+370 634 85000
0
FOTELIAI SU REGLAINERIU

FOTELIAI SU REGLAINERIU

Atraskite savo namams labiausiai tinkantį fotelį reglainerį plačiame „Magrės baldų“ asortimente.  Ypatingas šio gaminio komfortas bei stilingas dizainas padės sukurti savo svajonių interjerą ir pasimėgauti aukščiausios kokybės poilsiu.

Atraskite savo namams labiausiai tinkantį fotelį reglainerį plačiame „Magrės baldų“ asortimente. Ypatingas šio gaminio komfortas bei stilingas dizainas padės sukurti savo svajonių interjerą ir pasimėgauti aukščiausios kokybės poilsiu. Net neabejojame, kad fotelis reglaineris taps vienu mėgstamiausių baldų namuose. Ant jo galėsite atsipalaiduoti po dienos darbų, pavyzdžiui, žiūrėdami serialą, skaitydami knygą ar tiesiog patogiai ištiesdami kojas....

Atraskite savo namams labiausiai tinkantį fotelį reglainerį plačiame „Magrės baldų“ asortimente. Ypatingas šio gaminio komfortas bei stilingas dizainas padės sukurti savo svajonių interjerą ir pasimėgauti aukščiausios kokybės poilsiu. Net neabejojame, kad fotelis reglaineris taps vienu mėgstamiausių baldų namuose. Ant jo galėsite atsipalaiduoti po dienos darbų, pavyzdžiui, žiūrėdami serialą, skaitydami knygą ar tiesiog patogiai ištiesdami kojas. Kviečiame sužinoti daugiau apie tai, kuo išskirtiniai foteliai reglaineriai, ir įsitikinti, kodėl bent vienas toks baldas turėtų atsidurti Jūsų namuose. 


Kas yra reglaineris?


Reglaineris yra fotelis arba sofa su reguliuojama nugaros ir kojų atramą. Jis turi atlošą, kurį galima atlenkti atgal, ir dažnai – į viršų pasikeliančią kojų atramą. Šiuolaikiniai reglaineriai taip pat gali turėti reguliuojamas galvos ir juosmens atramas, prisitaikančias prie sėdinčiojo poreikių ir taip užtikrinančias maksimalų komfortą. Šis baldas leidžia itin paprastai susikurti asmeniškai sau patogiausią sėdėjimo poziciją. 

Reglaineris su miegama funkcija


Reglaineris su miegama funkcija yra vienas geriausių pasirinkimų svajojantiems apie universalią poilsio erdvę. Pagal poreikius galima pasirinkti automatiniu arba mechaniniu būdu valdomą išskleidimo mechanizmą. Automatiškai valdomas reglaineris su miegama funkcija  savo mėgstamiausią poilsio padėtį leidžia nusistatyti vos keliais mygtukų paspaudimais. Skamba puikiai, ar ne tiesa? 


Funkcijų įvairovė – maksimaliam komfortui


„Magrės baldų“ asortimente esantys foteliai reglaineriai pasižymi įvairiomis funkcijomis, kurios šiuo baldus paverčia dar patrauklesniais. Pavyzdžiui, kai kurie iš jų gali apsisukti 360 laipsn. aplink savo ašį. Tai užtikrina specialus fotelio kojos mechanizmas. Visgi jeigu tokia baldo savybė Jums nėra reikalinga arba nedera prie interjero, vietoj jos galite rinktis paprastas kojeles. 


Taip pat kai kuriais atvejais yra galimybė pasirinkti elektros maitinimo būdą – laidinį maitinimą arba įkraunamą bateriją. Tam tikrų modelių reglaineriai turi reguliuojamą galvos atlošą ir ilgą atramą kojoms. Tai leidžia susikurti itin patogią sėdėjimo padėtį. 


Fotelio reglainerio suteikiami privalumai


Pirmasis dalykas, ką nori padaryti daugelis žmonių grįžę namo po ilgos darbo dienos, tai pailsėti. Natūralu, kad tam reikalinga tinkama aplinka, ir ją sukurti gali padėti fotelis reglaineris. Daugeliui šis baldas asocijuojasi su patogia sėdėjimo, gulėjimo padėtimi. Tačiau jo nauda vien tuo nesibaigia. Privalumų, kuriais pasižymi reglaineriai, yra pakankamai daug.


Diskomforto mažinimas esant mobilumo problemoms 


Ilgą laiką būnant vienoje padėtyje, kūno sąnariai sustingsta, o atsikėlus vaikščioti tampa sunkiau. Tačiau sėdint ant atlošiamo fotelio, galima nuolat keisti kūno padėtį. Tokiu būdu sumažinamas bendras kūno sustingimas ir padedama lengviau judėti. 


Kraujo cirkuliacijos gerinimas


Sėdinti ilgą laiką, gali suprastėti ne tik mobilumas, bet ir kraujotaka. Dėl šios priežasties žmogus gali jaustis išsekęs, o kartais netgi atsirasti rimtesnių komplikacijų. Ilgas stovėjimas taip pat nėra naudingas sveikatai, nes sumažina kraujo tekėjimą į smegenis, gali sukelti alpimą ir kitas problemas. 


Fotelis reglaineris gali padėti jas išspręsti, nes leidžia atsilošti ir pakelti kojas, suteikdamas tinkamą atramą. Tokiu būdu tolygiai paskirstomas kūno svoris ir sumažinama įtampa įvairiose kūno vietose. Taip optimizuojama kraujotaka ir sukuriama ideali padėtis atsipalaidavimui.


Streso mažinimas


Dar vienas didelis fotelio reglainerio privalumas yra tas, kad jis gali padėti sumažinti stresą – tiek emocinį, tiek protinį, tiek fizinį. Kiekvienas iš jų neigiamai veikia kūną ir sukelia didelę įtampą. Reglaineris suteikia patogią sėdėjimo / gulėjimo padėtį, tokiu būdu leisdamas protui ir kūnui atsipalaiduoti. Taigi kartu sumažinamas ir stresas.


Reglaineris su miegama funkcija ar be jos gali būti viena geriausių investicijų, norint gerai pailsėti namuose. Jeigu to siekiate ir Jūs, kviečiame peržvelgti „Magrės baldų“ asortimentą. Papildykite savo namus stilingu bei funkcionaliu foteliu reglaineriu ir mėgaukitės ypatingu komfortu.


1. Kiek kainuoja fotelis reglaineris? Icon

Jeigu Jus domina kažkuris „Magrės baldų“ fotelis reglaineris, kaina priklausys nuo konkretaus baldo modelio ir medžiagos. Odiniai apmušalai paprastai yra brangesni nei tekstiliniai, todėl odinis reglaineris kainuos daugiau. Kainą pamatysite pelės žymeklį užvedę ant dominančio produkto arba spustelėję ant jo. Plačiame asortimente yra tiek pigesnių, tiek brangesnių gaminių. Taigi rasti sau labiausiai tinkantį variantą turėtų būti pakankamai lengva.

2. Ar galima pasirinkti kitokį fotelio apmušalą? Icon

Tikrai taip, galite pasirinkti bet kurį kitą asortimente esantį tekstilinį arba natūralios odos apmušalą. Jų siūlome daugiau nei 240! Esame tikri, kad toks platus pasirinkimas padės atrasti apmušalą, kuris labiausiai derėtų Jūsų namų interjere ir leistų sukurti harmoningą kambario įvaizdį. 

Be to, dažnai galite rinktis ne tik norimą fotelio apmušalą, bet ir kojelių spalvą. Taigi skirtingų variacijų skaičius dar labiau išauga. 

3. Ar įsigijus tokį fotelį jis jau būna surinktas? Icon

Tai priklauso nuo baldo modelio. Jei reikia surinkti fotelį reglainerį patiems, tai padaryti nėra sudėtinga. Be to, visada pateikiame išsamią baldo surinkimo instrukciją.