+370 634 85000
0
Vaikiška patalynė

Vaikiška patalynė

Siūlomi vaikiškos patalynės komplektai apgalvoti iki smulkmenų. Žaismingas dizainas, neutralios, neerzinančios spalvos, kruopštus pasiuvimas, nealergizuojančios medžiagos, siuvinėtos aplikacijos - visa tai užtikrins ramų Jūsų vaikų miegą bei sukurs stilingą interjerą.

Kiekvienas vaikas svajoja, kad jo lova būtų ypatinga. Vienas iš būdų tai pasiekti – žaisminga patalynė. Ji padeda sukurti norimą kambario įvaizdį ir, žinoma, pasirūpinti saldžiu mažųjų miegu. „Magrės baldų“ asortimente esanti patalynė vaikams pasižymi išskirtine išvaizda. Nuo pastelinių iki ryškių spalvų, nuo minimalistinių raštų iki dekoratyvių paveikslėlių – esame tikri, kad lengvai rasite patalynės komplektą, kuris patrauks Jūsų...

Kiekvienas vaikas svajoja, kad jo lova būtų ypatinga. Vienas iš būdų tai pasiekti – žaisminga patalynė. Ji padeda sukurti norimą kambario įvaizdį ir, žinoma, pasirūpinti saldžiu mažųjų miegu. „Magrės baldų“ asortimente esanti patalynė vaikams pasižymi išskirtine išvaizda. Nuo pastelinių iki ryškių spalvų, nuo minimalistinių raštų iki dekoratyvių paveikslėlių – esame tikri, kad lengvai rasite patalynės komplektą, kuris patrauks Jūsų atžalų dėmesį. 

Patalynės komplektai vaikams – į ką atkreipti dėmesį?

Vaikiškos patalynės pasirinkimas labai didelis. Iš vienos pusės, tai privalumas, tačiau iš kitos – didelis pasirinkimas gali apsunkinti apsisprendimą. Tam, kad jis būtų kuo lengvesnis, plačiau aptarsime aspektus, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis patalynę vaikams (ir ne tik).

Medžiaga

Vienas pirmųjų dalykų, kurį reikėtų įvertinti, tai medžiaga, iš kurios pasiūta vaikiška patalynė. Geriau, kad ji būtų kuo natūralesnė. Puikus pasirinkimas galėtų būti patalynės komplektas vaikams iš 100 proc. medvilnės. Toks audinys yra laidus orui, todėl kūnas mažiau prakaituoja. Taip pat medvilnė itin gerai sugeria drėgmę ir yra geras šilumos laidininkas, todėl išlaiko kūną šiltą žiemą ir vėsų vasarą.

Medvilninis audinys yra tvirtas, malonus liesti ir nedirgina odos. Jis gerai išlaiko savo spalvą, net ir po daugelio skalbimų (žinoma, tam reikalinga tinkama audinio priežiūra). Taip pat medvilninę patalynę galima skalbti skalbimo mašinoje. 

Matmenys

Kitas svarbus kriterijus – patalynės matmenys. Juos reikėtų rinktis pagal turimą čiužinį, pagalvę ir antklodę. „Magrės baldų“ asortimente rasite įvairaus amžiaus vaikams skirtų patalynių komplektų. Daugeliu atvejų galite rinktis iš kelių skirtingų matmenų variantų. Galimi patalynės matmenys aiškiai pateikiami produkto aprašyme. Todėl išsirinkti sau tinkamą variantą bus itin lengva.

Dizainas

Vaikiškos patalynės komplektai išsiskiria savo žaismingu dizainu. Būtent todėl mažieji juos taip mėgsta. Šioje kategorijoje galite rinktis iš įvairaus dizaino vaikiškos patalynės komplektų. 

Jūsų atžala yra didelis lenktynių aistruolis? Tuomet šią temą atspindintis patalynės komplektas jam neabejotinai patiks. Pasakiškam vaikų kambariui puikiai tiks puošnus lovatiesės komplektas su dekoratyvinėmis detalėmis. Jis padės sukurti stebuklingą ir svajingą atmosferą. 

Pasirinkimas – labai platus ir įvairus, taigi belieka nuspręsti, kuri vaikiška patalynė Jūsų atžalai tinka ir patinka labiausiai.

Patalynės komplektai kūdikiams

Norite, kad Jūsų kūdikio lovytė atrodytų ypatingai? Žinome, kaip galite tai įgyvendinti. „Magrės baldų“ asortimente esanti patalynė kūdikiams internetu ne tik atrodo labai mielai, bet ir yra itin aukštos kokybės. Tuo įsitikinsite vos juos pamatę. 

Patalynės komplektai kūdikiams pasižymi žaismingu dizainu, neutraliomis, neerzinančiomis spalvomis. Jie pasiūti itin kruopščiai, naudojant nealergizuojančias medžiagas ir siuvinėtas aplikacijas. Visa tai padeda užtikrinti ramų mažylių miegą pirmaisiais jų gyvenimo mėnesiais.

Patalynės komplektas kūdikiams yra sudarytas iš kelių dalių: antklodės, šoninės apsaugos, paklodės, pagalvės užvalkalo. Tai labai patogu, nes įsigijus tokį patalynės komplektą, nereikės visais šiais dalykais rūpintis atskirai.

Patalynė vaikams internetu – patogu ir greita

Vaikiška patalynė internetu – bene patogiausias būdas išsirinkti ir įsigyti tai, ko reikia saldžiam Jūsų mažųjų miegui. Nesvarbu, domintų patalynės užvalkalai kūdikiams ar teminės lovatiesės vaikams – visa tai galite rasti vienoje vietoje. 

Norite atnaujinti savo vaikų patalynę, o gal ieškote praktiškos dovanos? Išsirinkite aukštos kokybės produktus iš plataus ir nuolat atnaujinamo asortimento. Tegul nauji patalynės užvalkalai vaikams suteikia pačias geriausias emocijas.