+370 634 85000
0
Kilimai

Kilimai

Kad Jūsų pasirinkta minkštųjų baldų kompozicija atrodytų maksimaliai puikiai ir džiugintų Jus kasdien, o Jūs mėgautumėtės visavertišku poilsiu, siūlome Jums įvairių originalių aksesuarų pasirinkimą.

Kilimai internetu – patogu ir greita

Kilimas, be abejonės, yra vienas iš patraukliausių interjero akcentų. Tokį aksesuarą galima rasti daugelio namuose. Galbūt Jūs dar neturite kilimo arba svarstote atnaujinti seną? Tuomet esate ten, kur reikia, nes „Magrės baldų“ asortimentą galite rasti didelį jų pasirinkimą. Patogiai apžiūrėkite dominančius kilimus mūsų svetainėje ir užsisakykite sau labiausiai patinkantį internetu. Tai puikus būdas sutaupyti laiko...

Kilimai internetu – patogu ir greita

Kilimas, be abejonės, yra vienas iš patraukliausių interjero akcentų. Tokį aksesuarą galima rasti daugelio namuose. Galbūt Jūs dar neturite kilimo arba svarstote atnaujinti seną? Tuomet esate ten, kur reikia, nes „Magrės baldų“ asortimentą galite rasti didelį jų pasirinkimą. Patogiai apžiūrėkite dominančius kilimus mūsų svetainėje ir užsisakykite sau labiausiai patinkantį internetu. Tai puikus būdas sutaupyti laiko ir papuošti savo namus iš jų neišeinant.

Unikalios gamybos technologijos

Gaminant mūsų kilimus naudojamos unikalios technologijos. Jos leidžia užtikrinti tokias savybes kaip atsparumas vandeniui, šviesai ir gyvūnų įdrėskimams. Taip pat verta paminėti tokius privalumus kaip lengvas valymas (skalbimas), tinkamumas šildomoms grindims ir alergiškiems žmonėms. Todėl galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ kilimai internetu yra praktiška ir ilgalaikė investicija.

Itin lengva priežiūra

Daugelis mūsų kilimų gali būti plaunami skalbimo mašinoje. Tai ypač palengvina jų priežiūrą. Laikui bėgant ant kilimo kaupiasi įvairūs nešvarumai, kuriuos gali būti sunku pašalinti dulkių siurbliu. Reguliarus skalbimas padeda užtikrinti ne tik patrauklią gaminio išvaizdą, bet ir sveiką namų aplinką.

Esminiai patarimai besirenkantiems kilimą

Aukštos kokybės kilimas pasižymi daugybe privalumų. Visų pirma jis padeda apsaugoti grindis ir suteikia jaukumo. Šis aksesuaras akimirksniu transformuoja erdvę, sušvelnina kambario įvaizdį ir netgi sugeria triukšmą. Visgi renkantis kilimą dažnai iškyla įvairių klausimų: nuo tinkamiausios medžiagos ir formos iki spalvų. Tam, kad būtų lengviau apsispręsti, pateikiame Jums pagrindinius kriterijus, kuriuos derėtų apsvarstyti renkantis šį aksesuarą:

  • Gyvenimo būdas. Jeigu esate jauna šeima ir turite augintinių, rekomenduojama rinktis kuo atsparesnės medžiagos kilimą. Tai leidžia užtikrinti lengvą jo valymą ir ilgaamžiškumą. Jei dievinate prabangą ir neįsivaizduojate savo namų interjero be puošnių detalių, verta investuoti į galbūt daugiau priežiūros reikalaujantį, tačiau kvapą gniaužiančios išvaizdos gaminį. „Magrės baldų“ asortimente gausu įvairaus dizaino kilimų, todėl esame tikri, kad rasite tą, kuris geriausiai atitinka Jūsų gyvenimo būdą.
  • Medžiaga. Tiek klasikiniai, tiek modernūs kilimai svetainei ar kitam kambariui gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų. Todėl prieš įsigyjant konkretų gaminį patariama išsiaiškinti, kokia yra jo sudėtis. Kilimams naudojami tiek natūralūs (medvilnė, viskozė), tiek sintetiniai (poliesteris) pluoštai, kuriems būdingos skirtingos savybės. Jas išsiaiškinus tampa lengviau išsirinkti sau tinkamiausią aksesuarą.
  • Spalvų gama. Tai vienas iš svarbiausių aspektų, lemiančių kilimo išvaizdą. Todėl tinkamos spalvų gamos pasirinkimas itin reikšmingas. Šiuo atveju derėtų atsižvelgti tiek į asmeninį skonį, tiek į interjere vyraujančius atspalvius, tiek į efektą, kurį norite išgauti. Pavyzdžiui, jeigu siekiate sukurti minimalistinį kambario įvaizdį, rekomenduojama rinktis neutralių spalvų kilimą. Tiems, kurie ieško dėmesį prikaustančio akcento, verta įsigyti aksesuarą, kuriame vyrauja ryškūs tonai.
  • Forma. Populiariausi yra stačiakampiai ir apvalūs kilimai. Renkantis sau tinkamiausią formą patariama atsižvelgti į kambario planą, jame esančius baldus ir turimą laisvą plotą. Jeigu kilimą planuojama tiesti svetainėje, bene paprasčiausia jį derinti prie kavos staliuko, kuris dažniausiai irgi būna apvalus arba stačiakampis. Miegamajame prie lovos paprastai labiausiai tinka stačiakampio formos kilimas. Bet kokiu atveju labai svarbu, kad jis laisvai tilptų ant grindų ir būtų suderintas su kambaryje esančiai baldais.

Apsvarsčius šiuos kriterijus, išsirinkti asmeninius poreikius geriausiai atitinkantį kilimą tampa lengviau. Peržvelgę „Magrės baldų“ asortimentą, tai galite padaryti jau dabar.

Domina modernūs, o gal klasikiniai kilimai svetainei, miegamajam ar kitam kambariui? Papuoškite savo namus nepriekaištingo dizaino gaminiu. Aukštos kokybės, individualų gyvenimo būdą atitinkantis ir interjere derantis kilimas – puiki investicija. Įsigykite jį iš „Magrės baldų“ ir įsitikinkite tuo patys.

DUK

1. Kokia „Magrės baldų“ kilimų sudėtis? Icon

Ji gali skirtis, priklausomai nuo gaminio modelio. Dažniausiai mūsų klasikiniai bei modernūs kilimai internetu būna pagaminti iš poliesterio ir medvilnės arba viskozės. Tiksli gaminio sudėtis visada pateikiama jo aprašyme.

2. Kokius kilimus rekomenduojate rinktis turintiems augintinių? Icon

Dėl specialios technologijos daugelio mūsų kilimų paviršius yra atsparesnis gyvūnų nagų įdrėskimams. Taigi galite rinktis bet kurį gaminį, kurio aprašyme pateikiama ši savybė.

3. Kaip tinkamai prižiūrėti kilimą? Icon

Kasdienei kilimo priežiūrai pakanka paprasčiausio dulkių siurblio. Juo pašalinamos ant paviršiaus esančios dulkės ir kiti nešvarumai. Vandens pagrindo dėmes galima išvalyti paprasčiausiai su vandeniu ir mikropluošto šluoste. Jeigu dėmės yra tirštesnės konsistencijos, jų valymui galima naudoti vandens ir muilo tirpalą.

Siekiant užtikrinti kilimo ilgaamžiškumą, patariama jį kas kiek laiko išplauti. Itin patogu tai, kad daugelį mūsų gaminių galima plauti skalbimo mašinoje, kurios būgno talpa ne mažesnė nei 8 kg. Rekomenduojama tai daryti neaukštoje 30 laipsnių temperatūroje, pasirinkus švelnų režimą.

4. Ar galima rinktis iš kelių skirtingų to paties kilimo dydžių? Icon

Taip, jeigu tokia galimybė pateikiama prekės aprašyme.

5. Ar turite natūralaus pluošto kilimų? Icon

Taip, asortimente yra ne vienas gaminys, kurio sudėtį sudaro 100 proc. viskozė. Kartais klaidingai manoma, kad tai sintetinis pluoštas. Tačiau iš tiesų jis yra natūralus, tik pagamintas dirbtiniu būdu iš celiuliozės. Šio audinio savybės panašios į medvilnės, tačiau, lyginant su ja, viskozė yra švelnesnė ir minkštesnė, labai gerai praleidžia orą, pasižymi didesniu atsparumu trinčiai.

6. Ar jūsų kilimus galima naudoti ant šildomų grindų? Icon

Tai priklauso nuo gaminio modelio. Dažniausiai mūsų modernūs kilimai internetu yra tinkami naudoti ant šildomų grindų. Tokia savybė pateikiama prekės aprašyme.

7. Ar galima rinktis iš keleto skirtingų kilimo spalvų? Icon

Taip, jeigu tokia galimybė nurodyta aprašyme. Jis yra pateikiamas svetainėje, prie kiekvienos prekės.