+370 634 85000
0
Pagalvėlės

Pagalvėlės

Kad Jūsų pasirinkta minkštųjų baldų kompozicija atrodytų maksimaliai puikiai ir džiugintų Jus kasdien, o Jūs mėgautumėtės visavertišku poilsiu, siūlome Jums įvairių originalių aksesuarų pasirinkimą.

Dekoratyvinės pagalvėlės internetu – įvairiems skoniams

Dekoravimas pagalvėlėmis yra vienas iš paprasčiausių būdų suteikti daugiau patrauklumo ir patogumo svetainei, miegamajam ar vaikų kambariui. Šių aksesuarų pasirinkimas labai didelis, todėl norisi kuo geriau išnaudoti plataus asortimento suteikiamas galimybes.

Patarimai besirenkantiems pagalvėles

Norint, kad pasirinktos, pavyzdžiui, veliūrinės pagalvėlės sofai kuo geriau atitiktų asmeninius poreikius,...

Dekoratyvinės pagalvėlės internetu – įvairiems skoniams

Dekoravimas pagalvėlėmis yra vienas iš paprasčiausių būdų suteikti daugiau patrauklumo ir patogumo svetainei, miegamajam ar vaikų kambariui. Šių aksesuarų pasirinkimas labai didelis, todėl norisi kuo geriau išnaudoti plataus asortimento suteikiamas galimybes.

Patarimai besirenkantiems pagalvėles

Norint, kad pasirinktos, pavyzdžiui, veliūrinės pagalvėlės sofai kuo geriau atitiktų asmeninius poreikius, patariama įvertinti keletą aspektų:

 • Spalva. Tai tikriausiai pirmasis dalykas, apie kurį daugelis pagalvoja rinkdamiesi tokius aksesuarus. Svarbu prisiminti, kad akcentinė pagalvėlė visada turėtų pabrėžti sofos ar fotelio grožį. Tai reiškia, kad ji gali arba susilieti su baldu, arba išsiskirti. Taigi atsižvelgdami į tai, ko siekiate, pasirinkite atitinkamą pagalvėlės (-ių) spalvą.
 • Raštas. Jeigu norite kambariui suteikti dar daugiau unikalumo, ši ypatybė verta Jūsų dėmesio. Eksperimentuodami su raštais galite sukurti itin patrauklų interjerą. Pavyzdžiui, geometrinėmis figūromis siuvinėtos pagalvėlės ant sofos gali labai pagyvinti vienspalvį baldą.
 • Forma. Bene populiariausios ir universaliausios yra kvadratinės arba stačiakampės pagalvėlės. Jas lengva priderinti prie įvairių baldų: sofos, minkšto kampo, fotelio ar lovos. „Magrės baldų“ pagalvėlės internetu būtent tokios ir yra.
 • Dydis. Esminis dalykas šiuo atveju yra tas, kad pagalvėlės dekoratyvinės ir ne tik turėtų būti proporcingos baldams, ant kurių yra dedamos. Tai leidžia garantuoti puikų estetinį vaizdą ir komfortą. Įsivaizduokite itin mažą pagalvėlę ant didelės trivietės sofos – taip ji tiesiog pradings. Priešingas atvejis: mažas fotelis ir didelė pagalvė, kuri apsunkina baldą ir gali būti nepatogi. Taigi ieškant tobulo varianto derėtų ypač gerai apgalvoti proporcijas.
 • Tekstūra. Tai kiekviename kambaryje svarbus elementas. Veliūrinės pagalvėlės ant sofos ar fotelio suteikia visiškai kitokį efektą nei, pavyzdžiui, lininės. Pirmosios pabrėžia prabangą ir rafinuotumą, antrosios – žemiškumą, natūralumą. Todėl, priklausomai nuo to, ką norite akcentuoti, galite įsigyti atitinkamos tekstūros, audinio pagalvėles.
 • Paskirtis. Kiekvienas namuose esantis aksesuaras turėtų būti apgalvotas, tikslingas. Pavyzdžiui, dekoratyvinės pagalvėlės vaikams paprastai būna žaismingesnės, spalvingesnės. Klasikinės svetainės arba suaugusiųjų miegamojo dekoravimui labiau tinka subtilesni aksesuarai.

Domina dekoratyvinės pagalvėlės su užrašais, o gal siuvinėtos geometriniais raštais? „Magrės baldų“ asortimente galite rasti didelį jų pasirinkimą. Įsitikinkite tuo patys!

Pagalvėlių derinimo taisyklės

Pakankamai dažnai manoma, kad pagalvėlės dekoratyvinės ir ne tik turi būti kuo tiksliau derinamos tarpusavyje. Tiesą sakant, kur kas profesionalesnį ir stilingesnį įvaizdį galima sukurti to nedarant. Jeigu nesate tikri, kaip tinkamai derinti dekoratyvines pagalvėles, galite pasinaudoti keletu patarimų:

1. Pasirinkite tris spalvas. Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį reikėtų padaryti, tai išsirinkti tam tikrą gamą. Geriausia naudoti tris skirtingas spalvas, kurias galima rasti kambaryje. Puikiu įkvėpimu šiuo atveju gali būti sienos, kilimas, patalynė ar užuolaidos. Net jei pasirinksite skirtingų raštų, tačiau panašių tonų pagalvėles, sukurtas įvaizdis vis tiek bus vientisas.

Keletas spalvų derinių, kurie paprastai visada puikiai atrodo kartu:

 • tamsiai mėlyna + tamsiai raudona + rožinė;
 • tamsiai raudona + oranžinė + tamsiai žalia;
 • magenta (rausvai raudona) + violetinė + garstyčių geltona;
 • tamsiai žalia + auksinė + purpurinė.

2. Išsirinkite tris raštus. Galima kuo puikiausiai maišyti ir skirtingus pagalvėlių raštus. Tiesa, derėtų atkreipti dėmesį, kad kiekviename iš jų būtų bent viena prieš tai pasirinkta spalva. Tam, kad derinti skirtingus raštus būtų lengviau, pirmiausia patariama išsirinkti tą, kuris dominuos – paprastai jis būna stambiausias ir apimantis visas tris spalvas. Papildančiuose raštuose gali būti tik vienas arba du prieš tai pasirinkti tonai.

Keletas raštų derinimo idėjų, kurias galite išbandyti:

 • gėlės + geometrinės formos + vientisa spalva;
 • dideli dvispalviai langeliai (angl. „Buffalo Check“) + dekoruota drobė (angl. toile) + varnelės formos dryžiai;
 • ševronas („V“ formos linijos arba figūros) + taškeliai + megzta tekstūra.

3. Naudokite trijų dydžių raštus. Derinant pagalvėlių raštus svarbu pagalvoti apie mastelį. Taip jie „nekonkuruos“ tarpusavyje. Geriausia šiuo atveju pasirinkti trijų skirtingų dydžių raštus, iš kurių didžiausias bus dominuojantis. Antrasis pagal dominavimą turėtų būti vidutinio dydžio, o trečiasis – mažiausias.

4. Laužykite taisykles, jei norite. Kad ir kokios puikios šios taisyklės bebūtų, jas visuomet galima sulaužyti, apeiti. Kalbant apie interjero dizainą, tai daroma pakankamai dažnai. Norite naudoti daugiau spalvų, o gal apsiriboti tik vienu raštu? Įgyvendinkite originalias idėjas ir sukurkite interjerą, kuris geriausiai atspindi Jus.

„Magrės baldų“ dekoratyvinės pagalvėlės internetu pritaikytos patiems įvairiausiems skoniams. Todėl sau labiausiai patinkantį jų derinį gali susikurti kiekvienas norintis.

DUK

1. Kokių dydžių pagalvėles galima rasti jūsų asortimente? Icon

Daugiausiai mūsų asortimente galima rasti keturkampių ir stačiakampių pagalvėlių, kurių matmenys atitinkamai yra 450 x 450 x 180 mm ir 530 x 350 x 120 mm. Tikslius kiekvienos prekės duomenis galima rasti jos aprašyme.

2. Kokiomis ypatybėmis pasižymi „Magrės baldų“ pagalvėlės? Icon

Viena iš jų – nuimamas užvalkalas su užtrauktuku, kurį galima lengvai nuimti ir išskalbti. Be viso to, kiekvienas mūsų aksesuaras pasižymi stilingu dizainu, todėl tobulai papuošia interjerą.

3. Kokius aksesuarus rinktis mėgstantiems prabangą? Icon

Bene prabangiausiai atrodo veliūrinės pagalvėlės sofai, foteliui arba lovai. Subtiliai spindintis jų paviršius suteikia elegancijos ir puošnumo.

4. Kokios pagalvėlės dekoratyvinės labiausiai tinka vaikams? Icon

Mažiesiems dažniausiai patinka spalvingi ir žaismingi aksesuarai. Todėl vienas iš rekomenduojamų variantų – dekoratyvinės pagalvėlės su užrašais. Linksmos frazės praskaidrina nuotaiką ir puikiai nuteikia. Be to, stilingo dizaino sidabriniais siūlais siuvinėtos pagalvėlės atrodo labai patraukliai.