+370 634 85000
0
Vaikiškos spintos

Vaikiškos spintos

Pagrindinis baldas daiktų sandėliavimui kambaryje - spinta. Mes siūlome ne tik funkcionalias, optimalių išmatavimų, bet ir žaismingas, nuotaikingas, temines vaikiškas spintas.

Dairotės stilingos ir patogios vaikiškos spintos mažiesiems? Nesvarbu, ji bus skirta kūdikiui, jau ūgtelėjusiam vaikui ar paaugliui, „Magrės baldų“ asortimente rasite platų šių gaminių pasirinkimą. Puikiai suprantame, kad ieškant spintos vaikų kambariui, gali kilti įvairių klausimų, ypač tai darant pirmą kartą. Todėl sudarėme trumpą asortimento gidą, kuriame rasite naudingų patarimų, kaip pasirinkti individualiai tinkamiausią baldą. Taigi,...

Dairotės stilingos ir patogios vaikiškos spintos mažiesiems? Nesvarbu, ji bus skirta kūdikiui, jau ūgtelėjusiam vaikui ar paaugliui, „Magrės baldų“ asortimente rasite platų šių gaminių pasirinkimą. Puikiai suprantame, kad ieškant spintos vaikų kambariui, gali kilti įvairių klausimų, ypač tai darant pirmą kartą. Todėl sudarėme trumpą asortimento gidą, kuriame rasite naudingų patarimų, kaip pasirinkti individualiai tinkamiausią baldą. Taigi, kviečiame pasinaudoti naudingomis specialistų įžvalgomis ir tikslingos atrankos žingsniais.Spintos vaikams: kaip išsirinkti?


Dabar detaliau aptarsime niuansus, kurie svarbūs atsirenkant tinkamiausią vaikišką spintą. Beje, įvertinę reikalingas gaminio savybes, galėsite pasinaudoti procesą palengvinančia svetainės filtrų sistema. Toliau – 4 aspektai, leisiantys suformuoti pirminę Jūsų vaikų kambario spintos viziją.

 

Vaikų amžius

 

Visų pirma, didžiąją dalį gaminiui taikomų reikalavimų lemia atžalų amžius. Taigi, įvertinkite, dairotės spintos kūdikiui, nedideliam vaikui ar paaugliui. Nuo to priklausys baldo:


 • dizainas;
 • dydis;
 • funkcijos.


Žvalgotės jaukios, kiek mažesnės spintos kūdikiui? Mūsų asortimente nesunkiai tokią rasite. Kūdikio kambariui ypač tiks baltos spalvos medinė spinta. Neutralaus dizaino baldas puikiai įsilies į mažylio erdvę, be to, jį lengvai pritaikysite prie jau paaugusio vaikučio poreikių, nes galima keisti spintos rankenėlių aukštį.

Norintiems kurti žaismingesnį kambario dizainą, siūlome pasižvalgyti į teminius, dekoruotus baldus. Žinoma, teminis kambarys reikalauja daugiau dėmesio detalėms, tačiau su mūsų asortimentu kurti svajonių erdvę paprasta – siūlome ne tik pavienes spintas, bet visą atitinkamos tematikos baldų liniją. Taigi, prie pasirinktos vaikiškos spintos galite lengvai priderinti ir spintelę ar kitą baldą.  

Paaugliams dažniausiai aktualus kiek modernesnis dizainas. Būtent dėl šios priežasties turime ne vieną šiuolaikinio stiliaus gaminį – nuo kelių skirtingų spalvų iki visiškai juodų spintų.

Kūdikių kambariui patariame rinktis mažesnius, bet „sumanius“ modelius, o štai šiek tiek ūgtelėjusių vaikučių ar vyresnėlių daiktams reikia daugiau vietos. Tokiu atveju ieškokite vaikiškos spintos spintos su daugiau lentynų, stalčių ir didesne erdve drabužiams kabinti.


Atžalų skaičius

 

Vaikiška spinta talpina daug skirtingų daiktų. Apgalvokite kiekvieną smulkmeną:


 • avalynę;
 • drabužius;
 • aksesuarus;
 • rankšluosčius;
 • pledus;
 • patalynę; 
 • nenaudojamus žaislus ir kt.


Skirtingo amžiaus vaikų poreikiai, žinoma, skirsis. Todėl labai svarbu įvertinti ne tik reikalingas gaminio funkcijas, bet ir kiekvienam vaikui reikalingą erdvę. Natūralu, kad kelioms atžaloms prireiks daugiau vietos, bet ne visuomet aktualus didžiausias variantas. Tad kaip žinoti, kokį modelį pasirinkti?

Dizainerių patarimas: prieš įsigydami spintą vaikų kambariui, apgalvokite, kiek daiktų turi Jūsų atžalos ir kokie yra šiems daiktams tinkami laikymo būdai (stalčiai, lentynos, pakabos). Apsvarstykite, kas bus laikoma būtent spintoje – taip pasirinksite optimalaus dydžio baldą.

 

Vaikų kambario spintos ir bendros stilistikos darna

 

Nesvarbu, kuriate skandinavišką, modernų, minimalistinį ar klasikinį stilių, – idealu, jei mažųjų kambarys atspindės vientisą atmosferą. Išimtis gali būti taikoma teminiams kambariams. Žinoma, vaikams skirtoje patalpoje norisi daugiau jaukių detalių, žaismingumo, tačiau jas gali kurti papildomos smulkmenos. 

Įvertinkite, kokį vaidmenį kambaryje atliks vaikiška spinta. Ji bus:


 • harmoningos visumos dalis (fonas);
 • akį traukiantis, ryškus akcentas.


Jei nekuriate teminio stiliaus ir siekiate ilgalaikio sprendimo, kuris tiktų tiek kūdikiui, tiek paaugliui, pravartu rinktis minimalistinio dizaino, žemės atspalvių spintą su daugiau skirtingų funkcijų. 

 

Sumanus turimos erdvės išpildymas

 

Galiausiai, pasirinkimo kriterijus padiktuoja ir turima erdvė. Svarbu atsižvelgti į patį kambarį, proporcijas jame. Į ką konkrečiai reikėtų atkreipti dėmesį? Yra kelios esminės spintos savybės, susijusios su turima vieta kambaryje:


 • durelių atidarymo būdas;
 • modelis (įprastas ar kampinis),
 • baldo matmenys;
 • daiktų sandėliavimo subtilybės.


Turintiems daug erdvės nereikia per daug sukti galvos – galite eksperimentuoti su skirtingais dydžiais, modeliais. Daugiau vietos reiškia, kad esant poreikiui, kambarį visuomet galima papildyti naudingais korpusiniais baldais, pavyzdžiui, komodomis, lentynomis.

Priešinga situacija, jei turite itin mažą kambarį. Tuomet reikia atidžiai įvertinti kiekvieną spintos vaikams smulkmeną. Naudingos dizainerių įžvalgos turintiems nedidelę patalpą:


 1. Įsitikinkite, kad atidaromos spintos durys nekliudys kitų daiktų.
 2. Apsvarstykite, galbūt nedidelė vaikiška spinta su stumdomomis durimis suteiks daugiau vietos papildomiems sprendimams.
 3. Įvertinkite ne tik gaminio dydį, bet ir suteikiamus daiktų laikymo būdus – verta pasižvalgyti spintos vaikams su daugiau lentynų, stalčių.


Apžvelgę šiuos kriterijus, galite susikurti pirminę reikalingo baldo viziją. 


Spintos vaikų kambariui – kokybės kriterijai


Renkantis spintą vaikų kambariui, reikėtų atidžiai įvertinti keletą kokybės kriterijų:


 • Visų pirma, turėkite omenyje, kad baldo konstrukcijoje naudojamos medžiagos turėtų būti tvirtos ir netoksiškos, kad būtų užtikrintas mažųjų saugumas.
 • Vaikiškos spintos dizainas turėtų būti funkcionalus, joje turėtų būti pakankamai daug vietos, reguliuojamų lentynų, erdvės drabužiams kabinti ir stalčių, kad baldas atitiktų besikeičiančius vaiko poreikius.
 • Kokybiškai pagaminta vaikų kambario spinta turėtų turėti tvirtus vyrius ir rankenas, kad atlaikytų kasdienį naudojimą. 
 • Verta rinktis baldą, turintį duris su švelnaus uždarymo mechanizmu, kuris užtikrina tylų ir patogų jų uždarymą – taip durys nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.
 • Labai svarbu, kad spinta vaikams būtų stabili ir tvirtai laikytųsi ant grindų, be to, gali būti naudinga galimybė ją pritvirtinti prie sienos.


Galiausiai, vaikų kambario spinta turėtų užtikrinti pusiausvyrą tarp saugumo, funkcionalumo ir estetikos.


DUK

1. Stumdomos ar atidaromos durys – kokios geriau vaikų kambaryje? Icon

Vaikų kambario spintos ilgaamžiškumui, stiliui ar mažųjų saugumui šis faktorius didelės įtakos neturi. Kol vaikas mažas, galima naudoti specialius mechanizmus, neleidžiančius atidaryti spintos durų be suaugusiojo.

Kitas svarbus momentas – kambario erdvė. Įvertinkite, kiek vietos turite durų atidarymui. Jei įprastai atidaroma spinta kliūna už kitų daiktų ar trukdo patogiai judėti patalpoje, dairykitės baldo su stumdomomis durimis. 


2. Kaip maksimaliai pritaikyti spintą savarankiškiems vaikams? Icon

Mažiesiems geriau rinktis baldą, kuris turi daugiau lentynų – apatinėse galite patogiai sudėti dažnai naudojamus daiktus, o viršuje laikyti mažiau reikalingus. 

Jei spintoje yra vieta drabužiams kabinti, idealu, jei ši bus padalinta į dvi dalis – taip viršuje galėsite sukabinti rečiau naudojamus drabužius, o apačioje – tuos, kurių prireikia dažniausiai.


3. Koks geriausias vaikiškos spintos pakabų ir lentynų santykis? Icon

Konkrečių taisyklių šiuo atveju nėra, tačiau rekomenduojama įvertinti:


 • priimtinesnį turimų daiktų laikymo būdą;
 • pakabinamų ir sulankstomų drabužių kiekį.


Jei dvejojate, kokia talpi vaikiška spinta tinkamiausia Jums, rinkitės tokią, kurioje vietos drabužiams kabinti ir lentynų santykis būtų lygus arba maždaug 1/3 spintos sudarytų vieta pakaboms, o 2/3 – lentynoms.