+370 634 85000
0
Sėdmaišiai

Sėdmaišiai

Patogūs žavaus dizaino sėdmaišiai leidžia pasidžiaugti nerūpestingu poilsiu kasdien. Rinkitės ir mėgaukitės juo kartu su pačiais brangiausiais žmonėmis.

Sėdmaišis – tai jaunatviškas, modernus, unikalus, bet kuriam kambariui puikiai tinkantis baldas. Unikaliais raštais, ornamentais ir paveikslėliais dekoruoti, šie baldai yra itin universalūs – jie gali puošti svetainės zoną, rasti vietą vaikų kambariuose arba puikiai tikti koridoriaus erdvėje. Spalvingą sėdmaišių asortimentą rasite šiame „Magrės baldų“ kataloge.

Skirtingos spalvos ir motyvai

Priklausomai nuo to, kokioje erdvėje norite matyti sėdmaišį,...

Sėdmaišis – tai jaunatviškas, modernus, unikalus, bet kuriam kambariui puikiai tinkantis baldas. Unikaliais raštais, ornamentais ir paveikslėliais dekoruoti, šie baldai yra itin universalūs – jie gali puošti svetainės zoną, rasti vietą vaikų kambariuose arba puikiai tikti koridoriaus erdvėje. Spalvingą sėdmaišių asortimentą rasite šiame „Magrės baldų“ kataloge.

Skirtingos spalvos ir motyvai

Priklausomai nuo to, kokioje erdvėje norite matyti sėdmaišį, reikėtų rinktis ir jo dizainą. Jeigu sėdmaišio ieškote savo vaiko kambariui, patariame rinktis iš žaismingų, spalvotų dizainų. Kita vertus, jei mąstote apie naują interjero detalę minimalistinio stiliaus svetainei, rekomenduojame rinktis iš pastelinių, žemiškų atspalvių audinių pasiūtus baldus. Mūsų asortimente – sėdmaišiai vaikams ir suaugusiems.

Svarbu paminėti, jog sėdmaišiai turi pakankamai daug modifikacijų – galite rinktis iš daugiau nei 200 skirtingų audinių ir įvairių jų spalvų kombinacijų. Taip pat suteikiame galimybę pasirinkti kai kurių sėdmaišių detalių atspalvius, todėl drąsiai išlaisvinkite savo kūrybiškumą. Kviečiame kartu kurti baldus, kurie atitinka jūsų individualius poreikius.

Universali ir praktiška interjero detalė

Kodėl sėdmaišis yra universalus baldas? Jį galite pastatyti bet kuriame savo namų kampelyje! Ar tai būtų svetainė, vaikų kambarys, žaidimų kambarys, prieškambaris ar darbo kambarys, netgi įstiklinta terasa – viskas priklauso nuo to, kur pavargę norėsite įkristi į minkštą baldo glėbį. Kaip išsirinkti tobulai pasirinktam kambariui tinkantį sėdmaišį? Štai keli naudingi patarimai:

 • Suplanuokite, kur tiksliai statysite baldą ir nuspręskite, kada bus ant jo sėdima. Sėdmaišiai gali būti statomi prieš televizorių, šalia sofos, arba juos galite padėti toliau nuo veiksmo, kur norėsite tiesiog pailsėti, paskaityti knygą ar nusnausti.
 • Nuspręskite, kokio dydžio ir formos sėdmaišio jums reikia. Jeigu statysite sėdmaišį didelėje erdvėje, rinkitės didesnį, platesnį ir ilgesnį sėdmaišį. Jeigu erdvė yra nedidelė, rinkitės mažą bei trumpą sėdimąją dalį turintį baldą. Šiame kataloge rasite visus matmenis, todėl kviečiame su jais susipažinti prieš perkant.
 • Galiausiai, sėdmaišio spalvą derinkite prie kambario interjere vyraujančių spalvų, jog išlaikytumėte harmoningą ir vientisą dizainą.

Sėdmaišio praktiškumas slypi paprastame valyme – tiesiog nuimkite baldo užvalkalą ir išskalbkite pastarąjį 30 °C temperatūros vandenyje.

Sėdmaišio pasirinkimas: pagrindiniai kriterijai

Renkantis sėdmaišį svarbu įvertinti šiuos gaminio aspektus:

 • Formą. Ieškant tinkamiausio varianto patariama atsižvelgti tiek į savo poreikius, tiek į norus. Planuojantiems nuolat keisti baldo vietą verta įsigyti kubo arba kriaušės formos sėdmaišį su rankena, kuri leidžia jį patogiai perstumti, pakelti. Tiems, kurie svajoja apie išskirtinį komfortą sėdint, idealiai tiks didelis L, arba kitaip gulto, formos sėdmaišis. Jis gerai išlaiko savo formą ir suteikia tvirtą atramą, todėl jūs galite visiškai atsipalaiduoti. Apvalūs sėdmaišiai vaikams ir suaugusiems labai tinka prie neaukštų staliukų.
 • Vidinį ir išorinį užvalkalą. Geriausi sėdmaišiai turi vidinį maišą. Jis užtikrina, kad net ir pažeidus išorinį baldo užvalkalą viduje esantis užpildas neišsibarstys. Daugelio sėdmaišių užvalkalus galima lengvai nuimti ir išskalbti, nes jie turi užtrauktukus.
 • Audinį. Dažniausiai sėdmaišių gamyboje naudojamas skirtingų rūšių gobelenas arba oda. Norimą audinį galima rinktis iš daugiau nei 200 variantų „Magrės baldų“ asortimente. Norint, kad sėdmaišis atrodytų itin originaliai, verta derinti kelis skirtingos tekstūros, raštų ir spalvų audinius.
 • Užpildą. Įprastai tokių baldų užpildui naudojami polistireno kamuoliukai, kurie yra pakankamai patvarūs. Dėl šios priežasties sėdmaišis ne taip greitai dėvisi ir gerai išlaiko savo formą. Be to, toks užpildas suteikia maksimalų komfortą – tolygiai pasiskirstantys polistireno kamuoliukai idealiai prisitaiko prie kūno.
 • Siūlės ir užtrauktukas. Norint išsirinkti ilgaamžį gaminį, svarbu atkreipti dėmesį ir į jo pasiuvimo kokybę. Jei turite galimybę, įvertinkite, ar sėdmaišio siūlės yra lygios ir dvigubos – geriausi sėdmaišiai vaikams ir suaugusiems turi atsiūlėtus kraštelius. Derėtų nepamiršti ir užvalkalo užtrauktuko – jis turėtų būti tvirtas ir su pakankamai stambiais „dantukais“.

Atidžiai įvertinus šiuos kriterijus, išsirinkti asmeninius poreikius ir norus geriausiai atitinkantį gaminį tampa pakankamai lengva.

Svarbu paminėti, jog „Magrės baldų“ gaminiuose naudojamos aukščiausios kokybės, tvirtos medžiagos, todėl sėdmaišiai geriausiomis savybėmis džiugina ilgus metus. Galite įsitikinti tuo patys – kviečiame atvykti į artimiausią mūsų saloną arba pasinaudoti virtualiu turu ir apžiūrėti sėdmaišius „gyvai“.

DUK

1. Kur galima pritaikyti sėdmaišį? Icon

Šių baldų pritaikymo galimybės labai plačios. Jie tinka daugelio stilių interjeruose, tiek namuose, tiek biure. Štai keletas idėjų, kur galite panaudoti sėdmaišį:

 • Svetainėje. Pastatydami čia tokį baldą sukursite itin jaukią ir komfortišką laisvalaikio erdvę. Sėdmaišis gali tapti puikia alternatyva įprastiems svetainės baldams, tokiems kaip foteliai, sofos ar pufai. Šiame kambaryje tinka tiek didesni, tiek mažesni sėdmaišiai.
 • Vaikų kambaryje. Tai viena iš populiariausių erdvių, kurioje naudojami tokie baldai. Vaikiški sėdmaišiai ne tik labai patogūs, bet ir žaismingi, todėl mažieji juos ypač mėgsta. Norite nustebinti savo atžalas ir atnaujinti jų kambarį? Tuomet spalvingas sėdmaišis gali būti tiesiog tobulas pasirinkimas.
 • Miegamajame. Sėdmaišį kuo puikiausiai galima pritaikyti ir šioje namų erdvėje. Atsisėdus arba prigulus ant jo patogu skaityti knygą, klausytis raminančios muzikos ar kitaip atsipalaiduoti.
 • Darbo kambaryje arba biure. Produktyvus darbas beveik neįsivaizduojamas be poilsio pertraukėlių. Joms palankiai, laisvai ir neįpareigojančiai erdvei sukurti galima panaudoti būtent tokius baldus. Sėdmaišis tinka ir darbui su nešiojamu kompiuteriu, kai norisi pakeisti įprastą vietą, sėdėjimo pozą.

Taigi sėdmaišius galima lengvai pritaikyti bene kiekvienoje namų ir ne tik erdvėje.

2. Kokie yra pagrindiniai sėdmaišių tipai? Icon

Dažniausiai tiek skirti suaugusiems, tiek vaikiški sėdmaišiai skirstomi pagal formą:

 • kriaušės – vieni iš universaliausių, nes juos lengva formuoti pagal poreikius;
 • kvadrato – primena pufą ir yra pakankamai nedideli;
 • kamuolio – žaismingi ir patogūs;
 • L – turi atramą, todėl ant jų patogu prigulti.

Kiekvienas iš šių baldų pasižymi savitais privalumais. Taigi, kurį pasirinksite, priklauso nuo jūsų.

3. Kaip išsirinkti geriausią sėdmaišį? Icon

Tai padaryti pakankamai lengva, tiesiog apgalvokite:

 • kur šį baldą planuojate statyti;
 • kas juo naudosis;
 • koks sėdmaišio dydis, tipas, medžiaga ir spalva.

Geriausi sėdmaišiai vaikams ir suaugusiems yra tie, kurie atitinka asmeninius poreikius ir dera interjere. Taip pat svarbu, kad jie būtų lengvai prižiūrimi ir turėtų nuimamą išorinį užvalkalą, kurį galima skalbti.

4. Kokie gali būti sėdmaišių išmatavimai? Icon

Atsakymas paprastas – labai įvairūs. Tikslūs konkretaus baldo išmatavimai pateikiami jo aprašyme. Ten galite rasti ir kitos naudingos informacijos, susijusios su įvairiais gaminio privalumais, audinių pasirinkimu. Susipažinkite su ja ir nuspręskite, kuris sėdmaišis jums tinka ir patinka labiausiai.