+370 634 85000
0
Baldai Vilniuje

Baldai Vilniuje

FIRMINIUOSE BALDŲ SALONUOSE RASITE PLATŲ MINKŠTŲ IR KORPUSINIŲ BALDŲ ASORTIMENTĄ. MŪSŲ KONSULTANTĖS SUTEIKS PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS INDIVIDUALIAI JUMS GAMINAMUS BALDUS IR ČIUŽINIUS.

APSILANKYKITE MŪSŲ FIRMINIUOSE INTERJERO SALONUOSE AR PARTNERIŲ SALONUOSE LIETUVOJE IR UŽSIENIO ŠALYSE.

Firminė parduotuvė BALDŲ ROJUJE

Kalvarijų g. 125, pirmajame BALDŲ ROJUS aukšte įsikūrusi viena didžiausių mūsų parduotuvių.

Čia randami baldai Vilniuje svetainei, vaikų, miegamojo ir kitiems kambariams. Salone galėsite išbandyti baldų patogumą, įvertinti aukštą jų kokybę, apžiūrėti siūlomų apmušalų pavyzdžius.

Kvalifikuoti konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, priderinti apmušalus ir pasirinkti nepriekaištingai derančias jų spalvas.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00 – 20:00

VI 10:00 – 18:00

VII 10:00 – 15:00

 

naujienos-baldu-rojaus-salonas-1
salonas-baldu-rojus-2
salonas-baldu-rojus-3
salonas-baldu-rojus-5
salonas-baldu-rojus-7
salonas-baldu-rojus-4
salonas-baldu-rojus-1
salonas-baldu-rojus-6
Icon
Icon

Firminis interjero baldų salonas OGMIOS MIESTE

P. Lukšio g. 19, OGMIOS MIESTE, Interjero alėjoje (priešais DOMUS GALERIJĄ) įsikūręs firminis MAGRĖS BALDŲ salonas išsiskiria rafinuotu, stilingų detalių gausiu interjeru.

Parduotuvėje rasite populiariausias baldų kompozicijas, pasižyminčias prabangiais audiniais, natūralia oda. Kaip ir kiti mūsų baldų salonai Vilniuje, taip ir šis – kupinas įkvepiančių interjero idėjų. Kviečiame apsilankyti ir patiems išbandyti sofas, fotelius bei kitą „Magrės baldų“ produkciją.

Salone dirbantys baldų konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausius, visų šeimos narių poreikius idealiai atitinkančius baldus. Nuo papildomų funkcijų iki audinio, priderinto prie jau turimų baldų ir interjero stiliaus – „Magrės baldų“ komanda mielai patars, kaip atrasti geriausią variantą.


ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 17:00

salonas-luksio-4
salonas-luksio-2
salonas-luksio-1
salonas-luksio-8
salonas-luksio-3
salonas-luksio-5
salonas-luksio-6
salonas-luksio-7
salonai-vilnius-luksioi-2
Icon
Icon

Firminė baldų parduotuvė Riešėje

Beržų g. 7, Riešėje, Vilniaus rajone įsikūrusiame baldų salone rasite populiariausių minkštųjų baldų asortimentą visoms svarbiausioms namų erdvėms – miegamajam, svetainei ir vaikų kambariui. Apsilankę parduotuvėje, galite patys išmėginti baldus ir taip įsitikinti stilinga jų išvaizda.

Kvalifikuoti parduotuvės konsultantai taip pat padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, priderinti skirtingus apmušalus ir sukurti patrauklią spalvinę kompoziciją. Mūsų baldų parduotuvės Vilniuje ir užmiestyje veikia skirtingu laiku, todėl atrasti tinkamiausią metą apsilankymui – paprasta.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 08:00 – 19:00

VI 10:00 – 16:00

rieses-salonas2-750x422
Gamybos_fotosesija_pastatas_(DS_7665)
rieses-salonas-nature-stalas
rieses-salonas-luka
rieses-salonas-bravo2
rieses-salonas-magre9
rieses-salonas-bravo1
rieses-salonas-atlantic
rieses-salonas-fortuna
rieses-salonas-imperija
Icon
Icon

Vaikų ir jaunuolio kambario baldų salonas CILEK Vilniuje

Kalvarijų g. 125, Vilniuje įsikūrusiame salone rasite populiariausių vaikų ir jaunuolio kambario baldų gamintojo CILEK kolekcijų baldus. Apžiūrėję baldus, pasikonsultavę su mūsų kvalifikuotais pardavėjais, išmėginę baldus „gyvai“, įsitikikinsite jų praktiškumu, ergonomiškumu bei kokybe. Kvalifikuoti parduotuvės konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, sukurti patraukliai atrodantį interjerą Jūsų vaikams.

Labai rekomenduojame į baldų rinkimo ir pirkimo etapą įtraukti ir pačius būsimus baldų šeimininkus - vaikus. Jiems tikrai patiks apžiūrėti ir išbandyti lovas - mašinas, piratų laivus, princesių lovas ar lovas - namelius. Vyresni vaikai galės išmėginti darbo stalus, baldų funkcionalumą bei modernumą.

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00 – 20:00

VI 10:00 – 18:00

VII 10:00 – 15:00

baldu-rojus-cilek-pirate
baldu-rojus-cilek-black-2
baldu-rojus-cilek-romantic
baldu-rojus-cilek-black
baldu-rojus-cilek-romantica-2
baldu-rojus-cilek-dark-metal
baldu-rojus-vox
Icon
Icon

Priderinkite gaminius prie savo poreikių

Visi mūsų baldų salonai Vilniuje pritaikyti skirtingiems poreikiams, tad galima ne tik rinktis iš vietoje pristatomo asortimento. Priklausomai nuo poreikių, baldai Vilniuje, kaip ir kituose miestuose, gaminami pagal susiformuotą individualų užsakymą. Apžiūrėkite audinius, kitas baldų detales ir išsirinkite Jums tinkamiausias, priderindami jas prie namų interjero. Individualius užsakymus galite pateikti apsilankę salone...

Priderinkite gaminius prie savo poreikių

Visi mūsų baldų salonai Vilniuje pritaikyti skirtingiems poreikiams, tad galima ne tik rinktis iš vietoje pristatomo asortimento. Priklausomai nuo poreikių, baldai Vilniuje, kaip ir kituose miestuose, gaminami pagal susiformuotą individualų užsakymą. Apžiūrėkite audinius, kitas baldų detales ir išsirinkite Jums tinkamiausias, priderindami jas prie namų interjero. Individualius užsakymus galite pateikti apsilankę salone arba susisiekę su mumis telefonu, +370 634 85000, arba bendruoju elektroniniu paštu – info@magre.lt.

Kodėl verta rinktis „Magrės baldus“?

Lietuvoje gaminami mūsų baldai pasižymi itin aukšta kokybe, o tai leidžia užtikrinti komfortišką poilsį visai šeimai. Ilgametę patirtį sukaupusi komanda nuolat domisi naujovėmis ir praktiškai jas pritaiko. Taip sukuriami šiuolaikiški baldai ir aksesuarai, geriausiai atitinkantys skirtingus poreikius.

Platus asortimentas, kuriame daugiau nei 200 skirtingų audinių ir 400 baldų modifikacijų, suteikia galimybę išsirinkti individualiai Jums labiausiai patinkantį derinį. Domina stilingi ir ilgaamžiai baldai Vilniuje? Tuomet mūsų salonuose galite rasti tai, ko reikia.

„Magrės baldų“ komanda skiria visapusišką dėmesį ekologijai. Tai atspindi atsakingą požiūrį tiek į aplinką, tiek į žmogų. Pažangios gamybos technologijos padeda optimizuoti medžiagų naudojimą, sumažinti atliekų kiekį. Tam, kad šeimos poilsis būtų ne tik patogus, bet ir saugus, balduose ir čiužiniuose naudojamas putų poliuretanas papildytas ekologišku sojų aliejumi. Jis padeda užtikrinti gaminių ilgaamžiškumą ir leidžia mėgautis sveika namų aplinka.

Tinkamas pasiruošimas – lengvesnis apsipirkimas

Prieš atvykstant į saloną patariama apgalvoti keletą aspektų – tai gali žymiai palengvinti Jūsų paieškas. Pirmiausia įvertinkite patalpos, kurioje planuojate statyti baldus, dydį. Pavyzdžiui, jei norite užpildyti erdvią svetainę, jums kuo puikiausiai tiks didelis minkštas kampas. Tačiau tiems, kurie ieško optimalaus varianto mažame kambaryje, rekomenduojama išbandyti funkcionaliąsias sofas lovas.

Nepriklausomai nuo to, reikalingi baldai Vilniuje ar kitame mieste, prieš juos įsigyjant svarbu nepamiršti įvertinti ir kuriamo interjero stiliaus. Mūsų asortimente gausu skirtingo dizaino gaminių, derančių su įvairiu dekoru:

• klasikiniu, • moderniu, • šiuolaikišku, • eklektišku, • pereinamuoju ir t. t.

Jei nesate tikri dėl apsisprendimo, drąsiai kreipkitės į mūsų konsultantus. Jie visuomet pasiruošę padėti.

Apsilankymo fiziniame salone privalumai

Šiais laikais, kai internetinė prekyba yra „ant bangos“, verta nepamiršti ir fizinių salonų suteikiamų privalumų. Atvykus į juos galima realiai pamatyti, paliesti ir išbandyti dominančius baldus. Tai padeda lengviau įvertinti jų išvaizdą, kokybę ir patogumą. Todėl nenuostabu, kad dažniausiai tokiais atvejais apsisprendžiama kur kas greičiau – taigi sutaupoma laiko.

Virtualus baldų salonas Vilniuje – dar didesniam patogumui

Atsižvelgdami į dabartinę situaciją, dauguma pirmenybę teikia apsipirkimui internetu. Visgi, kaip jau buvo užsiminta, norint išsirinkti idealiai namuose tinkančius baldus ir aksesuarus, ne visuomet pakanka el. svetainės suteikiamų galimybių.

Ieškantiems baldų parduotuvės Vilniuje, kuri būtų visuomet ranka pasiekiama, mūsų komanda turi tobulą pasiūlymą – galimybę virtualiai apsilankyti Riešės salone. Taip tiesiog naudodamiesi kompiuteriu, išmaniuoju telefonu arba planšete galite peržiūrėti visą ten esančią ekspoziciją, kuri apima svetainės, miegamojo, valgomojo, vaikų kambario baldus ir aksesuarus.

Virtualus baldų salonas Vilniuje patogus pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti laiko. Norint jame apsilankyti, nereikia jokio specialaus pasiruošimo, važiavimo iš namų. Taigi tuo pačiu išvengiama ir galimų kelionės išlaidų.

Saugios nuotolinės konsultacijos

„Magrės baldų“ komanda kviečia Jus konsultuotis nuotoliniu būdu: telefonu, elektroniniu paštu, per „Messenger“ programėlę arba paliekant žinutę svetainėje. Paslaugūs ir savo darbą puikiai išmanantys konsultantai gali atsakyti į Jums rūpimus klausimus, supažindinti su prekių asortimentu ir patarti. Nuotolinės konsultacijos leidžia lengviau išsirinkti sau tinkančius bei patinkančius gaminius ir išvengti fizinio kontakto, kas itin aktualu šiuo metu.

Jeigu Jums reikalingi stilingi, tvirti ir patogūs baldai Vilnius – miestas, kuriame jų galite rasti net ne vienoje vietoje. Apsilankykite mūsų salonuose ir įsitikinkite tuo patys!


1. Kaip rasti „Magrės baldų“ salonus Vilniuje? Icon

Sužinoti, kur įsikūręs artimiausias mūsų baldų salonas Vilniuje, galite peržvelgę aukščiau šiame puslapyje pateiktą informaciją. Be to, Jūsų patogumui, esame paruošę nuorodas „žiūrėti žemėlapyje“ su tikslia kiekvieno salono lokacija.

Virtualaus apsilankymo salone metu, paspaudę ant norimo gaminio (baldo ar aksesuaro), galite jį patogiai peržiūrėti interneto svetainėje, kur pateikiamas detalus prekės aprašymas.

2. Kaip pasiruošti apsilankymui fiziniame baldų salone? Icon

Mes skiriame daug dėmesio tiek savo komandos, tiek klientų saugumui, todėl salone būtina dėvėti apsauginę nosį ir burną dengiančią kaukę, taip pat stengtis laikytis saugaus 2 m atstumo.

3. Ar šiuo metu veikia visi baldų salonai Vilniuje? Icon

Atsižvelgiant į besikeičiančią situaciją, informacija apie veikiančius „Magrės baldų“ salonus yra nuolat atnaujinama. Sužinoti, kurios tiksliai baldų parduotuvės Vilniuje ir kituose miestuose šiuo metu veikia, galite čia.

4. Į ką atkreipti dėmesį renkantis ilgaamžius baldus? Icon

Bet kokio gaminio kokybę lemia keletas veiksnių, o pagrindinis iš jų – medžiagos. Kiekvienos mūsų baldų parduotuvės Vilniuje (ar kitame mieste) asortimente rasite itin aukštos kokybės prekes, pasižyminčias funkcionalumu ir patrauklia išvaizda.

Tvirtos, laiko patikrintos medžiagos, tokios kaip buko mediena, aukšto tankio putų poliuretanas ir kitos, leidžia užtikrinti baldų ilgaamžiškumą. Taigi, jeigu Jus domina išties patikimi baldai Vilnius yra miestas, suteikiantis plačias jų pasirinkimo galimybes.

5. Kaip veikia virtualus baldų salonas Vilniuje? Icon

Viskas, ko Jums reikia norint apsilankyti jame yra interneto ryšys ir kompiuteris arba išmanusis telefonas. Vos per kelias akimirkas tai galite padaryti paspaudę ant šio puslapio viršuje pateiktos nuorodos „įeiti į saloną“ arba magresbaldai.lt svetainėje esančiame išskleidžiamame meniu pasirinkę „3D salono turas“.

Virtualaus apsilankymo salone metu, paspaudę ant norimo gaminio (baldo ar aksesuaro), galite jį patogiai peržiūrėti interneto svetainėje, kur pateikiamas detalus prekės aprašymas.