+370 634 85000
0
Spyruokliniai - poliuretaniniai čiužiniai

Spyruokliniai - poliuretaniniai čiužiniai

Vieni komfortiškiausių mūsų asortimento čiužinių, kuriuose derinami spyruoklių ir naujos kartos putų poliuretano sluoksniai. Užtikrinta taisyklinga miegojimo padėtis garantuos gyvybiškai svarbių organų normalų funkcionavimą: gerinama kraujo apytaka, atpalaiduojami raumenys, mažina kaklo ir nugaros skausmus.

Spyruokliniai-poliuretaniniai (hibridiniai) čiužiniai su viskoelastinės medžiagos sluoksniu – tai puikus spyruoklinių ir poliuretaninių čiužinių derinys, suteikiantis išskirtinę miego patirtį. Jie sukurti taip, kad užtikrintų optimalią atramą ir komfortą, sujungiant kišeninių spyruoklių atramą ir putų poliuretano prisitaikymą prie kūno. Toks pagrindas padeda užtikrinti ramų ir sveiką miegą, todėl atsibudę jausitės žvalūs ir pasiruošę pradėti...

Spyruokliniai-poliuretaniniai (hibridiniai) čiužiniai su viskoelastinės medžiagos sluoksniu – tai puikus spyruoklinių ir poliuretaninių čiužinių derinys, suteikiantis išskirtinę miego patirtį. Jie sukurti taip, kad užtikrintų optimalią atramą ir komfortą, sujungiant kišeninių spyruoklių atramą ir putų poliuretano prisitaikymą prie kūno. Toks pagrindas padeda užtikrinti ramų ir sveiką miegą, todėl atsibudę jausitės žvalūs ir pasiruošę pradėti naują dieną. Nesvarbu, pirmenybę teikiate tvirtai atramai, spaudimo taškų mažinimui ar abiejų šių savybių deriniui, – „Magrės baldų“ spyruokliniai-poliuretaniniai čiužiniai yra unikalus sprendimas, atitinkantis įvairius miego poreikius.


Spyruoklinių-poliuretaninių čiužinių savybės


Šių čiužinių pagrindą sudaro kišeninės („Pocket“) spyruoklės, kurios tikslingai remia įvairias kūno dalis. Tai padeda sumažinti spaudimo taškus ir užtikrina tinkamą stuburo padėtį. Poliuretano putų sluoksnis prisitaiko prie kūno išlinkimų, suteikia individualų komfortą ir sumažina judesių perdavimą, kad miegas būtų netrikdomas. Dėl šių savybių hibridiniai viskoelastiniai čiužiniai tinka įvairaus svorio žmonėms. 

Elastingas putų poliuretanas yra atvirų porų struktūros, todėl praleidžia orą ir išgarina drėgmės perteklių. Poliuretane esantys papildomi oro tarpai, kaip ir oro tarpai tarp kišeninių spyruoklių, užtikrina tinkamą gaminio laidumą orui. Tai neleidžia kauptis drėgmei čiužinio viduje, jam pelyti ir vėsina miego metu. 

Viskoelastinės medžiagos sluoksnis maloniai apgaubia kūną ir lėtai atgauna pradinę padėtį („Memory back“ funkcija). Tokiu būdu sukuriamas išskirtinis purumo ir minkštumo jausmas. Čiužinio sudėtyje esantis sojų aliejus neleidžia veistis dulkių erkutėms, o putų poliuretanas yra sertifikuotas ir patikrintas dermatologų. Tai užtikrina, kad čiužinys yra tinkamas alergiškiems žmonėms ir kūdikiams. 

Daugelyje „Magrės baldų“ hibridinių čiužinių naudojamas naujos kartos didelio tankio poliuretanas „Viscopper“, kurio sudėtyje yra natūralių vario, turmalino ir grafito mikrodalelių. Vario mikrodalelės natūraliai padeda stimuliuoti imuninę sistemą ir veikia kaip natūralus baktericidas (medžiaga, naikinanti bakterijas). Turmalino mineralo dalelės skatina kraujotaką, padidina deguonies kiekį audiniuose ir stimuliuoja ląstelių gyvybingumą. Grafitas padidina šilumos išsklaidymą, padeda nuraminti nervų sistemą. Šios čiužinių savybės padeda užtikrinti visapusiškai sveiką miego aplinką.

Miegamajame (kaip ir bet kurioje kitoje namų erdvėje) vertiname ne tik komfortą, bet ir estetiką. Todėl šioje kategorijoje esančius „Rest“ kolekcijų čiužinius galite derinti su lova, pasirinkdami Jums patinkantį gobeleną. Tokiu būdu lengvai sukursite vientisą ir elegantišką kambario įvaizdį.


Spyruoklinių-poliuretaninių čiužinių matmenys


„Magrės baldų“ hibridiniai viskoelastiniai čiužiniai pritaikyti skirtingų dydžių dvigulėms lovoms. Daugeliu atvejų galima rinktis iš keleto skirtingų matmenų variantų – jie pateikiami gaminio aprašyme. Vis dėlto, jei Jums reikalingas nestandartinio dydžio čiužinys, tokį gaminį užsisakyti galite individualiai, susisiekę su mumis el. paštu info@magre.lt.

DUK

1. Ar spyruokliniai-poliuretaniniai čiužiniai turi būti apverčiami arba apsukami? Icon

Dėl savo konstrukcijos šie čiužiniai negali būti apverčiami. Tačiau rekomenduojama juos reguliariai apsukti, tokiu būdu užtikrinant gaminio ilgaamžiškumą.


2. Ar spyruoklinius-poliuretaninius čiužinius galima derinti su antčiužiniu? Icon

Taip, bet kurį mūsų čiužinį galima derinti su norimu antčiužiniu. Verta pastebėti, kad kai kurie šioje kategorijoje esantys gaminiai jau iš karto turi nusegamą antčiužinį, kuris apsaugo juos nuo nešvarumų ir suteikia didesnį komfortą mėgstantiems miegoti minkščiau.


3. Ar spyruokliniams-poliuretaniniams čiužiniams taikoma garantija? Icon

Taip, „Magrės baldų“ gaminamų čiužinių branduoliams taikoma net 60 mėnesių garantija. Užvalkalui ar kitiems priedams taikoma įprasta 24 mėnesių garantija.