3D SALONO TURAS

SALONAI

FIRMINIUOSE BALDŲ SALONUOSE RASITE PLATŲ MINKŠTŲ IR KORPUSINIŲ BALDŲ ASORTIMENTĄ. MŪSŲ KONSULTANTĖS SUTEIKS PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS INDIVIDUALIAI JUMS GAMINAMUS BALDUS IR ČIUŽINIUS.

APSILANKYKITE MŪSŲ FIRMINIUOSE INTERJERO SALONUOSE AR PARTNERIŲ SALONUOSE LIETUVOJE IR UŽSIENIO ŠALYSE.

Firminė baldų parduotuvė Alytuje

Domina „Magrės baldų“ salonas Alytuje? Jį rasite adresu: Naujoji g. 48A, II aukšte. Čia įrengta viena didžiausių mūsų parduotuvių.

Salone rasite populiariausias, labiausiai pirkėjų pamėgtas minkštųjų baldų ir staliukų kolekcijas. Asortimentas išties platus – rinktis galite iš skirtingoms erdvėms, nuo svetainės iki miegamojo, pritaikytų baldų. Išbandykite lovas, čiužinius, sofas ir įvertinkite jų patogumą, sumanų dizainą patys. Jei kiltų klausimų ar sunkumų pasirenkant spalvinę paletę ar apmušalų tipą, Jums mielai padės interjero tendencijas ir gaminių ypatybes nepriekaištingai išmanantys parduotuvės konsultantai.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 09:00 – 18:00

VI 09:00 – 14:30

  • baldu-parduotuves-sablonine-foto

Baldai Alytuje – patogus pirkimas ir užsakymas

Stilingas ir savito interjero kūrimui visada įkvepiantis „Magrės baldų“ salonas Alytuje, kaip ir kiti mūsų salonai, suteikia galimybę rinktis iš kelių pirkimo bei užsakymo galimybių. Priklausomai nuo patogumo ir poreikių, galite:

  • Pirkti tiesiogiai, išsirinkę baldus ir kitus gaminius iš salone pateikiamo asortimento.
  • Užsakyti specifinėmis savybėmis (pavyzdžiui, Jums labiau patinkančiomis... >>