3D SALONO TURAS 3D

SALONAI

SAUGIAI IR PATOGIAI APŽIŪRĖKITE IR IŠSIRINKITE MŪSŲ BALDUS NEKELDAMI KOJOS IŠ NAMŲ!

APSILANKYKITE VIRTUALIAME 3D SALONO TURE!

ĮEITI Į SALONĄ!

Firminė baldų parduotuvė interjero ir baldų centre „DECO“

Dubysos g. 19, interjero ir baldų centre „Deco“, II aukšte įsikūrusi viena naujausių mūsų parduotuvių. Jei domina mūsų baldų salonai Klaipėdoje, čia turite unikalią galimybę patogiai išsirinkti ir užsisakyti tinkamiausius gaminius patogiai.

Naujausioje mūsų parduotuvėje pristatomi įvairios paskirties baldai Klaipėdoje. Čia rasite minkštųjų baldų, staliukų, sukurtų būtent svetainei, miegamajam ir vaikų kambariui. Šiame salone galite išmėginti ir iš arti apžiūrėti patikusius baldus. Čia suteikiama galimybė peržiūrėti ir plačią audinių gamą – tai leis lengviau įsivaizduoti, kaip dominantis apmušalas derės su pasirinktu baldu.

Salone dirbantys baldų konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausius, visų šeimos narių poreikius idealiai atitinkančius baldus. Nuo papildomų funkcijų iki audinio, priderinto prie Jūsų turimų baldų ir interjero stiliaus – „Magrės baldų“ komanda mielai patars, kaip atrasti geriausią variantą.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 16:00

  • salonai-magres-baldai-deco-1
  • salonai-magres-baldai-deco-2
  • salonai-magres-baldai-deco-3
  • salonai-magres-baldai-deco-4
  • salonai-magres-baldai-deco-5
Firminė baldų parduotuvė „Nemuno baldų“ centre

Baltijos pr. 10, „Nemuno baldų“ centre, esantis mūsų baldų salonas Klaipėdoje – parduotuvė, kurioje rasite visus gaminius jaukiam miegamajam, stilingai svetainei ir komfortiškam, žaismingam vaikų kambariui.

Kiekvieną apsilankiusį salone pasitinka patyrę konsultantai, kurie pasiruošę supažindinti su dideliu sėdimųjų baldų, staliukų asortimentu. Kviečiame visą šeimą atvykti ir apsižvalgyti, kokie mūsų siūlomi baldai Klaipėdoje geriausiai atitinka Jūsų šeimos poreikius. Patys išbandykite ne tik sofas, bet ir miegamojo lovas, čiužinius, taip pat įvertinkite baldų dizainą, kokybę ir pasisemkite idėjų namų interjero dizainui.

Dvejojate, kuris gaminys geriausiai atitiks šeimos lūkesčius? Sunku apsispręsti dėl baldų kompozicijos ar jų aptraukimo tekstiliniu apmušalu, oda? „Magrės baldų“ komanda mielai papasakos apie visas produkcijos ypatybes ir padės atsirinkti tai, kas leis mėgautis išskirtiniu komfortu ilgus metus.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Darbo laikas:

I-V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 16:00

  • salonai-klaipeda-nemuno-baldai-2
  • salonai-klaipeda-nemuno-baldai-3
  • salonai-klaipeda-nemuno-baldai-4
  • salonai-klaipeda-nemuno-baldai-1
  • salonai-klaipeda-nemuno-baldai-6

Pirkimo sąlygos ir individualus baldų užsakymas

Abu firminiai mūsų baldų salonai Klaipėdoje pritaikyti pirkti patogiai ir greitai. Gaminius galite rinktis ne tik iš parduotuvėse esančio asortimento – baldai Klaipėdoje gaminami ir pagal individualų užsakymą. Jei salone neradote Jūsų namų interjerui tinkančios sofos ar minkšto kampo, tiesiog pasirinkite labiausiai viliojantį apmušalą (tekstilinį ar odinį) ir keičiamąsias kompozicijos dalis. Spalvų ir audinių tipų asortimentą įvertinti galite ir internetu – jį rasite atskirai suformuotą prie kiekvieno minkštojo baldo modelio.

Kodėl verta apsilankyti fiziniame baldų salone?

Pirkimas internetu – patogus ir greitas. Tačiau prieš įsigyjant naujuosius baldus naudinga juos apžiūrėti salone. Tai padeda lengviau įvertinti gaminių išvaizdą, kokybę ir funkcionalumą. Tuomet apsispręsti – kur kas lengviau. Be to, daug naudingos informacijos ir patarimų gali suteikti salone dirbantys konsultantai.

Vienoje vietoje patogu apžiūrėti visus Jus dominančius baldus, o jų asortimentas išties platus:

• sofos lovos,
• minkšti kampai,
• pufai,
• foteliai,
• sėdmaišiai,
• staliukai,
• lentynos,
• komodos ir kita.

Tai ir dar daugiau galite rasti apsilankę artimiausiuose mūsų salonuose uostamiestyje.

Kokie „Magrės baldų“ išskirtinumai?

Ilgametė patirtis ir tradicijos leidžia užtikrinti, kad mūsų baldai Klaipėdoje ir kituose miestuose atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Patrauklaus dizaino gaminiai atitinka net kontrastingus, savitus klientų lūkesčius. Juose pritaikomi modernūs techniniai sprendimai (pavyzdžiui, sofa su integruotu staliuku, USB jungtimi, minkštas kampas su garso sistema) suteikia galimybę mėgautis ypač patogiu poilsiu namuose.

Nuolat atnaujinami gamybos procesai leidžia optimizuoti produkcijai reikalingų medžiagų naudojimą, taip sumažinant ir susidarančių atliekų kiekį. Taigi mūsų komanda atsakingai žvelgia ne tik į gamtą, bet ir į žmogų. Natūralios medžiagos, tokios kaip ekologiškas sojų aliejus, kuriuo papildomas putų poliuretanas (naudojamas čiužinių, pagalvių gamybai), padeda sukurti sveiką namų aplinką. Todėl Jūs galite jaustis visapusiškai ramūs dėl savo ir šeimos gerovės.

Kaip pasiruošti apsilankymui salone?

Nusprendus atnaujinti namų aplinką, nesinori gaišti laiko. Tad jei domina baldai Kaune ir planuojate apsilankyti salone, prieš tai verta apgalvoti kambario dydį ir jame vyraujančio interjero stilių.

Tam, kad baldai atrodytų patraukliai, jų matmenys turėtų būti proporcingi kambario dydžiui. Pavyzdžiui, mažoje svetainėje vietoje masyvaus minkšto kampo patariama derinti kompaktišką sofą lovą ir keletą fotelių. Jei patalpa yra pakankamai erdvi, joje kuo puikiausiai tiks ir prieš tai minėtas minkštas kampas.

Interjero stilius – vienas iš pagrindinių aspektų renkantis baldų dizainą. Mūsų asortimente galima rasti platų tiek klasikinėms, tiek modernioms, industrinio stiliaus erdvėms pritaikytų gaminių pasirinkimą. Baldų modifikacijų gausa leidžia įgyvendinti net ir unikalias, eksperimentines interjero idėjas.

Atraskite stilingus ir komfortiškus baldus, sukurtus visai šeimai – užsukite į artimiausią „Magrės baldų“ saloną uostamiestyje. Mūsų konsultantai pasiruošę atsakyti į rūpimus klausimus ir padėti priimti palankiausią sprendimą.