero elementus.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
El. p.: big@magre.lt
Darbo laikas:

I-V 10:00-20:00
VI 10:00-18:00
VII 10:00-18:00

 

  • naujienos-salonai-big-1
  • naujienos-salonai-big-2
  • naujienos-salonai-big-3
  • naujienos-salonai-big-4
  • naujienos-salonai-big-5
  • naujienos-salonai-big-6

Priderinkite gaminius prie savo poreikių

 Visi mūsų baldų salonai Vilniuje pritaikyti ne tik rinktis iš čia pristatomo asortimento. Priklausomai nuo poreikių, taip pat galite susiformuoti individualų užsakymą. Apžiūrėkite audinius, kitas baldų detales ir išsirinkite Jums tinkamiausias, priderindami jas prie namų interjero. Individualius užsakymus pateikti galite apsilankę salone arba susisiekę su mumis telefonu, +370 5 246 9138, arba bendruoju elektroniniu paštu – info@magre.lt.