+370 634 85000
0

Rašomasis stalas ROMANTICA

Icon
Icon
-10% krepšeliui
232€
MATMENYS (l x G x A): 1060 x 615 x 750 mm
Dekoratyvus rašomasis stalas Icon

Dėl savo lengvos, žaismingos, elegantiškos išvaizdos šis rašomasis stalas gali tarnauti tiek kaip kosmetikos, žaidimų staliukas, tiek kaip rašomasis stalas.

Provanso stiliaus fasadas Icon

Išskirtinis ROMANTICA kolekcijos bruožas - romantiškos ir elegantiškos fasado detalės. Baldas puoštas lengvomis, raižytomis gėlėmis, rankenėlės, korpusas taip pat dekoruotos raižiniais. Lengvumo ir ypatingo grožio baldui suteikia elegantiškos, tarsi ažūrinės baldo kojelės.

Gali būti komplektuojama su papildoma lentyna rašomajam stalui Icon

Kolekcijos išskirtinis bruožas - galimybė komplektuoti baldus pagal Jūsų poreikius ir galimybes. Papildomiems daiktams susidėti prie rašomųjų stalų galite priderinti lentyną.

Angos tvarkingam laidų išvedžiojimui Icon

Balde sumontuotos angos laidų išvedžiojimui leis patogiai prijungti apšvietimą, kompiuterį ar kitus mobilius įrenginius.

Komplektacija Icon

Rašomajame stale yra viskas, ko reikia sklandžiam darbui. Stalčiuje tilps visos Jūsų kanceliarinės prekės.  Dvejose uždarose lentynose susidėsite knygas, užrašus bei kitus mokslo reikmenis.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
lentynos-lentyna-rasomajam-stalui-romantica-20.21.1108.00-2
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
232€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
232€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę