+370 634 85000
0

Spinta ROMANTICA 2 durų, su stiklu

Icon
Icon
-10% krepšeliui
626€
MATMENYS (l x G x A): 1150 x 560 x 2000 mm
Universali Provanso stiliaus spinta stiklinėmis durimis Icon

Ši nedidelė spinta gali būti panaudojama tiek knygoms, suvenyrams, tiek ir indams ar vaikų priežiūros priemonėms. Dėl tokio universalumo spinta tarnaus ilgai ir ras vietą ne tik vaikų kambariuose.

Provanso stiliaus fasadas Icon

Išskirtinis ROMANTICA kolekcijos bruožas - romantiškos ir elegantiškos fasado detalės. Baldas puoštas lengvomis, raižytomis gėlėmis, rankenėlės, korpusas taip pat dekoruotos raižiniais. Lengvumo ir ypatingo grožio baldui suteikia elegantiškos, tarsi ažūrinės baldo kojelės.

Patogus vidaus išplanavimas Icon

Erdvus ir patogus spintos išplanavimas leis sutalpinti visą vaikų turtą vienoje vietoje. Drabužėlius galėsite sukabinti ant skersinio, talpiose lentynose sudėliosite drabužius ir kitą turtą.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Grūdinto stiklo durelės Icon

Pagrindinis ROMANTICA kolekcijos dizainerių akcentas - baldų saugumas. Durelės pagamintos iš grūdinto stiklo, kad net dūžio atveju būtų išvengta traumų.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
spintos-spinta-dvieju-duru-su-stiklu-romantica-20.21.1007.00-2
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
626€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
626€
Užsakymo įvykdymo terminas 60 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę