+370 634 85000
0
Kūdikių lovytės

Kūdikių lovytės

Kūdikių lovyte - vienas pagrindinių būsimų tėvelių rūpesčių. Priklausomai nuo Jūsų norų ir galimybių, siūlome Jums klasikines ir transformuojamas kūdikių lovytes.

Renkantis miego baldus kūdikiams, ramus, saugus mažiausiųjų poilsis – kiekvienų tėvų prioritetas. Šiandien kūdikių lovytės internetu yra ne tik stilingos, patogios, saugios, bet ir itin funkcionalios. Kone daugiausiai dėmesio šiomis dienomis sulaukiantis sumanus dizainas neišvengiamai atsispindi ir kūdikių balduose. Magresbaldai.lt komanda dalinasi naudingais patarimais, į ką verta atkreipti dėmesį besidairant tinkamiausios naujagimių lovytės savo mažyliui. 


Renkantis miego baldus kūdikiams, ramus, saugus mažiausiųjų poilsis – kiekvienų tėvų prioritetas. Šiandien kūdikių lovytės internetu yra ne tik stilingos, patogios, saugios, bet ir itin funkcionalios. Kone daugiausiai dėmesio šiomis dienomis sulaukiantis sumanus dizainas neišvengiamai atsispindi ir kūdikių balduose. Magresbaldai.lt komanda dalinasi naudingais patarimais, į ką verta atkreipti dėmesį besidairant tinkamiausios naujagimių lovytės savo mažyliui. 


Kuo išskirtinis Magresbaldai.lt katalogas?

 
Kaip jau minėjome, šiandien geidžiamiausias – stiliaus, papildomų funkcijų, saugumo derinys. Ieškant tinkamų variantų mūsų virtualiam katalogui, be abejonės, tai yra pagrindiniai baldui taikomi kriterijai. Mūsų komanda atrenka gaminius, kurie pasižymi ne tik privalomais saugumo standartais, bet ir įvairiomis naudingomis savybėmis, tad galite maksimaliai išpildyti individualius savo poreikius. Čia rasite:


 1. tvarias, saugias medžiagas,

 2. modernų, saugumo standartus atitinkantį dizainą,

 3. modelių įvairovę (įprastos lovelės, lopšiai),

 4. patogius daiktų sandėliavimo sprendimus (nišos, lentynos, stalčiai),

 5. gausybę funkcijų (ratukai, vystymo stalas, kt.),

 6. lengvai transformuojamus baldus,

 7. skirtingų stilių asortimentą.

Kūdikių lovos paieška bei atranka gali būti išties paprasti, streso nekeliantys procesai. Rinkitės tai, kas svarbu jums, o mes mielai padėsime ir atsakysime į rūpimus klausimus. Tiesa, vieni pagrindinių, kuriuos svarbu aptarti kiekvieniems tėvams, apžvelgiami žemiau.
 

Naujagimio lovytės – kas svarbu renkantis?

 
Beieškant tinkamiausio varianto, įprasta pirmiausiai žvalgytis patrauklaus dizaino, tačiau vėliau kyla kur kas daugiau klausimų. Imamas kvestionuoti dizaino saugumas, reikalingas dydis, medžiagų pasirinkimas, galiausiai – spalvų paletė. Toliau apžvelgsime svarbiausius kriterijus, kurie galbūt padės priimti geriausią sprendimą.
 

Saugios medžiagos 

 
Ieškant tinkamo gaminio, pirmiausiai verta žvalgytis tvarių, sveikatai nepavojingų medžiagų. Svarbu, kad medžiaga sukurtų tvirtą atramą poilsiui, bet kartu nebūtų grubi, kieta. Šias savybes kone geriausiai atspindi medžio produktai. Mūsų kataloge didelis laminuotos medžio drožlių plokštės gaminių (LMDP) asortimentas. Vaikų baldų rinkoje ši medžiaga itin pamėgta dėl nekenksmingos sudėties, ilgaamžiškumo, tvirto, bet švelnaus braižo. 

 
Saugumo standartus atitinkantis dizainas 

 
Kūdikių lovytė privalo atitikti elementarius saugumo standartus, juos nesunkiai rasite specializuotuose nurodymuose bei mūsų DUK skiltyje žemiau. Rekomenduojame dairytis sumanios apsaugos sistemos, kurią nesudėtinga pritaikyti pagal poreikį. Pavyzdžiui, pakeliama, slankiojanti ar nuimama priekinė apsauginė sienelė, reguliuojamas lovos dugno aukštis. Taip užtikrinsite ne tik saugų miegą kūdikiui, bet ir patogumą sau.
 

Tinkamo dydžio čiužinys

 
Čiužinių, antčiužinių pasirinkimas šiandien labai platus. Medžiagos kelia daug diskusijų, tačiau mes norime priminti – labai svarbu atkreipti dėmesį į produkto dydį. Matmenys turėtų kuo tiksliau atitikti vietą, numatytą čiužiniui. Lengvai slankiojantis ar tarpus tarp lovelės rėmo paliekantis gaminys sukelia pavojingų situacijų riziką. Ieškant kūdikių lovytės internetu, pravartu rinktis tokią, kuri jau turi pritaikytą čiužinį, arba iškart dairytis tinkamo priedo. Žinoma, šis turėtų būti tvarus, saugus, ne per minkštas.
 

Patogus daiktų sandėliavimas

 
Kiekvienas, kuriam teko susidurti su pasiruošimu naujagimio atėjimui, žino, kad pirmieji metai kupini įvairiausių išmanių daiktų, priemonių, tekstilės gaminių, kosmetikos produktų. Patariame gerai apgalvoti ne tik papildomas talpas daiktų sandėliavimui, bet ir strategiškai patogų šių išdėstymą. Pavyzdžiui, mūsų kataloge rasite loveles, turinčias patogiai integruotus stalčius, lentynas, nišas, vystymo stalą.
 

Funkcionalumas 

 
Kūdikių lovos pasirinkimas neturėtų apsiriboti tik stiliumi ir saugumu – šiandien sudaroma galimybė pasirinkti gaminį, kuriame gausu papildomų, tėvams praversiančių funkcijų. Viena jų, žinoma, prieš tai minėtasis sumanus daiktų sandėliavimas. Taip pat dėmesio vertos detalės: integruotas vystymo stalas, mobilumo suteikiantys, ant kojelių pritaisyti ratukai, kilnojamas lovelės dugnas. Labai populiarūs prie tėvų lovų pilnai pritvirtinami šios kategorijos baldų modeliai.
 

Ramybę kuriantis stilius

 
Ne be reikalo naujagimių lovytės alsuoja ramybe, juk norisi kurti aplinką, kurioje vaikas ilsėtųsi ramiai, neblaškomas. Žinoma, minimalią stilistiką lemia ir saugumo reikalavimai – gaminio dizainas turėtų būti neįmantrus, pasižymintis švariomis linijomis, užapvalintais kampais, minimaliomis dekoracijomis. Vis dėlto, tai sukuria puikią galimybę pritaikyti produktą įvairiame interjere: „Magrės baldai” kataloge rasite baldus, itin lengvai pritaikomus tiek minimalistinio, tiek klasikinio braižo namuose.

 
Spalvos 

 
Panašūs kriterijai taikomi lovyčių spalvų paletei – kūdikių lovytė turėtų būti ramių, natūralių, organiškų atspalvių. Nenuostabu, kad čia dažniausiai sutinkamos pastelinės spalvos, neblaškančios mažiausiųjų dėmesio. Mūsų virtualioje galerijoje vyrauja būtent tokia spalvų gama: balta, rausva, rusva, natūralaus medžio tonai. Šie pravers siekiantiems sukurti harmoningą ramybės oazę, norintiems lengvai integruoti modernų baldą į bet kokio stiliaus ar tematikos interjerą.

Taigi, rekomenduojame drąsiai kelti įvairius klausimus, nevengti savo kriterijų sąrašo papildyti dar keliais. Šiandien net mažiausiems skirtų miego baldų srityje gausu pasirinkimų, kurie ne tik užtikrina saugų poilsį vaikams, bet ir patogumą tėvams. 
 

Sumanus dizainas – tvarumas ateičiai

 
Ar žinojote, kad kūdikiams skirtas loveles galite nesunkiai pritaikyti ateityje, atsižvelgiant į greitai augančio mažylio poreikius? Tiems, kurie nuolat ieško ilgaamžio sprendimo ir sumanių transformacijos galimybių – „Magrės baldai” kataloge galite žvalgytis transformuojamos kūdikių lovytės internetu. Tai reiškia, kad:

 • mažą lovelę bei integruotas papildomas detales ateityje nesunku transformuoti į patogią vaiko lovą,

 • integruotus funkcionalius stalčius, spinteles, nišas galima panaudoti kaip atskirus jau ūgtelėjusio vaiko kambario baldus.

Tiems, kurie žino, jog baldo ieško atitinkamam laiko tarpui ar nori kambarį papuošti jaukiu lopšiu – virtualiame kataloge tikrai rasite ne vieną stilingą variantą. Tačiau mums svarbu suteikti įvairovę ir tiems, kurie itin vertina galimybę maksimaliai išnaudoti gaminį, žvelgiant į ateities perspektyvas. 

Turite klausimų, o galbūt reikalingas patarimas? Būtinai susisiekite: atsakysime į rūpimus klausimus, suteiksime išsamią konsultaciją, padėsime išsirinkti individualius lūkesčius ir poreikius geriausiai atitinkančią lovelę. Sukurti saugią, patogią, stilingą, funkcionalią ramybės oazę – misija įmanoma!
 

DUK


1. Ar visos kūdikių lovos atkeliauja su čiužiniu? Icon

Kai kurie baldai atkeliauja su miegui skirtu čiužiniu, tačiau ne visi. Prie kiekvieno gaminio pateikiame svarbiausią informaciją. Jei lentelėje nepateikta, jog kartu atkeliauja ir minėtasis produktas, reiškia, jog šį reikia įsigyti atskirai. Mūsų internetinėje svetainėje nesudėtingai rasite tinkamų matmenų čiužinį. 

2. Kas rodo, kad lovelė atitinka būtinus saugaus gaminio reikalavimus? Icon

Yra tam tikri bendri aspektai, kurie rodo, jog mažiausiems skirtų lovų dizainas atitinka saugumo standartus. Dairantis naujagimių lovytės, ieškokite baldų, kurie atitinka šiuos kriterijus:

 • apvalėjantys kampai, pernelyg neišsikišusios, švelnių linkių detalės,
 • nekenksmingos, tvirtą atramą sukuriančios medžiagos,
 • apsauginės „tvorelės” kiekvienoje gaminio pusėje,
 • tankiai išdėstyti apsauginiai „strypeliai”: rekomenduojami ne didesni nei 6 cm tarpai,
 • tvirtas, saugus, tarpų tarp lovelės rėmo nesukuriantis čiužinys,
 • tik gerai apgalvotos dekoracijos.

Galima sakyti, kad tai yra elementarūs, pagrindiniai saugaus gaminio mažiesiems reikalavimai.

3. Kiek laiko galima naudotis tvaria lovele? Icon

„Magrės baldai” kataloge esančios tvarios kūdikių lovos neturi griežto naudojimo termino. Nors kartais pasigirsta nuomonių, jog tokie baldai gali būti naudojami atitinkamą laiko tarpą, ilgaamžė lovelė neretai perduodama kelioms kartoms. 

Vis dėlto, tai galima daryti tik turint kokybišką gaminį. Šio naudojimo laikas priklauso nuo daugelio faktorių, tačiau svarbiausia užduotis čia – saugumas. Jei svarstote, kas geriau – įsigyti naują baldą ar renovuoti seną – reikėtų kritiškai pažvelgti į: detalių trūkumą, tvirto pagrindo išlaikymą, pavojingus įtrūkimus, plyšius. Galiausiai, reikėtų įvertinti, ar yra integruotos patogios, naudingos funkcijos jums. 

4. Kada reikėtų įsigyti lovytę kūdikiui? Icon

Rekomenduojama užtikrinti sau ramybę žavių pokyčių metu ir tokį produktą įsigyti iš anksto. Nors pirmaisiais mėnesiais kūdikiai ne visuomet miega lovelėse, pravartu patogia, atskira miego vieta pasirūpinti dar prieš atsirandant skubiam poreikiui. Be to, labai patogu ieškoti kūdikių lovytės internetu. Čia greitai rasite tinkamiausią variantą bei priedus, o mes viską pristatysime tiesiai į namus.