Sėdmaišiai

Patogūs žavaus dizaino sėdmaišiai leidžia pasidžiaugti nerūpestingu poilsiu kasdien. Rinkitės ir mėgaukitės juo kartu su pačiais brangiausiais žmonėmis.
Baldų kategorija
Baldų tipas
Baldų rūšiavimas

Sėdmaišiai – tai jaunatviški, modernūs, unikalūs, išskirtiniai, bet kuriam kambariui puikiai tinkantys baldai. Unikaliais raštais, ornamentais ir paveikslėliais dekoruoti, šie baldai yra itin universalūs – jie gali puošti svetainės zoną, rasti vietą vaikų kambariuose arba puikiai tikti koridoriaus erdvėje. Spalvingą sėdmaišių asortimentą rasite šiame „Magrės baldų“ kataloge.

Skirtingos spalvos ir motyvai

Priklausomai nuo to, kokioje erdvėje norite matyti sėdmaišį, reikėtų rinktis ir jo dizainą. Jeigu sėdmaišio ieškote savo vaiko kambariui, patariame rinktis iš žaismingų, spalvotų dizainų. Kita vertus, jei mąstote apie naują interjero detalę minimalistinio stiliaus svetainei, rekomenduojame rinktis iš pastelinių, žemiškų atspalvių audinių pasiūtus sėdmaišius. Mūsų asortimente esantys sėdmaišiai tiks tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Svarbu paminėti, jog sėdmaišiai gali būti individualizuojami – galite rinktis iš daugiau nei 200 skirtingų audinių ir įvairių jų spalvų kombinacijų. Taip pat suteikiame galimybę pasirinkti kai kurių sėdmaišių detalių atspalvius, todėl drąsiai išlaisvinkite savo kūrybiškumą. Kviečiame kartu kurti baldus, kurie atitinka jūsų individualius poreikius.

Universali ir praktiška interjero detalė

Kodėl sėdmaišis yra universalus baldas? Jį galite pastatyti bet kuriame savo namų kampelyje! Ar tai būtų svetainė, vaikų kambarys, žaidimų kambarys, prieškambaris ar darbo kambarys, netgi įstiklinta terasa – viskas priklauso nuo to, kur pavargę norėsite įkristi į minkštą baldo glėbį. Kaip išsirinkti tobulai pasirinktam kambariui tinkantį sėdmaišį? Štai keli naudingi patarimai:

  • Suplanuokite, kur tiksliai statysite baldą ir nuspręskite, kada bus ant jo sėdima. Sėdmaišiai gali būti statomi prieš televizorių, šalia sofos, arba juos galite padėti toliau nuo veiksmo, kur norėsite tiesiog pailsėti, paskaityti knygą ar nusnausti.
  • Nuspręskite, kokio dydžio ir formos sėdmaišio jums reikia. Jeigu statysite sėdmaišį didelėje erdvėje, rinkitės didesnį, platesnį ir ilgesnį sėdmaišį. Jeigu erdvė yra nedidelė, rinkitės mažą bei trumpą sėdimąją dalį turintį baldą. Šiame kataloge rasite visus matmenis, todėl kviečiame su jais susipažinti prieš perkant.
  • Galiausiai, sėdmaišio spalvą derinkite prie kambario interjere vyraujančių spalvų, jog išlaikytumėte harmoningą ir vientisą dizainą.

Sėdmaišio praktiškumas slypi paprastame valyme – tiesiog nuimkite baldo užvalkalą ir išskalbkite pastarąjį 30 °C temperatūros vandenyje.

Svarbu paminėti, jog „Magrės baldai“ naudoja aukščiausios kokybės, tvirtas medžiagas, todėl sėdmaišiai geriausiomis savybėmis džiugina ilgus metus. Galite įsitikinti tuo patys – kviečiame atvykti į „Magrės baldų“ saloną ir apžiūrėti sėdmaišius „gyvai“.