+370 634 85000
0
Baldai Klaipėdoje

Baldai Klaipėdoje

FIRMINIUOSE BALDŲ SALONUOSE RASITE PLATŲ MINKŠTŲ IR KORPUSINIŲ BALDŲ ASORTIMENTĄ. MŪSŲ KONSULTANTĖS SUTEIKS PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS INDIVIDUALIAI JUMS GAMINAMUS BALDUS IR ČIUŽINIUS.

APSILANKYKITE MŪSŲ FIRMINIUOSE INTERJERO SALONUOSE AR PARTNERIŲ SALONUOSE LIETUVOJE IR UŽSIENIO ŠALYSE.

Firminė baldų parduotuvė Klaipėdoje, NEMUNO BALDAI centre

Baltijos pr. 10, NEMUNO BALDAI centre, esantis mūsų baldų salonas Klaipėdoje – parduotuvė, kurioje rasite visus gaminius jaukiam miegamajam, stilingai svetainei ir komfortiškam, žaismingam vaikų kambariui.

Kiekvieną apsilankiusį salone pasitinka patyrę konsultantai, kurie pasiruošę supažindinti su dideliu sėdimųjų baldų, staliukų asortimentu. Kviečiame visą šeimą atvykti ir apsižvalgyti, kokie mūsų siūlomi baldai Klaipėdoje geriausiai atitinka Jūsų šeimos poreikius. Patys išbandykite ne tik sofas, bet ir miegamojo lovas, čiužinius, taip pat įvertinkite baldų dizainą, kokybę ir pasisemkite idėjų namų interjero dizainui.

Dvejojate, kuris gaminys geriausiai atitiks šeimos lūkesčius? Sunku apsispręsti dėl baldų kompozicijos ar jų aptraukimo tekstiliniu apmušalu, oda? „Magrės baldų“ komanda mielai papasakos apie visas produkcijos ypatybes ir padės atsirinkti tai, kas leis mėgautis išskirtiniu komfortu ilgus metus.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 16:00

Šventinės dienos:
06.24 NEDIRBAME
salonas-Nemuno-baldai-naujos-13
salonas-Nemuno-baldai-naujos-3
salonas-Nemuno-baldai-naujos-6
salonas-Nemuno-baldai-naujos-10
salonas-Nemuno-baldai-naujos-11
salonas-Nemuno-baldai-naujos-7
salonas-Nemuno-baldai-naujos-4
salonas-Nemuno-baldai-naujos-5
salonas-Nemuno-baldai-naujos-12
salonas-Nemuno-baldai-naujos-8
salonas-Nemuno-baldai-naujos-9
Icon
Icon

Firminė baldų parduotuvė interjero ir baldų centre DECO

Dubysos g. 19, interjero ir baldų centre DECO, II aukšte įsikūrusi viena naujausių mūsų parduotuvių. Jei domina mūsų baldų salonai Klaipėdoje, čia turite unikalią galimybę patogiai išsirinkti ir užsisakyti tinkamiausius gaminius patogiai.

Naujausioje mūsų parduotuvėje pristatomi įvairios paskirties baldai Klaipėdoje. Čia rasite minkštųjų baldų, staliukų, sukurtų būtent svetainei, miegamajam ir vaikų kambariui. Šiame salone galite išmėginti ir iš arti apžiūrėti patikusius baldus. Čia taip pat suteikiama galimybė peržiūrėti ir plačią audinių gamą – tai leis lengviau įsivaizduoti, kaip dominantis apmušalas derės su pasirinktu baldu.

Salone dirbantys baldų konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausius, visų šeimos narių poreikius idealiai atitinkančius baldus. Nuo papildomų funkcijų iki audinio, priderinto prie jau turimų baldų ir interjero stiliaus – „Magrės baldų“ komanda mielai patars, kaip atrasti geriausią variantą.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 16:00

Šventinės dienos:
06.24 NEDIRBAME
salonas-deco-1
salonai-magres-baldai-deco-2
salonai-magres-baldai-deco-3
salonai-magres-baldai-deco-4
salonai-magres-baldai-deco-5
salonas-deco-1
salonas-deco-2
salonas-deco-3
salonas-deco-4
salonas-deco-5
salonas-deco-6
salonas-deco-7
salonas-deco-8
salonas-deco-9
Icon
Icon

Firminė parduotuvė Klaipėdoje

Salonas įsikūręs strategiškai patogioje vietoje - šalia pagrindinių miesto gatvių bei statybos ir apdailos prekių centrų. Patogus privažiavimas ir parkavimas, didelė erdvė leis ramiai ir be skubos apžiūrėti mūsų salone siūlomą asortimentą, pasisemti interjero idėjų ar tiesiog praleisti laiką mintyse kuriant svajonių interjero viziją.

Mūsų salone rasite praktiškai visus MAGRĖS BALDŲ gaminamus minkštuosius ir korpusinius baldus. Taip pat daug dėmesio ir vietos skirta populiariausiems itališkiems korpuso baldams bei interjero aksesuarams.

Žinome, koks svarbus Jūsų laikas, todėl klientų patogumui čia įsikūrė ir centrinis Klaipėdos sandėlis, todėl populiariausius baldus galėsite pasiimti čia pat vietoje, vieno apsilankymo metu.


Mainų g. 31, Klaipėda

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Darbo laikas:

I-V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 14:00

Šventinės dienos:
06.24 NEDIRBAME
klaipedos-centrinis-salonas-1364x740-2
klaipedos-centrinis-salonas-1364x740-10
klaipedos-centrinis-salonas-1364x740-9
klaipedos-centrinis-salonas-1364x740-5
klaipedos-centrinis-salonas-1364x740-1
klaipedos-centrinis-salonas-1364x740-7
klaipedos-centrinis-salonas-1364x740-4
Icon
Icon

Pirkimo sąlygos ir individualus baldų užsakymas


Abu firminiai mūsų baldų salonai Klaipėdoje pritaikyti pirkti patogiai ir greitai. Gaminius galite rinktis ne tik iš parduotuvėse esančio asortimento – baldai Klaipėdoje gaminami ir pagal individualų užsakymą. Jei salone neradote Jūsų namų interjerui tinkančios sofos ar minkšto kampo, tiesiog pasirinkite labiausiai viliojantį apmušalą (tekstilinį ar odinį) ir keičiamąsias kompozicijos dalis. Spalvų ir audinių...

Pirkimo sąlygos ir individualus baldų užsakymas


Abu firminiai mūsų baldų salonai Klaipėdoje pritaikyti pirkti patogiai ir greitai. Gaminius galite rinktis ne tik iš parduotuvėse esančio asortimento – baldai Klaipėdoje gaminami ir pagal individualų užsakymą. Jei salone neradote Jūsų namų interjerui tinkančios sofos ar minkšto kampo, tiesiog pasirinkite labiausiai viliojantį apmušalą (tekstilinį ar odinį) ir keičiamąsias kompozicijos dalis. Spalvų ir audinių tipų asortimentą įvertinti galite ir internetu – jį rasite atskirai suformuotą prie kiekvieno minkštojo baldo modelio.


Kodėl verta apsilankyti fiziniame baldų salone?


Pirkimas internetu – patogus ir greitas. Tačiau prieš įsigyjant naujuosius baldus naudinga juos apžiūrėti salone. Tai padeda lengviau įvertinti gaminių išvaizdą, kokybę ir funkcionalumą. Tuomet apsispręsti – kur kas lengviau. Be to, daug naudingos informacijos ir patarimų gali suteikti salone dirbantys konsultantai.


  • sofos lovos,
  • minkšti kampai,
  • pufai,
  • foteliai,
  • sėdmaišiai,
  • staliukai,
  • lentynos,
  • komodos ir kita.


Jeigu Jums reikalingi aukštos kokybės svetainės, miegamojo, vaikų kambario ar kiti baldai Klaipėda miestas, kuriame jų tikrai galite rasti. Taigi, esant galimybei, maloniai kviečiame apsilankyti uostamiestyje esančiuose mūsų salonuose.

Vienoje vietoje patogu apžiūrėti visas Jus dominančias prekes. Kiekvienos mūsų baldų parduotuvės Klaipėdoje asortimente galite rasti tokius gaminius kaip:Kokie „Magrės baldų“ išskirtinumai?


Ilgametė patirtis ir tradicijos leidžia užtikrinti, kad mūsų baldai Klaipėdoje ir kituose miestuose atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Patrauklaus dizaino gaminiai atitinka net kontrastingus, savitus klientų lūkesčius. Juose pritaikomi modernūs techniniai sprendimai (pavyzdžiui, sofa su integruotu staliuku, USB jungtimi, minkštas kampas su garso sistema) suteikia galimybę mėgautis ypač patogiu poilsiu namuose.

Nuolat atnaujinami gamybos procesai leidžia optimizuoti produkcijai reikalingų medžiagų naudojimą, taip sumažinant ir susidarančių atliekų kiekį. Taigi mūsų komanda atsakingai žvelgia ne tik į gamtą, bet ir į žmogų. Natūralios medžiagos, tokios kaip ekologiškas sojų aliejus, kuriuo papildomas putų poliuretanas (naudojamas čiužinių, pagalvių gamybai), padeda sukurti sveiką namų aplinką. Todėl Jūs galite jaustis visapusiškai ramūs dėl sa

vo ir šeimos gerovės.


Kaip pasiruošti apsilankymui salone?


Nusprendus atnaujinti namų aplinką, nesinori gaišti laiko. Tad jei domina baldai Kaune ir planuojate apsilankyti salone, prieš tai verta apgalvoti kambario dydį, taip pat jame vyraujančio interjero stilių.

Tam, kad baldai atrodytų patraukliai, jų matmenys turėtų būti proporcingi kambario dydžiui. Pavyzdžiui, mažoje svetainėje vietoje masyvaus minkšto kampo patariama derinti kompaktišką sofą lovą ir keletą fotelių. Jei patalpa yra pakankamai erdvi, joje kuo puikiausiai tiks ir prieš tai minėtas minkštas kampas.

Interjero stilius – vienas iš pagrindinių aspektų renkantis baldų dizainą. Mūsų asortimente galima rasti platų tiek klasikinėms, tiek modernioms, industrinio stiliaus erdvėms pritaikytų gaminių pasirinkimą. Baldų modifikacijų gausa leidžia įgyvendinti net ir unikalias, eksperimentines interjero idėjas.


Nemokamos konsultacijos Jums patogiu būdu


Dažnai renkantis tiek baldus, tiek interjero detales prireikia profesionalų pagalbos. Mes ją suteikiame nemokamai. Pagal poreikius galite pasinaudoti nuotolinėmis konsultacijomis telefonu, elektroniniu paštu, bendraujant per „Messenger“ programėlę arba mūsų interneto svetainę.

Jums pageidaujant, galime paruošti individualų pasiūlymą ir susitikti patogiu metu. Paslaugūs ir savo darbą puikiai išmanantys „Magrės baldų“ konsultantai pasiruošę atsakyti į rūpimus klausimus, taip pat supažindinti su plačiu prekių asortimentu ir padėti išsirinkti tai, ko reikia.


Apsilankymas baldų salone – neišeinant iš namų


Nesvarbu, Jums aktualūs baldų salonai Klaipėdoje ar kitame mieste, apžiūrėti sau patinkančias prekes dabar galite dar paprasčiau. Virtualus turas leidžia neišeinant iš namų apsilankyti Riešės salone. Taip galite susipažinti su daugybe ten esančių baldų bei aksesuarų ir išsirinkti tuos, kurie Jums patinka labiausiai.

Žinoma, baldų parduotuvės Klaipėdoje taip pat turi platų prekių pasirinkimą. Tačiau tokiu būdu galite sutaupyti nemažai laiko, nes atvykę į saloną jau tiksliai žinosite, ką norite įsigyti. Be to, virtualus turas padeda išvengti ir kelionės išlaidų. Juk tikriausiai sutiksite, kad norint išsirinkti baldus ir aksesuarus dažniausiai tenka aplankyti ne vieną parduotuvę.

Dar vienas virtualaus apsilankymo salone privalumas yra tas, jog jis nereikalauja jokio specialaus pasiruošimo. Viskas, ko Jums reikia, tai interneto ryšys ir kompiuteris arba išmanusis telefonas.

Jeigu norite, kad kiekvieno kambario interjerą puoštų stilingi ir komfortiški baldai Klaipėda, be abejonės, yra tas miestas, kuriame galite juos atrasti. Pasirūpinkite, kad Jūsų namai atrodytų nepriekaištingai! Įsigykite lietuviškus gaminius sukurtus visai šeimai – jau dabar sužinokite, kur yra artimiausi mūsų baldų salonai Klaipėdoje.DUK

1. Kaip sužinoti, kuris baldų salonas Klaipėdoje yra arčiausiai? Icon

Sužinoti, kur įsikūrusios mūsų baldų parduotuvės Klaipėdoje, galite labai paprastai – tikslūs jų adresai pateikti aukščiau šiame puslapyje. Tam, kad viskas būtų dar lengviau, esame Jums paruošę nuorodas su tikslia kiekvieno salono lokacija, tereikia paspausti „žiūrėti žemėlapyje“.


2. Kaip saugiai apsilankyti fiziniame „Magrės baldų“ salone? Icon

Karantino metu lankantis mūsų salonuose būtina dėvėti apsauginę nosį ir burną dengiančią kaukę. „Magrės baldų“ konsultantai savo ruožtu taip pat naudoja visas reikalingas priemones: tiek kaukes, tiek dezinfekcinį rankų skystį. Taip rūpinamės, kad kiekvienas parduotuvės lankytojas jaustųsi kuo saugiau.


3. Ar baldų parduotuvės Klaipėdoje šiuo metu dirba? Icon

Detalią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie šiuo metu veikiančias parduotuves galite rasti čia. Jeigu artimiausias baldų salonas Klaipėdoje nedirba, maloniai kviečiame pasinaudoti svetainėje esančiu 3D turu, nemokamomis konsultacijomis ir įsigyti prekes internetu.


4. Kaip virtualiai apsilankyti jūsų baldų salone? Icon

Viskas labai paprasta – Jums tereikia paspausti ant šio puslapio viršuje pateiktos nuorodos „įeiti į saloną“ arba magresbaldai.lt svetainėje esančiame išskleidžiamame meniu pasirinkti „3D salono turą“. Ten baldus ir aksesuarus galite patogiai apžiūrėti iš visų pusių, o paspaudę ant norimo gaminio jį peržiūrėti ir interneto svetainėje, kur pateikiamas išsamus prekės aprašymas.