3D SALONO TURAS 3D SALONO TURAS SU KONSULTANTE

SALONAI

SAUGIAI IR PATOGIAI APŽIŪRĖKITE IR IŠSIRINKITE MŪSŲ BALDUS NEKELDAMI KOJOS IŠ NAMŲ!

APSILANKYKITE VIRTUALIAME 3D SALONO TURE!

ĮEITI Į SALONĄ!

Firminė baldų parduotuvė

Domina „Magrės baldų“ salonas Alytuje? Jį rasite adresu: Naujoji g. 48A, II aukšte. Čia įrengta viena didžiausių mūsų parduotuvių.

Salone rasite populiariausias, labiausiai pirkėjų pamėgtas minkštųjų baldų ir staliukų kolekcijas. Asortimentas išties platus – rinktis galite iš skirtingoms erdvėms, nuo svetainės iki miegamojo, pritaikytų baldų. Išbandykite lovas, čiužinius, sofas ir įvertinkite jų patogumą, sumanų dizainą patys. Jei kiltų klausimų ar sunkumų pasirenkant spalvinę paletę ar apmušalų tipą, Jums mielai padės interjero tendencijas ir gaminių ypatybes nepriekaištingai išmanantys parduotuvės konsultantai.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Darbo laikas:

I-V 09:00 – 18:00

VI 09:00 – 14:30

  • baldu-parduotuves-sablonine-foto

Pirkimo ir užsakymo sąlygos – vertinantiems patogumą

Stilingas ir savito interjero kūrimui visada įkvepiantis „Magrės baldų“ salonas Alytuje, kaip ir kiti mūsų salonai, pritaikytas rinktis iš kelių pirkimo bei užsakymo galimybių. Priklausomai nuo patogumo ir poreikių, galite:

  • pirkti tiesiogiai, išsirinkę baldus ir kitus gaminius iš salone pateikiamo asortimento.

  • užsakyti specifinėmis ypatybėmis (pavyzdžiui, Jums labiau patinkančiomis rankenėlėmis, kojelėmis ar apmušalu) pasižymintį baldą. Tai padaryti galite susisiekę su salone dirbančiais konsultantais telefonu, elektroniniu paštu arba tiesiog atvykę į Alytuje esančią parduotuvę.

  • užsakyti norimus gaminius internetu, susisiekę su „Magrės baldų“ komanda el. paštu ar telefonu.

Baldo, aptraukto Jūsų pasirinktu tekstiliniu audiniu, natūralia ar dirbtine oda, gamyba gali trukti nuo 30 iki 40 kalendorinių dienų. Nepriklausomai nuo pasirinkto pirkimo ar užsakymo būdo, prireikus mielai informuosime apie gamybos etapą ir sutarsime dėl Jums patogiausių pristatymo sąlygų.

Mūsų baldų salonas Alytuje patogus ir tuo, kad čia galite įsigyti baldų ir kitų gaminių išsimokėtinai. Rūpinamės Jūsų patogumu, tad siūlome rinktis iš dviejų lizingo paslaugas teikiančių bendrovių. Apie pirkimą išsimokėtinai ir skirtingų bendrovių taikomas sąlygas plačiau teiraukitės prekybos konsultantų arba skaitykite klientų aptarnavimo skiltyje.

Svajonių baldų pasirinkimas nebūtinai turi atimti daug laiko. Užsukite į „Magrės baldų“ saloną Alytuje arba susisiekite su įmonės komanda Jums patogiausiu būdu: ji išsamiai atsakys į visus klausimus ir padės atsirinkti tokį baldą, kuris leis mėgautis išskirtiniu namų komfortu ir jaukumu.