+370 634 85000
0
Baldai Alytuje

Baldai Alytuje

FIRMINIUOSE BALDŲ SALONUOSE RASITE PLATŲ MINKŠTŲ IR KORPUSINIŲ BALDŲ ASORTIMENTĄ. MŪSŲ KONSULTANTĖS SUTEIKS PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS INDIVIDUALIAI JUMS GAMINAMUS BALDUS IR ČIUŽINIUS.

APSILANKYKITE MŪSŲ FIRMINIUOSE INTERJERO SALONUOSE AR PARTNERIŲ SALONUOSE LIETUVOJE IR UŽSIENIO ŠALYSE.

Firminė baldų parduotuvė Alytuje

Domina „Magrės baldų“ salonas Alytuje? Jį rasite adresu: Naujoji g. 48A, II aukšte. Čia įrengta viena didžiausių mūsų parduotuvių.

Salone rasite populiariausias, labiausiai pirkėjų pamėgtas minkštųjų baldų ir staliukų kolekcijas. Asortimentas išties platus – rinktis galite iš skirtingoms erdvėms, nuo svetainės iki miegamojo, pritaikytų baldų. Išbandykite lovas, čiužinius, sofas ir įvertinkite jų patogumą, sumanų dizainą patys. Jei kiltų klausimų ar sunkumų pasirenkant spalvinę paletę ar apmušalų tipą, Jums mielai padės interjero tendencijas ir gaminių ypatybes nepriekaištingai išmanantys parduotuvės konsultantai.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 09:00 – 18:00

VI 09:00 – 14:30

salonas-alytus-1
salonas-alytus-2
salonas-alytus-3
salonas-alytus-4
salonas-alytus-5
salonas-alytus-6
Icon
Icon

Baldai Alytuje – patogus pirkimas ir užsakymas

Stilingas ir savito interjero kūrimui visada įkvepiantis „Magrės baldų“ salonas Alytuje, kaip ir kiti mūsų salonai, suteikia galimybę rinktis iš kelių pirkimo bei užsakymo galimybių. Priklausomai nuo patogumo ir poreikių, galite:
 • Pirkti tiesiogiai, išsirinkę baldus ir kitus gaminius iš salone pateikiamo asortimento.
 • Užsakyti specifinėmis savybėmis (pavyzdžiui, Jums labiau patinkančiomis...

Baldai Alytuje – patogus pirkimas ir užsakymas

Stilingas ir savito interjero kūrimui visada įkvepiantis „Magrės baldų“ salonas Alytuje, kaip ir kiti mūsų salonai, suteikia galimybę rinktis iš kelių pirkimo bei užsakymo galimybių. Priklausomai nuo patogumo ir poreikių, galite:
 • Pirkti tiesiogiai, išsirinkę baldus ir kitus gaminius iš salone pateikiamo asortimento.
 • Užsakyti specifinėmis savybėmis (pavyzdžiui, Jums labiau patinkančiomis rankenėlėmis, kojelėmis ar apmušalu) pasižymintį baldą. Tai padaryti galite susisiekę su salone dirbančiais konsultantais telefonu, elektroniniu paštu arba tiesiog atvykę į Alytuje esančią parduotuvę.
 • Užsakyti norimus gaminius internetu, taip pat susisiekę su „Magrės baldų“ komanda el. paštu ar telefonu.
Baldo, aptraukto Jūsų pasirinktu tekstiliniu audiniu, natūralia ar dirbtine oda, gamyba gali trukti nuo 30 iki 40 kalendorinių dienų. Nepriklausomai nuo pasirinkto pirkimo ar užsakymo būdo, prireikus mielai informuosime apie gamybos etapą ir sutarsime dėl Jums patogiausių pristatymo sąlygų. Dar vienas mūsų baldų parduotuvės Alytuje privalumas yra tas, kad prekes čia galite įsigyti išsimokėtinai. Rūpinamės Jūsų patogumu, tad siūlome rinktis iš dviejų mokėjimo dalimis paslaugas teikiančių bendrovių. Apie pirkimą išsimokėtinai ir skirtingų bendrovių taikomas sąlygas plačiau teiraukitės prekybos konsultantų arba skaitykite klientų aptarnavimo skiltyje.

Dalykai, kuriuos verta žinoti prieš apsilankant salone

Tikriausiai sutiksite, kad kuriant savo namų įvaizdį arba jį atnaujinant nesinori gaišti laiko. Taigi tam, kad įgyvendinti interjero idėjas galėtumėte greičiau ir paprasčiau, prieš atvykdami į vietą, nesvarbu, tai būtų baldų salonai Alytuje ar kitame mieste, atsakykite sau į keletą klausimų:
 • Kokio baldo (-ų) tiksliai reikia? Kai kuriems lankymasis parduotuvėse yra savotiškas hobis. Tačiau, jeigu jau esate pradėję interjero kūrimo ar atnaujinimo darbus ir norite kuo skubiau išsirinkti baldus, patariama iš anksto išsiaiškinti, ko Jums tiksliai reikia. Galbūt tai išskleidžiama sofa, o gal minkštas kampas su miegamu mechanizmu svetainei? Žinodami, ko iš tiesų ieškote, galite išvengti blaškymosi ir sutaupyti laiko.
 • Kokio dydžio yra kambarys? Nuo šio kriterijaus paprastai priklauso tai, kokių matmenų baldų Jums reikia. Tam, kad kambarys būtų patogus, funkcionalus ir atrodytų patraukliai, jame turi būti pakankamai laisvos vietos. Svarbu, kad kiekvienas ten esantis baldas atrodytų proporcingai: nebūtų nei per didelis, nei per mažas. Kitu atveju kambarys gali atrodyti pernelyg perkrautas, perpildytas. Nieko keisto, kad laisvai judėti tokioje erdvėje pakankamai sunku. Jeigu naudojami per maži baldai arba jų yra nepakankamai, interjeras paprastai atrodo tuščias ir nejaukus.
 • Koks stilius vyrauja ar norite, kad vyrautų interjere? Atsakymas į šį klausimą gali žymiai palengvinti baldų rinkimosi procesą. Pavyzdžiui, jeigu svetainėje vyrauja prabangios medžiagos, puošnios detalės ir įmantrūs raštai, Jūsų dėmesio gali būti verta klasikinio stiliaus sofa ir prie jos derantys foteliai. Jei šiame kambaryje vyrauja paprastumas, neutrali spalvų paletė ir subtilus dekoras, labiau tiks minimalistinio stiliaus baldai be įmantrių dizaino sprendimų. Plačiame mūsų asortimente gausu įvairiems skoniams ir interjerams sukurtų gaminių. Susisiekite su „Magrės baldų“ komanda – padėsime išsirinkti tai, kas 100 proc. atitiktų Jūsų lūkesčius.
 • Koks Jūsų biudžetas? Nesvarbu, tai būtų baldai Alytuje, Vilniuje, Kaune ar kitame mieste – visi jie pasižymi palankiausiu kainos ir kokybės santykiu. Gaminių kainą paprastai lemia jų medžiagos, konstrukciniai sprendimai, apdailos detalės. Asortimente yra tiek pigesnių, tiek brangesnių baldų, todėl kiekvienas pagal galimybes gali išsirinkti sau tinkamiausią variantą.
Jeigu Jums svarbi galimybė realiai įvertinti baldų kokybę, išvaizdą ir komfortą, verta apsilankyti fiziniame salone. Jame dirbantys paslaugūs konsultantai gali atsakyti į rūpimus klausimus, pakonsultuoti ir taip padėti apsispręsti.

„Magrės baldų“ privalumai

Mūsų patirtis siekia jau daugiau nei 24 metus. Per tiek laiko puikiai pažinome Lietuvos šeimų poreikius, kuriuos siekiame patenkinti kurdami savo baldus. Jiems naudojame tvirtas ir patikimas medžiagas, leidžiančias užtikrinti gaminių ilgaamžiškumą, funkcionalumą ir patrauklią išvaizdą. Nepriekaištingo dizaino baldai Alytuje padeda susikurti savo svajonių interjerą. Mūsų asortimente galite rasti tokių baldų kaip:
 • sofos,
 • foteliai,
 • minkšti kampai, sėdmaišiai,
 • pufai,
 • kavos staliukai,
 • komodos,
 • lovos,
 • naktinės spintelės,
 • lentynos ir kita.
Jei norite, kad Jūsų namų interjero pagrindą sudarytų tvirti, praktiški, funkcionalūs ir estetiškai atrodantys baldai Alytus – miestas, kuriame jų tikrai galite rasti. Apsilankykite mūsų salone ir išsirinkite sau patinkančius gaminius. „Magrės baldų“ komanda skiria didelį dėmesį ekologijai. Atsakingai žvelgiame tiek į mus supančią aplinką, tiek į žmogaus gerovę. Todėl nuolat atnaujiname gamybos technologijas, kas leidžia sumažinti sunaudojamų medžiagų ir susidarančių atliekų kiekį. Svajonių baldų pasirinkimas nebūtinai turi užimti daug laiko. Užsukite į „Magrės baldų“ saloną Alytuje arba susisiekite su mumis patogiausiu būdu: išsamiai atsakysime į visus klausimus ir padėsime išsirinkti tokį baldą, kuris leis mėgautis išskirtiniu namų komfortu ir jaukumu.

DUK

1. Kur yra artimiausias „Magrės baldų“ salonas Alytuje?

Tikslus baldų parduotuvės Alytuje adresas ir kiti kontaktai pateikti šio puslapio viršuje. Jeigu norite, kad surasti ją būtų dar lengviau, galite paspausti ant ten pat esančios nuorodos „žiūrėti žemėlapyje“.

2. Kokie saugumo reikalavimai taikomi apsilankantiems salone?

Besilankantiems bet kuriame fiziniame salone būtina dėvėti apsauginę nosį ir burną dengiančią kaukę. Taip pat reikia laikytis rekomenduojamo saugaus 2 m atstumo nuo kitų žmonių. „Magrės baldų“ komanda rūpinasi kiekvieno saugumu, todėl pati laikosi visų nustatytų reikalavimų, atsakingai reguliuoja klientų srautus.

3. Ar yra alternatyvų gyvam apsilankymui fiziniame salone?

Tikrai taip. Visi norintys „realiai“ apžiūrėti mūsų baldus ir kitus gaminius tai gali padaryti virtualaus turo metu. Tam Jums tereikia paspausti ant puslapio kairiame apatiniame kampe esančio mygtuko „3D salono turas“. Taip virtualiai apsilankysite Riešės salone, patogiai ir iš visų pusių apžiūrėsite ten esančius baldus bei interjero detales. Dar vienas šios funkcijos privalumas yra tas, kad paspaudę ant norimo gaminio galite jį peržiūrėti ir interneto svetainėje, kurioje pateikiamas detalus prekės aprašymas.

4. Kokiais privalumais pasižymi „3D salono turas“?

Nepriklausomai nuo to, Jus domina baldai Alytuje ar kitame Lietuvos mieste, virtualus apsilankymas Vilniaus rajone, Riešėje, esančiame salone naudingas tuo, kad būtent ten galite rasti didžiausią mūsų gaminių asortimentą. Taigi atvykę į fizinę parduotuvę jau tiksliai žinosite, ko ieškote. Jeigu esate bent kartą ieškoję naujų baldų ar interjero detalių savo namams, tikriausiai sutiksite, kad iš pirmo karto rasti sau patinkančius ir tinkančius gaminius pakankamai nelengva. „3D salono turas“ padeda Jums sutaupyti laiko ir pinigų, išvengiant lankymosi skirtingose parduotuvėse, esančiose įvairiose miesto ar net Lietuvos vietose.

5. Kaip pasikonsultuoti su „Magrės baldų“ komanda?

Galite pasirinkti asmeniškai Jums patogiausią būdą: paskambinti telefonu, el. paštu, parašyti per „Messenger“ programėlę arba pasinaudoti svetainėje esančia „Pagalba gyvai“. Esame pasiruošę atsakyti į dominančius klausimus, supažindinti su prekių asortimentu, parekomenduoti asmeninius poreikius geriausiai atitinkančius gaminius.