SALONAI

Mūsų salonuose rasite populiariausių minkštų baldų, kampų, sofų, lovų ir kitų baldų priedų pasirinkimą. Atvykę, galėsite išbandyti baldų patogumą ir išsirinkti labiausiai patikusį baldų apmušalą.

Firminė baldų parduotuvė „Deco“ interjero ir baldų centre

Dubysos g. 19, interjero ir baldų centre „Deco“, II aukšte įsikūrusi viena naujausių mūsų parduotuvių. Jei domina mūsų baldų salonai Klaipėdoje, čia turite unikalią galimybę išsirinkti ir užsisakyti tinkamiausius gaminius patogiai.

Naujausioje mūsų parduotuvėje rasite minkštųjų baldų, staliukų, sukurtų būtent svetainei, miegamajam ir vaikų kambariui. Šiame salone taip pat galite patikusius baldus išmėginti, apžiūrėti iš arti. Čia suteikiama galimybė ir apžiūrėti plačią audinių gamą, lengviau įsivaizduoti, kaip dominantis apmušalas derės su pačiu baldu.

Salone dirbantys baldų konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausius, visų šeimos narių poreikius idealiai atitinkančius baldus. Nuo papildomų funkcijų iki audinio, priderinto prie Jūsų turimų baldų ir interjero stiliaus – „Magrės baldų“ komanda mielai patars, kaip atrasti geriausią variantą.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00-19:00
VI 10:00-17:00

  • salonai-magres-baldai-deco-1
  • salonai-magres-baldai-deco-2
  • salonai-magres-baldai-deco-3
  • salonai-magres-baldai-deco-4
  • salonai-magres-baldai-deco-5
Firminė baldų parduotuvė „Nemuno baldų“ centre

Baltijos pr. 10, „Nemuno baldų“ centre, esantis mūsų baldų salonas Klaipėdoje – parduotuvė, kurioje rasite visus baldus jaukiam miegamajam, stilingai svetainei ir komfortiškam, žaismingam vaikų kambariui.

Kiekvieną apsilankiusį salone pasitinka patyrę konsultantai ir didelis sėdimųjų baldų, staliukų asortimentas. Kviečiame visą šeimą atvykti ir patiems išbandyti ne tik sofas, bet ir miegamojo lovas, čiužinius, taip pat – įvertinti baldų dizainą, kokybę ir pasisemti idėjų namų interjero dizainui.

Dvejojate, kuris baldas atitiks šeimos lūkesčius geriausiai? Sunku apsispręsti dėl baldų kompozicijos ar jų aptraukimo tekstiliniu apmušalu, oda? „Magrės baldų“ komanda mielai papasakos apie visas produkcijos ypatybes ir padės atsirinkti tai, kas leis mėgautis išskirtiniu komfortu ilgus metus.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Darbo laikas:

I-V 10:00-19:00
VI 10:00-16:00

  • salonai-klaipeda-nemuno-baldai-2
  • salonai-klaipeda-nemuno-baldai-3
  • salonai-klaipeda-nemuno-baldai-4
  • salonai-klaipeda-nemuno-baldai-1
  • salonai-klaipeda-nemuno-baldai-6

Pirkimo sąlygos ir individualus baldų užsakymas

 Abu firminiai mūsų baldų salonai Klaipėdoje pritaikyti pirkti patogiai ir greitai. Galite ne tik rinktis baldus iš parduotuvėse esančio asortimento, bet ir pritaikyti juos individualiems šeimos narių poreikiams. Jei salone neradote Jūsų namų interjerui tinkančio baldo ar jo komplekto, tiesiog pasirinkite labiausiai viliojantį apmušalą (tekstilinį ar odinį) ir keičiamąsias kompozicijos dalis. Spalvų ir audinių tipų asortimentą įvertinti galite ir internetu – jį rasite atskirai suformuotą prie kiekvieno minkštojo baldo modelio.

Atraskite stilingus ir komfortiškus baldus, sukurtus visai šeimai – užsukite į artimiausią „Magrės baldų“ saloną uostamiestyje.