+370 634 85000
0
TRANSFORMUOJAMI STALAI, STALAI TRANSFORMERIAI

TRANSFORMUOJAMI STALAI, STALAI TRANSFORMERIAI

Stilingi ir funkcionalūs transformuojami stalai ne tik papuoš Jūsų namų erdvę, bet ir padės ją efektyviai išnaudoti. Rinkitės iš daugybės skirtingų dizainų.

Stalas transformeris – tai puikus valgomojo baldas, padedantis sutaupyti vietos namuose. Modernaus, išskirtinio dizaino stalai sukurs stilingą erdvės pojūtį, kuris prisidės prie sąmoningo interjero kūrimo ir prisitaikys prie skirtingo šeimos narių ar svečių skaičiaus. Pavyzdžiui, vieną vakarą į svečius galėsite priimti keturis draugus, o bet kurį kitą prie bendro vakarienės stalo galėsite pakviesti net aštuonis! Rinkitės baldus, kurie gali lengvai ir...

Stalas transformeris – tai puikus valgomojo baldas, padedantis sutaupyti vietos namuose. Modernaus, išskirtinio dizaino stalai sukurs stilingą erdvės pojūtį, kuris prisidės prie sąmoningo interjero kūrimo ir prisitaikys prie skirtingo šeimos narių ar svečių skaičiaus. Pavyzdžiui, vieną vakarą į svečius galėsite priimti keturis draugus, o bet kurį kitą prie bendro vakarienės stalo galėsite pakviesti net aštuonis! Rinkitės baldus, kurie gali lengvai ir greitai prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių jūsų šeimos poreikių.


Transformuojami stalai pagal tipą


Transformuojami stalai sukurti taip, kad juos būtų galima pritaikyti prie įvairių poreikių ir erdvių. Šie baldai idealiai tinka tiems, kurie turi mažai vietos namuose arba ieško daugiafunkcių sprendimų. Taigi, detaliau panagrinėkime tris pagrindinius transformuojamų stalų tipus.


Kavos staliukai transformeriai


Kompaktiški ir stilingi transformuojami kavos staliukai, kitaip dar vadinami žurnaliniais arba svetainės staliukais, gali tapti pagrindiniu kambario akcentu. Vos per kelias akimirkas, nedidelis žurnalinis staliukas transformeris gali būti  paverčiamas tinkamu valgymui ar darbui. Daugelis šio tipo baldų turi patogius stalviršio išskleidimo ir aukščio reguliavimo mechanizmus, kurie žemo profilio kavos staliuką leidžia lengvai transformuoti į normalaus dydžio valgomojo ar darbo stalą. Dar kiti svetainės staliukai transformeriai gali būti nuleidžiami iki tokio aukščio, jog telpa po lova arba sofa. Taigi, jei itin taupote vietą, tai gali būti tobulas pasirinkimas jums.


Valgomojo stalai transformeriai


Valgomojo stalai transformeriai, taip pat kaip ir svetainės stalai transformeriai, turi patogius stalviršio išskleidimo bei aukščio reguliavimo mechanizmus. Tačiau paprastai jie skiriasi savo dydžiu ir dizainu. Valgomajame arba virtuvėje dažniausiai reikalingas didesnis stalas nei svetainėje, ypač turint didelę šeimą. Taip pat svarbu, kad valgomojo / virtuvinis stalas transformeris turėtų kuo atsparesnį stalviršį, nuo kurio būtų lengva nuvalyti maisto likučius. 


Darbo / rašomieji stalai transformeriai


Darbo / rašomasis stalas transformeris su ratukais idealiai tinka namų biurui arba bet kuriai mažai erdvei. Pagal poreikį galima keisti jo aukštį ir stalviršio ilgį. Taigi, talpus darbo stalas transformeris vos per kelias akimirkas gali virsti nedideliu kavos staliuku, tobulai tinkančiu atsipalaidavimui po darbo.


Transformeriai stalai: iš kokių medžiagų jie gaminami?

 

Pagrindinės transformuojamų stalų gamyboje naudojamos medžiagos yra šios:


 • Metalas. Dažniausiai jis naudojamas transformuojamų stalų rėmui ir mechanizmams, nes yra tvirtas ir ilgaamžis. Metaliniai komponentai yra labai svarbūs judančioms stalo dalims; jie užtikrina sklandų baldo transformavimą ir stabilumą įvairiose padėtyse. 
 • Mediena. Dažniausiai ji naudojama transformuojamų stalų stalviršiui ir kitoms matomoms dalims. Dėl patvarumo ir patrauklios tekstūros viena populiariausių yra kietmedžio mediena, pavyzdžiui, ąžuolo. Mediniai transformuojami stalai pasižymi natūralia išvaizda, todėl suteikia erdvei šilumos ir jaukumo. 
 • Keramika. Ši medžiaga kartais naudojama stalviršių paviršiams. Keramika pasižymi unikalia estetika, įvairiomis apdailomis – nuo blizgios iki matinės – ir gali imituoti tokių medžiagų kaip akmuo ar marmuras išvaizdą. Ji labai atspari karščiui, įbrėžimams ir dėmėms, todėl yra puikus pasirinkimas valgomojo stalų paviršiams.


Kiekviena iš šių medžiagų prisideda prie baldo funkcionalumo, ilgaamžiškumo ir stiliaus. Todėl jos dažnai derinamos tarpusavyje, siekiant geriausio rezultato. 


Transformuojamų stalų formos


Transformuojami stalai būna įvairių formų, kurių kiekviena pasižymi unikalia išvaizda ir funkciniais privalumais:


 • Stačiakampiai. Tai labiausiai paplitusi ir universaliausia forma. Stačiakampiai transformeriai stalai idealiai tinka valgomojo ir darbo reikmėms, jie turi didelį paviršiaus plotą ir puikiai dera įvairiose patalpose, ypač modernaus ir šiuolaikinio dizaino. 
 • Apvalūs / ovalūs. Apvalus stalas transformeris puikiai tinka jaukiai ir intymiai aplinkai sukurti. Dėl savo formos jis natūraliai skatina pokalbius ir bendravimą. Išskleidus stalviršį, iš apvalaus jis virsta į ovalų, taip sukuriant daugiau vietos prie stalo.


Taigi, įvertinkite minėtus aspektus ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą.


Skirtingi veikimo mechanizmai


Stalą transformerį galite rinktis ne tik pagal tai, iš kokių medžiagų jis pagamintas. Daugelis jų skiriasi mechanizmu. Rekomenduojame rinktis tokį, koks patogiausias ir reikalingiausias asmeniškai jums. Magresbaldai.lt stalai transformeriai internetu gali būti:


 • išskleidžiami; 
 • išskleidžiami ir paaukštinami;  
 • sulankstomi;  
 • „Spider“ tipo ir išskleidžiami.


Išskleidžiamas stalas transformeris baltas ar bet kurios kitos spalvos veikia labai paprastai – jis turi papildomą stalviršio dalį viduryje arba kraštuose, kuri išsiskleidžia naudojant specialų mechanizmą. Išskleidžiamas ir paaukštinamas stalas veikia panašiai kaip pirmasis. Tačiau tuo pat metu reguliuojamas ir baldo aukštis, todėl jis gali būti naudojamas kaip kavos staliukas transformeris, o išskleidus – kaip valgomasis stalas.

Nenaudojami sulankstomi transformeriai stalai gali puikiai tilpti bet kuriame namų kamputyje ir stovėti ten kone nepastebimi. Prireikus juos labai lengva išskleisti, pakelti. „Spider“ tipo išskleidžiami gaminiai yra su besikeičiančio aukščio kojelėmis. Dienos metu jie puikiai tiks kaip kavos staliukai transformeriai šalia sofos ar minkšto kampo, o ištiesę jų kojeles ir išskleidę viršų, galėsite vakarienei pasikviesti draugus ir artimuosius.


Stalas transformeris: kokiais privalumais jis pasižymi?

 

Sumanaus dizaino, pagal poreikį pritaikomi gaminiai pravers tiek didesniame, tiek itin mažame studijos tipo būste. Transformuojami stalai turi pakankamai daug privalumų. Štai pagrindiniai iš jų:


 • Lengvai naudojamas, greitas ir tvirtas mechanizmas. Suskleistas kompaktiškas kavos staliukas vos per keletą akimirkų gali tapti tinkamas vakarienei su šeima ar draugais. Modernus mechanizmas pasižymi tyliu veikimu, todėl išskleidžiant ar suskleidžiant baldą jūsų neerzins keisti garsai. Tvirtos medžiagos (nerūdijantis plienas, grūdintas stiklas ir kitos) užtikrina konstrukcijos ilgaamžiškumą, todėl galite būti tikri šios investicijos atsiperkamumu.
 • Talpumas ir universalumas. Valgomojo stalas transformeris – tiesiog tobulas pasirinkimas didelėms šeimoms ir tiems, kurie savo namuose dažnai sulaukia svečių. Kai nėra poreikio, baldas gali būti suskleistas – tuomet neužima daug vietos. Dėl šios priežasties jis kuo puikiausiai telpa net ir mažuose kambariuose. Stalą išskleidus, prie jo gali laisvai susėsti 6–8 žmonės ar netgi daugiau.
 • Dizainų gausa. Valgomojo, kavos ir žurnaliniai staliukai transformeriai pasižymi ne tik funkcionaliu, bet ir estetišku dizainu. Juose derinamos skirtingų tekstūrų, spalvų ir raštų medžiagos. Tai suteikia itin plačias pasirinkimo galimybes kiekvienam. Pavyzdžiui, stalas transformeris baltas puikiai tiks švaraus minimalistinio interjero gerbėjams. Svajojantiems apie prabangų valgomojo įvaizdį rekomenduojama rinktis stalus, pagamintus iš grūdinto stiklo ir nerūdijančio plieno. Be to, kad atrodo itin puošniai, stiklinis baldo paviršius pasižymi lengva priežiūra. 


Tai tik keletas priežasčių, kodėl stalai transformeriai internetu yra dėmesio verta investicija. Jeigu jau kurį laiką svarstote įsigyti tokį baldą, drąsiai priimkite sprendimą – suteikite savo namams daugiau funkcionalumo ir patrauklumo.

DUK

1. Kiek daug gali būti išskleidžiamas stalas transformeris? Icon
Tai priklauso nuo baldo modelio. Dažniausiai stalviršiai gali būti pailginami 1800, 2000, 2100, 2200 mm. Platesnė informacija pateikiama prekių aprašymuose.

2. Iš kokių medžiagų gaminami jūsų pardavinėjami svetainės staliukai transformeriai? Icon

Tam gali būti naudojamos įvairios medžiagos: MDF (medienos drožlių plokštės), LMDF (laminuotos medienos drožlių plokštės), keramika, stiklas, miltelinių būdu dengtas plienas, medienos masyvas arba faneruotė.

Mediniai kavos staliukai transformeriai yra tradicinis pasirinkimas. Taip pat jie puikiai vertinami dėl savo praktiškumo, paprastos priežiūros ir patvarumo. Marmuriniai ar keramikiniai stalai pasižymi ne tik lengva priežiūra, bet ir prabangia išvaizda. Jeigu norite industriniam interjerui būdingo šaltumo, apsvarstykite baldus, pagamintus iš betoną vizualiai primenančių medžiagų.


3. Kokia garantija suteikiama šiems baldams? Icon

Mūsų pardavinėjamiems stalams transformeriams suteikiama 24 mėn. garantija.

4. Kokiais atvejais ir kur tinka transformuojami stalai? Icon

Jie tinkami visais atvejais ir ypač tuomet, kai norima sutaupyti vietos, nes gali būti išskleidžiami pagal poreikius. Tokį stalą galima naudoti svetainėje, valgomajame, virtuvėje.

5. Kokiais privalumais gali pasižymėti transformeris stalas? Icon

Priklausomai nuo modelio, gali būti reguliuojamas ne tik stalviršio ilgis, bet ir paties baldo aukštis. Kai kurie stalviršiai pagaminti korio principu, tai leidžia padidinti jų atsparumą.


6. Kokio stiliaus interjere dera stalai transformuojami staliukai? Icon

Priklausomai nuo modelio, šie baldai gali būti naudojami įvairaus stiliaus interjeruose. Šiuolaikiškose erdvėse puikiai tinka originalių formų stalai, kuriuose derinamos skirtingos medžiagos (pvz., mediena, metalas, keramika).

Transformuojamas baldas su grūdinto stiklo stalviršiu turėtų sužavėti prabangos mėgėjus. Jis patraukliai atrodo tiek modernioje, tiek klasikinėje svetainėje ar valgomajame. 

Kuriantiems minimalistinį įvaizdį rekomenduojama rinktis natūralios medienos spalvos stalus, pasižyminčius nesudėtingu ir „švariu“ dizainu.


7. Kokios formos transformuojamą stalą pasirinkti? Icon

Visų pirma įvertinkite valgomojo, svetainės ar kito kambario, kuriame statysite įsigytą baldą, planą. Mūsų el. parduotuvėje galite rinktis iš skirtingų formų stalų ir staliukų: kvadratinių, stačiakampių, apvalių ar ovalių. Dabar ypač populiarūs apvalios formos valgomojo ir žurnaliniai staliukai transformeriai. Be to, jie suteikia daugiau laisvės judėjimui. Tiek stačiakampis, tiek apvalus stalas transformeris statomas maždaug keliasdešimties centimetrų atstumu nuo kitų baldų.

8. Kokio dydžio transformeris stalas geriausias? Icon

Nuo stalo matmenų priklauso kambario erdvumas ir komfortiškumas. Svarbu nepamiršti, kad kavos staliukas transformeris turėtų būti žemesnis nei sėdimoji sofos, fotelio ar kėdės dalis. Valgomojo stalai yra aukštesni, todėl prie jų laisvai telpa kėdės. Perkant internetu, baldo aukštį ir kitus matmenis įvertinti labai paprasta, nes prie kiekvieno modelio pateikiami tikslūs duomenys.

9. Kaip išsirinkti individualius poreikius geriausiai atitinkantį stalą transformerį? Icon

Pirmiausia patariama atidžiai įvertinti kambario plotą. Valgomojo ar žurnalinis staliukas transformeris turėtų laisvai tilpti patalpoje tiek suskleistas, tiek išskleistas. 

Antras pasirinkimo kriterijus – interjero stilius. Norint sukurti estetišką įvaizdį, stalas turėtų derėti su kitais kambaryje esančiais baldais ir aksesuarais. Pavyzdžiui, jeigu svetainėje vyrauja paprastumas ir jus vilioja klasikinis stilius, pagalvokite apie medinį stalą. Moderniame interjere tobulai tiks minimalistinio stiliaus apvalus stalas transformeris su grūdinto stiklo stalviršiu. Prabangaus stiliaus kambaryje nepriekaištingai dera marmuro imitacijos stalai. 

Transformeriai staliukai svetainei gali būti įvairių dydžių ir formų, todėl ieškant sau tinkamiausio varianto, svarbu įvertinti asmeninius poreikius. Dažniausiai juos lemia šeimos narių skaičius, baldo naudojimo dažnumas (pvz., kasdien ar tik tam tikromis progomis) ir panašiai.

Dar vienas kriterijus, kurį reikėtų apgalvoti renkantis stalą, yra biudžetas. Numačius jį iš anksto bus lengviau apsispręsti, kuris baldas yra priimtiniausias. Visgi kartais nutinka taip, jog turint mažą biudžetą tenka ieškoti alternatyvų. 

Tačiau nenusiminkite – el. parduotuvėje gausu aukštos kokybės funkcionalių ir patikimų baldų už prieinamą kainą. Be to, smartbaldai.lt taip pat skelbiamos įvairios akcijos. Pasinaudoję jomis, sau patinkantį stalą transformerį įsigysite dar pigiau.


10. Stalai transformeriai kaina – nuo ko ji priklauso? Icon

Transformuojamų stalų kainos gali būti įvairios ir dažniausiai priklauso nuo naudojamų medžiagų, mechanizmų sudėtingumo, dizaino ir estetikos, gamintojo, bendros gaminio kokybės ir ilgaamžiškumo. Natūralu, jog iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintas ir sudėtingus mechanizmus turintis stalas transformeris kaina lenks iš pigesnių medžiagų pagamintą baldą.